Eigenlijk is Pienaar de laatste echte topvoetballer op de Nederlandse velden geweest toch?quote:Op donderdag 8 maart 2007 19:04 schreef cultheld het volgende:
Het blijft trouwens hilarisch om te lezen dat volgens mm Alex alleen de Jhonny van Beukerings van deze wereld uit zal schakelen. Achteraf noemt hij dat natuurlijk onbegrepen ironie, maar het lijkt mij zonneklaar dat mm Alex wel degelijk een prutser vond.
Ja, maar het was ook niet eerlijk. Jij had Steef als informant....quote:Op donderdag 8 maart 2007 19:04 schreef cultheld het volgende:
Het blijft trouwens hilarisch om te lezen dat volgens mm Alex alleen de Jhonny van Beukerings van deze wereld uit zal schakelen. Achteraf noemt hij dat natuurlijk onbegrepen ironie, maar het lijkt mij zonneklaar dat mm Alex wel degelijk een prutser vond.
Nee, Phillip Cocu.quote:Op donderdag 8 maart 2007 19:07 schreef PizzaSalami het volgende:
[..]
Eigenlijk is Pienaar de laatste echte topvoetballer op de Nederlandse velden geweest toch?
toen was een topic openen voor een speler nog niet in de mode in VBLquote:Op donderdag 8 maart 2007 19:11 schreef methodmich het volgende:
De vraag blijft wel waarom die fans van nu toen geen topic durfden te openen Posdnous. Hadden ze toch twijfels?
Goede grap hoorquote:Op donderdag 8 maart 2007 19:07 schreef methodmich het volgende:
[..]
Ja, maar het was ook niet eerlijk. Jij had Steef als informant....
quote:Op donderdag 8 maart 2007 19:26 schreef methodmich het volgende:
Hij doet het prima hoor. Valt me honderd procent mee. Wel een pure verdediger, met extra kwaliteiten bij standaardsituaties.
Ben wel benieuwd waar hij belandt, want Mourinho schijnt geen echte fan te zijn. Misschien verkoopt Chelsea hem wel door of mag hij bij PSV blijven.
Daar had hij dan volkomen gelijk in.quote:Op donderdag 8 maart 2007 19:09 schreef Posdnous het volgende:
Prachtig dit, doet me aan m'n pa denken die Ronaldo ook een belachelijk slechte speler vond toen hij pas bij PSV zat.
Ach mensen maken fouten.PSV had Huntelaar ook iets slechter ingeschat.quote:Op donderdag 8 maart 2007 19:04 schreef cultheld het volgende:
Het blijft trouwens hilarisch om te lezen dat volgens mm Alex alleen de Jhonny van Beukerings van deze wereld uit zal schakelen. Achteraf noemt hij dat natuurlijk onbegrepen ironie, maar het lijkt mij zonneklaar dat mm Alex wel degelijk een prutser vond.
quote:Op donderdag 8 maart 2007 19:43 schreef HappyHenk het volgende:
[[url=http://avondrust.student.utwente.nl/henk/HappyHenk/images/detank.jpg]afbeelding][/url]
De tank...
Met die Tom Egbersquote:Op vrijdag 9 maart 2007 15:33 schreef Bos81 het volgende:
Geweldig hoe hij voor de camera stond, afgelopen woensdag
Precies, hij heeft het zelf ook niet helemaal voor het zeggen natuurlijk, helaasquote:Op vrijdag 9 maart 2007 21:46 schreef -Vaduz- het volgende:
Daar koop je niks voor, aan het eind van het seizoen zien we wel verder.
Precies, en omdat Mich er nu eens naast zie je de cultjes meteen bijten he...quote:Op vrijdag 9 maart 2007 15:44 schreef -Vaduz- het volgende:
Ik moest ook wel om dingen lachen die Mich heeft verteld destijds.Maar iedereen zit er wel eens naast.
iedereen is hier toch steeds bezig om zn gelijk te halen? En MM en Cultheld hebben al een hele tijd de strijd omdat ze over het algemeen steeds een verschillende mening hebben.quote:Op vrijdag 9 maart 2007 23:59 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Precies, en omdat Mich er nu eens naast zie je de cultjes meteen bijten he...
Wacht maar, AZ gaat toch shoppen bij de top 3?quote:Op zaterdag 10 maart 2007 19:57 schreef DANILXL het volgende:
ongelofelijk, zo'n verdediger had AZ nodig tegen Newcastle _0_
quote:Op zaterdag 10 maart 2007 19:59 schreef Mr.Mills het volgende:
[..]
Wacht maar, AZ gaat toch shoppen bij de top 3?
Koeman had hem gisteren tegen Excelsior gewoon rust moeten geven.quote:Op maandag 12 maart 2007 15:36 schreef DutchGooner het volgende:
Ik gun het hem niet maar had ie dit niet een weekje eerder kunnen doen?
Zie dus ook Henry.quote:Op maandag 12 maart 2007 15:37 schreef PyTh het volgende:
Maar achteraf is het altijd allemaal zo makkelijk.
Klopt. En het is een symphatieke normale jongen. Geweldige speler.quote:Op maandag 12 maart 2007 15:43 schreef cultheld het volgende:
Dat er hier zo "vriendelijk" door aanhangers van o.a. Ajax en Arsenal wordt gereageerd op de blessure van Alex zegt genoeg over Alex: Hij speelt eigenlijk nooit vuil. Dat maakt hem des te beter: Zonder vieze overtredingen topspitsen uitschakelen
.
quote:Op maandag 12 maart 2007 15:46 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Klopt. En het is een symphatieke normale jongen. Geweldige speler.
Dat zat ik mij inderdaad ook al te bedenken. Z'n contract loopt door tot 2008: Misschien wil Chelsea hem wel aan PSV verkopen of verlengt Alex z'n contract bij Chelsea tot 2012 of zo en speelt hij in 2007-2008 nog voor PSVquote:Op maandag 12 maart 2007 22:16 schreef PizzaSalami het volgende:
Hij kan toch gewoon blijven volgend seizoen? Hij kan nu toch niet voor het nationale team spelen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |