FOK!forum / Muziek / Fok! Muziek trivia deel CCXCIV
ranjazaterdag 18 december 2004 @ 23:36
Welkom bij het Tweehonderdvierënnegentigste deel van

* Fok! Muziek Trivia *

Hoe werkt het?
Het is hier de bedoeling dat je een vraag stelt over muziek in het algemeen en dat je mede-Fok!kers die gaan beantwoorden. Degene die hem het eerst correct (!) beantwoordt, mag de volgende vraag stellen.

Oooow, is het zo simpel?
Nee

De vraagsteller zelf beoordeelt of een vraag goed beantwoord is en deelt zelf de punten uit. Je kunt dus nooit een antwoord geven en gelijk een nieuwe vraag stellen. De kans bestaat immers dat je het toch fout hebt.

Op elk moment kan er dus maar één vraag open staan. Het is zeer verwarrend als er allerlei vragen en antwoorden door elkaar lopen, zeker wanneer mensen niet goed quoten.

Mocht een vraag erg moeilijk blijken of duurt het erg lang, dan kan de vraagsteller, om het topic op gang te houden, tips geven. Blijkt een vraag echt te moeilijk, dan mag de vraagsteller ook zelf het antwoord geven en zo de vraag intrekken. Hij mag dan zelf een vervangende vraag bedenken.

En als er een stilte valt?
Als een vraagsteller te lang, zeg meer dan een uur, niet reageert op antwoorden, dan wordt de openstaande vraag geparkeerd. Iemand anders mag dan een vraag stellen, zodat het spel gewoon verder kan.

Mocht de originele vraagsteller later nog terugkomen en het goede antwoord is gegeven, dan krijgt de user met het goede antwoord alsnog zijn punt, maar mag hij of zij geen nieuwe vraag stellen. Het spel is dan immers allang verder. Is het goede antwoord nog niet gegeven, dan kan de originele vragensteller eventueel, als hij weer een vraag mag verzinnen, de geparkeerde vraag opnieuw opbrengen.

Ook als degene die het goede antwoord gegeven heeft niet binnen een uur een nieuwe vraag stelt, mag een willekeurig iemand een vraag bedenken. Anders loopt het topic namelijk een beetje vast...

En wat nu als het topic vol is?
Als een topic vol is, dan moet er een nieuw deel geopend worden, wel met deze post als eerste in het topic en het laatste volle topic bijgeschreven aan de 'vorige topics' lijst. Open een nieuw topic niet te vroeg en probeer als het mogelijk is in een van de laatste posts (hij gaat tot 300) een verwijzing te makenvan het oude, naar het nieuwe topic.

Puntentelling
In principe krijgt iemand voor elke goed beantwoorde vraag één punt. In elke tiende topic tellen de vragen echter dubbel. De puntentelling die gehanteerd wordt hangt af van in welk topic de vraag gesteld is.

Heeft iemand punten verdiend, plaats dat dan duidelijk en in bold in een aparte post. Vermeld het liefst ook nog, eventueel met een quote, over welke vraag of welk antwoord dit gaat.

Wat voor vragen?
Soorten vragen die je kan stellen kunnen erg uiteenlopen. Het kan gaan over connecties tussen artiesten, iets met titels, albums, iets uit de persoonlijke sfeer, puzzels, het maakt niet uit. Zelfs graag wat afwisseling in stijl en vragen.

Let wel dat een vraag te beantwoorden moeten zijn, probeer anders via tips meer aanwijzingen te geven. Zorg er dus voor dat het topic niet vastloopt!

Wat voor muziek?
Alle soorten muziek moet kunnen, maakt dus niet uit of het pop, metal, jazz, klassiek, doo-wop, disco, palingpop of welke andere (sub)soort dan ook is.

Het plaatsen van foto's van Leftfield, The Fall, Masters of Reality, Hanoi Rocks en/of Ravi Shankar (al dan niet in combinatie met Norah Jones) wordt afgeraden!!!

Antwoord bij afwezigheid
Vanwege een aantal al dan niet terechte slechte ervaringen wordt het afgeraden om het antwoord in je profiel te 'verstoppen' als je weg gaat terwijl je een vraag hebt gesteld. Handiger is het om:

de vraag gewoon open te laten staan (dan wel even afmelden, alsjeblieft)

het antwoord zelf te geven en zo de vraag in te trekken

de vraag door iemand anders te laten overnemen (wel graag in overleg)

Let op!
Het is wel zo sportief om geen Google, Allmusic, IMDB, popencyclopedie, Top-40/Hitdossier of welke website/boek dan ook te gebruiken bij het beantwoorden. Het is natuurlijk niet verboden muziek te luisteren tijdens het trivia-en, of je eigen muziekcollectie te raadplegen...

Kijk uit met valsspelen; we weten je te vinden!!

* Dus niet opzoeken! *

Afkortingen
Lijstje van verklarende termen:

aw = aantal weken in de hitlijst
foute vrijdag = onze vrijdagse vragenreeks, waarbij vele 'foute' artiesten de ronde doen: zie hier
hp = hoogste postitie in een hitlijst
lama = laat maar, vergeefse moeite; ook wel (vooral in het geval van Gambolputty): ik F5 te laat
nl-hits = hits in de Nederlandse Top 40 of Tipparade.
pvdt = puntje van de tong - de artiest komt je bekend voor maar de naam wil je niet te binnen schieten...
tvp = terugvindpost
vziw = voor zover ik weet
Aanvullingen zijn van harte welkom.

Fok! Muziekkenner Ranglijst
Zo vroeg mogelijk in elk nieuw topic (als het lukt op de eerste pagina) zal Belsen een tussenstand bekend maken. Deze kun je goed lezen, door hem te quoten en dan de quote te knippen en plakken in je Windows-kladblok, dit tot de code-tag weer werkt. Ook valt de tussenstand hier te lezen.
ranjazaterdag 18 december 2004 @ 23:37
Bij gebrek aan belsen's op maar even een vereenvoudigde versie

en Zander, Newbiedoobiedoo wist het duidelijk beter dan ik
Zanderrrzaterdag 18 december 2004 @ 23:37
Ik probeerde ook al een nieuw topic te openen, maar ik kon de openingspost niet quoten uit het oude topic, en Belsen's site ligt (hier) momenteel ook plat..
Zanderrrzaterdag 18 december 2004 @ 23:38
quote:
Op zaterdag 18 december 2004 23:37 schreef ranja het volgende:
en Zander, Newbiedoobiedoo wist het duidelijk beter dan ik
Volgens mij was het GLO, maar die is nu offline.

Anyway:

GLO +1
ranjazaterdag 18 december 2004 @ 23:38
die bedoel ik
Zanderrrzaterdag 18 december 2004 @ 23:43
Goed, maar even een nieuwe vraag dan. Rapapaaa.. rappapaa..

Wie is dit?

bukgeitzaterdag 18 december 2004 @ 23:47
-vraag weggehaald-
bukgeitzaterdag 18 december 2004 @ 23:48
Harry Bannink
bartridzaterdag 18 december 2004 @ 23:48
harrie bannink??
Scrutinizerzaterdag 18 december 2004 @ 23:48
te laat
Zanderrrzaterdag 18 december 2004 @ 23:49
Ja ja, het is hoofdgeitenbreier Harry Bannink.

bukgeit +1
bukgeitzaterdag 18 december 2004 @ 23:53
Deze vraag stond er zonet ook al: wie is het meest in het oog springende lid van de Ringtone Society, dat de markt van "irritante, commerciële en platte" ringtones te lijf wil gaan met eigen, verantwoorde producties?
bartridzaterdag 18 december 2004 @ 23:58
spinvis? Pas nog gelezen ergens....
ranjazaterdag 18 december 2004 @ 23:58
geen idee maar laat ik eens gokken op Junkie xl...
Scrutinizerzaterdag 18 december 2004 @ 23:58
Wéér te laat
bukgeitzondag 19 december 2004 @ 00:00
Klopt. Hier het gehele bericht:
quote:

TILBURG - Zanger Spinvis gaat nieuwe, exclusieve beltonen ontwikkelen voor mobiele telefoons. Hij en enkele collega-muzikanten hebben hiertoe de Ringtone Society opgericht, zo is vrijdag bekendgemaakt. De groep is de naar eigen zeggen ,,irritante, commerciële en platte ringtones'' zat.

De Ringtone Society, een initiatief van Muzieklab Brabant, SubmarineChannel en het VPRO-programma 3 voor 12, is een platform voor ,,de artistieke ontwikkeling van de mobiele beltoon''. De vereniging wil een impuls geven aan 'The Art of Ringtonism' en wil dat mobiele bellers zich onderscheiden.

De Society wordt officieel gelanceerd op 13 januari tijdens het muziekfestival Noorderslag in Groningen. Dan wordt een Ringtone Checkpoint geopend, waar bezitters van een mobiele telefoon door de Society goedgekeurde beltonen kunnen verkrijgen.
Bron: Dagblad van het Noorden

bartrid +1
ranjazondag 19 december 2004 @ 00:03
dat zal een feest worden in de trein
bukgeitzondag 19 december 2004 @ 00:04
Misschien kun je de So & So's ook zo gek krijgen.
ranjazondag 19 december 2004 @ 00:06
Tja, Dan nog mensen zoeken die me in de trein willen bellen

Nee, serieus, bellers in de trein staat erg hoog in m'n irritatielijst. Ik heb daarom ook altijd muziek op m'n oren als ik alleen reis.
bukgeitzondag 19 december 2004 @ 00:09
Vaag doorsijpelende klanken uit koptelefoons zijn ook geen feest voor medereizigers.
bartridzondag 19 december 2004 @ 00:10
helemaal eens met Ranja...

Van welke band heb ik een nummer opstaan?
ranjazondag 19 december 2004 @ 00:10
Daar zit ik niet mee... bovendien heb ik 'm niet zo hard staan en ik heb nog nooit klachten gehoord. Het belangrijkste vind ik dat ik geen pratende/bellende mensen/afgaande telefoons meer hoor.
ranjazondag 19 december 2004 @ 00:11
de Kenny's
ze hebben zich in elk geval goed verstopt. Zijn het allemaal mannen?
bartridzondag 19 december 2004 @ 00:13
Dt zijn allemaal mannen. Best wel legendarische band, waar later 2 van mijn favoriete acts uit zijn voorgekomen....

en die Kenny grap drong pas later door
bartridzondag 19 december 2004 @ 00:43
een klein stukje biografie:
Formed in Ipswich, England, in 1982, the group trafficked in the usual heavy metal fare for the first few years of its existence, but by the middle of the decade they began to expand their horizons by incorporating elements of hardcore and thrash into the mix
Berkeryzondag 19 december 2004 @ 00:44
Ik heb geen idee
bartridzondag 19 december 2004 @ 00:46
Nog een stukje dan:
The fathers of grindcore, pushed the envelope of metal to new extremes of ear-splitting intensity, rejecting all notions of melody, subtlety, and good taste to forge a brand of sonic assault almost frightening in its merciless brutality.
newbiedoobiedoozondag 19 december 2004 @ 00:47
napalm death?
bartridzondag 19 december 2004 @ 00:50
en dat is hem Ik had het nummer Nazi punks fuck off van Virus 100 (de 100ste release van Alternative Tentacles, met alleen maar Dead Kennedys covers opstaan)
newbiedoobiedoo +1
newbiedoobiedoozondag 19 december 2004 @ 00:51
Tja, hoor ik grindcore, dan denk ik Napalm death..
thaleiazondag 19 december 2004 @ 00:57
quote:
Op zondag 19 december 2004 00:50 schreef bartrid het volgende:
en dat is hem Ik had het nummer Nazi punks fuck off van Virus 100 (de 100ste release van Alternative Tentacles, met alleen maar Dead Kennedys covers opstaan)
Da's een leuk schijfje Ik vind de cover van Holiday in Cambodia door Sister Double Happiness echt super. Verder dingen van Faith No More, Disposible Heroes of Hiphoprisy, L7....
En een heel vage versie van Insight door "Kramer" (als ik me goed herinner)
newbiedoobiedoozondag 19 december 2004 @ 00:59
Van Seinfeld? Kewl!
newbiedoobiedoozondag 19 december 2004 @ 01:07
Wie is/zijn dit?
newbiedoobiedoozondag 19 december 2004 @ 01:11
Ik denk, dat ik 'm maar ff parkeer...
Berkeryzondag 19 december 2004 @ 01:17
Scritti Politti ?
bigshadowzondag 19 december 2004 @ 01:35
Ik pas maar vind terug
Markzondag 19 december 2004 @ 01:42
ik post dus ik vind terug (vrij naar Descartes)
bigshadowzondag 19 december 2004 @ 01:43
quote:
Op zondag 19 december 2004 01:42 schreef Mark het volgende:
ik post dus ik vind terug (vrij naar Descartes)
Ik post dus ik besta
Markzondag 19 december 2004 @ 01:53
Zo wanhopig ben ik dus weer niet
Gambolputtyzondag 19 december 2004 @ 02:21
Green Gartside?
GLOzondag 19 december 2004 @ 02:33
Post om dit topic terug te vinden.
bukgeitzondag 19 december 2004 @ 02:37
quote:
Op zondag 19 december 2004 01:17 schreef Berkery het volgende:
Scritti Politti ?
Opgezocht, is goed. (En Green Gartside dus ook)
belsenzondag 19 december 2004 @ 02:40
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
Stand tot en met topic 293
HP    VP    NAAM                PT
1    (1)  bukgeit              802   +1
2    (2)  ranja                484   +3
3    (3)  belsen               468
4    (4)  Mark                 433   +1
5    (5)  Berkery              376   +1
6    (6)  bartrid              351
7    (7)  iggy_in_the_house    261
8    (8)  TheSilentEnigma      227
9    (9)  Z                    180
10   (10) Gambolputty          147
11   (11) dolle_hond           144   +1
12   (12) newbiedoobiedoo      136   +4
13   (13) DaisyDuke            130
14   (14) Sack_Blabbath        107
15   (15) bigshadow            104   +1
16   (16) Doc                  100
17   (17) Grobbel               81
18   (18) RoofingBurner         76
     (19) Zander                76   +1
19   (20) bimmel                73
20   (21) Jimmy                 63
     (21) Methodmich            63
21   (22) GLO                   61+5
22   (23) UIO_AMS               53
23   (24) desintbestaat         49
24   (25) Litpho                47
25   (26) Ascaroth              41
     (26) pyl                   41
26   (27) Againstthegrain       39
27   (28) Doeke                 29
28   (29) timbob                24
29   (30) Jankuffo              28
30   (31) Tup                   22
     (31) ApproachingSilence    22
31   (32) Tong80                21
32   (33) le_knightclub_soda    20   +2
33   (33) Scrutinizer           19   +1
34   (34) Placebeau             17
35   (35) MrWizzel              16
     (35) Troy                  16
     (35) onkjoe                16
     (35) thaleia               16
36   (36) Jostie                13
37   (37) Buurvrouw_rietman     12
     (37) PogueMahone           12
38   (38) RichardQuest          11
39   (39) ModernTalking         10
     (39) Ullie                 10
     (39) Fotoloog              10
40   (40) zlapelooz              9
     (40) BillyOcean             9
41   (41) crook                  8
     (41) Mar10Segovia           8
     (41) de_man_in_beige        8
42   (42) Jdude                  7
43   (43) BH-Guy                 6
     (44) Tomek                  6   +1
44   (44) dantes_inferno86       5
     (44) scanman01              5
     (44) Jolan                  5
     (44) Neleos                 5
45   (45) Curchulain             4
     (45) Arcee                  4
     (45) FooFighterGuy          4
     (45) dorian_g               4
     (46) Uzumaki_Naruto         4   +1
46   (46) Luka                   3
     (46) Brother52              3
     (46) Jopp46                 3
     (46) Ferdo                  3
     (46) Krisis1991             3
     (46) thabit                 3
     (46) Waynehead              3
     (46) Prep2Fight             3
     (46) Ms.Bitters             3
     (46) mien-moeke             3
47   (47) hans_t                 2
     (47) The_Boezelaar          2
     (47) 88JR88                 2
     (47) Mic1_                  2
     (47) savelkoul              2
     (47) prupke                 2
     (47) Kerdaben               2
     (47) twentemeisje           2
     (47) Zap                    2
     (47) webfreak               2
     (47) GFP                    2
     (47) Asskicker14            2
     (47) Neva                   2
48   (48) baantie                1
     (48) maikie                 1
     (48) MariekeP               1
     (48) Riert                  1
     (48) wyccie                 1
     (48) Rex_Everything         1
     (48) Razzerr                1
     (48) dr_diablos             1
     (48) Yenti                  1
     (48) Washandje              1
     (48) SaintOfKillers         1
     (48) Stokvis                1
     (48) DuranK                 1
     (48) Davidboaz              1
     (48) elvje                  1
     (48) stil                   1
     (48) Dwerg                  1
     (48) MaartenHG              1
     (48) Jassie                 1
     (48) the_watcher            1
     (48) 900turboS              1
     (48) Teerwater              1
     (48) BLoeMzTheeLepel        1
     (48) verveeloor             1
     (48) Pistol_Pete            1
     (48) ongekend48             1
     (48) w0f0z                  1
     (48) brombeer               1
 


De nieuwe stand!

De geüpdate openingspost...

[ Bericht 99% gewijzigd door belsen op 19-12-2004 11:53:37 ]
dolle_hondzondag 19 december 2004 @ 08:24
quote:
Op zondag 19 december 2004 02:33 schreef GLO het volgende:
Post om dit topic terug te vinden.
[afbeelding]
eensch
TheSilentEnigmazondag 19 december 2004 @ 10:13
Heren....
newbiedoobiedoozondag 19 december 2004 @ 11:14
quote:
Op zondag 19 december 2004 01:17 schreef Berkery het volgende:
Scritti Politti ?
is idd goed
Berkery + 1
Zzondag 19 december 2004 @ 11:31
Hi
belsenzondag 19 december 2004 @ 11:38
Ik heb er nog eentje liggen.

Wat is de uitkomst van deze rekensom?

Klikken voor een vergroting, ajb.
newbiedoobiedoozondag 19 december 2004 @ 11:40
quote:
Op zondag 19 december 2004 11:38 schreef belsen het volgende:
Ik heb er nog eentje liggen.

Wat is de uitkomst van deze rekensom?
=Power station?
newbiedoobiedoozondag 19 december 2004 @ 11:41
quote:
Op zondag 19 december 2004 11:40 schreef newbiedoobiedoo het volgende:

[..]

=Power station?
edit: en nu in de wakkere modus:
Arcadia, dus


Voor het mooie..
belsenzondag 19 december 2004 @ 11:53
quote:
Op zondag 19 december 2004 11:41 schreef newbiedoobiedoo het volgende:

[..]

edit: en nu in de wakkere modus:
Arcadia, dus

[afbeelding]
Voor het mooie..


Punt en vraag voor Newbiedoobiedoo!
newbiedoobiedoozondag 19 december 2004 @ 11:56
Toen in 1989 de single Veronica van Elvis Costello uitkwam, leek het bijna logisch dat 'ie tot Alarmschijf werd gebombardeerd. Waarom is dat toch niet gebeurd?
Zzondag 19 december 2004 @ 11:58
Elvis zelf wilde dat niet? Dan was het net alsof dat nummer voor veronica geschreven was ofzo?
newbiedoobiedoozondag 19 december 2004 @ 11:59
Neuh.
thaleiazondag 19 december 2004 @ 11:59
Adam Curry vond het een kutnummer?
dolle_hondzondag 19 december 2004 @ 12:00
er was een ander nummer dat meer in aanmerking kwam
newbiedoobiedoozondag 19 december 2004 @ 12:02
de meeste Veronica-medewerkers waren juist redelijk enthousiast over het idee..
belsenzondag 19 december 2004 @ 12:06
De baas verbood het?

Adje Bouman, ofzow...
newbiedoobiedoozondag 19 december 2004 @ 12:08
quote:
Op zondag 19 december 2004 12:06 schreef belsen het volgende:
De baas verbood het?

Adje Bouman, ofzow...
Da's heeel warm..
le_knightclub_sodazondag 19 december 2004 @ 12:09
Het mocht niet van de Reclame Code Comissie
newbiedoobiedoozondag 19 december 2004 @ 12:10
Da's heeeeel koud..
newbiedoobiedoozondag 19 december 2004 @ 12:14
quote:
Op zondag 19 december 2004 12:06 schreef belsen het volgende:
De baas verbood het?

Adje Bouman, ofzow...
Eigenlijk wel warm genoeg voor mij.
Lex Harding was niet zo blij met het idee, omdat Costello een jaar of 10 eerder Lex een paar klappen had verkocht ipv een interview,

Belsen + 1
belsenzondag 19 december 2004 @ 12:23
quote:
Op zondag 19 december 2004 12:14 schreef newbiedoobiedoo het volgende:

[..]

Eigenlijk wel warm genoeg voor mij.
Lex Harding was niet zo blij met het idee, omdat Costello een jaar of 10 eerder Lex een paar klappen had verkocht ipv een interview,

Belsen + 1




Wie's dat?
newbiedoobiedoozondag 19 december 2004 @ 12:26
Mark Owen?
belsenzondag 19 december 2004 @ 12:26
quote:
Op zondag 19 december 2004 12:26 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
Mark Owen?


Punt en vraag voor Newbiedoobiedoo!
newbiedoobiedoozondag 19 december 2004 @ 12:30
Een still uit een clip..welke?
TheSilentEnigmazondag 19 december 2004 @ 13:05
Donald Jones - Ik zou je het liefst in een doosje willen doen
newbiedoobiedoozondag 19 december 2004 @ 13:07
Gambolputtyzondag 19 december 2004 @ 13:07
Big Country zo te zien, de clip ken ik niet
newbiedoobiedoozondag 19 december 2004 @ 13:08
Nou, het is rustig, ik zou een gokje wagen..
Gambolputtyzondag 19 december 2004 @ 13:14
Look away?
newbiedoobiedoozondag 19 december 2004 @ 13:14
Nee, verkeerd gegokt.
dolle_hondzondag 19 december 2004 @ 13:15
iig big country
ff dvd pakken
dolle_hondzondag 19 december 2004 @ 13:18
in a big country dus
newbiedoobiedoozondag 19 december 2004 @ 13:20
quote:
Op zondag 19 december 2004 13:18 schreef dolle_hond het volgende:
in a big country dus
Idd, er zat qua album natuurlijk al een hint op de foto..

dolle_hond + 1
Gambolputtyzondag 19 december 2004 @ 13:21


Anyway. Waar kan je die stills vinden? Eigenlijk?
newbiedoobiedoozondag 19 december 2004 @ 13:23
dat zeg ik niet, want misschien vraag ik er nog wel meer..
ranjazondag 19 december 2004 @ 13:25
ha, het is dus toch geen laptop
dolle_hondzondag 19 december 2004 @ 13:28
uit welke clip komt dit dan?
dolle_hondzondag 19 december 2004 @ 13:29
quote:
Op zondag 19 december 2004 13:21 schreef Gambolputty het volgende:


Anyway. Waar kan je die stills vinden? Eigenlijk?
je pakt de dvd en maakt shots
TheSilentEnigmazondag 19 december 2004 @ 13:30
Sinead O'connor - Nothing compares 2 u?
newbiedoobiedoozondag 19 december 2004 @ 13:30
Placebo? Bitter end?
ranjazondag 19 december 2004 @ 13:31
Doet me denken aan de cd-hoes van This mortal coil. Misschien Song to the siren?
dolle_hondzondag 19 december 2004 @ 13:32
dolle_hondzondag 19 december 2004 @ 13:40
dolle_hondzondag 19 december 2004 @ 13:41
vergelijkbaar oud als de vorige clip
newbiedoobiedoozondag 19 december 2004 @ 13:44
Big country - Chance?
newbiedoobiedoozondag 19 december 2004 @ 13:53
XTC - Dear God?
Scrutinizerzondag 19 december 2004 @ 13:58
Big Country - Look away?
dolle_hondzondag 19 december 2004 @ 14:11
not yet
Scrutinizerzondag 19 december 2004 @ 14:13
The Cure-A Forest?
dolle_hondzondag 19 december 2004 @ 14:15
quote:
Op zondag 19 december 2004 14:13 schreef Scrutinizer het volgende:
The Cure-A Forest?
warm
Scrutinizerzondag 19 december 2004 @ 14:16
Boys don't cry?
newbiedoobiedoozondag 19 december 2004 @ 14:17
Charlotte sometimes?
belsenzondag 19 december 2004 @ 14:20
Lullaby?

Ik had echt niet Robert Smith herkent, trouwens...
dolle_hondzondag 19 december 2004 @ 14:27
not yet

de eerste single van een bepaald album
newbiedoobiedoozondag 19 december 2004 @ 14:27
nee, eigenlijk lijkt íe meer op Meatloaf..
Scrutinizerzondag 19 december 2004 @ 14:28
Caterpillar?
belsenzondag 19 december 2004 @ 14:31
Inbetween days?
newbiedoobiedoozondag 19 december 2004 @ 14:31
Hanging garden?
Scrutinizerzondag 19 december 2004 @ 14:32
Why can't I be you?
newbiedoobiedoozondag 19 december 2004 @ 14:36
let's go to bed?
Scrutinizerzondag 19 december 2004 @ 14:38
Friday I'm in love?

meer cure-nummers ken ik niet
newbiedoobiedoozondag 19 december 2004 @ 14:39
Dan zitten we ook alweer 10 jaar verder dan de vorige clip..
belsenzondag 19 december 2004 @ 14:42
Was Just like heaven al geroepen?
dolle_hondzondag 19 december 2004 @ 14:42
quote:
Op zondag 19 december 2004 14:39 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
Dan zitten we ook alweer 10 jaar verder dan de vorige clip..
idd
ik bedoel dus 1981
newbiedoobiedoozondag 19 december 2004 @ 14:43
Primary dan? nooit een clip van gezien...
newbiedoobiedoozondag 19 december 2004 @ 14:48
Nou goed, ik ben weg, ik lees het wel..
dolle_hondzondag 19 december 2004 @ 14:51
quote:
Op zondag 19 december 2004 14:43 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
Primary dan? nooit een clip van gezien...

newbiedoobiedoo +1
belsenzondag 19 december 2004 @ 14:55
Een tracklistje dan, welk album?

01. LU
02. A
03. C
04. CS
05. S
06. HMN
07. SOFT
08. IS
09. B
10. AN
11. WU
12. #:#
13. STA
14. S
15. NH
16. V
ranjazondag 19 december 2004 @ 15:09
Elastica - Elastica
Gambolputtyzondag 19 december 2004 @ 15:10
Tracklistjes!

Die zie ik dus echt nooit..
belsenzondag 19 december 2004 @ 15:12
quote:
Op zondag 19 december 2004 15:09 schreef ranja het volgende:
Elastica - Elastica
01. Line Up
02. Annie
03. Connection
04. Car Song
05. Smile
06. Hold Me Now
07. S.O.F.T.
08. Indian Song
09. Blue
10. All Nighter
11. Waking Up
12. 2:1
13. See That Animal
14. Stutter
15. Never Here
16. Vaseline

Punt en vraag voor Ranja!
ranjazondag 19 december 2004 @ 15:26
Ik zou track 7 toch echt als S afgekort hebben
ranjazondag 19 december 2004 @ 15:44
wie zien we hier?

dolle_hondzondag 19 december 2004 @ 15:48
weet niet/geen mening
Scrutinizerzondag 19 december 2004 @ 15:49
quote:
Op zondag 19 december 2004 15:48 schreef dolle_hond het volgende:
weet niet/geen mening
idem
bartridzondag 19 december 2004 @ 15:50
same here.
ranjazondag 19 december 2004 @ 15:50
denk begin 90's, brits-indië
belsenzondag 19 december 2004 @ 15:53
Lush?
ranjazondag 19 december 2004 @ 15:58
beetje vergelijkbaar, dat wel
Gambolputtyzondag 19 december 2004 @ 16:00
quote:
Op zondag 19 december 2004 15:50 schreef ranja het volgende:
denk begin 90's, brits-indië
AMG zegt NYC, trouwens
ranjazondag 19 december 2004 @ 16:05
nou, nyc-indië dan ze klinken wel brits.
ranjazondag 19 december 2004 @ 16:44
quote:
Responsible for some of the sweetest and, unfortunately, most overlooked indie rock of the '90s, New York City's featured guitarist Billy Coté, drummer Johnny Kick, bassist Matt Verta-Ray, and guitarist/vocalist Mary Lorson. Their lovely 1993 debut album, Bring It Down, introduced the band's winning combination of Lorson's dulcet voice and Coté and Lorson's eloquent songs; while it was a critical success, that album and its equally graceful 1994 follow-up, Panic On, both eluded commercial success.
Gambolputtyzondag 19 december 2004 @ 16:46
't zit 'm in dat most overlooked hè.
bartridzondag 19 december 2004 @ 16:54
opgezocht, ken de naam wel, maar had ze nooit herkend....
thaleiazondag 19 december 2004 @ 16:55
Is dat niet gewoon Magnapop?
bukgeitzondag 19 december 2004 @ 17:26
Madder Rose
ranjazondag 19 december 2004 @ 17:28
quote:
Op zondag 19 december 2004 16:55 schreef thaleia het volgende:
Is dat niet gewoon Magnapop?
dit is niet Magnapop
Gambolputtyzondag 19 december 2004 @ 17:28
ranjazondag 19 december 2004 @ 17:29
quote:
Op zondag 19 december 2004 17:26 schreef bukgeit het volgende:
Madder Rose
Dit is wel Madder rose

Bukgeit +1
bukgeitzondag 19 december 2004 @ 17:31
Ken je haar 'solowerk' ook ranja? (Met Billy Coté). Zeker de moeite waard.
ranjazondag 19 december 2004 @ 17:37
Nee, eigenlijk alleen de eerste 2 MR-albums.
bukgeitzondag 19 december 2004 @ 17:42
Wie sprak de woorden 'I have seen the future of rock 'n roll and his name is Bruce Springsteen'?
methodmichzondag 19 december 2004 @ 17:50
Bob Dylan?
bukgeitzondag 19 december 2004 @ 17:51
Nee. Die vindt dat van zichzelf.
Berkeryzondag 19 december 2004 @ 17:53
John Landau. Popjournalist en later manager van broes.
bukgeitzondag 19 december 2004 @ 18:01


En hij produceerde ook nog zijn albums.

Berkery +1
Berkeryzondag 19 december 2004 @ 18:13
Ik ben eten koken, voorlopig dus geen tijd voor een nieuwe vraag.
bartridzondag 19 december 2004 @ 19:13
wie o wie?
Gambolputtyzondag 19 december 2004 @ 19:44
Werkelijk geen idee....
bartridzondag 19 december 2004 @ 19:45
Always at least three steps ahead of contemporary popular music, were the leading avant-garde rock group of the '70s. From their very beginning, their music didn't conform to any commonly held notions about rock & roll — not even those of the countercultures. Inspired more by 20th century classical music than Chuck Berry, their closest contemporaries were Frank Zappa or possibly the Velvet Underground. Yet their music was more serious and inaccessible than either of those artists.
dolle_hondzondag 19 december 2004 @ 20:00
birthday party
bartridzondag 19 december 2004 @ 20:02
Duits....
Litphozondag 19 december 2004 @ 20:04
Neu! ?
bartridzondag 19 december 2004 @ 20:04
zeer warm, je moet die andere hebben
Ascarothzondag 19 december 2004 @ 20:06
Can dan?
Litphozondag 19 december 2004 @ 20:06
quote:
Op zondag 19 december 2004 20:06 schreef Ascaroth het volgende:
Can dan?
Uiteraard mijn andere gok .
Doczondag 19 december 2004 @ 20:14
Can is correct ...
Ascarothzondag 19 december 2004 @ 20:19
quote:
Op zondag 19 december 2004 20:14 schreef Doc het volgende:
Can is correct ...
Lijkt me ook, dus ik doe alvast een volgende vraag.



Wie dit?
bartridzondag 19 december 2004 @ 20:44
quote:
Op zondag 19 december 2004 20:06 schreef Ascaroth het volgende:
Can dan?
ascaroth +1
Ascarothzondag 19 december 2004 @ 20:57
quote:
was one of the more formidable progressive rock acts to come out of England in the 1960s, though they were never much more than a very successful cult band at home, and, apart from a brief moment in 1975, barely a cult band anywhere else in the world. They only ever charted one album in their first six years of activity, but they made a lot of noise in the English rock press, and their following has been sufficiently loyal and wide to keep their work in print for extended periods during the 1970s, the 1990s, and in the new century.
bartridzondag 19 december 2004 @ 20:58
er gaat geen belletje rinkelen....
TheSilentEnigmazondag 19 december 2004 @ 21:16
Caravan? In the land of grey and pink moet dan het 'only charted' album zijn.....
Ascarothzondag 19 december 2004 @ 21:18
quote:
Op zondag 19 december 2004 21:16 schreef TheSilentEnigma het volgende:
Caravan? In the land of grey and pink moet dan het 'only charted' album zijn.....
TSE hoort wel een belletje rinkelen.

TheSilentEnigma + 1
Sack_Blabbathzondag 19 december 2004 @ 21:48
TVP
TheSilentEnigmazondag 19 december 2004 @ 21:52
Welke dvd zien we hier?

Litphozondag 19 december 2004 @ 21:54
quote:
Op zondag 19 december 2004 21:52 schreef TheSilentEnigma het volgende:
Welke dvd zien we hier?

[afbeelding]
Megadeth - Rude Awakening
TheSilentEnigmazondag 19 december 2004 @ 21:55
quote:
Op zondag 19 december 2004 21:54 schreef Litpho het volgende:

[..]

Megadeth - Rude Awakening
Dat doe je snel! Litpho + 1
Litphozondag 19 december 2004 @ 22:06
Van welk nummer (artiest - titel) is het volgende intro?
Zzondag 19 december 2004 @ 22:11
2Unlimited - Twilight Zone

Daar lijkt het tenminste een beetje op...
bartridzondag 19 december 2004 @ 22:11
sandra - maria magdalena dacht ik...
Litphozondag 19 december 2004 @ 22:13
quote:
Op zondag 19 december 2004 22:11 schreef bartrid het volgende:
sandra - maria magdalena dacht ik...
Dat dacht je goed.

bartrid +1
Zzondag 19 december 2004 @ 22:14
Ah, the creature of the night
bartridzondag 19 december 2004 @ 22:15
Vervolgvraagje: de man van Sandra heeft ook een muzikaal projectje. Hoe heet dat?
ranjazondag 19 december 2004 @ 22:17
Enigma
bukgeitzondag 19 december 2004 @ 22:17
Enigma
bartridzondag 19 december 2004 @ 22:18
ranja +1
Als ik mij niet vergis deed Sandra de vocalen op Sadeness (nee niet die monniken )
ranjazondag 19 december 2004 @ 22:21
daar vergis je je niet in
bartridzondag 19 december 2004 @ 22:22
quote:
Op zondag 19 december 2004 22:21 schreef ranja het volgende:
daar vergis je je niet in
mooi
ranjazondag 19 december 2004 @ 22:26
Maar dat levert geen punt op

Wel voor een punt is: wat is de overeenkomst tussen deze bands/acts?

Architecture in Helsinki
Saterday looks good to me
Telefon Tel Aviv
The organ
Tilly and the wall

Zzondag 19 december 2004 @ 22:27
Je hebt in elke bandnaam een schrijffout gemaakt
bukgeitzondag 19 december 2004 @ 22:28
Het zijn allemaal Pitchfork-troetelkindjes?
ranjazondag 19 december 2004 @ 22:29
Z: vlgens mij niet

Bukgeit: close, maar niet helemaal juist (of niet wat ik bedoel, zo goed ken ik pitchfork niet)
bukgeitzondag 19 december 2004 @ 22:31
quote:
Op zondag 19 december 2004 22:27 schreef Z het volgende:
Je hebt in elke bandnaam een schrijffout gemaakt
Dat viel mij bij Saterday inderdaad ook op.
bukgeitzondag 19 december 2004 @ 22:33
Het zou een coole line up zijn... eeh... is het een coole line up van een of andere (label)avond?
Zzondag 19 december 2004 @ 22:33
Ik dacht dat er een foutje stond in architecture ... en het is toch Satuday?

Zitten ze toevallig allemaal bij saddle creek records ofzo?
ranjazondag 19 december 2004 @ 22:35
Saturday zal ik nooit goed leren schrijven

Ik gooi er nog bij:

Devendra Banhart
Dmitri Hvorostovsky
Xiu Xiu (die was achteraf al in veel trivia vragen van pas gekomen)
GLOzondag 19 december 2004 @ 22:36
Een goedenavond

Ik ken alleen Telefon Tel Aviv, dus ik sla deze vraag meteen ff over...
bukgeitzondag 19 december 2004 @ 22:36
Ook weer namen die ik in verband breng met Pitchfork. Kom even niet verder.
ranjazondag 19 december 2004 @ 22:36
quote:
Op zondag 19 december 2004 22:33 schreef bukgeit het volgende:
Het zou een coole line up zijn... eeh... is het een coole line up van een of andere (label)avond?
ken je ze allemaal? maar nee.
ranjazondag 19 december 2004 @ 22:39
quote:
Op zondag 19 december 2004 22:36 schreef GLO het volgende:
Een goedenavond

Ik ken alleen Telefon Tel Aviv, dus ik sla deze vraag meteen ff over...
hij is gokbaar
ik ken zelf maar 2 namen van dit lijstje

meteen als bonus:
David Ruffin
Rick Springfield
Zzondag 19 december 2004 @ 22:40
Ik ken Devendra Banhart, Xiu Xiu, Architecture in Helsinki, Saterday looks good to me, en Tilly and the wall, maar zie vooralsnog geen overeenkomst...
Zzondag 19 december 2004 @ 22:41
Komen ze in een top 2004 voor ofzo?
bukgeitzondag 19 december 2004 @ 22:43
quote:
Op zondag 19 december 2004 22:36 schreef ranja het volgende:

[..]

ken je ze allemaal? maar nee.
De meeste van musiceren, sommige alleen van naam. Met uitzondering van Dmitri Hvorostovsky, van wie ik nog nooit gehoord heb.
ranjazondag 19 december 2004 @ 22:44
Zzondag 19 december 2004 @ 22:46
En dan wil je dus weten welke ...
Gambolputtyzondag 19 december 2004 @ 22:47
ranjazondag 19 december 2004 @ 22:49
quote:
Op zondag 19 december 2004 22:46 schreef Z het volgende:
En dan wil je dus weten welke ...
juist.

ook in de lijst:
Sonic youth
Le tigre
Bjork
!!!
Loretta Lynn
en, ehm, The clash
bukgeitzondag 19 december 2004 @ 22:49
Nou eeh.. CMJ Music?
GLOzondag 19 december 2004 @ 22:50
Hee, nog meer bekende namen (Banhart, Xiu Xiu, Ruffin, Springfield), en een lijstje als verband Gooi maar in mijn kerstmuts.
bukgeitzondag 19 december 2004 @ 22:52
Of de NME.
GLOzondag 19 december 2004 @ 22:53
Nog meer...
Een mooiehoezenlijst?
ranjazondag 19 december 2004 @ 22:55
nog niet
denk eens wat simpeler
Zzondag 19 december 2004 @ 22:55
of de amg...
bukgeitzondag 19 december 2004 @ 22:57
Gewoon op Fok!
ranjazondag 19 december 2004 @ 22:57
quote:
Op zondag 19 december 2004 22:55 schreef Z het volgende:
of de amg...
Ze staan in de top 84 (?) van 2004 van AMG inderdaad.

zie hier voor de lijst (op alfabet trouwens)

Z +1
Zzondag 19 december 2004 @ 22:59
Ah En een top 84 wtf

Wie zijn dit:

newbiedoobiedoozondag 19 december 2004 @ 23:01
quote:
Op zondag 19 december 2004 22:39 schreef ranja het volgende:

[..]

meteen als bonus:
David Ruffin
Rick Springfield
Leven die nog?
Zzondag 19 december 2004 @ 23:08
quote:
Named after French painter Jean Debuffet's definition of outsider art -- art by prisoners, loners, the mentally ill, and other marginalized people, and made without thought to imitation or presentation -- South London's make brilliantly simple, cleverly stupid art-punk.
GLOzondag 19 december 2004 @ 23:15
Art Brut?
newbiedoobiedoozondag 19 december 2004 @ 23:20
Lieve mede trivia-spelers, ik kap er hier mee, want ik heb mijn zeer sterke twijfels aan de echtheid waarmee sommige medespelers aan dit forumcyclus meedoen... ik wens jullie nog veel plezier..

nbdbd
Zzondag 19 december 2004 @ 23:26
GLO + 1

Daar valt niets aan te doen newbiedoobiedoo... Ervaring leert dat de 'valsspelers' vanzelf stoppen, de lol gaat er vanaf, de eerlijken blijven over ...
GLOzondag 19 december 2004 @ 23:27
quote:
Op zondag 19 december 2004 23:20 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
Lieve mede trivia-spelers, ik kap er hier mee, want ik heb mijn zeer sterke twijfels aan de echtheid waarmee sommige medespelers aan dit forumcyclus meedoen... ik wens jullie nog veel plezier..

nbdbd
Pardon? Wat is er aan de hand, nbdbd?
ranjazondag 19 december 2004 @ 23:28
quote:
Op zondag 19 december 2004 23:01 schreef newbiedoobiedoo het volgende:

Leven die nog?
dat maakt voor AMG niet uit, de heruitgave van The clash' Londen calling staat er ook in
newbiedoobiedoozondag 19 december 2004 @ 23:29
Dat had je nou niet moeten zeggen, Z. Hoe kan ik nu stoppen?
ranjazondag 19 december 2004 @ 23:29
quote:
Op zondag 19 december 2004 23:29 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
Dat had je nou niet moeten zeggen, Z. Hoe kan ik nu stoppen?
dat kan dus niet meer
ranjazondag 19 december 2004 @ 23:31
ben trouwens wel benieuwd naar dat art-brut.
newbiedoobiedoozondag 19 december 2004 @ 23:31
AARRRRGGHHHHH!!!!!!!!!
GLOzondag 19 december 2004 @ 23:31
Ik zie zijn beeltenis niet vaak opduiken. Vandaar dat ik jullie niet vraag onderstaande foto te herkennen. Het is Peter Evrard. Wel de vraag: wie is dat dan wel?

Zzondag 19 december 2004 @ 23:33
quote:
Op zondag 19 december 2004 23:29 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
Dat had je nou niet moeten zeggen, Z. Hoe kan ik nu stoppen?
Ga maar weg, dan word ik tenminste niet ingehaald door je

We hebben dit soort dingen wel eens eerder gehad, he ranja...
bigshadowzondag 19 december 2004 @ 23:33
Ik denk een muzikant
newbiedoobiedoozondag 19 december 2004 @ 23:33
quote:
Op zondag 19 december 2004 23:31 schreef ranja het volgende:
ben trouwens wel benieuwd naar dat art-brut.
Ghehe, ohja, er zit een meissie in
GLOzondag 19 december 2004 @ 23:34
quote:
Op zondag 19 december 2004 23:31 schreef ranja het volgende:
ben trouwens wel benieuwd naar dat art-brut.
Ik ook. Had ze willen gaan zien op London Calling, maar dat is er niet van gekomen. 3voor12 heeft wel tv-opnames gemaakt, die kunnen we iig eens checken.
Zzondag 19 december 2004 @ 23:34
Het is die belgische nirvana idol.

Art Brut is best leuk, heb ze live gezien (op london calling idd), dat was licht anarchistisch...
bigshadowzondag 19 december 2004 @ 23:35
quote:
Op zondag 19 december 2004 23:20 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
Lieve mede trivia-spelers, ik kap er hier mee, want ik heb mijn zeer sterke twijfels aan de echtheid waarmee sommige medespelers aan dit forumcyclus meedoen... ik wens jullie nog veel plezier..

nbdbd
Ik ontken alles
ranjazondag 19 december 2004 @ 23:35
quote:
Op zondag 19 december 2004 23:33 schreef Z het volgende:

Ga maar weg, dan word ik tenminste niet ingehaald door je

We hebben dit soort dingen wel eens eerder gehad, he ranja...
ik weet trouwens niet waar nbdb nu specifiek op doelt, volgens mij is er de laatste paar dagen niks gebeurd
Gambolputtyzondag 19 december 2004 @ 23:36
quote:
Op zondag 19 december 2004 23:33 schreef Z het volgende:

[..]

Ga maar weg, dan word ik tenminste niet ingehaald door je

We hebben dit soort dingen wel eens eerder gehad, he ranja...
Weakling was toch ook zo'n Googelaar?
ranjazondag 19 december 2004 @ 23:36
quote:
Op zondag 19 december 2004 23:33 schreef newbiedoobiedoo het volgende:


Ghehe, ohja, er zit een meissie in
ehm, ja, ook maar rammelpunk is altijd leuk ook als het door mannen wordt gemaakt... eh, hoewel, zijn er wel mannenbands die rammelpunk maken?
Zzondag 19 december 2004 @ 23:37
quote:
Op zondag 19 december 2004 23:35 schreef ranja het volgende:

[..]

ik weet trouwens niet waar nbdb nu specifiek op doelt, volgens mij is er de laatste paar dagen niks gebeurd
Er zijn toch wel eerder dubieuze spelers geweest ...
GLOzondag 19 december 2004 @ 23:38
quote:
Op zondag 19 december 2004 23:34 schreef Z het volgende:
Het is die belgische nirvana idol.

Toch knap, aangezien zijn achternaam toen nog niet bekend was. domme opmerking, met die foto erbij...
Heeft eind 2002 onder zijn volledige naam overigens een dijk van een album gemaakt.

Z +1
Zzondag 19 december 2004 @ 23:38
Ik ben overigens naar slapen Dus misschien wil iemand anders een vraag stellen ...
newbiedoobiedoozondag 19 december 2004 @ 23:40
Nee, het gaat niet om de laatste paar dagen, hoor. Ik had vandaag nog even een gesprek met iemand die hier voorheen vaker meedeed, en ik denk ook dat de vragen DIE opgezocht kunnen worden hier vaak worden opgezocht. Ik beschuldig niemand specifiek, zou ook niet weten wie, hou ik niet bij, maar ik prefereer toch een popquiz in een kroeg ofzo, waar de kansen echt gelijk zijn. Verder vind ik jullie allemaal errug lief!
bukgeitzondag 19 december 2004 @ 23:43
Maar waarom zou je dan meedoen? Dan loop je niet alleen je medespelers te belazeren, maar ook jezelf.
ranjazondag 19 december 2004 @ 23:43
Ok, in dat geval ben ik het helemaal met Z eens. De opzoekers houden het over het algemeen niet lang vol. En ik zou niet weten waarom jij zou willen stoppen alleen omdat er soms een 'kwaadwillend' iemand een vraag opzoekt. Daarbij, als iemand een vraag gewoon weet is die vaak eerder dan een opzoeker
bukgeitzondag 19 december 2004 @ 23:45
Ik heb nog wel een vraag: hoe kwam Nathan Gale aan het wapen waarmee hij ‘Dimebag’ Darrell Abbott en drie anderen de dood injoeg?
newbiedoobiedoozondag 19 december 2004 @ 23:45
quote:
Op zondag 19 december 2004 23:43 schreef bukgeit het volgende:
Maar waarom zou je dan meedoen? Dan loop je niet alleen je medespelers te belazeren, maar ook jezelf.
Die snap ik nu niet helemaal..daarom stop ik toch?
edit: ah, je het t over de 'fakers'..tja, waar die het plezier vandaan halen, weet ik ook niet..
ranjazondag 19 december 2004 @ 23:46
quote:
Op zondag 19 december 2004 23:43 schreef bukgeit het volgende:
Maar waarom zou je dan meedoen? Dan loop je niet alleen je medespelers te belazeren, maar ook jezelf.
Sommige mensen snappen het gewoon niet. Op ze willen stoer doen met hoeveel ze (zeggen te) weten, of ze denken gewoon dat we al 294 topics aan het 'wie is de snelste googleaar' aan het spelen zijn Het wordt soms angstig stil als je aan iemand die een obscuur bandje heeft geraden vraagt wat die het beste album ofzo vindt
GLOzondag 19 december 2004 @ 23:46
quote:
Op zondag 19 december 2004 23:43 schreef ranja het volgende:
Ok, in dat geval ben ik het helemaal met Z eens. De opzoekers houden het over het algemeen niet lang vol. En ik zou niet weten waarom jij zou willen stoppen alleen omdat er soms een 'kwaadwillend' iemand een vraag opzoekt. Daarbij, als iemand een vraag gewoon weet is die vaak eerder dan een opzoeker
Mijn idee. Ik zou van veel vragen (fotovragen bijv.) trouwens niet eens weten hóe die opgezocht zouden moeten worden.
ranjazondag 19 december 2004 @ 23:47
quote:
Op zondag 19 december 2004 23:45 schreef bukgeit het volgende:
Ik heb nog wel een vraag: hoe kwam Nathan Gale aan het wapen waarmee hij ‘Dimebag’ Darrell Abbott en drie anderen de dood injoeg?
volgens mij wil de fbi dat ook graag weten
ranjazondag 19 december 2004 @ 23:48
quote:
Op zondag 19 december 2004 23:46 schreef GLO het volgende:
Mijn idee. Ik zou van veel vragen (fotovragen bijv.) trouwens niet eens weten hóe die opgezocht zouden moeten worden.
als je ze op eigen webspace zet niet nee, maar via amg is het vrij makkelijk heb ik begrepen.
bukgeitzondag 19 december 2004 @ 23:49
Dat heb ik tot nu toe alleen meegemaakt met nieuwkomers die de OP nog niet hadden gelezen. En dan kwamen ze er, niet bekend met de spelregels, ook nog ruiterlijk voor uit dat ze hadden zitten googelen.
GLOzondag 19 december 2004 @ 23:50
quote:
Op zondag 19 december 2004 23:48 schreef ranja het volgende:

[..]

als je ze op eigen webspace zet niet nee, maar via amg is het vrij makkelijk heb ik begrepen.
O ja? Leg 's uit?
Zonder dollen: ik zie er de lol ook niet van in. Overigens heb ik nog nooit het gevoel had dat iemand hier vals zat te spelen. Of doe ik daar nog te kort voor mee misschien?
ranjazondag 19 december 2004 @ 23:54
Daarvoor doe je dan te kort mee GLO en Bukgeit ook hoewel je er nog wel eens een bij hebt ziten maar die posten vaak een antwoord en zie je daarna nooit weer.
oja trouwens, psst die gister die rough trade vraag van dolle_hond goed had, vond ik wel verdacht
maar hetzelfde geldt ook voor film-trivia en ongetwijfeld ook voor sporttrivia en wat er nog maar meer bestaat (onz-trivia?)
bukgeitzondag 19 december 2004 @ 23:55
Die Rough Trade-vraag stond ik inderdaad raar van te kijken.
newbiedoobiedoozondag 19 december 2004 @ 23:56
Doet bukgeit zo kort mee, dan? Hoe komt 'ie aan die punten dan?
bukgeitzondag 19 december 2004 @ 23:57
Nee man, ik google al een jaar mee.
ranjazondag 19 december 2004 @ 23:57
quote:
Op zondag 19 december 2004 23:57 schreef bukgeit het volgende:
Nee man, ik google al een jaar mee.
newbiedoobiedoozondag 19 december 2004 @ 23:59
ranjazondag 19 december 2004 @ 23:59
quote:
Op zondag 19 december 2004 23:55 schreef bukgeit het volgende:
Die Rough Trade-vraag stond ik inderdaad raar van te kijken.
Nou heb ik deel 3 t/m 5 in de kast staan, best mogelijk dat hij deel 2 heeft natuurlijk. In theorie. Deel 2 heb ik wel ergens op tape geloof ik. Maar ook z'n gehaaste gedrag bij z'n eigen vraag doet niet veel goeds vermoeden. Alsof hij denkt van 'waar zoeken julie eigenlijk op, hoe moeilijk kan het zijn'
bigshadowmaandag 20 december 2004 @ 00:00
Bukgeit is een geautomatiseerde pop-encyclopedie Maar dat word dus een meet met een meegebrachte muziekvraag

En op de openstaande vraag zegt mijn Google dat ie het pistool heeft gestolen van een beveiligingsman/politieman

Gokje dus
quote:
Op zondag 19 december 2004 23:59 schreef ranja het volgende:
Alsof hij denkt van 'waar zoeken julie eigenlijk op, hoe moeilijk kan het zijn'
quote:
Op zondag 19 december 2004 23:57 schreef bukgeit het volgende:
Nee man, ik google al een jaar mee.
bukgeitmaandag 20 december 2004 @ 00:01
quote:
Op maandag 20 december 2004 00:00 schreef bigshadow het volgende:
Bukgeit is een geautomatiseerde pop-encyclopedie Maar dat word dus een meet met een meegebrachte muziekvraag

En op de openstaande vraag zegt mijn Google dat ie het pistool heeft gestolen van een beveiligingsman/politieman

Gokje dus
Die uitdaging ga ik zwetend aan.

En je Google heeft het fout.
newbiedoobiedoomaandag 20 december 2004 @ 00:02
Ik durf er best voor uit te komen dat ik denk dat degene die laatst (geen idee wie t was) Moonlight shadow van Mike Oldfield uit een bijzonder vage omschrijving raadde, dat opgezocht heeft.
ranjamaandag 20 december 2004 @ 00:03
had je dat zelf niet geraden?
newbiedoobiedoomaandag 20 december 2004 @ 00:04
was het maar waar
Markmaandag 20 december 2004 @ 00:07
Damn, die vraag over dat pistool heb ik gelezen van de week, had hij het gekregen van vrienden?
bigshadowmaandag 20 december 2004 @ 00:07
quote:
Op maandag 20 december 2004 00:01 schreef bukgeit het volgende:

[..]

Die uitdaging ga ik zwetend aan.

En je Google heeft het fout.
Was het wel zijn eigen pistool? Of misschien van een mede concert bezoeker
ranjamaandag 20 december 2004 @ 00:08
had-ie het gekocht van Dimebag zelf?
bukgeitmaandag 20 december 2004 @ 00:09
Mark is loeiwarm.
Markmaandag 20 december 2004 @ 00:10
Hij was een ex-marine, kan nog zijn dat hij het uit zijn diensttijd over had.

Anyway, ik lees het morgen wel, nu hoogste tijd om te gaan

Markmaandag 20 december 2004 @ 00:10
Oh, zie nu de hint en gok nog 1 keer op Gestolen van vrienden
bukgeitmaandag 20 december 2004 @ 00:11
En je was juist zo warm met 'gekregen'.
GLOmaandag 20 december 2004 @ 00:12
Ik heb ff die Rough rade-vraag opgezocht, ik was er gisteren niet. Wat een irritant figuur zeg. En beslist geen kandidaat voor het Groot Dictee...
Markmaandag 20 december 2004 @ 00:13
Gekregen van familie dan? Of zijn vriendin (maar die had ie dacht ik niet)
Litphomaandag 20 december 2004 @ 00:13
quote:
Op zondag 19 december 2004 23:43 schreef ranja het volgende:
Ok, in dat geval ben ik het helemaal met Z eens. De opzoekers houden het over het algemeen niet lang vol. En ik zou niet weten waarom jij zou willen stoppen alleen omdat er soms een 'kwaadwillend' iemand een vraag opzoekt. Daarbij, als iemand een vraag gewoon weet is die vaak eerder dan een opzoeker
Inderdaad. Er staan er in de lagere regionen ongetwijfeld wel een paar spelers die alleen een paar keer hebben opgezocht, maar de bovenste serie spelers (degene waar je toch het meeste mee te maken hebt) heb ik meer dan voldoende ongooglebare vragen zien beantwoorden om ze enigszins te kunnen vertrouwen op hun muziekkennis. Ik zou het in ieder geval jammer vinden als je zou stoppen, newbiedoobiedoo .
bukgeitmaandag 20 december 2004 @ 00:15
quote:
Op maandag 20 december 2004 00:13 schreef Mark het volgende:
Gekregen van familie dan? Of zijn vriendin (maar die had ie dacht ik niet)


Van z'n bloedeigen moeder.

Mark +1

Hier het gehele bericht: http://www.nme.com/news/110859.htm
Markmaandag 20 december 2004 @ 00:16
quote:
Op maandag 20 december 2004 00:15 schreef bukgeit het volgende:
Van z'n bloedeigen moeder.
"Momma, can I go out and kill tonight?"

Zoals gezegd, ik ben weg, iemand anders mag door

* Mark gaat tevreden dromen over zijn nieuwe punt
newbiedoobiedoomaandag 20 december 2004 @ 00:17
Wat een moeder. Ik zou Layla schrijven en er een bijl in planten.
GLOmaandag 20 december 2004 @ 00:18
quote:
Op maandag 20 december 2004 00:17 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
Wat een moeder. Ik zou Layla schrijven en er een bijl in planten.
GLOmaandag 20 december 2004 @ 00:19
quote:
Op maandag 20 december 2004 00:13 schreef Litpho het volgende:

[..]
Ik zou het in ieder geval jammer vinden als je zou stoppen, newbiedoobiedoo .
Idd. nbdbd, je moet blijven!
bukgeitmaandag 20 december 2004 @ 00:20
Truste Mark. Stel ik er gelijk nog wel een:



Wie is dit?
newbiedoobiedoomaandag 20 december 2004 @ 00:21
Jjjaaa?
GLOmaandag 20 december 2004 @ 00:23
Yma Sumac?
newbiedoobiedoomaandag 20 december 2004 @ 00:24
Ehhm Crystal Gayle ofzo?
bukgeitmaandag 20 december 2004 @ 00:24


Er is een link met de vorige vraag.
bukgeitmaandag 20 december 2004 @ 00:24
quote:
Op maandag 20 december 2004 00:24 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
Ehhm Crystal Gayle ofzo?


newbiedoobiedoo +1
newbiedoobiedoomaandag 20 december 2004 @ 00:25
Kijk, dat zoek je niet op
bukgeitmaandag 20 december 2004 @ 00:26
Dat komt tot je.
bigshadowmaandag 20 december 2004 @ 00:26
Spuit 11
newbiedoobiedoomaandag 20 december 2004 @ 00:30
Dank voor het punt, ik ga nu wel slapen en dromen over het wel of niet verderspelen bij trivia..
GLOmaandag 20 december 2004 @ 00:33
Dat je verstandig mag dromen
GLOmaandag 20 december 2004 @ 00:39
Noem drie bands die gemanaged werden door Malcolm McLaren.

JDudemaandag 20 december 2004 @ 00:43
1 Sex Pistols
2 ?
3 ?
bukgeitmaandag 20 december 2004 @ 00:43
Sex Pistols
Bow Wow Wow
Adam & The Ants

Denk ik, of bracht ie die laatste twee alleen bij elkaar?
ranjamaandag 20 december 2004 @ 00:45
Sexpistols
Bow wow wow
Siouxie & the banshees?
ranjamaandag 20 december 2004 @ 00:46
quote:
Op maandag 20 december 2004 00:43 schreef bukgeit het volgende:
Sex Pistols
Bow Wow Wow
Adam & The Ants

Denk ik, of bracht ie die laatste twee alleen bij elkaar?
volgens mij jatte hij de Ants van Adam om Bow wow wow op te richten, maar of hij ook de baas van Adam was weet ik niet...
GLOmaandag 20 december 2004 @ 00:47
quote:
Op maandag 20 december 2004 00:43 schreef bukgeit het volgende:
Sex Pistols
Bow Wow Wow
Adam & The Ants

Denk ik, of bracht ie die laatste twee alleen bij elkaar?
Juist gedacht. Adam & The Ants bestonden al toen McLaren zich er tegenaan bemoeide (met het concept van de beroemde Burundi-beat, waartegen Adam zich verzette, met alle gevolgen vandien).

De eerste band die hij managede was overigens de New York Dolls.

bukgeit +1
GLOmaandag 20 december 2004 @ 00:50
quote:
Op maandag 20 december 2004 00:46 schreef ranja het volgende:

[..]

volgens mij jatte hij de Ants van Adam om Bow wow wow op te richten, maar of hij ook de baas van Adam was weet ik niet...
Klopt. Om dat Burundi-concept te realiseren. Als tegenzet bedacht Adam voor zijn nieuwe Ants een andere tribal beat (te horen op Kings Of The Wild Frontier), waarmee hij uiteindelijk meer succes had dan Bow Wow Wow. Voer voor een jongensboek.
bukgeitmaandag 20 december 2004 @ 00:55
Onderscheidingen, de Engelse bladen zijn er gek op. Wie werd beloond met de Merit Award 2004 van Q Magazine?
bukgeitmaandag 20 december 2004 @ 01:07
Parkeer gerust, want ik ben morgen pas na 9 uur online.
GLOmaandag 20 december 2004 @ 01:15
Laat anders nog een hintje achter?
ranjamaandag 20 december 2004 @ 01:17
Franz Ferdinand ligt wel voor de hand, engels + hype... misschien iets te oud.
bukgeitmaandag 20 december 2004 @ 01:18
Een muzikale partner van hem was zeer recent nog onderwerp van een vraag alhier.
JDudemaandag 20 december 2004 @ 01:19
We hebben het dus over een individu?
ranjamaandag 20 december 2004 @ 01:20
Vince Clarke?

is een Merit award iets voor het hele oevre ofzo?
bukgeitmaandag 20 december 2004 @ 01:20
Nee. Jij stelde die vraag trouwens, ranja.
bukgeitmaandag 20 december 2004 @ 01:21
quote:
Op maandag 20 december 2004 01:20 schreef ranja het volgende:
Vince Clarke?

is een Merit award iets voor het hele oevre ofzo?
Ja.
ranjamaandag 20 december 2004 @ 01:21
Hm ja ik stel wel vaker vragen
ranjamaandag 20 december 2004 @ 01:22
Shane McGowan?
bukgeitmaandag 20 december 2004 @ 01:24


ranja +1
ranjamaandag 20 december 2004 @ 01:33
nou, ik volg de zojuist ingezette trend om na het scoren van een punt te gaan slapen.

GLOmaandag 20 december 2004 @ 01:34
bukgeitmaandag 20 december 2004 @ 01:35
Dan breek ik met de trend om daarna de vraag te stellen.

JDudemaandag 20 december 2004 @ 01:35
Geen vraag meer?
GLOmaandag 20 december 2004 @ 01:46
Trusten bukgeit

[ Bericht 37% gewijzigd door GLO op 20-12-2004 01:52:39 ]
iggy_in_the_housemaandag 20 december 2004 @ 08:34
Nieuwe vraag dan maar: welk album en van wie?

1. J
2. MR
3. WIU
4. YL (R)
5. H (GF)
6. C (TIDABV)
7. OOS
8. EITP
9. WE
10. F (SV)
11. RITJB
12. DOTPD (L)
iggy_in_the_housemaandag 20 december 2004 @ 09:50
Hint nodig?
Bimmelmaandag 20 december 2004 @ 09:51
Ernstig late TVP
iggy_in_the_housemaandag 20 december 2004 @ 10:08
Nummer 7 was een top 5 hit in 1993.
Markmaandag 20 december 2004 @ 10:09
Hmm, ik zie een live en een studionummer, en ik twijfel of het iets Nederlands is

Edit: ik zie dat we op 299 staan: wie maakt een nieuwe aan?
ranjamaandag 20 december 2004 @ 10:38
Fok! Muziek Trivia deel CCXCV