Nieuw dit jaar is dat er concrete prijzen verbonden zijn aan de trofeeën. Voor elke winnaar van een trofee is er een prijs. Behoor je tot de linkerkant van het politieke spectrum dan mag je bij mod-Sidekick een dun plakje Friese kruidkoek gaan eten en een kopje thee gaan drinken. Behoor je tot de rechterkant van het politieke spectrum dan krijg je een uitgebreid diner aangeboden in het Amsterdamse Krasnapolsky bij mod-Sizzler. Behoor je tot het middengebied dan mag je op het D66 Hoofdkantoor gezellig met zijn allen gelijk gaan zitten hebben.quote:De lijst met categorieën:
1. Hans Wiegel Trofee - Beste discussievoerder.
2. Boer Koekoek Trofee - Slechtste discussievoerder.
3. Gerrit Zalm Trofee - User met meeste "dossierkennis".
4. Hans van Mierlo Trofee - Beste topicopener.
5. Piet Hein Donner Trofee - Beste schrijfstijl.
6. Elco Brinkman Trofee - Meest geschikte 'kroonprins' (oftewel toekomstige mod).
7. Erica Terpstra Trofee - De leuke gezellige user die altijd aanwezig is, maar nauwelijks iets inhoudelijks bijdraagt.
8. Pim Fortuyn Trofee - Wie mis je het meest?
9. Paul van Buitenen Trofee - Beste nieuwkomer.
10. Boris Dittrich Trofee - Beste vrouwelijke user.
11. Roel Pieper Trofee - Beste potentiële aanwinst (een Trofee voor iemand die nauwelijks in POL komt, maar bij wie uit de bijdrages in andere fora blijkt dat het een goede aanwinst zou zijn).
12. Prinses Irene Trofee - Beste bomen/allochtonen-knuffelaar.
13. Joop den Uyl Trofee - Meest dogmatisch linkse user.
14. Joseph Luns Trofee - Meest dogmatisch rechtse user.
15. Joop Glimmerveen Trofee - Grootste xenofoob
16. Frans Weisglas Trofee - De user die het meeste dronken in POL (SC) rondhangt
17. Ad Melkert Trofee - De zuurste user
18. Strom Thurmond Trofee - De oudste rot in het vak
19. Jan Marijnissen Trofee - User die de meest nutteloze topics opent
Je mag mensen vaker nomineren hoor. Ik kan jou zo al in twee categorieen plaatsen.quote:Op donderdag 4 november 2004 21:11 schreef pberends het volgende:
Beetje veel trofees, kun je beter beperken tot 10 ofzo. Net of er 19 POL-usuals zijn
Schizofreen staat niet in het lijstje hoorquote:Op donderdag 4 november 2004 21:20 schreef Kaalhei het volgende:
[..]
Je mag mensen vaker nomineren hoor. Ik kan jou zo al in twee categorieen plaatsen.
Ah, nou, daar heb ik dan niets tegen in te brengenquote:Op vrijdag 5 november 2004 00:16 schreef George-Butters het volgende:
[..]
Topics als in reacties in topics.
quote:Op vrijdag 5 november 2004 00:45 schreef Sidekick het volgende:
Parabola is helemaal geen newbie.
Parabola kwam al in POL lang voordat jij geregistreerd was.quote:Op vrijdag 5 november 2004 00:47 schreef Harry_Sack het volgende:
[..]
![]()
Dan is het goed, ik dacht al dat je weer met halve informatie kwamquote:Op vrijdag 5 november 2004 00:50 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Parabola kwam al in POL lang voordat jij geregistreerd was.
Leuke combi, met je zatte kop moddenquote:Op vrijdag 5 november 2004 00:05 schreef Harry_Sack het volgende:
6. Elco Brinkman Trofee - Meest geschikte 'kroonprins' (oftewel toekomstige mod). -> RichardQuest
16. Frans Weisglas Trofee - De user die het meeste dronken in POL (SC) rondhangt -> RichardQuest
Elco Brinkman was een idioot die ook nog altijd en eeuwig achter de feiten aanliep. Dankzij zijn connecties kreeg hij een erebaantje. Trek je eigen conclusies ..quote:Op vrijdag 5 november 2004 00:57 schreef RichardQuest het volgende:
[..]
Leuke combi, met je zatte kop modden. Is dit inclusief Elco Brinkman-resultaat?
idem.quote:Op donderdag 4 november 2004 21:38 schreef Maerycke het volgende:
Ik zal eens denken... *zeer onverkapte tvp*
Miss_User ook btw. Ben je meteen van je keuze probleem afquote:Op vrijdag 5 november 2004 00:50 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Parabola kwam al in POL lang voordat jij geregistreerd was.
Elco Brinkman is het politieke goud dat ons land is misgelopen. De man die al tijdig aangaf dat er bijgepast en ingeleverd moest worden. Hij werd er 'met dank' aan Ruud Lubbers op afgerekend door de massa die liever de ogen sloot voor een minder aangename boodschap en die zich graag door van Mierlo en Kok liet sentimentaliseren voor de paarse eenpartijstaat.quote:Op vrijdag 5 november 2004 01:19 schreef Harry_Sack het volgende:
[..]
Elco Brinkman was een idioot die ook nog altijd en eeuwig achter de feiten aanliep. Dankzij zijn connecties kreeg hij een erebaantje. Trek je eigen conclusies ..![]()
Zeg Sjors... als je me dan al zo'n trofee geeft, spel dan in ieder geval m'n naam goed...quote:Op vrijdag 5 november 2004 00:10 schreef George-Butters het volgende:
7. Erica Terpstra Trofee - De leuke gezellige user die altijd aanwezig is, maar nauwelijks iets inhoudelijks bijdraagt. Maerycket
Wat ben je toch een aardige VVD-erquote:Op vrijdag 5 november 2004 08:51 schreef Chewie het volgende:
1 Verklap ik al vast, rest komt vanmiddag.
10. Boris Dittrich Trofee - Beste vrouwelijke user. Miss_User![]()
verkapte tvp
quote:Op vrijdag 5 november 2004 09:51 schreef Miss_User het volgende:
Ik ben trouwens geen vrouw maar een harige Hells Angel![]()
Dat doet het niet zo goed bij het hoogbejaarde CDA-electoraat hèquote:Op vrijdag 5 november 2004 08:40 schreef sjun het volgende:
De man die al tijdig aangaf dat er bijgepast en ingeleverd moest worden.
Dit ongeveer, heel misschien nog een edit strax.quote:1. Hans Wiegel Trofee - Kaalhei
2. Boer Koekoek Trofee - Internationalist
3. Gerrit Zalm Trofee - Freako
4. Hans van Mierlo Trofee - Uhm, we gaat toch altijd offtopic.
5. Piet Hein Donner Trofee - sjun
6. Elco Brinkman Trofee - Dunno, crew is compleet gestoord dus je weet nooit.
7. Erica Terpstra Trofee - pberends
8. Pim Fortuyn Trofee - Kennyman
9. Paul van Buitenen Trofee - dVTB
10. Boris Dittrich Trofee - Komen te weinig vrouwen hier. :/
11. Roel Pieper Trofee - Strolie, moet weer meer posten.
12. Prinses Irene Trofee - du_ke
13. Joop den Uyl Trofee - thabit, wat een mafkees.
14. Joseph Luns Trofee - sjun
15. Joop Glimmerveen Trofee - Koos Voos
16. Frans Weisglas Trofee - JohnDope
17. Ad Melkert Trofee - Verbal
18. Strom Thurmond Trofee - Ryan3, spoort niet helemaal.
19. Jan Marijnissen Trofee - BHFH
quote:Op vrijdag 5 november 2004 14:32 schreef du_ke het volgende:
Dan ga ik het ook maar eens proberen.
7. Erica Terpstra Trofee - De leuke gezellige user die altijd aanwezig is, maar nauwelijks iets inhoudelijks bijdraagt.
Gewoon omdat hij het verdient George Butters.
Jij bent één van de mensen die ik op mij shortlist heb staan, dus wie weet.quote:Op vrijdag 5 november 2004 19:08 schreef Johan_de_With het volgende:
5. Piet Hein Donner Trofee - Beste schrijfstijl (dat ik hiervoor niet genomineerd ben zal wel aan de verchatboxing van de jeugd liggen): Aahikwordgek schreef doorgaans een tamelijk fraai Nederlands. Ik nomineer hem omdat hij eens heeft uitgelegd waarom ''kan'' een hulpwerkwoord is.
Ik geloof er niets van... Zo'n immer aanwezige gezellige user die soms weken tot maanden afwezig is?! Dat zou heus wel opvallen. We zijn niet echt autistisch hoor.quote:Op vrijdag 5 november 2004 19:28 schreef Maerycke het volgende:
Ik vind de stemmen voor de immer aanwezige gezellige user op zich best komisch omdat ik regelmatig weken tot zelfs maanden afwezig ben...
Catatonisch dan?quote:Op vrijdag 5 november 2004 19:31 schreef kLowJow het volgende:
[..]
Ik geloof er niets van... Zo'n immer aanwezige gezellige user die soms weken tot maanden afwezig is?! Dat zou heus wel opvallen. We zijn niet echt autistisch hoor.
Voorbeeldje... na één keer kijken in het eerste topic in jouw topicslist...quote:Op vrijdag 5 november 2004 19:39 schreef DrWolffenstein het volgende:
Ik een xenofoob?
Hier zou ik ophouden met lezen, als ik hem was.quote:Op vrijdag 5 november 2004 19:42 schreef Maerycke het volgende:
Ik vind je best lief DrW
Zullen we samen lekker catatonisch gaan doen schat?quote:Op vrijdag 5 november 2004 19:33 schreef Maerycke het volgende:
[..]
Catatonisch dan?![]()
Ja.quote:Op vrijdag 5 november 2004 19:39 schreef DrWolffenstein het volgende:
Ik een xenofoob?
De SC-topics in POL. Die open jij nogal eens, vandaar dat ik jou noemde, maar dat had net zo goed iemand anders kunnen zijn die vaak de SC-topics in POL opent.quote:Op donderdag 4 november 2004 23:09 schreef RichardQuest het volgende:
[..]
Kun jij hier voorbeelden van geven, CMT?.
quote:Op zaterdag 6 november 2004 12:09 schreef Posdnous het volgende:
Pfff. wat moeilijk, ik vul maar wat in.
13. Joop den Uyl Trofee - Meest dogmatisch linkse user. Harry_Sack
LOL, waar ging dat alweer over? Ik kan me wel iets vaags herinneren.quote:Op vrijdag 5 november 2004 19:08 schreef Johan_de_With het volgende:
5. Piet Hein Donner Trofee - Beste schrijfstijl (dat ik hiervoor niet genomineerd ben zal wel aan de verchatboxing van de jeugd liggen): Aahikwordgek schreef doorgaans een tamelijk fraai Nederlands. Ik nomineer hem omdat hij eens heeft uitgelegd waarom ''kan'' een hulpwerkwoord is.
Speth. Doet leuk mee in POL.quote:Op donderdag 4 november 2004 21:43 schreef Sidekick het volgende:
Echt lastig, vooral omdat ik nu vrees enkele namen te zijn vergeten. Maar goed, schiet me nog een te binnen, dan verander ik het nog wel.
9. Paul van Buitenen Trofee - Beste nieuwkomer.
Pff, lastig, ook omdat nieuwkomer erg relatief is. Ik laat het nog even open...
Verbal Qua user-ID het langst aanwezig.quote:18. Strom Thurmond Trofee - De oudste rot in het vak
Tsja, lastig. Onder andere Lithion, freako, sizzler, parabola, Ryan3, Verbal, du_ke en ondergetekende zijn mensen die vanaf de oprichting van POL (of zelfs daarvoor) al politieke onderwerpen bediscussieren. "Oudste rot" is ok niet echt een kwestie van smaak, en dus kan ik niet kiezen.
Kies daar de beste allrounder, en nomineer diegene bij Trofee #15. Joop Glimmerveen Trofee - Grootste xenofoob.quote:Op zaterdag 6 november 2004 21:44 schreef Bluesdude het volgende:
Ik mis de categorietjes
Beste racist
Beste vreemdelingenhater
Beste islamietenhater
Beste misbruiker van de vrijheid van meningsuiting
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |