En Robben in de spits?quote:Op zaterdag 20 november 2004 19:09 schreef methodmich het volgende:
Zenden op links in een 4-4-2 zou Oranje helpen.
Of Zenden gewoon eruit.quote:Op zaterdag 20 november 2004 19:17 schreef methodmich het volgende:
Robben vanaf rechts. Of in de spits naast Ruud.
quote:Op zaterdag 20 november 2004 19:19 schreef RayMania het volgende:
In het Nederlands 11-tal is hij gewoon slecht en elke keer trap ik er weer in.
Ah, jij bent dus een blond Limburgs judo-mannetje.quote:Op zaterdag 20 november 2004 20:00 schreef methodmich het volgende:
Jij bent een meisje dat van Limburgse blonde judo-mannetjes houdt??
uhm, niet per see..quote:Op zaterdag 20 november 2004 20:00 schreef methodmich het volgende:
Jij bent een meisje dat van Limburgse blonde judo-mannetjes houdt??
Die laatste zin doet ons daar hevig aan twijfelen.quote:Op zondag 21 november 2004 12:18 schreef Nikki1806 het volgende:
[..]
uhm, niet per see..Maar toen ik indertijd als 13 jarig meisje hem zag voetballen vond ik hem erg cute ja
. Sindsdien volg ik hem, maar ik ben niet meer alleen geintresseerd in hem, ik hou ook echt van voebal (PSV!).
Tis toch zoquote:Op zondag 21 november 2004 15:39 schreef methodmich het volgende:
[..]
Die laatste zin doet ons daar hevig aan twijfelen.
Die speelt ook erg goed idd.quote:Op zondag 21 november 2004 13:44 schreef Asskicker14 het volgende:
Wat dachten jullie dan van Boateng?
De reden die Advocaat had maakt niet uit. Op papier speelde Zenden linksbuiten.quote:Op zondag 21 november 2004 18:06 schreef Stpan het volgende:
Kom op zeg. Zenden die Overmars en Robben op de bank hield? Ja als pseudo-linksback omdat Advocaat te schijterig was om aanvallender te spelen.
Daar pleit ik ook niet voor.quote:Ik heb me tijdens Nederland-Duitsland werkelijk kapot zitten ergeren aan dit alle-maar-dan-net-niet-kunnertje. Als middenvelder doet ie het aardig bij een subtopper. Lijkt me nog geen reden om hem voorrang te geven voor Davids, Gio of Robben.
Helemaal mee eens, maar hij is er nu eigenlijk pas echt klaar voor.quote:Op dinsdag 23 november 2004 13:47 schreef The_Hives het volgende:
Het is al verbazingwekkend dat hij zoveel interlands achter zijn naam heeft staan.
Het stond ook in de Gelderlanderquote:Op maandag 22 november 2004 19:18 schreef Sloggi het volgende:
De Limburger, tong
Wat die tong zegt, precies mijn woordenquote:Op zaterdag 20 november 2004 18:43 schreef tong80 het volgende:
Ben nooit een echte fan van hem geweest. Maar hij doet het momenteel zo goed dat van Basten niet meer om hem heen kan.
En het is nog een innemende persoonlijkheid ook, met het verstand op de goede plaats.
Rijmt!quote:Op vrijdag 27 mei 2005 11:50 schreef pfaf het volgende:
Ik zou hem wel eens als 10 in Oranje willen zien.
Zenden naar Liverpoolquote:Op vrijdag 27 mei 2005 12:50 schreef mitt het volgende:
in Engeland hoog aangeschreven, Liverpool zal hem niet zomaar willen hebben.
Zo heeft Marco er al meer laten meedoen.quote:Op vrijdag 27 mei 2005 17:15 schreef Radegast het volgende:
Zenden valt bijna altijd tegen in Oranje.
Niet selecteren.
Omdat hij op de flanken wordt gezet, ik wil hem wel eens centraal zien in Oranje.quote:Op vrijdag 27 mei 2005 17:15 schreef Radegast het volgende:
Zenden valt bijna altijd tegen in Oranje.
Niet selecteren.
Wellicht.quote:Op vrijdag 27 mei 2005 22:09 schreef -Vaduz- het volgende:
Voor die posities hebben we veel betere spelers.
De wedstrijden die ik gezien heb van de CL, speelde hij vaakquote:Op woensdag 16 mei 2007 14:23 schreef BliksemSchigt het volgende:
Speelt hij nu wel of niet vaak in de basis van Liverpool? Dat valt toch heel erg mee?
Is denk ik wel mogelijk, hoewel ik bang ben dat de verwachtingen te hoog gespannen zullen zijn.quote:Op dinsdag 22 mei 2007 15:54 schreef Blawh het volgende:
En hih mag weg bij Liverpool volgens The Independent
'Zenden heeft geen toekomst bij Liverpool'
Boudewijn Zenden moet er niet vanuit gaan dat hij na de zomer nog voor Liverpool speelt. De Nederlander mag volgens The Independant deze zomer vertrekken bij de Champions League-finalist.
Ook Robbie Fowler, Harry Kewell, Jerzy Dudek, Sami Hyypia en Mark Gonzales kunnen volgens de Engelse krant opzoek naar een nieuwe werkgever. Daarnaast mag ook de aan Charlton Athletic verhuurde Scott Carson uit Anfield Road vertrekken.
"We mogen niet tevreden zijn omdat we in de finale staan", vertelt trainer Rafael Benitez dan ook aan de BBC. "Er is nog genoeg ruimte voor progressie, zowel op het veld als daarbuiten."
Voetbalprimeur.nl
Wellicht toch naar PSV?
Een nieuwe Cocu zal hij niet worden nee.quote:Op woensdag 23 mei 2007 00:38 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Is denk ik wel mogelijk, hoewel ik bang ben dat de verwachtingen te hoog gespannen zullen zijn.
En je kunt lekker in de buurt van Marseille in een dorpje aan de Middellandse Zee gaan wonen, ook niet verkeerd.quote:Op vrijdag 6 juli 2007 13:57 schreef Kadoc het volgende:
De Franse competitie is best leuk toch? En hij speelt Champions League. Kan wel wat worden daar.
Guardado komt alquote:Op vrijdag 6 juli 2007 13:59 schreef LENUS het volgende:
Waarom komt die jood niet naar PSV terug? Het zou hem sieren.
Hij is een Maastrichtenaar en het Maastrichtse dialect is doorspekt met Franse woorden.quote:Op zaterdag 7 juli 2007 09:48 schreef Kadoc het volgende:
Hij spreekt wel erg goed Frans zeg.
Zat Meestrichenaren die geen woord meer dan het eigen sprekenquote:Op zaterdag 7 juli 2007 10:02 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Hij is een Maastrichtenaar en het Maastrichtse dialect is doorspekt met Franse woorden.
Met een Franse vrouw moet dat ook wel, plus zijn talenknobbel.quote:Op zaterdag 7 juli 2007 09:48 schreef Kadoc het volgende:
Hij spreekt wel erg goed Frans zeg.
Hij heeft een IQ van 140. Spreekt vloeiend Spaans en Engels. Is gewoon een erg intelligente jongen. Ik denk ook dat ie naar Franlrijk gaat om zich te verbreden. Daar gaan we later nog veel van horen.quote:Op zaterdag 7 juli 2007 10:02 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Hij is een Maastrichtenaar en het Maastrichtse dialect is doorspekt met Franse woorden.
quote:Zenden baalt van plaats op de bank Marseille
06/09/2007 09:13
Tot zijn eigen teleurstelling en ontevredenheid houdt Boudewijn Zenden bij Olympique Marseille een plaats op de bank warm.
'Ik hou er niet van op de bank te moeten zitten', zegt Zenden in L'Equipe. 'Ik ben hier om te spelen en niet om alleen maar te kijken. Anders had ik wel een kaartje voor de wedstrijd gekocht.' Zenden, die afgelopen zomer Liverpool verruilde voor Marseille, is de laatste twee duels gedegradeerd tot invalkracht. 'Het is de keuze van de trainer. Maar ik had het gevoel dat het beter ging als ik speelde.'
De 54-voudig international spreekt van een gebrek aan dialoog met trainer Albert Emon. Door hard te werken wil Zenden verandering brengen in de situatie. 'Ik ben teleurgesteld dat ik niet speel, maar ben absoluut niet teleurgesteld in Olympique Marseille.'
Bovendien heeft Zenden een vooruitzicht van een ontmoeting met zijn oude teamgenoten. Olympique Marseille is in de Champions League ingedeeld met zijn oude ploeg Liverpool.
Dat geeft mogelijk een extra aanleiding voor Emon om met de Nederlander een gesprek aan te knopen. 'Ik ken de spelers, hun spel, de trainer en hun vrije trappen. Ik kan op die manier toch van dienst zijn', kijkt Zenden met een schuin oog naar de ontmoeting op 3 oktober.
Ik hoopte er opquote:Op dinsdag 11 september 2007 00:35 schreef tong80 het volgende:
Ik was aL bang dat ie op de bank zou belanden.
Nee.quote:Op dinsdag 11 september 2007 22:46 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Past goed bij Ajax dus?
quote:Wereldgoal Zenden bezorgt Marseille winst op Metz
Datum: 24-nov-2007 22:31
Boudewijn Zenden (foto) was zaterdag de gevierde man bij Olympique Marseille. Hij won met zijn club thuis met 3-1 van FC Metz en opende na een halfuur met een schitterende goal de score. Zenden werd op ongeveer 25 meter buiten het strafschopgebied per toeval aangespeeld. Hij aarzelde geen moment en joeg de bal strak in de kruising.
Marseille bezet na de overwinning de veertiende plaats in de Ligue 1 op zeventien punten van Olympique Lyon. De koploper won eerder al met 0-2 bij Rennes.
quote:Mocht het daadwerkelijk tot een transfer van Boulahrouz naar Marseille komen, dan is het is nog maar de vraag of de verdediger Boudewijn Zenden nog kan begroeten als ploeggenoot. De Limburger, vorige zomer overgenomen van Liverpool, bezint zich deze weken op zijn sportieve toekomst.
Hoewel Zenden een tegenvallend seizoen kende in de Franse Ligue 1, hoeft hij niet weg van Gerets. Tegelijkertijd hebben zich bij Pierre Zenden, vader én zaakwaarnemer van de voormalige Oranje-international, diverse clubs voor de middenvelder gemeld. ‘Boudewijn staat open voor de interesse.'
quote:'Zenden kandidaat voor linkerflank van Feyenoord'
15/06/2008 16:03
Boudewijn Zenden kan deze zomer opnieuw kiezen voor een terugkeer naar Nederland. Nadat vorig jaar PSV interesse in hem had getoond, mag de 31-jarige linkspoot zich nu verheugen in de belangstelling van Feyenoord.
Volgens RTV Rijnmond is de Rotterdamse club op zoek naar een speler voor de linkerflank en is Zenden een van de belangrijkste kandidaten. Bij Olympique Marseille is de 54-voudig international (zeven goals) geen basisspeler. Zenden begon afgelopen competitie elf keer in de basis en mocht zestien keer invallen.
Vorige zomer wilde PSV de linkspoot terug naar Eindhoven halen. Zenden kon toen transfervrij vertrekken bij Liverpool, maar verkoos het Franse avontuur in Marseille boven een terugkeer naar de Eredivisie. Zenden debuteerde bij PSV en speelde nadien voor Barcelona, Chelsea, Middlesbrough, Liverpool en Marseille.
quote:Zenden: "Niet naar Marseille gegaan voor het zonnetje"
07 juli 2008
Boudewijn Zenden hoopt komend seizoen weer wekelijks in actie te kunnen komen. De middenvelder stapte een jaar geleden over naar Olympique Marseille, maar zijn eerste seizoen in Franse dienst draaide uit op een teleurstelling. 'Bolo' kwam onder de nieuwe coach Erik Gerets weinig aan spelen toe. Daar moet verandering in komen, zegt de voormalig Nederlands international op de website van de FIFA.
"Ik ben nog steeds ontzettend hongerig, ik denk nog steeds hetzelfde als tijdens de eerste jaren van mijn carrière", zegt de inmiddels 32-jarige oud-PSV'er. "Ik ben topfit en heb nog een paar mooie jaren voor me. Daarom is het niet eenvoudig om weinig te spelen, zoals vorig seizoen bij Olympique Marseille. Ik ben namelijk niet naar Marseille gegaan, voor het lekkere weer en het zonnetje", stelt hij.
Zenden, die ruim een jaar geleden nog basisspeler was tijdens de Champions League-finale tussen Liverpool en AC Milan (1-2), noemt de komst van coach Erik Gerets als één van de redenen voor zijn moeizame jaar. "De trainerswissel, en de verandering van tactiek, werkte niet in mijn voordeel. De nieuwe coach vond een formule die resultaten opleverde en ik maakte daar geen deel van uit. En als het dan begint te lopen, is het moeilijk om jezelf in de ploeg te knokken."
Zenden heeft echt een prachtige carrière gehad.quote:Op maandag 25 augustus 2008 16:02 schreef M0NTANA het volgende:
Vorige week ok al gescoord, gaat Boudewijn Zenden dit seizoen definitief doorbreken?
quote:Zenden zinspeelt op terugkeer naar Nederland
Datum: 21-mei-2009 12:11
Elf jaar na zijn vertrek uit Nederland staat Boudewijn Zenden (foto, rechts) open voor een terugkeer naar de eredivisie. De 32-jarige linkspoot zegt in een gesprek met Sky Sports dat Olympique Marseille hem nog geen aanbieding heeft gedaan om zijn eind juni aflopende contract te verlengen.
‘Ik houd van Marseille, ik houd van de fans, maar het wordt wellicht een moeilijk verhaal om te blijven, aangezien de club nog niets van zich heeft laten horen,’ vertelt Zenden. ‘Misschien komt dat door de cruciale fase van het seizoen waarin we ons bevinden. Maar als ze me echt willen houden, hadden ze me waarschijnlijk al een voorstel gedaan. Het is zeker een optie om terug te keren naar Nederland, links en rechts onderhoud ik contacten.’ (MA)
Daar wordt hij nu wel genoemd.quote:Op donderdag 21 mei 2009 13:24 schreef BliksemSchigt het volgende:
AZ zie ik niet snel met Koeman.
quote:
quote:'AZ heeft de beste papieren voor Zenden'
24 mei 2009
AZ heeft Boudewijn Zenden op het oog als versterking voor komend seizoen. De Alkmaarse landskampioen leidt volgens Sky Sports de race om de 32-jarige middenvelder terug te halen naar Nederland.
Zenden zit op een dood spoor bij Olympique Marseille, waar zijn contract in de zomer afloopt. Hij vertelde eerder deze week graag terug te willen keren in de Eredivisie. Zijn oude club PSV zou hem ook al een contract hebben voorgeschoteld, maar op zowel het sportieve als het financiële vlak is AZ momenteel aantrekkelijker.
quote:Zenden niet terug naar Nederland
MARSEILLE - Boudewijn Zenden voelt niets voor een terugkeer naar de Nederlandse voetbalvelden. Dat zegt de oud-international dinsdag in Franse media. De Limburger is op zoek naar een nieuwe club, nadat Olympique Marseille had besloten zijn aflopende contract niet te verlengen.
''Ik ben een beetje een avonturier, die openstaat voor alle aanbiedingen. Er is interesse uit Engeland, Spanje en zelfs Italië. Ik heb echter nog nergens getekend'', zegt de 32-jarige voetballer over zijn toekomst. Een aanbod om in Dubai te gaan spelen, wees de 32-jarige aanvallende middenvelder af. ''Ik kan nog enkele jaren op het hoogste niveau mee.'' Over de geluiden dat AZ belangstelling voor hem zou hebben: ''Dat zijn geruchten. Ik keer niet terug naar Nederland.'' (ANP)
Hij is inderdaad het prototype van de arrogante Maastrichtenaar.quote:Op dinsdag 16 juni 2009 20:24 schreef Beschouw het volgende:
[..]
Gelukkig. Laat dat over het paard getilde ventje maar lekker wegblijven.
Ik gun hem Ajax welquote:Op dinsdag 16 juni 2009 20:28 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Hij is inderdaad het prototype van de arrogante Maastrichtenaar.
quote:'Panathinaikos en Fulham dingen naar Zenden'
Fulham en Panathinaikos hebben een contract klaarliggen voor Boudewijn Zenden, aldus Engelse media. De oud-international zit zonder club omdat zijn verbintenis bij Olympique Marseille niet verlengd werd.
Fulham is nadrukkelijk op zoek naar spelers met internationale ervaring, gezien het aanstaande Europa League-avontuur van de club. Het Griekse Panathinaikos van Henk ten Cate aast ook op aansprekende versterkingen om rivaal Olympiakos in de eigen competitie naar de kroon te steken.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |