Het waren geen kranen die overliepen maar wc`s!quote:Op woensdag 8 december 2004 15:10 schreef BVO het volgende:
[..]
Sjors, Nick, Charlie
Sjors schiet Nick in zijn voet. Ze smeken haar om hulp te halen, maar Sjors wil horen dat Nick het toegeeft. Ze vertelt haar verhaal, Nick krijgt het benauwd want realiseert zich dat hij haar idd verkracht heeft. Charlie is razend en wil Nick neerschieten, maar Sjors houdt haar tegen aangezien ze gehoord heeft wat ze wilde. Het spijkerpistool gaat af en raakt een kabel, waardoor de kroonluchter bovenop de liggende Nick valt, midden in zijn kruis.
Ze zeggen tegen de politie dat Nick hen aanviel en dat het spijkerpistool daar lag. Het was zelfbescherming van Sjors en Charlie. De politie gelooft hen en ze mogen weg.
Martine en Janine probeerden op maandag te achterhalen waar Sjors was. Ze boeken een vlucht naar Lissabon om Sjors achterna te gaan.
Dinsdag krijgen ze Sjors te spreken, die hen vertelt dat Nick door een ongeluk in het ziekenhuis ligt en dat Charlie en zij zo snel mogelijk naar huis komen.
Morris en Eddy
Morris vertelt Yasmin dat hij met Beer en Justine naar bed is geweest en dat hij bi is.
Hij maakt een "werkafspraak" met Eddy, boven ion Scala worden ze betrapt door Stefano, terwijl ze aan het zoenen zijn. (einde van gisteren).
Dennis en Ray
Weer veel gezeik. Eerst om dat spijkerpistool, nu liep de kraan weer over. Dennis heeft hem gemaakt, maar blijkbaar niet erg goed want heel de Koning stroomde over. Ray natuurlijk weer boos.
Yasmin en de modellen
Yasmin heeft een werkbespreking met de rest van de modellen, Stefano zit er bij als manager zijnde. Na afloop komt Manon bij Yasmin thuis en vertelt haar dat de andere modellen over hjaar roddelen, vanwege Stefano die meekomt. Eerder had zij Stefano gevraagd of hij ook haar manager wilde worden.
Ehm, dat was het wel geloof ik.
Je zag gewoon de verkrachting zoals altijd en nu ook het Alberts etentje met Kerst.quote:Op woensdag 8 december 2004 15:09 schreef karoltje het volgende:
[..]
Wrijf het er nog even in.
Ok thanks Original, maar echt gedetailleerd is het niet. Wat was de flashback? Gewoon het bekende stukje of hebben ze iets nieuws laten zien? En hoezo was Charlie ineens om?.
En hoe zit het met de rare blik van Stefano, zoenende mannen e.d.?
Beter opletten, Orginial.quote:Op woensdag 8 december 2004 15:13 schreef Orginial het volgende:
[..]
Het waren geen kranen die overliepen maar wc`s!![]()
Whatever.quote:Op woensdag 8 december 2004 15:15 schreef BVO het volgende:
[..]
Beter opletten, Orginial.
Het waren eerst de kranen die lekten, waarna Dennis kwam om het te repareren. Toen Dennis wegging overstroomden de toiletten.
Ga ik ff voor je doen nu.quote:Op woensdag 8 december 2004 15:27 schreef karoltje het volgende:
Jongens: Bedankt! Ben nog nooit zo goed bijgepraat! Klinkt spannend zeg
. Alleen die hele Eddie ken ik niet
.
Is er nog kans dat ik de caps kan zien?.
.
Airelle, heb jij caps van 'De Zoen' van gisteren?quote:Op woensdag 8 december 2004 15:27 schreef karoltje het volgende:
Jongens: Bedankt! Ben nog nooit zo goed bijgepraat! Klinkt spannend zeg
. Alleen die hele Eddie ken ik niet
.
Is er nog kans dat ik de caps kan zien?.
.
Doe mij de caps van Sjors op dat randje (Dinsdag 20:23)quote:Op woensdag 8 december 2004 15:27 schreef karoltje het volgende:
Jongens: Bedankt! Ben nog nooit zo goed bijgepraat! Klinkt spannend zeg
. Alleen die hele Eddie ken ik niet
.
Is er nog kans dat ik de caps kan zien?.
.
Wat zat ze daar raar. En die tekst: "Charlie, kijk me aan. KIJK ME AAN CHARLIE!" - dat was wel weird.quote:Op woensdag 8 december 2004 15:30 schreef Skinkie het volgende:
[..]
Doe mij de caps van Sjors op dat randje (Dinsdag 20:23)
Ja,net zo`n Isabella.quote:Op woensdag 8 december 2004 15:32 schreef Zhenar het volgende:
[..]
Wat zat ze daar raar. En die tekst: "Charlie, kijk me aan. KIJK ME AAN CHARLIE!" - dat was wel weird.
Ja sorry... ik heb niet zoveel webspace...quote:Op woensdag 8 december 2004 14:59 schreef karoltje het volgende:
Ik heb het al een tijdje niet gezien. Zou iemand een gedetailleerd verslag willen geven van maandag en dinsdag? Ben ik erg dankbaar voor
. En de caps zijn inmiddels kruisjes
.
Hoe ze ook zo zat te wippen op die muurquote:
Kan er geen animated gifje komen van dat wippenquote:Op woensdag 8 december 2004 15:55 schreef Bupatih het volgende:
Hoe ze ook zo zat te wippen op die muur![]()
Als jij me uitlegt hoe dat moet...quote:Op woensdag 8 december 2004 15:58 schreef Skinkie het volgende:
[..]
Kan er geen animated gifje komen van dat wippen![]()
Nu nog de zoen graag!quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |