over hypocriete kerstgedachtes gesprokenquote:Op dinsdag 21 december 2004 10:50 schreef DIGGER het volgende:
M'n schoonmams heeft gisteren een hele stapel Roccoco voor me gemaakt![]()
En van een klant hier ook al een kilo oak smoked Irish salmon gehad en er staan nog heel wat wijn en andere (sterke) drank te verdelen hier (en nog meer zalm).
Ik heb helemaal geen hekel meer aan kerst
So shoot me, heel jaar hard voor gewerktquote:Op dinsdag 21 december 2004 10:57 schreef Bjoro het volgende:
[..]
over hypocriete kerstgedachtes gesproken
OK, ik zal weer stil zijnquote:Op dinsdag 21 december 2004 11:11 schreef Da_Sandman het volgende:
Moggeuh
quote:
Tja...nederlandse schoonfamiliequote:Op dinsdag 21 december 2004 11:14 schreef DIGGER het volgende:
[..]
So shoot me, heel jaar hard voor gewerkt(en van bedrijf uit krijgen we geen ene fuck).
Vroeger had ik altijd een hekel aan kerst (geforceerd gezellig en chic doen), maar sinds ik een Italiaanse schoonfamilie heb, vind ik het hartstikke gezellig, lekker met z'n allen de hele dag(en) eten, drinken en zingen.
En nee, de hele religieuze gedachte achter kerst interesseert me idd geen fuck, tis gewoon een gezellig familiefeest voor mij.
Feitelijk gebruiken we dus gewoon het feit dat met kerst 'iedereen' vrij is en dus samen kan komen, om met een groot gezelfschap feest te vieren met enorm veel eten en drinken.
Vrijdag en zaterdag staan me tesamen al een gang of 30 te wachten
Ik idd de leeftijd waarop de kans bestaat dat het kan gebeuren en ze hebben mooie leeftijden bereikt,83,79 en 76,maar het blijft toch verdomde hard om binnen 9 maanden ze alle 3 te verliezen,maar goed,tis niet anders.quote:Op dinsdag 21 december 2004 13:58 schreef golfer het volgende:
Sterkte DG.
Je hebt nu de leeftijd dat grootouders uit je leven verdwijnen.
Bluezz en ik zitten met krakkemikkige ouders en zijn ons geestelijk aan het voorbereiden om daar afscheid van te nemen, hetgeen ook binnen enige tijd onherroepelijk zal zijn.
Het blijft raar om opeens zonder mensen die je je hele leven al kent te moeten doorgaan.
hij heeft eruit gelegen dan?quote:Op dinsdag 21 december 2004 14:08 schreef rubbereend het volgende:
hee t forum werkt weermiddag iedereen
Dat inderdaad erg snel achter elkaar.quote:Op dinsdag 21 december 2004 14:00 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Ik idd de leeftijd waarop de kans bestaat dat het kan gebeuren en ze hebben mooie leeftijden bereikt,83,79 en 76,maar het blijft toch verdomde hard om binnen 9 maanden ze alle 3 te verliezen,maar goed,tis niet anders.
Gecondoleerd DGquote:Op dinsdag 21 december 2004 14:00 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Ik idd de leeftijd waarop de kans bestaat dat het kan gebeuren en ze hebben mooie leeftijden bereikt,83,79 en 76,maar het blijft toch verdomde hard om binnen 9 maanden ze alle 3 te verliezen,maar goed,tis niet anders.
Heuj, er is nog hoop voor mijquote:Op dinsdag 21 december 2004 11:14 schreef DIGGER het volgende:
Vroeger had ik altijd een hekel aan kerst (geforceerd gezellig en chic doen), maar ...
vind ik het hartstikke gezellig
Ik nog 1 oma, gelukkig.quote:Op dinsdag 21 december 2004 14:10 schreef zjroentje het volgende:
Ik heb nog 1 opa over, en die houdt het nog wel ff vol.
Ik heb nog een vrijgezel schoonzusje in de aanbiedingquote:
Sorry, maar hier moest ik toch ff om lachen.quote:Op dinsdag 21 december 2004 14:18 schreef DIGGER het volgende:
vodn ze dat ze nog kon autorijden, maar ze wist zich geen raad met beslagen ruiten, dus reed ze maar met het raam open......over een fietspad heen, moeder en kind net missend vol op een stilstaande bus....
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |