Ik ben ook opgegroeit op Aruba en ik ken genoeg homo's daarzo en slecht hebben ze het zeker niet.quote:Op donderdag 13 januari 2005 06:21 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
Die man is vast niet voor niks vertrokken. En ik heb mijn informatie van iemand die is opgegroeid op Aruba. Het zal nu vast beter zijn dan 28 jaar terug, maar het feit dat 90% van de bevolking katholiek is zegt m.i. genoeg. En de reacties op het lesbische paar.
De man over wie ik het had is 28 jaar geleden weggevlucht uit Aruba. Toen was jij nog niet eens geboren, dus hoe kun jij weten hoe het tóen was voor een homo? En de twee vrouwen over wie het in dit topic gaat, zijn dus wel in krantenartikelen uitgemaakt voor viespeuken. Homoseksualiteit is op Aruba niet geaccepteerd. Ik weet niet wat jouw idee van 'acceptatie' is, maar het is een andere definitie dan de mijne. Homoseksualiteit is in Néderland niet eens echt geaccepteerd als je het mij vraagt. Alleen al het feit dat er op een forum als dit steeds weer discussies over ontstaan, geeft al aan dat het niet als gewoon wordt beschouwd. Begint er ooit iemand een discussie over heteroseksualiteit, over fietsen of over het eten van pindakaas? Ruil maar eens een weekje met een homo, dan merk je wel hoe geaccepteerd het allemaal is. Not. En het wordt er momenteel niet beter op.quote:Op donderdag 13 januari 2005 14:24 schreef Stratos het volgende:
Ik ben ook opgegroeit op Aruba en ik ken genoeg homo's daarzo en slecht hebben ze het zeker niet.
Onzin, de vraag was of een juridische vorm die erkend word in Nederland ook op Aruba erkend moet worden. En iedere burger heeft het recht om naar de rechter te stappen als de overheid de wet overtreedt. De bewering dat de rechter zich heeft gebaseerd op een 'advies' en dat de uitspraak daarom niet bindend is legt de bijl aan de wortels van de rechtsstaat.quote:Op donderdag 13 januari 2005 12:28 schreef Steijn het volgende:
Ik vind het een belachelijke uitspraak van de rechter. Een rechter moet geen politiek signaal afgeven maar handelen volgens de letter van de wet.
Zeker. Maar acceptatie kun je echt niet afdwingen door de wet, dus of het veel invloed heeft weet ik niet.quote:Op donderdag 13 januari 2005 22:21 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Dit wordt een mooi precedent!
Ach, acceptatie misschien niet. Maar het is al een stap in de goede richting als je een wethouder met een geïnflateerde ministerstitel op z'n plek kunt zetten.quote:Op vrijdag 14 januari 2005 00:54 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Zeker. Maar acceptatie kun je echt niet afdwingen door de wet, dus of het veel invloed heeft weet ik niet.
Een Arubaanse vriend van me vertelde aan zijn moeder dat hij homo was, en ze barstte in huilen uit en vroeg of hij al naar de dokter was geweest voor een pilletje.En een paar weken later stuurde ze een bijbel op naar Nederland om hem te helpen met zijn ziekte.
Nu is dit een extreem geval, maar niet zo heel ver van de heersende mening.
De ruime meerderheid is het met die man eens. Daar ligt dan ook het probleem, en niet bij die geflipte baardmans op justitie.quote:Op maandag 24 januari 2005 17:49 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
In Nederland zou dit überhaupt niet gebeurd zijn... En de Arubaanse bevolking denkt er nu eenmaal een beetje anders over dan de Nederlandse bevolking...
Dit is identiek aan het toekennen van een Nederlands rijbewijs als je het in Amerika of ergens anders ter wereld behaald is.quote:Op maandag 24 januari 2005 18:51 schreef N_I_ het volgende:
Wat idioot zeg. Aruba is toch volledige onafhankelijk van Nederland? Waarom zouden ze een stel homoseksuelen als 'getrouwd' zien, als dan tegen hun wetgeving is?
Nederlands imperialisme
Een verbintenis tussen twee mannen of vrouwen met een rijbewijs vergelijken.quote:Op dinsdag 25 januari 2005 10:42 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Dit is identiek aan het toekennen van een Nederlands rijbewijs als je het in Amerika of ergens anders ter wereld behaald is.
Wel dus. Nederland dwing haar waarden op aan andere landen. Stel in een ver (niet-bestaand, gelukkig) land hiervandaan is het door normverval en goddeloosheid mogelijk om een pedofiele relatie aan te gaan. Stel zo'n kind met een volwassene komen allebei naar Nederland. Het is dan niet meer dan normaal dat zoiets walgelijks niet geaccepteerd wordt in Nederland. Helaas is dat niet meer vanzelfsprekend.. voor je het weet hebben pedofielen ook rechten hier.quote:Het heeft niets met Imperialisme te maken.
Echt zo'n cliché van verstokte gelovigen om de openstelling van het huwelijk af te doen als normverval en goddeloosheid. Het verbaast me zelfs nog dat je beide termen afzonderlijk noemt, want nog liever impliceren verstokte gelovigen dat goddeloosheid per definitie tot normvervaging leidt. Gek genoeg hoor je zelden of nooit gelovigen praten over het hoge aantal scheidingen (scheiden mag niet volgens de Bijbel) of over de talloze gevallen van kindermisbruik binnen kerken of scholen met christelijke signatuur.quote:Op woensdag 26 januari 2005 15:05 schreef N_I_ het volgende:
Nederland dwingt haar waarden op aan andere landen. Stel in een ver (niet-bestaand, gelukkig) land hiervandaan is het door normverval en goddeloosheid mogelijk om een pedofiele relatie aan te gaan. Stel zo'n kind met een volwassene komen allebei naar Nederland. Het is dan niet meer dan normaal dat zoiets walgelijks niet geaccepteerd wordt in Nederland. Helaas is dat niet meer vanzelfsprekend.. voor je het weet hebben pedofielen ook rechten hier.![]()
![]()
We zijn in Nederland echt zo vooruitstrevend, iedereen moet maar van ons leren want wij zijn toch zo slimquote:Op woensdag 26 januari 2005 16:41 schreef dVTB het volgende:
[..]
Wat de landen-discussie betreft: Nederland is gelukkig een zeer beschaafd land. We moeten andere landen op tal van terreinen stimuleren (alleen al in Europa valt nog veel te verbeteren op het gebied van mensenrechten). We moeten onze waarden inderdaad niet opleggen aan andere landen, maar voor Aruba, als onderdeel van ons koninkrijk, geldt dat ze als dusdanig gewoon onze wetgeving hebben te respecteren. Wil men dat niet, dan moeten ze zich maar volledig onafhankelijk van ons maken.
Gewoon logica. Pedofielen, homofielen..quote:Op woensdag 26 januari 2005 16:30 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Het vergelijken van homoseksuelen met kinderverkrachters is walgelijk.
Geen naam kunnen verzinnen, zittend achter bureau enzoquote:Op woensdag 26 januari 2005 17:15 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Agrafes, dat betekent toch 'nietjes'? Leuke naam.
Inderdaad. Kindermoord is geaccepteerd en moord op geborenen wordt als normaal gezien. Homo's mogen trouwen en kinderen hebben vrijwel vrij toegang tot drugs. Nederland beschaafd?quote:Wat de landen-discussie betreft: Nederland is gelukkig een zeer beschaafd land.
Daarvan heb je weinig kaas gegeten.quote:
En dus? Wat heeft het oude Griekenland met het tegenwoordige Nederland te maken?quote:Pedofielen, homofielen..Allebeide -fielen werden in de voor-Christelijke beschaving in Griekenland geaccepteerd.
If only...quote:Nederland = imperialistisch![]()
Geboortedatum 1986. I rest my case.quote:Op woensdag 26 januari 2005 17:22 schreef N_I_ het volgende:
Inderdaad. Kindermoord is geaccepteerd en moord op geborenen wordt als normaal gezien. Homo's mogen trouwen en kinderen hebben vrijwel vrij toegang tot drugs. Nederland beschaafd?![]()
![]()
Pedofielen hebben al dezelfde rechten als jij en ik, dus maak je niet boos om niks.quote:Op woensdag 26 januari 2005 15:05 schreef N_I_ het volgende:
[..]
Een verbintenis tussen twee mannen of vrouwen met een rijbewijs vergelijken.
[..]
Wel dus. Nederland dwing haar waarden op aan andere landen. Stel in een ver (niet-bestaand, gelukkig) land hiervandaan is het door normverval en goddeloosheid mogelijk om een pedofiele relatie aan te gaan. Stel zo'n kind met een volwassene komen allebei naar Nederland. Het is dan niet meer dan normaal dat zoiets walgelijks niet geaccepteerd wordt in Nederland. Helaas is dat niet meer vanzelfsprekend.. voor je het weet hebben pedofielen ook rechten hier.![]()
Ik lees altijd alles wat op verpakkingen staat.quote:Op woensdag 26 januari 2005 17:22 schreef Agrafes het volgende:
Geen naam kunnen verzinnen, zittend achter bureau enzo![]()
Je bent de eerste die het opvalt![]()
Nederland is een redelijk beschaafd land inderdaad om een van jouw punten te weerleggen zul je tot de conclusie moeten komen dat er in Nederland in vergelijking met omringende landen bijv minder drugscriminaliteit, minder drugsgebruikers, minder drugsoverlast en minder durgsverslaafden zijn dan in landen die géén gedoogbeleid voor softdrugs voeren.quote:Op woensdag 26 januari 2005 17:22 schreef N_I_ het volgende:
[..]
Inderdaad. Kindermoord is geaccepteerd en moord op geborenen wordt als normaal gezien. Homo's mogen trouwen en kinderen hebben vrijwel vrij toegang tot drugs. Nederland beschaafd?![]()
![]()
Gewoon walgelijk hoe ze vrij op straat kunnen rondlopen en zelfs eigen verenigingen hebben.quote:Pedofielen hebben al dezelfde rechten als jij en ik, dus maak je niet boos om niks.
Normen worden vastgesteld door de heersende religie.quote:Ik heb niets tegen goddelooshied, wel tegen normverval.
Kinderen zijn ook verantwoordelijk voor hun daden. Vaak geloven de kinderen dat ze van de volwassene houden. Laatst nog op Oprah gezien.quote:Homohuwelijk is niet te vergelijken mi met pedofilie, een homohuwelijk wordt gesloten door meerderjarige die beiden verantwoordelijk zijn voor hun eigen daden.
When hell freezes over. Niets wijst daarop. De goddeloosheid is dan ook alleen maar groot in Nederland en wat andere kleine nietsbetekenende landjes die hun agressie om afreageren op ex-koloniën. De islam rukt op in Europa en daarmee wordt de normverval tegengegaan. Buiten Europa zul je geen een ziekelijke regeringen zien die het homohuwelijk goedkeurt.quote:Ook is het slechts een kwestie van tijd dat homo-huwelijken overal ter wereld, ja ook in de USA, en ook in Saudi-Arabië, gesloten kunnen worden.
quote:Op woensdag 26 januari 2005 17:43 schreef N_I_ het volgende:
Normen worden vastgesteld door de heersende religie.
quote:Op woensdag 26 januari 2005 17:43 schreef N_I_ het volgende:
Buiten Europa zul je geen een ziekelijke regeringen zien die het homohuwelijk goedkeurt.
Er zijn wel ergere ideeen op de wereld dan het idee om sex met kinderen te hebben, zolang het bij een hersenspinsel blijft heb ik daar geen moeite mee en iedereen heeft het recht op een vereniging volgens mij.quote:Op woensdag 26 januari 2005 17:43 schreef N_I_ het volgende:
[..]
Gewoon walgelijk hoe ze vrij op straat kunnen rondlopen en zelfs eigen verenigingen hebben.
[..]
Normen worden vastgesteld door de heersende religie.
[..]
Kinderen zijn ook verantwoordelijk voor hun daden. Vaak geloven de kinderen dat ze van de volwassene houden. Laatst nog op Oprah gezien.
[..]
When hell freezes over. Niets wijst daarop. De goddeloosheid is dan ook alleen maar groot in Nederland en wat andere kleine nietsbetekenende landjes die hun agressie om afreageren op ex-koloniën. De islam rukt op in Europa en daarmee wordt de normverval tegengegaan. Buiten Europa zul je geen een ziekelijke regeringen zien die het homohuwelijk goedkeurt.
Natúúrlijk niet, hij is een moslimfundi.quote:Op woensdag 26 januari 2005 17:55 schreef Elgigante het volgende:
Als je een open samenleving een religie vind, wel ja, maar geloof jij niet in trias politica?
De kans dat ze het doen is groot. Ze zouden de kans niet moeten krijgen om het te proberen.quote:Er zijn wel ergere ideeen op de wereld dan het idee om sex met kinderen te hebben, zolang het bij een hersenspinsel blijft heb ik daar geen moeite mee en iedereen heeft het recht op een vereniging volgens mij.
Zodra ze hun wense of ideeen uitvoeren moeten ze daarvan de consequenties dragen uiteraard.
Trias Politica kan heel goed samengaan met religieuze partijen en in de grontwet vastgesteld (religieuze) normen en waarden.quote:Normen worden vastgesteld door de heersende religie?
Als je een open samenleving een religie vind, wel ja, maar geloof jij niet in trias politica?
Dan was die uitzending waarin een 15-jarig meisje vertelt dat ze werkelijk geloofde dat ze van de pedofiel hield (toen ze 13 was) verbeelding?quote:Kinderen zijn NIET verantwoordelijk voor hun daden en zeker niet t/m 13 jaar, daarna wordt het anders, maar in Nederland is het vastgelegd dat je pas mag trouwen vanaf je 18e jaar.
En Oprah verteld wel meer, ik heb haar ook al 100 keer gehoord dat ze af zou vallen ( we passen nu nog steeds niet samen in een 3zits bank)......
De opmars van de islam wordt de eigen ondergang inderdaad. Maar eerst zullen de goddelozen ten onder gaan.quote:Hell bestaat niet, dus vriezen doet ie niet.
Alles wijst erop dat mensen de samenleving gaan inrichten op eigen ideeen ipv verouderde opvattingen over Goed en Kwaad (religie) en is men bijv tot de conclusie gekomen dat iemand met twee verschillende kleur ogen geen heks is en dat homo's geen aparte soort mens is dat hetero's wil 'bekeren', ook is het niet besmettelijk.
Buiten Europa zul je over een jaar of 20 steeds meer landen zien die een gedoogbeleid hanteren als het gaat om homo-huwelijken.
De opmars van de Islam wordt de eigen ondergang, men is alleen nog niet zo slim om dat in te zien.
Wat heb ik met Mohammed te maken?quote:Heb jij persoonlijk last van homo's en vind je het niet uiterst merkwaardig dat jouw mening gebaseerd is op uitspraken van een man die ervanuit ging dat de wereld ophield na Kaap de Goede Hoop? (als ie al zover geweest is).
Angst was ook een slechte raadgever voor Mohammed.
Buiten Europa zul je geen een ziekelijke regeringen zien die het homohuwelijk goedkeurt.quote:Die zijn er al. Er zijn staten in de VS waar homoseksuelen mogen trouwen en ik geloof dat het in (een deel van) Canada ook is ingevoerd.
Dat hangt van je definitie van moraal af. Ik doel op de heersende opvattingen in een maatschappij. Die worden dus wel grotendeels door de religie beïnvloedt. Als de invloed vd religie afneemt zal ook de stempel van de religie minder zichtbaar in het wetboek van een land zijn. (zie de goddelozen in Nederland)quote:Ga even lekker een paar grote denkers van de afgelopen eeuwen bestuderen. Weinigen onder hen waren religieus en toch hadden ze een moraal die heel wat hoger is dan die van de gemiddelde fundi.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |