Esri isquote:
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			quote:Op zaterdag 11 december 2004 23:27 schreef Luchtbel het volgende:
Zeg Tom_Tom hoe zit dit
Mooie stem! [Sharon]
Wat voorspelbaar allemaal. Nora en Sharon alle 'tekst' jammer van Esri
			
			
			
			Raffishquote:Op woensdag 15 december 2004 08:25 schreef Woelli het volgende:
de videoclip van PLaything staat op www.raffish.nl nu,, maar kan mij iemand die link geven??
			
			
			
			Ik denk zelf dat Raffish internationaal meer kans maakt.quote:Op woensdag 15 december 2004 00:15 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
De eer..
Ik denk dat Men2B beter kans maakt op internationaal
			
			
			
			
			
			
			
			Ik heb t ook gehoord..vond t erg zwak v/d dames eerst de jongens van playback beschuldigen en dat zelf maar 1 refreintje doen vanwege het ontbreken van een live band..quote:Op woensdag 15 december 2004 14:33 schreef JooB het volgende:
Raffish was vanmorgen heel even bij Stenders Vroeg te horen. Daar deden ze even een a-capella stukje zang. Klonk honderd keer beter dan de hele single bij elkaar, die ik vlak geproduceerd vind en de vocalen zitten ergens achter de beat verstopt. Dit geldt overigens ook voor de heren. Je moet met vijf stemmen toch een behoorlijke harmonie neer kunnen zetten, lijkt mij zo.
			
			
			
			In welk opzicht is het zwak?quote:Op woensdag 15 december 2004 14:44 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
[..]
Ik heb t ook gehoord..vond t erg zwak v/d dames eerst de jongens van playback beschuldigen en dat zelf maar 1 refreintje doen vanwege het ontbreken van een live band..
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Was te verwachtenquote:Op woensdag 15 december 2004 14:59 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
Ik ga naar Hilversum!
			
			
			
			quote:Op woensdag 15 december 2004 14:59 schreef Christine het volgende:
Volgens de Google battle gaan de meiden winnen:
Google battle result:
raffish : 7
men2b : 4
Google battle result:
girls : 8
boys : 3
Google battle result:
meiden : 5
jongens : 4
Google battle result:
plaything : 9
bigger than that : 0
			
			
			
			Ik vind t zwak i/d zin dat je niet je nummer wil promoten/zingen omdat je geen live band bij je hebt en de boeking pas de dag ervoor bevestigd werd. Ook de smoes van ja we doen m voor t eerst bij Evers werd al snel door de sidekicks van Stenders teniet gedaan. Vond t gewoon zwak en als je de liveshow van afgelopen zaterdag trugluisterd hoor je dat de meiden tesamen nogal vals gaan!quote:Op woensdag 15 december 2004 14:59 schreef CJ het volgende:
[..]
In welk opzicht is het zwak?Dus als je de jongens van playback beschuldigt, moet je opeens meer dan alleen een refrein live zingen?
Logisch dat de meiden alleen maar een refreintje doen, want dat is toch net het gedeelte waar ze allemaal op te horen zijn? Ze zijn verder ook helemaal niet verplicht om meer te doen hoor. En zij deden tenminste alles live tijdens het eerste optreden, itt de jongens die wel heel erg op de muziekband leunden.![]()
			
			
			
			Yupquote:
			
			
			
			Google battle result:quote:Op woensdag 15 december 2004 15:01 schreef Tania18 het volgende:
[..]Christine
de jongens gaan winnen
![]()
Ik denk dat zij op de 50e plek komen en de meisjes op de 51e
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |