welterustenquote:Op donderdag 16 december 2004 07:32 schreef Bowiefan het volgende:
werkze luitjens, ik gaan zo tussen de klamme lappen
Zeg daar dan wat vanquote:Op donderdag 16 december 2004 07:20 schreef Xilantof het volgende:
weet ik Pdehoog, maar tis raar als je als stagiair (voor mij gevoel) zo veel op je bordje krijgt
Als je daarachter bent wil ik het ook graag wetenquote:Op woensdag 15 december 2004 19:07 schreef Ymke het volgende:
[..]
En zo loop ik nog tegen wat meer probleempjes aan.
Hoe zet je de filtser uit ? Ik wil hem soms dwingen om niet te flitsen maar toch......![]()
hmz
In feite maakt dat niet uit hoor Rewimoquote:Op donderdag 16 december 2004 10:35 schreef Rewimo het volgende:
Wil je eens uitleggen wat die standen doen? En wat moet je dan zelf doen?
Ik moet nog zoveel leren...Ik wilde ook eerst met een "echte" SLR aan de slag om dit soort dingen onder de knie te krijgen. En ik heb nog niet eens 1 rolletje vol of ik heb die DSLR al in huis
Gezien de aanwezigheid hier kunnen we beginnen te stellen dat je er in je eentje bentquote:Op donderdag 16 december 2004 13:07 schreef Subhuman het volgende:
Goeiemorgenmiddag! U krijgt allen weer de hartelijke groeten vanuit het legolab, alweer ik heden in m'n eentje zit te werken!
Die bovenste symbooltjes zijn me duidelijk, die ken ik al van de Ixus.quote:Op donderdag 16 december 2004 12:09 schreef dawg het volgende:
Rewimo, die standen doen niets meer als alles voor jou instellen. Als je het draaiwieltje bekijkt (waar ook Av, Tv, M & P opzitten) zie je een aantal afbeeldingen erbij staan. Oa een hoofd (=portret), een bergje (landschap), een bloemetje (=macro), etc etc. Deze standen stellen alles voor jou in, wat past bij het soort fotografie. Je hoeft bij deze standen dus alleen maar de ontspanknop in te drukken. Dus, een landschap-stand zal een klein diafragma instellen zonder flits, omdat je een landschap niet inflitst. Het hoofdje (portret-stand) kiest een groot diafragma met flits, omdat je in de regel bij portretten een onscherpe achtergrond wilt, en het gezicht goed belicht.
Wil je dus niet dat hij automatisch flitst, dan kies je dus geen voorgeprogrammeerde stand. Want in die standen heb je dus niets zelf in de hand. Je kiest dan wel Av, Tv, P of M.
En anders heb je nog altijd een handleiding!
Ik en de radio vermaken zich uitstekend!quote:Op donderdag 16 december 2004 13:21 schreef Ouwesok het volgende:
Gezien de aanwezigheid hier kunnen we beginnen te stellen dat je er in je eentje bent
Beetje verkouden? Hier is het lekker warm!quote:ook goeiemiddag......haatsjoe...... allemaal
Laat dat beetje er maar af. Ik zit momenteel te twijfelen wie ik moet bellen, de huisarts of de loodgieterquote:Op donderdag 16 december 2004 13:30 schreef Subhuman het volgende:
Beetje verkouden? Hier is het lekker warm!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |