abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_24150282
quote:
Op woensdag 22 december 2004 23:39 schreef PJORourke het volgende:

[..]

Naar eigen inschatting. Het is wel wat overdreven, maar ze bedoelt gewoon "heel veel zeteles". En dat weet jij best.
Ze zegt dat wij dat kunnen aannemen. En ze zegt "op zn minst" iemand met 3 hersencellen weet dat ze dat nooit had kunnen halen.
quote:
[..]

Bij wijze van spreken. Stilisme. Ook dat weet jij wel.
Ze zit ondergedoken. Als ze zou willen zou ze best in de publiciteit kunnen komen, maar dat wil ze zelf niet. (en zij claimt dat het een voordeel is voor de "linkse kerk" dat ze niet vrij rondloopt, terwijl Wilders, die met een echte reden ondergedoken zit, wel allerhande dingen roept in de media, en op 25 zetels staat). Niet waar dus.
[/quote]
[..]

Zegt ze niet. Maak jij ervan.
quote:
Waarom zou anders in hemelsnaam een gaslek in deze column terecht komen?
[quote]
[..]

Lijk mij duidelijk in de Jihad-trend te plaatsen: strijd tegen de "vijanden van de islam". Nou, dat was van Gogh wel ja. Of past het doodschieten van een Israelische minister ook niet bij de Jihad?
Ze zegt dat de Jihad al jaren aan de gang is (met 3 moorden...) ik neem aan dat die moorden dit jaar nog gepleegd zijn, anders had het al lang ergens ingestaan.
quote:
[..]

In Nederland.
Dat zegt ze er niet bij. En dan nog: miljoenen kilo's, weer een zeer onterechte overdrijving. Daarbij, er zijn genoeg milieuschandalen in Nederland waarbij wel mensenlevens in gevaar zijn gekomen.
quote:
[..]

Het zal mede hun keuze hierheen te komen wel bepaald hebben. Heb je geen werk, dan is er altijd nog een uitkering. Ze komen hier niet voor het mooie weer.
Ze kwamen hier in de eerste plaats voor een baan. In het begin was het ook nog het plan dat ze weer terug gingen (ik neem aan dat ze dat ook wisten) en dus nooit een uitkering zouden krijgen.
quote:
[..]

Verkozen politici heeft ze het over, niet ambtenaren. En ze zegt zelf dat het van horen-zeggen komt.
Kom op, je schrijft een column om je brood te verdienen, check je bronnen, zo moeilijk kan het niet zijn. En daarbij: dan zou het dus gewoon zijn dat de VS minder democratisch is, alsof dat dan ineens slecht is. In aantallen ambtenaren zal het in verhouding niet zoveel schelen, maar dat past minder in haar straatje van "in de VS is het beter". In Nederland zijn we gewoon eerder begonnen met het uitbreiden van de overheid, niets meer, niets minder. In de VS is over een paar jaar de belastingdruk ook 50%.
quote:
[..]

Dat zou ik maar doen ja.
Want scheve vergelijkingen gebruiken getuigt van goede stijl en een weloverwogen mening die goed onderbouwd wordt? Niet dus.
The uproar of one hand clapping.
  donderdag 23 december 2004 @ 00:19:39 #102
52589 sjun
uit solidariteit
pi_24150434
quote:
Op woensdag 22 december 2004 23:15 schreef PJORourke het volgende:

[..]

Omdat Ann Coulter niet over Nederland SCHrijft.

voor de kersemis...
Niets is dommer te censureren dan hetgeen men niet begrijpt.
  donderdag 23 december 2004 @ 00:34:37 #103
52589 sjun
uit solidariteit
pi_24150738
quote:
Op woensdag 22 december 2004 23:15 schreef SCH het volgende:

[..]

Het gaat toch over Hemelrijk?

Hemelrijk is het type vrouw dat nogal de weg kwijt is en overal een complot in ziet. Zo hebben wij hier op Fok bijvoorbeeld milagro die jd aar goed mee kunt vergelijken. Altijd boos op de overheid als het hen uitkomt, iedereen krijgt de schuld en ze doen dat op een schamper kuttoontje. En dan zijn er van die rechtse mannetjes die dat heerlijk vinden.

Die Hemelrijk is een paranoide kolerewijf en daarom moest dit topic maar op slot.

Anders plaats ik een paar columns van Marcel van Dam
Speciaal voor jou een mooie column van Afshin elian
quote:
De gouden kroon voor achterlijkheid

Achterlijkheid is één van de kenmerken van het Ancien Régime en de daarin voorkomende feodalistische elementen. De heren van het Ancien Régime harmoniseerden de macht en de maatschappelijke werkelijkheid onder andere via de corporaties. Door deze harmonisatie werden de grenzen van de zedelijkheid, waarheid en macht gemarkeerd voor de maatschappelijke lichamen en de vorst (of de stadhouder). Het overkoepelende begrip dat de grenzen aangaf van wat sociaal aanvaard was, was vaak Respect – zoals maffiose peetvaders allereerst respect vragen.

Wie geen respect kon opbrengen voor de overtuiging, het geloof, de waarheid, of de machtsgrenzen van een andere groep, werd beschouwd als een gevaarlijk persoon, die moest worden aangepakt. Meningsverschillen over de politieke, culturele, religieuze of wetenschapplijke aangelegenheden waren uit den boze. Het ging immers om respect. Uiteraard waren de heren evenmin vertrouwd met begrippen zoals verkiezingen, verschillende opinies, of gelijkheid. In confrontatie met andersdenkenden werd de achterlijkheid in volle glorie zichtbaar. Niemand mocht tornen aan één der feodale waarheden, want dan trad een van de ‘kasteelheren’ op als bewaker van de waarheid. Het respect bleek meestal met behulp van geweld hersteld te moeten worden. Dit concept van respect wordt nu nog gebezigd door de maffia of door een aantal moslimgroepen in of buiten de islamwereld. Politiek daarentegen bestaat bij de gratie van meningen, het Griekse begrip doxai. De democratie is de enige maatschappijvorm, waarin de vrije meningsuiting, naast een reeks andere waarden, normen en rechtsbeginselen wordt beschermd.

In Nederland voeren mensen al eeuwen een strijd voor democratisering en vrijheid van meningsuiting. Nederland is een modern land, maar het heeft wel een aantal hardnekkige feodale aspecten uit het Ancien Régime. Denk aan het democratische tekort in Nederland, waardoor periodieke verkiezingen hier niet echt tot een grondige machtswisseling leiden. Als de ‘kasteelheer’ in een verkiezing verliest, kan hij gewoon benoemd worden tot beheerder van een ander kasteel: burgemeester of commissaris van de koningin. Een modern feodaal land heeft vooral heel veel bestuurders en heel weinig politici. Die bestuurders zijn allemaal wijze mannen (en enkele vrouwen), die ervoor moeten zorgen, dat de maatschappelijke corporaties in Respect met elkaar omgaan. Deze benauwde toestand vertoont soms ook totalitaire tendensen. Zo trachtte het politiek establishment in de jaren 90 met behulp van alle middelen, zoals de antidiscriminatiebepalingen in het strafrecht, de kritiek op het concept van de multiculturele samenleving (gemeenschap der corporaties) te onderdrukken. Daarvoor werden ook pressiegroepen, de zogenaamde antiracismecomité’s opgericht. Islam en de moslims moesten worden beschermd tegen de gevaarlijke Europeaan. Ten gevolge daarvan durfde niemand zich kritisch te uiten over de vergaande islamisering van onze steden en scholen.

Door de morele terreur van het politiek establishment begonnen de islamitische gemeenschappen zich hier werkelijk thuis te voelen. Hoezo, Europa moslimland? Moslims kregen immers het gevoel dat Nederland even kritiekloos, paternalistisch en feodaal is als hun moslimvaderland. De moslims mochten met het behoud van hun eigen cultuur (vrouwenonderdrukking, kindermishandeling, religieuze intolerantie, culturele achterstand) als een aparte gemeenschap binnen de Nederlandse samenleving blijven bestaand. De burcht der moslims is de gevangenis van de achterstand geworden.

In feite werd hier de meerderheid, de autochtone bevolking, ruim één decennium lang onderdrukt, gekleineerd en bedreigd, soms met het harde wapen van het strafrecht. Na deze onaangename periode praat men nu weer in vrijheid over immigratie. De ex-machthebbers, inmiddels ook verliezers geworden, zitten niet meer in Den Haag, maar in andere kastelen; zo zitten Paul Rosenmöller en Hans Dijkstal in de ‘Commissie voor de participatie van allochtone vrouwen’. In een modern-feodale cultuur verliest de politieke verliezer nooit. Is het niet vreemd dat de mannen, die verantwoordelijk zijn voor het multiculturele drama lid zijn van zo’n commissie? In een normale democratische politieke cultuur zouden juist de critici die gelijk hebben gekregen in zo’n commissie zitting nemen. Uitgerekend deze losers waarschuwen ons nu dat het uit de hand loopt met het debat over immigratie en islam. Dit getuigt werkelijk van een behoorlijk niveau van achterlijkheid.

Maar dit tweetal heeft pech. De gouden kroon voor achterlijkheid komt hen niet toe. Dit gaat naar Jacques Wallage, lid van de echte harde kern van de morele terreur. Waaraan heeft Wallage deze eer, waarvoor per jaar honderden ‘feodalen’ met elkaar concurreren, te danken? Op de valreep van het jaar schreef de bezorgde Wallage een merkwaardige brief aan Jozias van Aartsen, fractieleider van VVD. De brief werd geschreven op papier met het wapentje ‘Burgemeester van Groningen’. Hierin heeft zijne regentelijke hoogheid de kasteelheer van het regentendom Groningen zijne intense bezorgdheid geuit over het gedrag van kamerlid Hirsi Ali, die het bestaan van Allah tegenover moslimschoolkinderen in twijfel trok. O, wat een misdrijf. In mijn tijd werd dit misdrijf, twijfelen aan het bestaan van een opperwezen, gepleegd door Karl marx en Ludwig Feuerbach. In goede tijden belde Wallage, wellicht, het openbaar ministerie, het antiracismecomité. Mili Görüs (de Turkse moslimafdeling van de PvdA), Nova, Buiten- en Binnenhof. Nu, in slechtere tijden, trekt het indirect een parallel tussen het debat over islam en immigranten met de holocaust. Dit laatste is verwerpelijk. De passendste reacties is het Romeinse dictum sacer estod – wees verdoemd. De vrijheid van een parlementariër is een heilig principe van de democratie. Had Hitlers systeem van memo’s en pressiegroepen dit beginsel niet aangetast, dan hadden de Duitsers misschien een eerlijke kans gehad om het nog te plegen collectieve misdrijf te kunnen voorkomen. Maar het is natuurlijk onzin een parallel te trekken tussen Wallage en Hitler. Wallage is niets meer dan een manifestatie van het achterlijke van onze cultuur.
Afshin
Niets is dommer te censureren dan hetgeen men niet begrijpt.
pi_24152246
quote:
Op donderdag 23 december 2004 00:34 schreef sjun het volgende:


Speciaal voor jou een mooie column van Afshin elian
[..]

Afshin
Een heerlijke polemische anti-establishment column…
het is zoals het is
freedom from want and fear
non-conforming link
  donderdag 23 december 2004 @ 10:52:45 #105
37431 Lemmeb
accountabilabuddiable
pi_24154865
quote:
Op woensdag 22 december 2004 16:54 schreef Monidique het volgende:
Welke omdraaiing? Lonsdale-jongeren vergelijken met basisscholieren?
Nee. Lonsdale-jongeren vergelijken met islamitische basisscholieren.

En waarom niet? De 1 draagt een hoofddoek, de ander een Lonsdale-trui. Prima vergelijking, zolang je niet op de onbelangrijke details gaat letten.
quote:
Op woensdag 22 december 2004 16:55 schreef sizzler het volgende:
Wat nu als Rosenmuller was vermoord en rechts-links omgedraaid was.

Geen zuivere vergelijking uiteraard, maar wel interessant.
De vergelijking is juist heel zuiver en ik weet 100% zeker dat ik elk zinnig argument (dat boven de pietluttige details uitkomt) waarom deze vergelijking niet zuiver zou zijn, kan weerleggen.

Het is slechts jouw vooringenomenheid en het feit dat je emoties een rol laat spelen, die de vergelijking onzuiver op jou (en anderen die wat minder helder van geest zijn) doet overkomen.
Money is short, times are hard, here's my fucking business card!
"I never let my schooling interfere with my education." — Mark Twain
pi_24154883
quote:
Op donderdag 23 december 2004 10:52 schreef Lemmeb het volgende:
Nee. Lonsdale-jongeren vergelijken met islamitische basisscholieren.

En waarom niet? De 1 draagt een hoofddoek, de ander een Lonsdale-trui. Prima vergelijking, zolang je niet op de onbelangrijke details gaat letten.
Ach, ja, de onbelangrijke details.
pi_24154899
Stoer van Ellian om Wallage zo te demoniseren, echt heel stoer en gewaagd en gedurfd. En origineel ook

Ga zo door Afshan Ellian, de strijd tegen het politieke establishment is ook al zo dapper.

JIj durft man.

Voortaan niet vergeten je eigen vluchtverhaal uitvoerig te vermelden en vooral ook te benadrukken dat je hier de veiligheid zocht, dat kun je zo lekker dramatisch.
pi_24154935
quote:
Op donderdag 23 december 2004 10:52 schreef Lemmeb het volgende:

[..]

Nee. Lonsdale-jongeren vergelijken met islamitische basisscholieren.

En waarom niet? De 1 draagt een hoofddoek, de ander een Lonsdale-trui. Prima vergelijking, zolang je niet op de onbelangrijke details gaat letten.
[..]
Een dubbele ontkenning, dus eigelijk zeg je:

".... Prima vergelijking, zolang je op belangrijke details gaat letten."

Wat zijn die belangrijke details dan volgens jou? Blijkbaar zijn het details waaruit blijkt dat het beide op hetzelfde neerkomen en daar ben ik ook wel benieuwd naar.
  donderdag 23 december 2004 @ 10:58:28 #109
37431 Lemmeb
accountabilabuddiable
pi_24154940
quote:
Op donderdag 23 december 2004 10:54 schreef Monidique het volgende:

[..]

Ach, ja, de onbelangrijke details.
De vanuit rationeel oogpunt onbelangrijke details inderdaad. Dat jij vergelijkingen beoordeelt met je onderbuik moet jij weten, ik doe het liever met m'n verstand.
Money is short, times are hard, here's my fucking business card!
"I never let my schooling interfere with my education." — Mark Twain
pi_24154976
quote:
Op donderdag 23 december 2004 10:58 schreef Lemmeb het volgende:

[..]

De vanuit rationeel oogpunt onbelangrijke details inderdaad. Dat jij vergelijkingen beoordeelt met je onderbuik moet jij weten, ik doe het liever met m'n verstand.
Mijn verstand zegt dat Van Gogh's familie wél wat gewoord heeft van de regering en mijn verstand zegt dat basisscholieren, ook islamitische, niet te vergelijken zijn met 'Lonsdale-jongeren'. Maar goed, een aanslag op de een en een aanslag op de ander, zogezegd valt het enigszins te vergelijken.

Voor de rest is het allemaal Pamela's veronderstellingen over hoe het dan zal gaan en, ja, speculatie valt niet te controleren. Onzinnige column dus.

[ Bericht 17% gewijzigd door Monidique op 23-12-2004 11:10:44 ]
pi_24154990
Oh jee, is leugenaarster weer een columpie aan het schrijven
Allah Al Watan Al Malik
  donderdag 23 december 2004 @ 11:15:14 #112
37431 Lemmeb
accountabilabuddiable
pi_24155188
quote:
Op donderdag 23 december 2004 11:00 schreef Monidique het volgende:

[..]

Mijn verstand zegt dat Van Gogh's familie wél wat gewhoord heeft van de regering en mijn verstand zegt dat basisscholieren, ook islamitische, niet te vergelijken zijn met 'Lonsdale-jongeren'.
Van Gogh's familie heeft blijkbaar niet genoeg gehoord van de regering, anders had men niet (terecht imo) geklaagd. Pamela overdrijft een beetje (of ze wist nog niet hoe de vork precies in de steel zat toen ze deze vergelijking uitsprak), maar dat doet niets af aan de rechtmatigheid van de vergelelijking.

Islamitische basisscholieren zijn prima te vergelijken met Lonsdale-jongeren. Het zijn beiden afzonderlijk te definieren groepen in de samenleving met een beladen achtergrond. Meer gemeenschappelijke kenmerken heb je bij deze vergelijking niet nodig. Pamela had er ook voor kunnen kiezen om van Lonsdale-basisscholieren te spreken om eea wat beter met elkaar overeen te stemmen, maar dat had de vergelijking echt niet sterker gemaakt.
Money is short, times are hard, here's my fucking business card!
"I never let my schooling interfere with my education." — Mark Twain
pi_24155215
quote:
Op donderdag 23 december 2004 11:15 schreef Lemmeb het volgende:

[..]

Van Gogh's familie heeft blijkbaar niet genoeg gehoord van de regering, anders had men niet (terecht imo) geklaagd. Pamela overdrijft een beetje (of ze wist nog niet hoe de vork precies in de steel zat toen ze deze vergelijking uitsprak), maar dat doet niets af aan de rechtmatigheid van de vergelelijking.
Kortom, mevrouw Hemelrijk liegt gewoon en haar vergelijking is niet zuiver, want de regering heeft wél van zich laten horen.
  donderdag 23 december 2004 @ 11:22:04 #114
37431 Lemmeb
accountabilabuddiable
pi_24155288
quote:
Op donderdag 23 december 2004 11:17 schreef Monidique het volgende:

[..]

Kortom, mevrouw Hemelrijk liegt gewoon en haar vergelijking is niet zuiver, want de regering heeft wél van zich laten horen.
Kortom, je blijft wat mierenneuken en doordrammen over onbelangrijke details en concludeert daar dan maar meteen uit dat de hele vergelijking niet klopt. Zoals ik al dacht. Lekker belangrijk of de regering nou niets of veel te weinig van zich heeft laten horen, het doet niets af aan de vergelijking als geheel.

Overigens heb ik de familie Van Gogh nog nooit horen zeggen dat ze de brief van Balkie ook werkelijk ontvangen hebben (maar ik kan wat gemist hebben) en heb ik ook nog geen brief gezien, dus het is nog maar de vraag of jouw claim op waarheid berust.
Money is short, times are hard, here's my fucking business card!
"I never let my schooling interfere with my education." — Mark Twain
pi_24155311
quote:
Op donderdag 23 december 2004 11:22 schreef Lemmeb het volgende:
Kortom, je blijft wat mierenneuken en doordrammen over onbelangrijke details en concludeert daar dan maar meteen uit dat de hele vergelijking niet klopt. Zoals ik al dacht. Lekker belangrijk of de regering nou niets of veel te weinig van zich heeft laten horen, het doet niets af aan de vergelijking als geheel.
Dus de vergelijking is niet zuiver, !
pi_24155378
quote:
Op donderdag 23 december 2004 11:22 schreef Lemmeb het volgende:
Overigens heb ik de familie Van Gogh nog nooit horen zeggen dat ze de brief van Balkie ook werkelijk ontvangen hebben (maar ik kan wat gemist hebben) en heb ik ook nog geen brief gezien, dus het is nog maar de vraag of jouw claim op waarheid berust.
quote:
Kort na de moord ontvingen de ouders een telegram van koningin Beatrix. "Dat vond ik heel correct", aldus de moeder van Van Gogh. Minister Verdonk (Integratie) belde een keer op, maar van de minister-president hoorden ze niets, leggen ze uit in een interview.

Vijf dagen na de dood van hun zoon ontvingen de ouders een brief van het kabinet.

Een woordvoerder van de Rijksvoorlichtingsdienst zegt dat premier Balkenende daags na de moord in een persoonlijke brief aan de familie zijn deelneming heeft betuigd. Eerder gaf de minister-president in een Kamerdebat al aan, dat hij heeft aangesloten bij wat de familie als wens had aangegeven.
http://spitsnet.nl/cci.php?rid=1&id=35044
quote:
De weduwe van Rosenmöller zit ondertussen in haar eentje thuis, met haar twee weesjes. Zij heeft van de regering niets vernomen. Zelfs een condoleancetelegram kon er niet af.
Hemelrijk slaat de spijker op z'n kop

Ach, het zullen wel onbelangrijke details zijn en mierenneukerij.
pi_24155380
quote:
Op donderdag 23 december 2004 11:15 schreef Lemmeb het volgende:
Islamitische basisscholieren zijn prima te vergelijken met Lonsdale-jongeren.
pi_24155453
quote:
Op donderdag 23 december 2004 11:28 schreef SCH het volgende:

[..]

Wat is daar gek aan? Scoutingmeisjes zijn ook prima te vergelijken met Londsdale-jongeren
pi_24155456
quote:
Op donderdag 23 december 2004 10:55 schreef SCH het volgende:
Stoer van Ellian, echt heel stoer en gewaagd en gedurfd. En origineel ook

Ga zo door Afshan Ellian, de strijd tegen het politieke establishment is ook al zo dapper.

JIj durft man.
SCH naast jouw meer gevoelsmatige kwalificaties zoals stoer en dapper kan het geen kwaad voor het nodig evenwicht ook een meer inhoudelijke kijk op het geheel kenbaar te maken; lucida schreef - zondag 21 november 2004:
quote:
@ Sjun,

Bedankt voor de vele lezenswaardige linkjes - dat geeft de burger moed in deze door links politieke correctheid gegijzelde Nederlandse samenleving... Want zoals ook uit de links blijkt heeft er zich in de buitenwijken van de grote steden al lang en breed een (moslim)segregatie voltrokken... Dat kon natuurlijk niet uitblijven, immers door eenzijdig de positie van de (moslim) allochtoon als slachtoffer van vreemdelingenhaat, islamfobie, discriminatie en racisme (door het Nederlandse volk) uit te vergroten, hebben deze salonfähige apparatsjiks van het multiculturele ideaal juist een klimaat geschapen, waarbinnen de wij-zij tegenstellingen (uit electoraal gewin en ter bestendiging van de sociaal-democratische bevoogding!!!) met slinkse leugenachtigheid op de spits worden gedreven!...

Kennelijk gaan deze zelfbenoemde socialistische dwaallichten, onberoerd door de grote weerzin onder het eigen volk, daarbij systematisch en bijzonder selectief te werk; en beroepen ze zich op een partijwetenschappelijke blauwdruk 'hoe houden we de boel bij elkaar', om vervolgens alles wat dit beleid weerstreeft of doorkruist af te doen als (rechtse) polarisatie, polemiek en populisme... Hoe anders kun je onderstaand 'segregatielijstje van 10 punten' verklaren dat kennelijk door elke socialistische burgermeester met zo'n enggeestige kadaverdiscipline bij het Nederlandse volk door de strot wordt geduwd?!...
Het betoog van de islamofiel (Wallage) te Groningen laat zich als volgt samenvatten (dik gedrukt commentaar Lucida):

1. Er is een "hetze" gaande tegen "allochtonen in het algemeen en moslims in het bijzonder."
Met hetzelfde gemak had hij kunnen stellen, dat de kaalgeplukte kip van de sociaal democratie garen spint bij het opvoeren van de "hetze" jegens het eigen volk...

2. Politici die hieraan meedoen, zijn alleen uit op "electoraal gewin"; ze willen de zetels terug die naar de lijst-Fortuyn gingen. Balkenende "laat zijn oren hangen naar onlustgevoelens in de samenleving."
Wie had er na het echec van 8 jaar paars ook al weer de meeste zetels verloren? - juist, de P.v.d.A.!... En wie vist er nu het meest in troebel water om de verloren zieltjes weer aan de haak te kunnen slaan? - juist ja, wederom de P.v.d.A.!...

3. Politici maken islamitische scholen "verdacht" en tasten daarmee de vrijheid van onderwijs aan. De VVD wil "deze vrijheid nu van bovenaf inperken."
Socialisten maken witte scholen "verdacht" terwijl ze wel hun eigen kroost naar diezelfde witte scholen brengen. En dan hoor je ze niet fulmineren over het aantasten van de vrijheid van onderwijs. De PvdA wil "deze vrijheid juist van onderaf opleggen." Hoe hypocriet...

4. Deze politici "richten grote schade aan" met hun eis dat moslims "hun geloof moeten afleggen". Deze politici komen aan de "grondrechten van mensen en tasten de democratische rechtsorde aan."
De socialistische roversbenden ''richten grote schade aan" met hun ideologie dat de Nederlandse (autochtone) burgers "hun historische wortels moeten doorsnijden". Deze socialistische hoplieden beroven de (autochtone) burgers van hun identiteit en "perverteren, corrumperen en saboteren" met hun religie van het multiculturalisme de rechtsbeginselen van onze (geseculariseerde) rechtstaat.


5. "Straks zijn de gereformeerde scholen aan de beurt en dan de katholieke.""In willekeurige volgorde?...
Het is met name deze sociaal democratische doctrine die de etnische tegenstellingen ongefundeerd aanwakkeren. Angst zaaien (heer Wallage) is net zo verderfelijk als het zaaien van haat. Wie wind zaait zal storm (van kritiek) oogsten...


6. Genoemde politici bedreigen ook de meerderheid. Zij "houden de mensen voor de gek door te zeggen dat als we maar heel streng zijn, de multiculturele samenleving met haar verschillende culturen en religies vanzelf ophoudt."
Genoemde mastodonten en prekers de socialistische heilstaat bedriegen de meerderheid. Zij lijden de (autochtone) burgers om de tuin door te zeggen, dat als we (met de moslimgemeenschap) maar de dialoog aan blijven gaan, en blijven volharden in het ideaal 'de boel bij elkaar te houden', dan laat het multiculturele bloemenperkje duizend bloemen bloeien...


7. De hetze is in strijd met de Nederlandse identiteit en is tevens een bewijs van een "ontzettend gebrek aan historische kennis bij politici", want in Nederland leidde religieuze vrijheidsstrijd tot ruimte voor minderheden en godsdienstvrijheid.
De socialistische "anti-hetze" is in strijd met de goede zeden, en is tevens een bewijs dat men het met de historische kernwaarden, standvastigheid, heldhaftigheid, vastberadenheid en eendracht niet zo nauw neemt.


8. De "angst voor overheersing door de islam" is op historische gronden onjuist. De achttiende-eeuwse angst voor overheersing door de joden is ook niet uitgekomen.
De bejubeling van de islam is op actuele gronden ongefundeerd. De angst voor een overheersing door de joden wordt juist door de islam in alle toonaarden gepropageerd, door de islamitische infiltratie en geloofsexpansie binnen onze westerse samenlevingen zullen juist de antisemitische tendensen weer massaal de kop opsteken, en onze samenleving onderdompelen in tweedracht en verdeeldheid. Met het kulbeleid van zulke salonsocialisten stevenen we onherroepelijk af op een ‘wij –zij’ cultuur van schier onoverbrugbare etnische tegenstellingen...

9. We moeten "uitwassen bestrijden", ook onder de allochtonen, maar de nadruk moet liggen op de "positieve benadering": werk en opleiding, deelname aan de samenleving.
We moeten de holle retoriek van "pappen en nathouden" te vuur en te zwaard bestrijden, en dan met nadruk onder het socialistische smaldeel van politieke en bestuurlijke beroepsknuffelaars.


10. Nederland heeft het water overwonnen, de armoede drastisch teruggedrongen en na de oorlog het land weer opgebouwd. "Laat niemand mij vertellen dat we dan niet aan één miljoen immigranten die nog niet geëmancipeerd zijn een plekje kunnen bieden onder de Nederlandse zon."
... Tachtig jaar Spaanse bezetting heeft ons land nochtans niet doen "knielen" voor de inquisitie, maar het heeft nog geen drie decennia geduurd, of een groot deel van de (s)linkse vaderlandse pers en politiek buigt diep voor de achterlijkheid van de islam ....

Het is een teken aan de wand, dat het met name de (allochtone) Nederlanders zoals H. Ali. en A. Elian zijn, die de ingedommelde gedoogcultuur van de sociaal-democraten zo amoverend wakkerschudden...



[ Bericht 2% gewijzigd door lucida op 23-12-2004 11:43:38 ]
het is zoals het is
freedom from want and fear
non-conforming link
  donderdag 23 december 2004 @ 11:35:30 #120
37431 Lemmeb
accountabilabuddiable
pi_24155472
quote:
Op donderdag 23 december 2004 11:23 schreef Monidique het volgende:
Dus de vergelijking is niet zuiver, !
Zuiver genoeg. Dus.

Als je maar ver genoeg in de details gaat afdalen, is geen enkele vergelijking zuiver en wordt jouw constatering automatisch volstrekt loos.
Money is short, times are hard, here's my fucking business card!
"I never let my schooling interfere with my education." — Mark Twain
pi_24155493
quote:
Op donderdag 23 december 2004 10:55 schreef SCH het volgende:
Stoer van Ellian om Wallage zo te demoniseren, echt heel stoer en gewaagd en gedurfd. En origineel ook

Ga zo door Afshan Ellian, de strijd tegen het politieke establishment is ook al zo dapper.

JIj durft man.

Voortaan niet vergeten je eigen vluchtverhaal uitvoerig te vermelden en vooral ook te benadrukken dat je hier de veiligheid zocht, dat kun je zo lekker dramatisch.
Nee, jij durft pas, hè SCH?

Als jij het niet eens bent met iemand ga je op deze toer]
quote:
Op woensdag 22 december 2004 17:29 schreef SCH het volgende:
Wie is er nou bot zeg.

milagro is toch echt ongelooflijk, wat een onvoorstelbare hufterigheid draag je toch in je.



Gatverdamme, je laat je zelf zo gigantisch kennen - respectloos loeder - en ook nog moeder
Nee, jij benadrukt je eigen privé zaakjes niet, maar schept er wel een ziek genoegen in dat van een ander erbij te slepen, en daarmee een soort karaktermoord te plegen "kijk eens, naar die milagro, dat noemt zich moeder"

En dan ga jij zaniken over anderen? over Ellian, over Hemelrijk en daarbij weer mij erbij slepen?

Zielig ventje ben je.
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
  donderdag 23 december 2004 @ 11:37:10 #122
37431 Lemmeb
accountabilabuddiable
pi_24155495
quote:
Op donderdag 23 december 2004 11:34 schreef Dildo het volgende:

[..]

Wat is daar gek aan? Scoutingmeisjes zijn ook prima te vergelijken met Londsdale-jongeren
Wat minder, want scoutingmeisjes hebben als groep geen (politiek) beladen achtergrond.

Maar wel erg leuk geprobeerd, ga vooral zo door
Money is short, times are hard, here's my fucking business card!
"I never let my schooling interfere with my education." — Mark Twain
  donderdag 23 december 2004 @ 11:38:52 #123
37431 Lemmeb
accountabilabuddiable
pi_24155531
quote:
Op donderdag 23 december 2004 11:28 schreef Monidique het volgende:

[..]


[..]

http://spitsnet.nl/cci.php?rid=1&id=35044
[..]

Hemelrijk slaat de spijker op z'n kop

Ach, het zullen wel onbelangrijke details zijn en mierenneukerij.
Precies.
Money is short, times are hard, here's my fucking business card!
"I never let my schooling interfere with my education." — Mark Twain
pi_24155588
quote:
Op donderdag 23 december 2004 11:37 schreef Lemmeb het volgende:

[..]

Wat minder, want scoutingmeisjes hebben als groep geen (politiek) beladen achtergrond.

Maar wel erg leuk geprobeerd, ga vooral zo door
Die achtergrond zie jij er in. Dat maakt het nog niet tot een feit. Maar bedankt voor je mening.
  donderdag 23 december 2004 @ 11:45:12 #125
37431 Lemmeb
accountabilabuddiable
pi_24155664
quote:
Op donderdag 23 december 2004 11:41 schreef Dildo het volgende:

[..]

Die achtergrond zie jij er in. Dat maakt het nog niet tot een feit. Maar bedankt voor je mening.
Alsjeblieft.

En die achtergrond is een feit. Het is niet voor niks dat de media bol staan van de artikelen en berichten over moslims (als gehele groep en daar horen die scholieren dus ook bij), en in mindere mate ook over de zogenaamde Lonsdale-jongeren.
Money is short, times are hard, here's my fucking business card!
"I never let my schooling interfere with my education." — Mark Twain
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')