quote:Op donderdag 3 februari 2005 13:41 schreef Pistol_Pete het volgende:
het is in ieder geval beter dan seizoen 2 van de trip
Helemaal mee eens! -edit-bijna helemaal mee eens zie ik nu -/edit- De trip 1 was gewoon helemaal t beste. De 2e was zwaar bagger, en die 3e heb ik nou een paar keer gezien, die tweeling hebben wel zon irritantte stem pfff!!! En die andere die blonde vind ik wel wat hebben, ze heeft er gewoon allemaal mooi schijt aanquote:Op woensdag 26 januari 2005 21:24 schreef vanilla het volgende:
Dat zatte gedoe van Fleur heb ik nu ook wel langzaam gezien
De tweeling wordt alleen maar leuker!
Ik zweer bij The Trip 1 ....Steffen
Flip
Co
Rogier
![]()
" Beavershot!'
"Waar is de nood-uit-gaaang?"
Alsof mannen niet verkracht kunnen wordenquote:Op donderdag 27 januari 2005 09:01 schreef _ELMaikel_ het volgende:
Die vrouwen hebben alleen als extra nadeel dat ze verkracht kunnen worden.
Ja dan is een serveester op een terras die lacht voor haar fooi ook een hoer, ik zou ook slijmen als ik hun was.quote:Op donderdag 3 februari 2005 14:03 schreef Sjakie01 het volgende:
Ook krijgen ze zomaar 30 a 40 Euro door een beetje bij een groep oude mannen te hangen, slijmen(in mijn ogen prostituerende activiteiten) Dat was ook taboe voor de mannen.
Maar goed die zijn dus ook weer lekker bestempeld voor de rest van hun leven.
Lachen is geen lichaamlijk contact maken.quote:Op vrijdag 4 februari 2005 15:45 schreef Tallz het volgende:
[..]
Ja dan is een serveester op een terras die lacht voor haar fooi ook een hoer, ik zou ook slijmen als ik hun was.
Wat er volgens de tweeling was gebeurd:quote:...MTV had de nodige voorzorgsmaatregelen genomen. Zo gaf de muziekzender de teams een mobiele telefoon om in geval van nood te kunnen bellen.
En wat er volgens Fleur en Simone in de tussentijd gebeurde bij die italinanen op hun kamer,quote:"Omdat we hem al niet vertrouwden, hadden we MTV zijn nummerbord doorgegeven", vertelt Dianne. "Na een etentje in een restaurant stelde hij voor om met de auto van zijn vriend naar het hotel, dat hij voor ons zou betalen, te rijden. Dat hebben we geweigerd, want MTV kende tenslotte alleen zijn nummerbord. Toen we eenmaal in zijn auto zaten, reed hij richting het bos in plaats van naar het hotel. We hebben de MTV-producer in Nederland gebeld en zeiden daarna tegen de chauffeur dat we uit de wagen zouden springen als hij verder zou rijden. Toen leek hij te snappen dat we geen gemakkelijke prooi waren, want hij bracht ons keurig naar het hotel."
Bron: www.telegraaf.nlquote:Ook Fleur en Simone kregen te maken met opdringerige mannen. "Twee Italianen boden ons een overnachting in een hotel aan, maar dan moesten we wel allebei op een kamer bij een van de mannen", legt Fleur uit. " Mijn Italiaan ging me ineens in mijn nek zoenen en toen ben ik heel kwaad geworden. Hij werd ook boos, omdat hij vond dat we niet voor niets mee waren gegaan. Dat heb ik hem wel even uit zijn hoofd gepraat."
Jah die kansen zijn ongeveer net zo groot...quote:Op donderdag 3 februari 2005 16:47 schreef 2609 het volgende:
[..]
Alsof mannen niet verkracht kunnen worden![]()
iddquote:Op zaterdag 5 februari 2005 17:28 schreef Varr het volgende:
Trip 1 idd duidelijk het beste.Trip2 was helemaal niks.
Trip 3 is ook wel leuk.
Pistache smaak nog wel!quote:Op zondag 6 februari 2005 23:40 schreef HarigeKerel het volgende:
Precies, die Italianen waren best goede gozers
Ze betaalden voor alles en kwamen vrolijk met die condoom aanzetten, en toen de dames wegliepen hielden ze ze niet tegen ofzo![]()
damn ga porno kijkenquote:Op zondag 6 februari 2005 23:52 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Die gasten betaalden alles voor die slettebakken, daar moest duidelijk een tegenprestatie tegenover komen te staan. Volgens mij hebben ze die gasten buiten het zicht van de camera oraal wel even bevredigd ofzo.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |