quote:Op woensdag 8 december 2004 00:55 schreef Magics het volgende:
Leuk om te zien hoe eindelijk eens 2 mannen met elkaar zoenden
vroeg ik me ook af ja....quote:Op woensdag 8 december 2004 07:26 schreef sijkweiv het volgende:
Idd die Eddie is zó fout.....En Sjorske was toch Christelijk, wat doet ze dan in een Katholieke kerk??
quote:Op woensdag 8 december 2004 07:26 schreef sijkweiv het volgende:
En Sjorske was toch Christelijk, wat doet ze dan in een Katholieke kerk??
Ehm... Het Christendom is gewoon de overkoepeling van (met name) het (Rooms-)Katholicisme, Protestantisme en Orthodoxisme. Als je katholiek bent, dan ben je dus (tegelijkertijd) Christen.quote:
Past wel in haar huidige verhaal van "we probeerden het pistool af te pakken en toen ging ie af".quote:Op woensdag 8 december 2004 11:44 schreef Patriesje het volgende:
Hoe verklaart Sjors dat Nick ook in zijn been is geschoten?
Dan mag Sjors op de spijker slaan die ze er in heeft geschotenquote:Op maandag 6 december 2004 20:43 schreef pberends het volgende:
Sjors en Nick doen a.s. zaterdag het Kopspijkersspel in Kopspijkers
nou zie het dan zo: katholiek is christelijk, maar niet iedere christen is katholiekquote:Op woensdag 8 december 2004 11:28 schreef Zhenar het volgende:
[..]
[..]
Ehm... Het Christendom is gewoon de overkoepeling van (met name) het (Rooms-)Katholicisme, Protestantisme en Orthodoxisme. Als je katholiek bent, dan ben je dus (tegelijkertijd) Christen.
Wordt er geen godsdienstonderwijs/levensbeschouwing op school meer gegeven tegenwoordig?
Dat klopt. Maar Sjors is blijkbaar wel Katholiek.quote:Op woensdag 8 december 2004 13:53 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
nou zie het dan zo: katholiek is christelijk, maar niet iedere christen is katholiek
euhm......Mijn schooltijd is al jaaaaaaren voorbij en ik heb nooit godsdienstonderwijs gehad.Bij mijn weten is Christendom een ander geloof dan Katholicisme daarom vroeg ik me dat gewoon af.Trouwens dat hele geloof interesseert me geen bal, waarom maak ik me er dan in vredesnaam druk om?quote:Ehm... Het Christendom is gewoon de overkoepeling van (met name) het (Rooms-)Katholicisme, Protestantisme en Orthodoxisme. Als je katholiek bent, dan ben je dus (tegelijkertijd) Christen.
Wordt er geen godsdienstonderwijs/levensbeschouwing op school meer gegeven tegenwoordig?
Goed dat je dat zegt! Stel je voor dat we zouden gaan twijfelen aan je geaardheid!quote:
Sjors schoot Nick in Lissabon in zijn been met het spijkerpistool.Charlie en hij werden in een bierbrouwerij vastgehouden.Sjors hield Nick onder schot en er kwam een flashback van kerst 2003.Charlie zag in dat Sjors gelijk heeft en schiet Sjors te hulp.Ze moet schieten! Charlie schiet op Nick maar schiet mis en het spijkerpistool valt op de grond.Charlie wil zich omhoog trekken en trekt aan een touw.Maar het touw breekt de kaarsen-geval-kandelaar komt recht in Nick zijn lul.Het was de spannendste aflevering van 2004/2005 tot nu toe.quote:Op woensdag 8 december 2004 14:59 schreef karoltje het volgende:
Ik heb het al een tijdje niet gezien. Zou iemand een gedetailleerd verslag willen geven van maandag en dinsdag? Ben ik erg dankbaar voor
. En de caps zijn inmiddels kruisjes
.
quote:Morris zoent met Eddie…
Tuurlijk, lekker ding toch? : 34%
Hij kan wel iets beters krijgen! : 17%
Morris moet het bij meisjes houden. : 49%
Aantal stemmen: 1886
Maandag:quote:Op woensdag 8 december 2004 14:59 schreef karoltje het volgende:
Ik heb het al een tijdje niet gezien. Zou iemand een gedetailleerd verslag willen geven van maandag en dinsdag? Ben ik erg dankbaar voor
. En de caps zijn inmiddels kruisjes
.
Wrijf het er nog even inquote:Op woensdag 8 december 2004 15:03 schreef Orginial het volgende:
[..]
Sjors schoot Nick in Lissabon in zijn been met het spijkerpistool.Charlie en hij werden in een bierbrouwerij vastgehouden.Sjors hield Nick onder schot en er kwam een flashback van kerst 2003.Charlie zag in dat Sjors gelijk heeft en schiet Sjors te hulp.Ze moet schieten! Charlie schiet op Nick maar schiet mis en het spijkerpistool valt op de grond.Charlie wil zich omhoog trekken en trekt aan een touw.Maar het touw breekt de kaarsen-geval-kandelaar komt recht in Nick zijn lul.Het was de spannendste aflevering van 2004/2005 tot nu toe.![]()
Sjors, Nick, Charliequote:Op woensdag 8 december 2004 14:59 schreef karoltje het volgende:
Ik heb het al een tijdje niet gezien. Zou iemand een gedetailleerd verslag willen geven van maandag en dinsdag? Ben ik erg dankbaar voor
. En de caps zijn inmiddels kruisjes
.
Nick wordt afgevoerd naar het ziekenhuis.Charlie en Sjors worden overhoord door de politie over het ongeluk van Nick.Ze zeggen dat Nick hun neer wou schieten en de politie gelooft hun.Als ze samen op een terrasje wat zitten te drinken komt de politie hun melden dat ze naar huis mogen.quote:Op woensdag 8 december 2004 15:08 schreef Zhenar het volgende:
[..]
Maandag:
Sjors bedreigt Nick en Charlie met haar spijkerpistool en schiet Nick in zijn voet. Charlie en Nick proberen haar op andere gedachten te brengen, maar Sjors wil daar niets van weten; ze wil haar kant van het verhaal dit keer kunnen vertellen. Ze stuurt Nick en Charlie de wijnkelder in.
Martine en Janine proberen te achterhalen waar Sjors is, voordat ze iets stoms doet (wat ze dus al heeft gedaan). Ze boeken een vlucht naar Lissabon.
Ray is afgeleid op het werk vanwege de problemen rondom Sjors en Dennis neemt het van hem over. Een kraan in De Keizer lekt.
Sjors gijzelt Charlie en Nick in de wijnkelder en realiseren zich dat Sjors de waarheid vertelt en erkennen dit. Sjors is blij om eindelijk gelijk te krijgen, maar dan flipt Charlie en pakt ze het spijkerpistool af om Nick af te knallen. Sjors houdt haar tegen, Nick probeert te ontsnappen, een spijker snijdt een touw door en in het tumult stort een kandelaar omlaag... recht op Nicks edele delen.
Dinsdag heb ik niet helemaal gezien, dus kan beter iemand anders samenvatten.
edit: hm, ben een beetje laat met deze reply, maar hij is wel gedetailleerd!
Ze lieten alleen zien wat we al eerder hadden gezien. Charlie begon dingen te beseffen toen Sjors vertelde dat ze Milan had geprobeerd te bellen, maar dat hij haar wegdrukte. Dit herinnerde zij zich namelijk. Maar haar echte ommeslag was, toen Nick erkende dat hij Sjors had verkracht. Charlie zag dat hij dit meende en werd kwaad omdat hij iedereen zo lang had voorgelogen.quote:Op woensdag 8 december 2004 15:09 schreef karoltje het volgende:
[..]
Wrijf het er nog even in.
Ok thanks Original, maar echt gedetailleerd is het niet. Wat was de flashback? Gewoon het bekende stukje of hebben ze iets nieuws laten zien? En hoezo was Charlie ineens om?.
En hoe zit het met de rare blik van Stefano, zoenende mannen e.d.?
Het waren geen kranen die overliepen maar wc`s!quote:Op woensdag 8 december 2004 15:10 schreef BVO het volgende:
[..]
Sjors, Nick, Charlie
Sjors schiet Nick in zijn voet. Ze smeken haar om hulp te halen, maar Sjors wil horen dat Nick het toegeeft. Ze vertelt haar verhaal, Nick krijgt het benauwd want realiseert zich dat hij haar idd verkracht heeft. Charlie is razend en wil Nick neerschieten, maar Sjors houdt haar tegen aangezien ze gehoord heeft wat ze wilde. Het spijkerpistool gaat af en raakt een kabel, waardoor de kroonluchter bovenop de liggende Nick valt, midden in zijn kruis.
Ze zeggen tegen de politie dat Nick hen aanviel en dat het spijkerpistool daar lag. Het was zelfbescherming van Sjors en Charlie. De politie gelooft hen en ze mogen weg.
Martine en Janine probeerden op maandag te achterhalen waar Sjors was. Ze boeken een vlucht naar Lissabon om Sjors achterna te gaan.
Dinsdag krijgen ze Sjors te spreken, die hen vertelt dat Nick door een ongeluk in het ziekenhuis ligt en dat Charlie en zij zo snel mogelijk naar huis komen.
Morris en Eddy
Morris vertelt Yasmin dat hij met Beer en Justine naar bed is geweest en dat hij bi is.
Hij maakt een "werkafspraak" met Eddy, boven ion Scala worden ze betrapt door Stefano, terwijl ze aan het zoenen zijn. (einde van gisteren).
Dennis en Ray
Weer veel gezeik. Eerst om dat spijkerpistool, nu liep de kraan weer over. Dennis heeft hem gemaakt, maar blijkbaar niet erg goed want heel de Koning stroomde over. Ray natuurlijk weer boos.
Yasmin en de modellen
Yasmin heeft een werkbespreking met de rest van de modellen, Stefano zit er bij als manager zijnde. Na afloop komt Manon bij Yasmin thuis en vertelt haar dat de andere modellen over hjaar roddelen, vanwege Stefano die meekomt. Eerder had zij Stefano gevraagd of hij ook haar manager wilde worden.
Ehm, dat was het wel geloof ik.
Je zag gewoon de verkrachting zoals altijd en nu ook het Alberts etentje met Kerst.quote:Op woensdag 8 december 2004 15:09 schreef karoltje het volgende:
[..]
Wrijf het er nog even in.
Ok thanks Original, maar echt gedetailleerd is het niet. Wat was de flashback? Gewoon het bekende stukje of hebben ze iets nieuws laten zien? En hoezo was Charlie ineens om?.
En hoe zit het met de rare blik van Stefano, zoenende mannen e.d.?
Beter opletten, Orginial.quote:Op woensdag 8 december 2004 15:13 schreef Orginial het volgende:
[..]
Het waren geen kranen die overliepen maar wc`s!![]()
Whatever.quote:Op woensdag 8 december 2004 15:15 schreef BVO het volgende:
[..]
Beter opletten, Orginial.
Het waren eerst de kranen die lekten, waarna Dennis kwam om het te repareren. Toen Dennis wegging overstroomden de toiletten.
Ga ik ff voor je doen nu.quote:Op woensdag 8 december 2004 15:27 schreef karoltje het volgende:
Jongens: Bedankt! Ben nog nooit zo goed bijgepraat! Klinkt spannend zeg
. Alleen die hele Eddie ken ik niet
.
Is er nog kans dat ik de caps kan zien?.
.
Airelle, heb jij caps van 'De Zoen' van gisteren?quote:Op woensdag 8 december 2004 15:27 schreef karoltje het volgende:
Jongens: Bedankt! Ben nog nooit zo goed bijgepraat! Klinkt spannend zeg
. Alleen die hele Eddie ken ik niet
.
Is er nog kans dat ik de caps kan zien?.
.
Doe mij de caps van Sjors op dat randje (Dinsdag 20:23)quote:Op woensdag 8 december 2004 15:27 schreef karoltje het volgende:
Jongens: Bedankt! Ben nog nooit zo goed bijgepraat! Klinkt spannend zeg
. Alleen die hele Eddie ken ik niet
.
Is er nog kans dat ik de caps kan zien?.
.
Wat zat ze daar raar. En die tekst: "Charlie, kijk me aan. KIJK ME AAN CHARLIE!" - dat was wel weird.quote:Op woensdag 8 december 2004 15:30 schreef Skinkie het volgende:
[..]
Doe mij de caps van Sjors op dat randje (Dinsdag 20:23)
Ja,net zo`n Isabella.quote:Op woensdag 8 december 2004 15:32 schreef Zhenar het volgende:
[..]
Wat zat ze daar raar. En die tekst: "Charlie, kijk me aan. KIJK ME AAN CHARLIE!" - dat was wel weird.
Ja sorry... ik heb niet zoveel webspace...quote:Op woensdag 8 december 2004 14:59 schreef karoltje het volgende:
Ik heb het al een tijdje niet gezien. Zou iemand een gedetailleerd verslag willen geven van maandag en dinsdag? Ben ik erg dankbaar voor
. En de caps zijn inmiddels kruisjes
.
Hoe ze ook zo zat te wippen op die muurquote:
Kan er geen animated gifje komen van dat wippenquote:Op woensdag 8 december 2004 15:55 schreef Bupatih het volgende:
Hoe ze ook zo zat te wippen op die muur![]()
Als jij me uitlegt hoe dat moet...quote:Op woensdag 8 december 2004 15:58 schreef Skinkie het volgende:
[..]
Kan er geen animated gifje komen van dat wippen![]()
Nu nog de zoen graag!quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |