quote:
Digger bedankt voor het attenderen op dat topic.
Mijn bijdrage :
Ja ik vind het ook belachelijk dat alle journaals vandaag openen met een item van 10 minuten dat hoogstens 8 miljoen andere Nederlanders boeit. Het is toch normaal dat VBL is uitgegroeid tot het beste voetbhalforum van Nederland waar alles suporters van alle clubs over het algemeen normaal discussiëren. Natuurlijk heeft Furby gelijk, hij is de uitzondering die de regel bevestigt en post alleen maar opruiende teksten, trollen noemen sommige mensen dat.
Zijn manier van posten is nooit constructief en altijd aanvallend en op de man gericht. Dat wij hem toch serieus nemen moet ie toch kunnen waarderen lijkt me.
En Cynix, wat lul je nou over het sportforum van 3 jaar geleden ? Machiel en Digger posten met z'n tweeën als modjes zo veel ze konden en nog raakte er geen topic vol. Heb toen zelfs een keer een topic geopend over het feit dat er al een hele avond geen post was geplaatst in dat forum.
En ook leuk dat mensen weer eens aankomen kakken met de zogenaamde kliekjes vorming op dit forum.
Nou ik zal je zeggen dat ik mijn 80.000 posts over het hele forum heb geplaatst en ik kliekjesvorming met een glazen oog en een lasbril op nog kan onderscheiden van wat het VBL-forum inhoud.
In Hools kennen de users elkaar beter dan op de rest van het VBL-forum maar verder zijn er tig subforums waar de kliekjesvorming tien keer zo erg is.
Dat Golfert Furby benaderd in termen die Furby zelf ook bezigt, pleit alleen maar voor Golfert. Die identificeert zich tenminste met zijn users.
Jezus wat een laptekst voor een Tong
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !