Zou best kunnen hoor, ik hoor met links ook erg weinig, daarom gaan ze over een half jaar verder met piepjes en onderzoekjes.quote:Op donderdag 16 december 2004 18:54 schreef poemojn het volgende:
Moussy, zou Rene niet ook aan een kant doof of slechthorend kunnen zijn?
Dat ben ik, dus ik hoor niet alles, kan ook niet goed bepalen uit welke richting geluid komt, en bij mij kwamen ze daar pas achter toen ik 8 jaar was.
Oh nou laten we hopen dat dit advies gevolgd wordt.quote:Op donderdag 16 december 2004 19:43 schreef clauwheee het volgende:
Net m'n schoonzusje gesproken. Er zijn vanmiddag hele zware straffen geeist. Tegen die man is 18 jaar geeist en tegen de vrouw 12 jaar. 28 december is de uitspraak.
Mooi zo! Het is natuurlijk altijd te weinig, maar wel zwaar volgens ons rechtssysteem, zeg maar.quote:Op donderdag 16 december 2004 19:43 schreef clauwheee het volgende:
Net m'n schoonzusje gesproken. Er zijn vanmiddag hele zware straffen geeist. Tegen die man is 18 jaar geeist en tegen de vrouw 12 jaar. 28 december is de uitspraak.
Ze zijn daar nog aan het discudingesen over de titel en mijn verhaal vond ik er dan zo lullig tussen staan.quote:Op donderdag 16 december 2004 20:20 schreef Lois het volgende:
MUUSjebeeb, in dat andere topic is het juist niet offtopic![]()
quote:Op donderdag 16 december 2004 20:18 schreef MUUS het volgende:
Ik zou dit kort houden geloof ik hč?. TYP DAN OOK NIET ZOVEEL MUUS!!
Maar hier is het straks ondergekerstkaartquote:Op donderdag 16 december 2004 20:22 schreef MUUS het volgende:
[..]
Ze zijn daar nog aan het discudingesen over de titel en mijn verhaal vond ik er dan zo lullig tussen staan..
Niet in Nederland . . .quote:Op donderdag 16 december 2004 19:46 schreef Zabb het volgende:
Oh nou laten we hopen dat dit advies gevolgd wordt.
Of aan allebei de kanten, waar ze pas na dik 15 jaar achter komen . . .quote:Op donderdag 16 december 2004 18:54 schreef poemojn het volgende:
Moussy, zou Rene niet ook aan een kant doof of slechthorend kunnen zijn?
Dat ben ik, dus ik hoor niet alles, kan ook niet goed bepalen uit welke richting geluid komt, en bij mij kwamen ze daar pas achter toen ik 8 jaar was.
Lekker positief weer...laten we eerst de 28e maar afwachten.quote:
Nou ja, maar ja, tis toch ook zo hier in nederland.quote:Op donderdag 16 december 2004 20:53 schreef clauwheee het volgende:
[..]
Lekker positief weer...laten we eerst de 28e maar afwachten.
Ik zou het wel doen, dan valt het alleen maar meequote:Op donderdag 16 december 2004 21:06 schreef clauwheee het volgende:
Das waar Mous, dat ben ik met jullie eens maar dan nog wil ik niet oordelen voor de uitspraak is gedaan. Wat er geeist is vind ik op zich (godzijdank) best hoog en dan ga ik niet gelijk negatief denken.
heeeeee dat is vlak bij mij! ik kom dr ook wel eens met lucaquote:Op donderdag 16 december 2004 19:34 schreef Lois het volgende:
Mijn kerstkaarten zijn klaar, kunnen we ze morgen halen![]()
Ik zal blij zijn als vanaf januari Ballorig Zaandam rookvrij is, dat is eventjes iets dichterbij en weer eens wat anders.
lachen!quote:Op donderdag 16 december 2004 22:14 schreef moussy het volgende:
René is een kerststalletje aan het fröbelenJozef heeft zelfs een piemel gekregen
![]()
![]()
en een hoed, en maria een "dingetjeversiering" op dr hoofd
Als het klaar is mag ik pas spammen van haar
![]()
![]()
Je kan niet kliederen of het zit al in je vel, dan krijg je meteen zo'n mega opvallende schaduwrand. En ik had geen wax meer om de randen en mn oren in te smeren, máár, sudocreme is nog beterquote:Op donderdag 16 december 2004 22:30 schreef clauwheee het volgende:
Moussy! Is het niet goed gegaan?? Of verkeerd gepakt?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |