Gaat Hugo eindelijk zijn trio krijgen?!quote:MA. 27-12-2004
Kyra kan niet kiezen tussen Hugo en Romeo, maar wordt door beide heren onder druk gezet om dat wel te doen. Ze doen haar een ongewoon voorstel.
Jippie, Joost wordt puberaal... [correctie: nog puberaler]quote:DI. 28-12-2004
Joost liegt tegen Lizzy. Hij heeft geen afspraak gemaakt bij de woningbouwvereniging. Sterker nog: hij wil hem niet eens maken. Tara heeft haar twijfels over het aanstaande vaderschap van Joost.
Ik zie Stijn voor me, volbehangen met dynamietstaven.....quote:WO. 29-12-2004
Het zint Chris absoluut niet dat Sanne en Stijn supergelukkig zijn. Hij zoekt een mogelijkheid om Stijn uit de weg te ruimen. Als Marjolein op Gyman moet passen, loopt de situatie totaal uit de hand.
ik dacht eerder aan die enorme knuppel van dat klussen-met-kneuzen programmaquote:Op maandag 20 december 2004 19:35 schreef pberends het volgende:
Heeft ONM trouwens een beetje teveel naar het succes van Geert Wilders gekeken? Met dat schapenhaar van Stijn.
In 'The Bold...' had iemand van 16 nog een oppas.quote:Op maandag 20 december 2004 19:20 schreef babette21 het volgende:
Waarom moet Gyman een oppas?! Is ie nu ineens weer 7?!
Gister nog gezien, leuk programma. Het voordeel bij die gozerd is dat het wel bij hem staat, hij's cool. Maar bij Stijn:quote:Op maandag 20 december 2004 19:46 schreef babette21 het volgende:
[..]
ik dacht eerder aan die enorme knuppel van dat klussen-met-kneuzen programma
dacht dat Stijn niet erger kon..... toen kregen we Stijn-met-staart...
afschuwelijk was dat staartje o my god...quote:Op maandag 20 december 2004 19:54 schreef pberends het volgende:
[..]
Gister nog gezien, leuk programma. Het voordeel bij die gozerd is dat het wel bij hem staat, hij's cool. Maar bij Stijn:
haha dat dacht ik ook meteen!!quote:
ja belandden die niet samen in bed?!quote:Op maandag 20 december 2004 19:48 schreef Iwan1976 het volgende:
In 'The Bold...' had iemand van 16 nog een oppas.![]()
kiddy porn! wat ze zoal niet verzinnenquote:Op maandag 20 december 2004 20:12 schreef babette21 het volgende:
[..]
ja belandden die niet samen in bed?!
nu weet ik wat ze bedoelen met: de avond loopt totaal uit de hand....
Laat het stof maar opwaaien!quote:Op maandag 20 december 2004 20:12 schreef babette21 het volgende:
ja belandden die niet samen in bed?!
nu weet ik wat ze bedoelen met: de avond loopt totaal uit de hand....
dat denk ik niet.....quote:Op maandag 20 december 2004 20:54 schreef Iwan1976 het volgende:
[..]
Laat het stof maar opwaaien!
Tonnie is de neef van Evelien...![]()
Ik hoop dat ze dit jaar nog vertrekt met de Paardenstaart.
Jmmr, zie liever Hugo en Kyra uitelkaar gaan. Ik vind Iris wat voor Hugoquote:Op maandag 20 december 2004 21:10 schreef MirSus het volgende:
vond de aflevering weer eens niet erg boeiend... maar om maar niet te gaan zeuren iets positiefsGO JOYCE!!!
Deze Evelien is een andere tutmuts.quote:Op dinsdag 21 december 2004 02:03 schreef Svensational het volgende:
Zeg waar zijn de caps van al die nieuwelingen? Wendy, Evelien (toch niet Ariel-Evelien he?)
Maar Sventastic en Claire adoreren gaat gewoon niet samenquote:Op maandag 20 december 2004 12:04 schreef babette21 het volgende:
[..]
jij wordt juist ernstig gemist...![]()
BRON: Yorinquote:STUUR EEN KERSTKAART
Stuur je favoriete acteurs uit de beste soap die het land rijk is een persoonlijke kerst- en of nieuwjaars groet! Wij zorgen ervoor dat de leukste op de site komen!
Ben jij die die-hard fan die overal en altijd ONM in zijn hart meedraagt? Laat dat dan nu merken en stuur je favorieten een leuk mailtje met daarin een leuke kerstwens en een leuk idee voor het nieuwe jaar.
Alles mag! Heb je leuke ideëen voor een kerstboom, een gezellig kerstkado of een berg tips voor voornemens voor het nieuwe jaar, stuur ze naar ons op.
Misschien heb je zelf creatieve ideëen voor een leuke kaart, knip en plak maar raak en maak die kaart, scan hem en ook deze krijgt een mooi plekje op de site!
Ben je er klaar voor: hier kun je je kaart heen mailen!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |