Kan...quote:Op maandag 3 januari 2005 17:59 schreef methodmich het volgende:
Kunnen we "Kokkie" namens FOK! geen kaartjes sturen?
iets met voetbal ??quote:Op woensdag 5 januari 2005 10:10 schreef -Vaduz- het volgende:
Ik zal donderdag even een kaartje op de post doen. Doen we nog een bepaald thema?
quote:Carrière Niels Kokmeijer ten einde
11/1/2005 14:21
Niels Kokmeijer heeft zijn laatste wedstrijd in het betaald voetbal gespeeld. De aanvaller van Go Ahead Eagles moet noodgedwongen een punt achter carrière zetten.
Kokmeijer (28) liep in de wedstrijd tegen Sparta Rotterdam van 17 december een dubbele beenbreuk op na een onbezonnen actie van Rachid Bouazouan. Die blessure betekent het einde aan zijn loopbaan als voetbalprof, zo heeft de aanvaller van Go Ahead Eagles moeten inzien.
Van de behandelende artsen in het Erasmus Ziekenhuis kreeg Kokmeijer te horen dat het is uitgesloten dat hij ooit nog op niveau zal kunnen voetballen. Het is onzeker of hij weer normaal kan lopen.
Kokmeijer heeft al vier operaties moeten ondergaan. Bij de derde ingreep werd geconstateerd dat spieren, spierweefsel en één van de drie slagaders kapot waren, waarna deze operatief werden verwijderd. Overwogen wordt een spier uit zijn rug in het been te zetten.
Dader Bouazouan kreeg een straf van twaalf wedstrijden van de KNVB. Maar de Sparta-verdediger wacht waarschijnlijk ook nog een gang naar de rechtbank. 'Zo zwaar mogelijk straffen is de enige manier om het geweld uit te bannen. In mijn geval zal het waarschijnlijk op een rechtszaak uitlopen', zegt Kokmeijer deze week in VI.
Kokmeijer maakte in het seizoen 1998/99 bij FC Volendam zijn debuut in het betaald voetbal. In de drie seizoenen aan De Dijk verdiende hij een transfer naar SC Heerenveen. In Friesland kwam de Uitgeester door een gebroken kuitbeen niet aan spelen toe. Afgelopen seizoen pakte de aanvaller bij Haarlem de draad weer op. Go Ahead Eagles haalde hem vervolgens naar Deventer, waar hij dit seizoen vier keer scoorde in veertien wedstrijden.
idd, ik denk dat dat ook wel redelijk meespeelt in zijn overweging wel of niet naar de rechter te stappen, niet alleen het uitbannen van geweldquote:Op dinsdag 11 januari 2005 14:58 schreef Grimm het volgende:
ja vreselijk voor die vent, nooit meer voetballen laat staan goed lopen.
zal wel en aardige schadeclaim worden voor die vent
Een jaar of 7 geleden heeft iemand(barry van galen??) Richard Stricker de voetbalwereld toch "uitgeholpen"?quote:Op dinsdag 11 januari 2005 15:08 schreef MaxPower het volgende:
een aanslag die echt zelden vertoond is op de nederlandse velden... je gaat weer aan Danny Hoekman denken, nou dat is toch bijna 20 jaar geleden gok ik.
Maar ik vind het zo suf dat Kokmeijer niet gewoon spreekt over een schadevergoeding wegens gederfde inkomsten. Maar over 'verbanning van geweld', moet hij van z'n advocaat proberen nobel over te komen? Ik vind dit juist nogal schijnheilig overkomen, terwijl als hij gewoon zegt dat hij schadevergoeding wil ik hem alle gelijk van de wereld geef.quote:Op dinsdag 11 januari 2005 15:11 schreef golfer het volgende:
Zal bij de rechter wel voornamelijk gaan over een schadevergoeding, want de rechter in Nederland heeft niets te zeggen over de schorsingsstrafmaat van de voetbalbond.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |