quote:Op donderdag 2 december 2004 13:17 schreef Piro het volgende:
[..]
Hell no. Je bent vrij te halen wat jij wil en wat voldoet aan jouw eisen. Alleen moet het het geloof ik wel doen met de NATO stuff.
			
			
			
			quote:Op donderdag 2 december 2004 13:27 schreef Lone_Gunman het volgende:
[..]
Ja dat weet ik wel, ik bedoelde eigenlijk EU-kandidaatschap
			
			
			
			quote:Op donderdag 2 december 2004 13:27 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
het komt er dus op neer dat je nova stuff moet kopen want het is volgensmij duurder een mig om te bouwen naar navo standaarden dan gewoon een 2de hands f16 tje te kopen
			
			
			
			quote:Op donderdag 2 december 2004 13:29 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
nee die vraag heb ik ook al een keer gesteld je hoeft geen lid van de navo te zijn om bij de EU te horen
oostenrijk is bv geen lid van de navo maar wel EU lid
ik denk als er straks een EU leger is dat je wel verplicht moet meedoen eraan
			
			
			
			quote:Op donderdag 2 december 2004 13:29 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
nee die vraag heb ik ook al een keer gesteld je hoeft geen lid van de navo te zijn om bij de EU te horen
oostenrijk is bv geen lid van de navo maar wel EU lid
ik denk als er straks een EU leger is dat je wel verplicht moet meedoen eraan
			
			
			
			quote:Op woensdag 1 december 2004 22:00 schreef RonaldV het volgende:
Die kogel die uit de loop komt! Pracht foto!
			
			
			
			quote:Op donderdag 2 december 2004 13:27 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
het komt er dus op neer dat je nova stuff moet kopen want het is volgensmij duurder een mig om te bouwen naar navo standaarden dan gewoon een 2de hands f16 tje te kopen
			
			
			
			quote:Op donderdag 2 december 2004 11:31 schreef RonaldV het volgende:
Polen is een van de grootste gebruikers van de MiG-29, in de westerse (ex-luftwaffe) variant. Die zou ik niet als "nix" willen omschrijven. Daarnaast hebben ze orders uitstaan voor o.a. F-16s. Van alle ex-WarPac NATO leden zijn zij het machtigst, militair gesproken. De Polen zullen naar verwachting samen met de britten een krachtig tegenwicht gaan vormen voor de franco-germaanse aspiraties in Europa. En da's maar goed ook.
			
			
			
			quote:Op donderdag 2 december 2004 18:07 schreef HarigeKerel het volgende:
[..]
Polen
![]()
Mijn favoriete land in Europa![]()
Maar gelukkig krijgen de Fransen een andere president die het iets beter gaan doen dan de huidige misdadiger![]()
			
			
			
			
			
			
			
			quote:Op woensdag 1 december 2004 19:54 schreef HarigeKerel het volgende:
[..]
Kijk ik ook hoor, en ik ben geen nerd maar gewoon Harig
quote:
[..]
Gewoon de NAVO inc Chinees kanonnenvoer
Ik denk dat de NAVO in zo'n geval gewoon de leiding opzich zal nemen omdat ze het meeste ervaring hebben met ook met het aansturen van andere eenheden en de beste middelen hebben.
Net als in Independence Day![]()
			
			
			
			quote:Op donderdag 2 december 2004 12:14 schreef Piro het volgende:
[..]
Ze zetten ze echter niet in zoals ze tanks inzetten. NATO heeft geen Mi24 equivalent. De Apache legt veel vuurwerk neer maar is nog geen HIND. Dat bedoel ik. Ze bouwen ze ook op dezelfde manier. De Apache is wat dat betreft wat 'fijner' gebouwd.
[..]
quote:
Ik wil wel eens zien wat dat ding kan als je er 'export' spul invorkt..
			
			
			
			quote:Enkele onderwerpen uit Defensiekrant 43 zijn:
* Woningbeurs in Seedorf voor Nederlandgangers
* Marechaussees op missie in Marcedonië
* Leopard scherpt zijn klauwen
* Allied Warrior: manoeuvreren via beelscherm
* Nationale titel voor Defensie judo-vrouwen
			
			
			
			
			
			
			
			quote:
			
			
			
			
			
			
			
			quote:
			
			
			
			quote:Op donderdag 2 december 2004 21:57 schreef RonaldV het volgende:
[..]
Maar wel 6 fregatten. En daar hadden we er al niet zo veel meer van... kijk eens naar midden jaren 80, toen was het nog wat.
			
			
			
			quote:Op donderdag 2 december 2004 22:12 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
we hebben er toch 12(volgens global defence in ieder geval)
in de jaren 80 ik schat 20
maar goed toen haden we ook nog zo`n 1200 leo`s
			
			
			
			quote:
Een hedendaags fregat is een oorlogsschip met een lengte van 100 à 150 meter, een bemanning van ongeveer 150-300 mensen en een waterverplaatsing van ongeveer 2000 à 6000 ton. De taken van een fregat zijn divers en liggen onder andere op het gebied van onderzeeboot-bestrijding (onder water), het beschermen van konvooien (op het water) en het creëren van een luchtverdedigingschild (boven water). Met andere woorden: het fregat is het werkpaard van de vloot!
Door gebruik van veelal dezelfde typen electronische systemen en bewapening is er in de praktijk geen verschil meer met jagers (zie: torpedojager), hoewel marines van de V.S. en het V.K. nog wel onderscheid maken. De grotere typen worden daar 'destroyer' genoemd.
			
			
			
			quote:Op donderdag 2 december 2004 22:49 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
en nu voor eens en altijd
[..]
want daar is steeds verwarring over lees en memoriseer dit stukje
			
			
			
			
			
			
			
			
			quote:Op vrijdag 3 december 2004 12:57 schreef RonaldV het volgende:
[..]
1) Een boek is te vergelijken met een stapel internet pagina's op papier, allemaal met één zijde aan elkaar geniet. Er zijn speciale winkels voor. Kijk maar eens als je weer eens in de stad bent naar zaken als bijvoorbeeld Bruna.Tijdschriften zijn ook een soort boeken, alleen is de kwaliteit minder, en zijn ze doorgaans een stuk minder dik.![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |