Typisch voor laag opgeleide plattelandsjongeren ja. Het frapante is altijd dat racisme het meest voorkomt op plaatsen waar de minste allochtonen wonen. Overigens zijn dit de "Lonsdale jongeren".quote:Op zaterdag 9 oktober 2004 16:04 schreef SCH het volgende:
Is het typisch voor de Friese jongere of is het een landelijke trend?
Het zijn idd de lonsdale jongeren maar hun klederdracht gaat verder dan het dragen van dit merk... Zo hebben ze het volledige neo nazi kostuum overgenomen: Kisten met witte veters, hoog opgerolde jeans en bomberjack (incl. rood wit blauw vlaggetje). Ze associeren dit met meestal met `hardcore zijn´. Niet hardcore nazi maar harcore gabberquote:Op zaterdag 9 oktober 2004 16:09 schreef Gallo het volgende:
[..]
Typisch voor laag opgeleide plattelandsjongeren ja. Het frapante is altijd dat racisme het meest voorkomt op plaatsen waar de minste allochtonen wonen. Overigens zijn dit de "Lonsdale jongeren".
quote:Op zaterdag 9 oktober 2004 15:56 schreef nikk het volgende:
Achterlijke boeren, ahum Friesen, enzo...
ik denk dat je je daar toch enigszins op verkijkt. Je ziet steeds meer "normale" mensen met dit soort denkbeelden. De tijd dat je racisten (vrijwel) alleen op vmbo's tegenkomt is al een tijdje voorbij.quote:Op zaterdag 9 oktober 2004 16:33 schreef fayakill het volgende:
ah joh meestal VMBO'ers of lager, niet eens waard om je druk over te maken
Denk je echt? maar dan nog, iedereen die er zulke extremistische gedachtes op na houdt is niet bepaald snuggerquote:Op zaterdag 9 oktober 2004 16:40 schreef Vision het volgende:
[..]
ik denk dat je je daar toch enigszins op verkijkt. Je ziet steeds meer "normale" mensen met dit soort denkbeelden. De tijd dat je racisten (vrijwel) alleen op vmbo's tegenkomt is al een tijdje voorbij.
Fryslân onafhankelijkquote:Op zaterdag 9 oktober 2004 16:25 schreef __Saviour__ het volgende:
Gewoon afschaffen die hele kutprovincie.
ik ken anders genoeg HBO-ers die met dit soort denkbeelden rondlopen hoor.quote:Op zaterdag 9 oktober 2004 16:33 schreef fayakill het volgende:
ah joh meestal VMBO'ers of lager, niet eens waard om je druk over te maken
Ik weet het wel zeker. Op de hogeschool Enschede bijvoorbeeld is de doorsnee student nou niet bepaalt links. Al kan ik niet in de hoofden van iedereen kijken uiteraard.quote:Op zaterdag 9 oktober 2004 16:53 schreef fayakill het volgende:
[..]
Denk je echt?
Denken is gelukkig nog steeds iets héél anders dan iets doen vanuit die gedachtengangen.quote:maar dan nog, iedereen die er zulke extremistische gedachtes op na houdt is niet bepaald snugger
Ik denk dat dat eerder komt doordat "we" in de stad al veel langer en meer met allochtonen te maken hebben en er dus neutraler naar kunnen kijken. Als ik voor Amsterdam mag spreken dan.quote:Op zaterdag 9 oktober 2004 17:00 schreef PLAE@ het volgende:
Komt dit doordat in de grote steden de autochtone jeugd (al) in de minderheid is tegenover de allochtone jeugd of hoe zit dat? (ik bedoel dat ze het daar dus simpelweg niet kunnen maken om rascistisch te gaan doen omdat ze dan een flink portie klappen krijgen).
Een artikel dat als het in de telegraaf had gestaan, TS aan het schuimbekken hebben gebracht over de berichtgeving.quote:'Schop je ze de soos uit? Dan komt alles onder de hakenkruisen te staan'
Van onze verslaggeefster Greta Riemersma
HEERENVEEN - 'Jammer dat Bin Laden dood is', zei onlangs een Marokkaanse jongere in een buurtcentrum. In een ander jongerencentrum in Friesland werd tijdens dodenherdenking 'Leve Bin Laden' geroepen. Op nog een andere Marokkaanse hangplek proberen jongeren, ondanks een verbod daarop, keer op keer hardcore-cd's te draaien met teksten als 'Fuck israel'. De jongerenwerkers die dit vertellen, vragen zich af: 'Wat moet ik doen?' Een van hen: 'Schop je ze de soos uit? Dan komt buiten alles onder de hakenkruisen te staan.'
De jongerenwerkers zitten vrijdag rond een tafeltje in het Abe Lenstra Stadion in Heerenveen. Ze bezoeken de studiedag 'Racisme? Da's kicken!', die wordt georganiseerd door Discriminatie Meldpunt Tûmba uit Leeuwarden en het Nationaal Platform voor overleg en samenwerking tegen Racisme en Discriminatie (NPRD). Volgens Tûmba is er alle aanleiding voor zo'n dag.
De politie Noordwest-Friesland meldde in mei dat in het jaar ervoor veertig incidenten hebben plaatsgevonden waarbij racisme een rol speelde. Het Openbaar Ministerie in Leeuwarden noemt dat een behoorlijke toename. 'Er is bij ons ook een meer acute vraag om informatie', aldus Brenda Ottjes van Tûmba. In een Marokkaanse jeugdsoos brengt op een avond 80 procent van de bezoekers de Bin Laden-groet. In Leeuwarden worden pamfletten van de Al Kaida uitgedeeld. Volwassenen die erbij betrokken zijn, bellen Tûmba om advies.
Zo kan het dat een kleine honderd jongerenwerkers, docenten, gemeenteambtenaren en politieagenten uit Friesland bij elkaar komen om te leren omgaan met anti semitische jongeren. Ze doen dat onder andere in workshops met toneelstukjes. Acteur Jan Pieterman haalt alle klassiekers van stal: er zijn meer diefstallen, meer moorden en verkrachtingen dankzij de allochtonen. 'Maar ik heb niks tegen die mensen hoor', besluit hij.
Volgens workshopleider Jeroen Visser gaan de deelnemers te veel de discussie aan. Belangrijk blijkt te zijn dat een racist eerst zijn emoties kwijt kan: 'Dan krijg je contact. Daarna kun je op de inhoud ingaan, maar je hoeft niet alle problemen in de wereld op te lossen. Breng één boodschap over. Bijvoorbeeld: op deze school gaan we met respect met elkaar om.'
Bij een andere workshop leren de deelnemers een conflict op te lossen. Ze oefenen aan de hand van een waargebeurd incident, onlangs in Leeuwarden. Een donkere jongerenwerker krijgt in een soos te horen: 'Met jouw soort praten we niet.' Buiten rijdt er een auto op deze jongerenwerker af. 'Hé zwarte, aan de kant', wordt er geroepen. De auto komt vlak voor de man tot stilstand. De workshopdeelnemers aan het tafeltje: 'Deze jongeren zijn bijna niet op andere gedachten te brengen.'
Helaas voor jou is Fries geen dialect, maar een taal. Nederland is zelfs officieel twee-talig, namelijk Nederlands en Fries.quote:Op zaterdag 9 oktober 2004 17:23 schreef whosvegas het volgende:
Effe off topic
Vanmorgen was ik een beetje aan het zappen op tv. Zat er zo'n fries op tv te lullen in dat lompe dialectje van ze. Ik kan me daar aan ergeren, praat gewoon NEDERLANDS als je op nationale tv komt.
dat meen jequote:Op zaterdag 9 oktober 2004 18:18 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Helaas voor jou is Fries geen dialect, maar een taal. Nederland is zelfs officieel twee-talig, namelijk Nederlands en Fries.
quote:Op zaterdag 9 oktober 2004 18:12 schreef Pietverdriet het volgende:
Dit stukje uit de Volkskrant (is een kutkrant)
Voor jouw nog een keer helemaal, zing je mee?quote:Op zaterdag 9 oktober 2004 18:24 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]. Jaap.
.
Kan me niet schelen, ik vind het een dialectquote:Op zaterdag 9 oktober 2004 18:18 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Helaas voor jou is Fries geen dialect, maar een taal. Nederland is zelfs officieel twee-talig, namelijk Nederlands en Fries.
Ja, jammergenoeg loopt het in dit geval gelijk op. Wanneer rechtse kaalkoppen weer wat flikken bij een moskee of een allochtoon zijn de reacties slap, en bij dit soort topics zijn de reacties slap. Maar zodra er een allochtoon wat flikt, of wat aangedaan zijn de topics niet aan te slepen.quote:Op zaterdag 9 oktober 2004 18:12 schreef Pietverdriet het volgende:
Dit stukje uit de Volkskrant (is een kutkrant) schrijft over Friese jongeren. Verander Friese jongeren door Marokkaanse, en je hebt:
[..]
Een artikel dat als het in de telegraaf had gestaan, TS aan het schuimbekken hebben gebracht over de berichtgeving.
Lekker liedjes gezongen bij een leuk vuurtje?quote:Op zaterdag 9 oktober 2004 19:46 schreef lionsguy18 het volgende:
Had afgelopen week 5 skinheads uit Potzdam over de vloer van mijn vakantieadres.
Heb het zelden zo gezellig gehad.![]()
Jij bent toch geen haar beter met je antipatie tegen homo´s?quote:Op zaterdag 9 oktober 2004 19:35 schreef Youssef het volgende:
[..]
Ja, jammergenoeg loopt het in dit geval gelijk op. Wanneer rechtse kaalkoppen weer wat flikken bij een moskee of een allochtoon zijn de reacties slap, en bij dit soort topics zijn de reacties slap. Maar zodra er een allochtoon wat flikt, of wat aangedaan zijn de topics niet aan te slepen.
Dus dag dag slachtofferrol
Klopt, het broeid daar ook lekker door doordat dat soort gasten alleen maar met elkaar omgaan en elkaar op lopen te stoken. Wij hebben hier Arnemuiden.quote:Op zaterdag 9 oktober 2004 16:13 schreef Cruoninga het volgende:
het is zelfs een Europese trend. In kleinere dorpsgemeenschappen zoals ze die in Friesland veel hebben zal dit soort bekrompen gedachtengoed wel wat meer voeten aan de grond krijgen dan elders.
Het lijkt mij, en ik gis daarna want ik kan me niet voorstellen dat mensen werkelijk hitler o.k. vinden, dat het probleem ligt in het feit dat de jongeren een toename van geweld criminaliteit etc zien bij allochtonen, en als extreme reactie grijpen naar klu klux klan en andere walgelijke groeperingen.quote:Op zaterdag 9 oktober 2004 15:42 schreef SCH het volgende:
Hakenkruis, Hitlergroet, Klu Klux Klan - het lijkt toch wat erger dan wat puberale xenofobie. Hoe komen jongeren er in godsnaam bij om de Hitlergroet te brengen? En vergis ik me nou of is dit in een provincie als Friesland toch een sterkere tendens dan in andere provincies. Waar komt dat dan door?
En moet je eigenlijk iets tegen dit soort jongeren doen of maar gewoon in hun sopje gaar laten koken?
Je hebt het totaal mis. Ik schreef al stukjes over marokkaanse kutjongeren toen veel van de fokkertjes hier nog op de kleuterschool zaten. Ik ben niet blind voor de realiteit, neem er een voorbeeld in en bash niet zo dom. Ik was al benieuwd wie dit zou inbrengen, en ja hoor ---> de sympathieen zijn weer duidelijkquote:Op zaterdag 9 oktober 2004 18:12 schreef Pietverdriet het volgende:
Dit stukje uit de Volkskrant (is een kutkrant) schrijft over Friese jongeren. Verander Friese jongeren door Marokkaanse, en je hebt:
[..]
Een artikel dat als het in de telegraaf had gestaan, TS aan het schuimbekken hebben gebracht over de berichtgeving.
Ja, je moet eens met je reet achter die computer vandaan komen!!!quote:Op zaterdag 9 oktober 2004 16:57 schreef hielkej het volgende:
Of ben ik echt wereldvreemd geworden?
Eh... 60% Van de Nederlandse kinderen gaat naar het VMBO.quote:Op zaterdag 9 oktober 2004 16:33 schreef fayakill het volgende:
ah joh meestal VMBO'ers of lager, niet eens waard om je druk over te maken
Ja, hoor, natuurlijk. Er zijn ongeveer drie Friezen die dat willen en die schreeuwen zo hard dat mensen blijkbaar denken dat alle Friezen dit willen. Ik ben een Fries en ikquote:Op zaterdag 9 oktober 2004 20:47 schreef pieter_pontiac het volgende:
Friezen willen zelf toch ook als buitenlanders gezien worden?
Heel goed verwoordquote:Op zaterdag 9 oktober 2004 21:28 schreef helldeskr het volgende:
Op zich is -knip- het wel goed .....![]()
![]()
Dit is het probleem. Godzijdank zijn er nog jongeren die inzien dat dat achterlijke allochtone criminele tuig hier de boel in Nederland grondig loopt te verzieken. En dan hebben we het over de 3e generatie, wie weet wat ons te wachten staat met de 4e generatie die hier helemaal voor galg en rad opgroeit in Nederland.quote:Op zaterdag 9 oktober 2004 21:28 schreef helldeskr het volgende:
Niet omdat ze per definitie Neo-nazi zijn ( vaak weten ze niet eens wat dit inhoudt ), maar omdat dit voor heb de enige manier is om aan te geven dat ze het hartgrondig zat zijn zoals hele volksstammen zich misdragen hier in Nederland
quote:Op zaterdag 9 oktober 2004 22:13 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Er zijn nog altijd meer Nederlandse dan allochtone criminelen in dit land hoor.
Je bent dus voor het schilderen van hakenkruizen en het roepen van Heil Hitler, de stakkertjes weten immers niet wat het betekent, ze kunnen er niks aan doen. Ik snap niks van je hele relaas want ik kan me niet voorstellen dat je hele wereldbeeld er uit bestaat dat alles wat er mis gaat de schuld is van allochtonen, die jij naffers noemt. Dat is wel erg naief.quote:Op zaterdag 9 oktober 2004 21:28 schreef helldeskr het volgende:
Ik praat het wel goed .....![]()
![]()
Nee, een allochtoon ben je als tenminste één van je ouders in het buitenland is geboren. (Dit is de Officiele Nederlandse definitie van Allochtoon)quote:Op zaterdag 9 oktober 2004 22:37 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Quote uit dat artikel:
"In Nederland werden vorig jaar 200.495 vonnissen uitgesproken. Van de veroordeelden waren 138.146 autochtoon en de rest, 62.349 allochtoon."
138.146 is toch echt meer dan 62.349. Maar als je denkt dat de allochtonen de oorzaak zijn van alle problemen in Nederland, dan verwacht ik eigenlijk ook niet dat je goed kunt rekenen...
"Dus een genaturaliseerde allochtoon van de tweede generatie geldt als autochtoon!! "
Dat is hij ook.
Ik geef niet echt hoog op van informatie afkomstig van een website waar men onder andere een artikel wijdt aan de nagedachtenis van Hans Janmaat.
Heemland is een zeer extreem rechts gezelschapje.quote:Op zaterdag 9 oktober 2004 22:37 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Ik geef niet echt hoog op van informatie afkomstig van een website waar men onder andere een artikel wijdt aan de nagedachtenis van Hans Janmaat.
Als je van de tweede generatie bent, ben je volgens mij alleen allochtoon voor zover je jezelf wenst te identificeren als zodanig (voor zover je je nog met je afkomst identificeert). Als je je laat naturaliseren lijkt het mij duidelijk dat je jezelf niet als allochtoon beschouwt.quote:Op zaterdag 9 oktober 2004 22:50 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Nee, een allochtoon ben je als tenminste één van je ouders in het buitenland is geboren. (Dit is de Officiele Nederlandse definitie van Allochtoon)
Zoiets vermoedde ik al. Het betreffende artikel had een hoog opruiend gehalte. Elk artikel dat het waagt meer dan één uitroepteken achter een zin te zetten, wordt door mij niet serieus genomen.quote:Op zaterdag 9 oktober 2004 22:51 schreef SCH het volgende:
[..]
Heemland is een zeer extreem rechts gezelschapje.
Nee, Allochtoon ben je als tenminste een van je ouders in het buitenland is geboren. Dit is de officiele definitie zoals gehanteerd door de overheid. Heeft niets met naturalisatie etc te maken.quote:Op zaterdag 9 oktober 2004 22:53 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
Als je van de tweede generatie bent, ben je volgens mij alleen allochtoon voor zover je jezelf wenst te identificeren als zodanig (voor zover je je nog met je afkomst identificeert). Als je je laat naturaliseren lijkt het mij duidelijk dat je jezelf niet als allochtoon beschouwt.
Prima, ook goed. Dan nog zijn er meer Nederlandse dan allochtone criminelen. Dit artikel stelt dat alle Surinamers en Antillianen ook als allochtonen geteld moeten worden. Dat zijn ze niet. Waarschijnlijk hoeven alle witte allochtonen zoals Amerikanen, Belgen en Duitsers van Heemland niet te worden meegeteld.quote:Op zaterdag 9 oktober 2004 22:56 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Nee, Allochtoon ben je als tenminste een van je ouders in het buitenland is geboren. Dit is de officiele definitie zoals gehanteerd door de overheid. Heeft niets met naturalisatie etc te maken.
Om dat kul-argument nog maar eens aan te halen.quote:Op zaterdag 9 oktober 2004 21:28 schreef helldeskr het volgende:
links is nog steeds oppermachtig in Nederland...
En je praat het gedrag goed van de mensen die:quote:Naffers die dodenherdenking verstoren,
Das toch ongeveer hetzelfde niet?quote:In een ander jongerencentrum in Friesland werd tijdens dodenherdenking 'Heil Hitler' geroepen.
Een mens gedraagd zich toch vooral naar de normen die er gelden in het milieu waarin die zich bevindt? 'Wij' hebben de instinctieve neiging om ons aan te passen naar onze omgeving. In zo'n relatief nog wat afgesloten gemeenschap is er blijkbaar niemand die hen tot de orde roept wanneer men zich met dit soort zaken associeert. De grenzen zijn daar weg gevallen die aangaven dat het 'niet kan' om Hitler 'goed' te vinden.quote:Op zaterdag 9 oktober 2004 15:42 schreef SCH het volgende:
Hakenkruis, Hitlergroet, Klu Klux Klan - het lijkt toch wat erger dan wat puberale xenofobie.
Ja, als je de tweede generatie ook als autochtoon betiteld. Wat natuurlijk onzin is.quote:Op zaterdag 9 oktober 2004 22:13 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Er zijn nog altijd meer Nederlandse dan allochtone criminelen in dit land hoor.
uhmmm dat is de tweede generatie, daarvan is een van de ouders buitenlander, nu jij weerquote:Op zaterdag 9 oktober 2004 23:56 schreef DrWolffenstein het volgende:
[..]
Ja, als je de tweede generatie ook als autochtoon betiteld. Wat natuurlijk onzin is.
Dat bedoelde ik ook. Deze groep is ook in grote mate crimineel. Niet allemaal uiteraard, maar wel buitenporportioneel. Ik snap daarom de bekrompenheid van sommige lieden niet, die dit onder het vloerkleed willen vegen, terwijl dit gewoon een feit is.quote:Op zondag 10 oktober 2004 00:14 schreef Re het volgende:
[..]
uhmmm dat is de tweede generatie, daarvan is een van de ouders buitenlander, nu jij weer
de tweede generatie is allochtoon, dat even voor de duidelijkheid, die staan niet onder het rijtje autochtonenquote:Op zondag 10 oktober 2004 00:17 schreef DrWolffenstein het volgende:
[..]
Dat bedoelde ik ook. Deze groep is ook in grote mate crimineel. Niet allemaal uiteraard, maar wel buitenporportioneel. Ik snap daarom de bekrompenheid van sommige lieden niet, die dit onder het vloerkleed willen vegen, terwijl dit gewoon een feit is.
Nee, dat blijkt.quote:Op zondag 10 oktober 2004 00:12 schreef operator82 het volgende:
ik heb helaas ipv VMBO uni gedaan. Maar dat zegt nog niks of iemand wel snugger is.
Nee je mag ze wel terecht wijzen want een Hitlergroet hoort niet.quote:Op zondag 10 oktober 2004 08:50 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
En ik ben het asogedrag van mensen die hitlergroeten roepen meer dan zat, mag ik die ook het land uitschoppen?
Is zelfs illegaal. Dus die lui die dat doen zijn zelf ook crimineeltjes.quote:Op zondag 10 oktober 2004 08:54 schreef lionsguy18 het volgende:
[..]
Nee je mag ze wel terecht wijzen want een Hitlergroet hoort niet.
Ik word ook kotsmisselijk van mensen die zich daarachter verstoppen. Als je zo blijft redeneren, schop je dit soort kansloze gedrag nooit de wereld uit.quote:Op zondag 10 oktober 2004 01:36 schreef Tup het volgende:
Dergelijk gedrag goedpraten omdat "men niet beter weet":![]()
't Is stoer.quote:Op zondag 10 oktober 2004 17:32 schreef sizzler het volgende:
Schokkend. Ik vraag me af wat daar de achtergrond van is. Waarom ze zoiets doen enzo.
gebrek aan respect.quote:Op zondag 10 oktober 2004 17:32 schreef sizzler het volgende:
Schokkend. Ik vraag me af wat daar de achtergrond van is. Waarom ze zoiets doen enzo.
Volgende x betere opmaak en zinsbouw en dan ga ik 't misschien ook nog lezenquote:Op zaterdag 9 oktober 2004 21:28 schreef helldeskr het volgende:
Op zich is de "Lonsdale jongere"een verschijnsel dat wel te verwachten was.
Ik zeg niet dat ik het goedpraat maar ik snap het wel.
Al jaren horen we niets anders dan berichten over allochtone jongeren die zich misdragen.
Naffers die strandtenten in Zandvoort terroriseren , Naffers die dodenherdenking verstoren, Naffers die juichend door de straten trekken na 09/11 ( goh ... merk ik hier nu een grote gemene deler of ligt dat aan mij ) , vechtpartijen in asielzoekerscentra, Turkse bloedwraak praktijken ..enzovoorts enzovoorts....
De nederlandse politie doet hier weinig tot niks aan, en de Zandvoortse strandtent eigenaar die het recht in eigen handen neemt krijgt een proces aan zijn broek.
Alles kan en mag als je allochtoon bent hier in Nederland.
Men is dit zat, maar mag er niks over zeggen.
Toen Pim eindelijk iets durfde te zeggen over dit probleem kreeg hij veel bijval..ook uit de onverwachte allochtone hoek. de goed opgeleide "normale" allochtoon had ook veel te lijden onder het gedoe met zijn of haar "soortgenoten". We weten allemaal wat er met Pim gebeurt is..links is nog steeds oppermachtig in Nederland...
Veel mensen zijn dit zat... ikzelf ben het ook finaal zat in Nederland, en denk er hard over om te emigreren naar Australie. Niet dat dit nu het beloofde land is, maar daar is men eerst Australier en dan pas Indier of Nederlander of noem maar op.... Geen gedoe met dubbele nationaliteiten en losgeslagen Naffers die niet aangepakt mogen worden. Als je loopt te kutten krijg je een klap op je kop en daarmee is de kous af. Veel jongeren zitten met opgekropte gevoelens tegen Naffers en dergelijke omdat deze het voor iedereen verpesten en hele buurten verkloten met hun intimiderend gedrag..ieder die daar tegen in durft te gaan wordt uitgemaakt voor racist en het leven zuur gemaakt. Nu is er de Lonsdale hype...veel jongeren haken daar op in. Niet omdat ze per definitie Neo-nazi zijn ( vaak weten ze niet eens wat dit inhoudt ), maar omdat dit voor heb de enige manier is om aan te geven dat ze het hartgrondig zat zijn zoals hele volksstammen zich misdragen hier in Nederland.... Hmm.... mischien moet ik terug komen op mijn eerdere uitspraak aan het begin van dit epistel...... Ik praat het wel goed .....![]()
![]()
De jongeren zijn gewoon een oliedom stelletje sukkels ipv een stoutmoedige groep vrijheidsstrijders. Kom nou op zeg. Is dodenherdenking een 'buitenlandse' traditie? Is een hakenkruis een symbool tegen opvliegende Marokkanen? Wat is de link tussen misdragingen van Marokkaanse jongeren op straat en het brengen van een Hitler-groet??? Die gasten hebben echt geen enkel benul waar ze het over hebben.quote:Op zondag 10 oktober 2004 06:02 schreef helldeskr het volgende:
Op zich is daar weinig verschil in...
Waar het om gaat is ..waar komen deze sentimenten vandaan..
Waarom zetten de jongeren zich zo duidelijk af tegen de buitenlanders...niet omdat iedereen nu zo leuk ge intergreerd is.
En daarom gaat 'de autochtone jeugd' het gedrag van 'de gekleurde medemens' maar kopieren? Aha....quote:Op zondag 10 oktober 2004 08:47 schreef lionsguy18 het volgende:
De autochtone jeugd is het aso gedrag van licht tot donker gekleurde medemensen meer dan zat.
Spreek alsjeblieft voor jezelf. Ik verdom het om hier ook maar enig begrip voor op te brengen.quote:Op zondag 10 oktober 2004 08:47 schreef lionsguy18 het volgende:
De autochtone jeugd is het aso gedrag van licht tot donker gekleurde medemensen meer dan zat.
In Noord-West Friesland ja.quote:Op zondag 10 oktober 2004 08:47 schreef lionsguy18 het volgende:
De autochtone jeugd is het aso gedrag van licht tot donker gekleurde medemensen meer dan zat.
Pfft ...everybody is a critic..quote:Op zondag 10 oktober 2004 18:01 schreef My_Way het volgende:
[..]
Volgende x betere opmaak en zinsbouw en dan ga ik 't misschien ook nog lezen![]()
Nee, beweert hij dat dan?quote:Op maandag 11 oktober 2004 00:11 schreef helldeskr het volgende:
[..]
T is hier toch geen literair forum of wel dan ?...
Je praat allochtoons.quote:Op maandag 11 oktober 2004 00:11 schreef helldeskr het volgende:
[..]
Pfft ...everybody is a critic..
T is hier toch geen literair forum of wel dan ?...
Het gedrag van de Londsdale jongeren zal ik niet in alle gevallen kunnen tolereren...de sentimenten waar dit gedrag uit voortkomt ken ik maar al te goed. ..Het uiten van je ongenoegen moet kunnen. Jaren lang is er door de regering een repressief beleid gevoerd m.b.t het noemen van man en paard. Een criminineel is een crimineel en hoort gestraft te worden..punt uit... Geen knuffel projecten geen Marrokaanse vaders...hop in de ijzers met dat tuig.quote:Op zondag 10 oktober 2004 19:47 schreef Cruoninga het volgende:
[..]
De jongeren zijn gewoon een oliedom stelletje sukkels ipv een stoutmoedige groep vrijheidsstrijders. Kom nou op zeg. Is dodenherdenking een 'buitenlandse' traditie? Is een hakenkruis een symbool tegen opvliegende Marokkanen? Wat is de link tussen misdragingen van Marokkaanse jongeren op straat en het brengen van een Hitler-groet??? Die gasten hebben echt geen enkel benul waar ze het over hebben.
Die naffers van jou misdragen zich en deze neo's doen dat net zo goed. Van de ene groep kan jij het hebben omdat dat net zoals jou blanke Nederlanders zijn. Maar verwijt je straks weer eens niet de Islamitische gemeenschap dat ze de wandaden van hun geloofs-genoten niet genoeg veroordelen? De autochtonen zijn over het algemeen geen haar beter op dat gebied. Neo-nazi hier, brandend moskeetje daar. Wat kan ons dat nou schelen? Maar oh jee als daden van dezelfde aard straks door 'de andere partij' gepleegd worden.
Als dit gedrag voortkomt uit de onderlinge tolerantie problemen met Moslims enzo is het in ieder geval niet de oplossing je zo op te stellen. Dat is dan alleen maar een neerwaartste spiraal van diepzittende afgunst aan beide kanten.
Wat bedoel je nou trouwens met je uitspraak dat 'links' nog altijd de macht heeft in Nederland? Verklaar dat eens nader.
Ik heb ook niks tegen allochtonen in het algemeen.quote:Op maandag 11 oktober 2004 00:16 schreef RichardQuest het volgende:
[..]
Je praat allochtoons..
In welke gevallen wel?...quote:Het gedrag van de Londsdale jongeren zal ik niet in alle gevallen kunnen tolereren
En omdat de regering dit deed, dragen a-politieke jongeren nu Lonsdale?quote:de sentimenten waar dit gedrag uit voortkomt ken ik maar al te goed. ..Het uiten van je ongenoegen moet kunnen. Jaren lang is er door de regering een repressief beleid gevoerd m.b.t het noemen van man en paard.
Correct.quote:Een criminineel is een crimineel en hoort gestraft te worden..punt uit...
Uiteraard.quote:Geen knuffel projecten
Als die er toe kunnen dienen dat pubers die zich misdragen hebben bij doorgewinterede criminelen terecht komen, vind ik het best een nuttige onderneming. Zo niet, dan moet het worden afgeschaft.quote:geen Marrokaanse vaders
Wat, idealiter, voor minder criminaliteit zorgt.quote:Maar nee..alles moet goed gepraat worden..excuus Naffers als Ali B worden ten tonele gevoerd om de jongeren maar in te prenten dat je toch maar je vmbo moet afmaken....
Omdat ze worden aangespoord vuilnisman of timmerman te worden?quote:Het is geen wonder dat die lui denken dat ze de dienst uit kunnen maken.
Anekdotisch bewijs is geen bewijs. Bovendien horen die kinderen ook hun moeder te eerbiedigen, dus dit was gewoon een ontzettende klier.quote:Laatst nog in de supermarkt...
Loopt daar zo'n burka met een jochie van een jaar of 8...die geeft me toch een grote bek tegen zijn moeder, daar kreeg zelfs ik plaatsvervangende schaamte van ...Dat schijnt normaal te zijn..
Doe niet zo naief. Ik zie dit op dagelijkse basis gebeuren. Als het nou dezelfde mensen waren, was er misschien nog hoop. Maar nee hoor.quote:Op maandag 11 oktober 2004 00:38 schreef Johan_de_With het volgende:
Anekdotisch bewijs is geen bewijs. Bovendien horen die kinderen ook hun moeder te eerbiedigen, dus dit was gewoon een ontzettende klier.
Ja daar zit iets inquote:Op maandag 11 oktober 2004 02:26 schreef GewoneMan het volgende:
zit je in de bus of trein en dan zit daar een groepje allochtonen lachen en wijzen, en maar Fries lullen. daar kan ik me mateloos aan ergeren! als ze zich wat meer zouden aanpassen dan zouden er minder mensen problemen mee hebben. ik heb niks tegen die mensen maar vind dat ze totaal niet reintegreren en overal hun eigen wereldje creeeren.
Nice try...quote:
HAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAquote:Op maandag 11 oktober 2004 03:19 schreef helldeskr het volgende:
[..]
Nice try...
Of voor de puristen onder ons..leuk geprobeert !![]()
Ware het niet dat Friezen geen allochtonen zijn en het Fries de officiele 2e taal is in die contreien.
Dus eigenlijk zijn de Nederlanders de allochtonen in Friesland...![]()
Je vergeet je zelf. 1. Waarom zou je je er zo aan ergeren. 2 Heb je wel eens bedacht dat iedereen zijn eigen subcultuurtjes maakt. Jij zult je ongetwijfeld ook bij sommige mensen thuis voelen omdat ze op jouw golflengte zitten of dezelfde hobbies hebben.quote:Op maandag 11 oktober 2004 02:26 schreef GewoneMan het volgende:
en nu kan je jezelf de vraag stellen aan wie ligt het? ik denk aan zowel de regering als de allochtonen.
Nee, alleen als een van je ouders in het buitenland geboren is.quote:Op maandag 11 oktober 2004 00:34 schreef helldeskr het volgende:
[..]
Ik heb ook niks tegen allochtonen in het algemeen.
ben zelf een 4 generatie Zwitser dus eigenlijk ook ergens een allochtoon.
Er is geen bevolkingsgroep die dat weigert, of welke bevolkingsgroep bedoel je? En mijn waarden zijn niet dezelfde als die van jou, dus verwacht dat niet van anderen.quote:Op maandag 11 oktober 2004 00:34 schreef helldeskr het volgende:
Waar ik iets op tegen heb, is een bepaalde bevolkingsgroep die consequent weigert om zich aan te passen aan de westerse normen en waarden.
En dat vind jij een wenselijke situatie? Vind jij dat zo prachtig van die Saoedi's?quote:Op maandag 11 oktober 2004 00:34 schreef helldeskr het volgende:
Laat ik een vergelijking trekken met Saoudi-Arabie..
Iedere westerling die zich niet houdt aan de ramadan regels wordt het land uitgeschopt.
Als jij en ik al andere normen en waarden hebben, waar moet men zich dan aan aanpassenquote:Op maandag 11 oktober 2004 00:34 schreef helldeskr het volgende:
Hou je aan de normen en waarden van onze cultuur of der uit ..jij en t paard waar je op gekomen bent.![]()
spreek voor jezelfquote:De autochtone jeugd is het aso gedrag van licht tot donker gekleurde medemensen meer dan zat.
quote:Op maandag 11 oktober 2004 03:19 schreef helldeskr het volgende:
[..]
Of voor de puristen onder ons..leuk geprobeert !
Omdat het, nou vooruit, onaangepast is. Als er een stel Volendammers zoiets zou doen met dat achterlijke dialect van ze, dan zou ik het ook irritant vinden.quote:Op maandag 11 oktober 2004 10:28 schreef SCH het volgende:
[..]
1. Waarom zou je je er zo aan ergeren.
Subcultuurtjes die op taalverwantschap gebaseerd zijn, zijn verschrikkelijk particulier.quote:2 Heb je wel eens bedacht dat iedereen zijn eigen subcultuurtjes maakt. Jij zult je ongetwijfeld ook bij sommige mensen thuis voelen omdat ze op jouw golflengte zitten of dezelfde hobbies hebben.
we gaan de zaken niet omdraaien hé.quote:Op maandag 11 oktober 2004 10:28 schreef SCH het volgende:
[..]
Je vergeet je zelf. 1. Waarom zou je je er zo aan ergeren. 2 Heb je wel eens bedacht dat iedereen zijn eigen subcultuurtjes maakt. Jij zult je ongetwijfeld ook bij sommige mensen thuis voelen omdat ze op jouw golflengte zitten of dezelfde hobbies hebben.
ja lekker voor ze, ik heb ook jarenlang kaaskop moeten aanhoren en heb vrijwel alleen ruzie gehad met buitenlanders, nu moeten hun ook een tijdje geitenneuker aanhorenquote:Op maandag 11 oktober 2004 19:22 schreef RichardQuest het volgende:
[..]
Tegengas? Ze drukken het gaspedaal van de verloedering vol in...
Jaaa....dat zal ze lerenquote:Op maandag 11 oktober 2004 19:26 schreef Dagblad_De_Limburger het volgende:
[..]
ja lekker voor ze, ik heb ook jarenlang kaaskop moeten aanhoren en heb vrijwel alleen ruzie gehad met buitenlanders, nu moeten hun ook een tijdje geitenneuker aanhoren
moeten ze tegen kunnen toch? wij kunnen er ook zo goed tegen kaaskop genoemd te worden
Mag ik daar een bron van zien? CBS hanteert de door mij gegeven definitie.quote:Tegenwoordig hebben ze al onderscheid in 2e en 3e generatie allochtonen.
Dus als je opa en oma uit marroko komt, en je ouders zijn in Nederland geboren en jij ook, ben je volgens de nieuwe aanduiding een 3e generatie allochtoon....
Respect voor vrouwen is er bij moslims genoeg, alleen in andere vorm. Ik kan me herinneren dat een Egyptenaar boos op me werd omdat ik mijn zusje alleen liet rondlopen (in Egypte), hij zag het als totaal respectloos voor mijn zusje.quote:Wij hebben een andere politieke overtuiging.
We hebben dezelfde normen en waarden....
Wij hebben respect voor vrouwen, we doen niet aan bloed/eer wraak,we vinden niet dat alle christenhonden dood moeten ( mischien met uitzondering van Kampen maar toch ) , we vinden het normaal dat onze vrouwen naast ons lopen in plaats van 3 meter er achter...wij dwingen onze voruwen niet om een burka aan te trekken. onze vrouwen mogen praten als er andere mannen bij zijn, en hoeven niet naar een andere kamer als er visite komt.. ( mischien alleen als er voetbal op tv is )
Wat is je probleem als de een aan de ramadan doet en de ander niet, laat mensen toch in hun waarde, dat geld ook voor immigranten ja.quote:Ik ben het niet eens met een repressief Islamitisch beleid, maar er wordt verwacht dat buitenlanders zich aan de normen en waarden van het land houden. Dat hoeven niet perse mijn normen en waarden te zijn , maar indien ik niet wens om mij te houden aan deze normen en waarden ben ik geacht te vertrekken... Daar kan ik me best in vinden...aanpassen of oprotten.
Die zijn minimaal zo breed als de verschillende politieke standpunten in de TK, iedereen heeft z'n eigen ideeën, en terecht. We hebben gelukkig nog onze vrijheden.quote:Niet perse mijn of jouw normen en waarden..de geldende in Nederland..
Dat laten de Westerlingen duidelijk zien waar het in dit topic over gaatquote:Gelijkheid van ras,
Wie was het ook alweer die over achterlijke geloven praatte? Het was toch geen...autochtoon?quote:geloofsovertuiging,
Er wordt nogal veel geopperd hier dat islamitische partijen verboden moeten worden....je liegt waar je bij staat.quote:politieke voorkeur,
"Homo" is nog steeds een scheldwoord hoor.quote:seksuele geaardheid.
Dat is puberaal gedrag.quote:Blijf je volharden dat westerse vrouwen ondergeschikte hoeren zijn,
Wie zegt dat?quote:dat je alle homo's van t hoogste gebouw moet gooien,
Hoeveel zijn er inmiddels gedood om die reden? Daaraan kun je wellicht zien hoe ernstig het isquote:en dat alle christenhonden en joden dood moeten
Allochtonen en Autochtonenquote:Op maandag 11 oktober 2004 22:30 schreef RichardQuest het volgende:
Mag ik daar een bron van zien? CBS hanteert de door mij gegeven definitie.
Klopt, bovendien zijn onze christelijke vrinden soms ook niet vies van een portie bitch slappin'quote:Respect voor vrouwen is er bij moslims genoeg, alleen in andere vorm. Ik kan me herinneren dat een Egyptenaar boos op me werd omdat ik mijn zusje alleen liet rondlopen (in Egypte), hij zag het als totaal respectloos voor mijn zusje.
Ach dat zal Pro_jeex wel geweest zijn. Dat is een gelegenheidsmoslim die niet beter weet.quote:Op dinsdag 12 oktober 2004 09:09 schreef helldeskr het volgende:
knip
En ik neem aan dat je het Nederlands en de opvattingen van een Lonsdale Breezah sletje ook als representatief voor de volledige autochtone bevolking ziet?quote:Op dinsdag 12 oktober 2004 09:09 schreef helldeskr het volgende:
Ik citeer even van de Frontpage...
"Op de site staat onder het kopje ''De vijand Geert Wilders' onder meer te lezen:
'' En hij is niet de enige vijand van ons, maar ook Hirsi Ali die openlijk spotten over de Islaam en over onze geliefde Profeet.... en de gehele NL-regering die Amerika steunt met militaire hulp tegen de onschuldige Iraakse bevolking.
Diegenen die Moslims bestrijden of het bestrijden van Moslims op welke manier dan ook ondersteunen worden collectief als één vijand beschouwt
En Nederland heeft jammer genoeg niks geleerd van de gezegende aanvallen in Madrid....Wij Moslims accepteren geen vernedering!!......En geert wilders en hirsi ali en de NL-regering, de Mujahideen komen eraan.''
Ja, deze lui zijn echt wel geintergreerd hoor.... een voorbeeld voor de Moslim gemeenschap....
![]()
![]()
![]()
![]()
En zo goed Nederlands ook..jeweetoch![]()
bier slaat hij niet af heb ik begrepenquote:Op dinsdag 12 oktober 2004 09:41 schreef ShaoliN het volgende:
[..]
Ach dat zal Pro_jeex wel geweest zijn. Dat is een gelegenheidsmoslim die niet beter weet.
Neu...quote:Op dinsdag 12 oktober 2004 10:01 schreef Skyclad het volgende:
[..]
En ik neem aan dat je het Nederlands en de opvattingen van een Lonsdale Breezah sletje ook als representatief voor de volledige autochtone bevolking ziet?
quote:Op zondag 10 oktober 2004 08:47 schreef lionsguy18 het volgende:
De autochtone jeugd is het aso gedrag van licht tot donker gekleurde medemensen meer dan zat.
Dat wordt niet beweerd..quote:Op dinsdag 12 oktober 2004 14:19 schreef MarMar het volgende:
alsof die witkoppies zulke lieverdjes zijn als ze irritant gaan puberen met hun KUTskootertjes
wel met het toeschrijven aan een groepering dan? afschuiven van je eigen shit noem ik dat...quote:Op dinsdag 12 oktober 2004 14:24 schreef helldeskr het volgende:
[..]
Dat wordt niet beweerd..
Maar dit vind ik altijd zo'n dooddoener...
Jamaar de autochtonen kunnen ook criminieel zijn...
Ja en ?....daarmee los je toch niet ineens alle problemen op ?....
Dus steken boeren in Friesland hun rechterhand in de lucht. Logisch.quote:Op dinsdag 12 oktober 2004 15:26 schreef lionsguy18 het volgende:
Volgens mij is de allochtone jeugd procentueel gezien crimineler dan de autochtone jeugd.
Bedankt voor je zinvol beargumenteerde bijdrage.quote:Op dinsdag 12 oktober 2004 15:26 schreef lionsguy18 het volgende:
Volgens mij is de allochtone jeugd procentueel gezien crimineler dan de autochtone jeugd.
Denk je dat de ouders nog niet wisten dat het neonazi's zijn? Misschien wil je de laatste aflevering van Premtime wel zien....sluit hier prima op aan.quote:Op dinsdag 12 oktober 2004 15:36 schreef lionsguy18 het volgende:
Het steken van de rechterarm in de lucht is voor mij een teken van wanstaltig gedrag, maar ik neem wel aan dat ze er door hun ouders op aangesproken zijn en dat het niet herhaald wordt
volgens mij is het "friese jeugd" en als ik ouwbollig over kom dan is dat misschien omdat ik er waarden en normen op na houdt.quote:Op dinsdag 12 oktober 2004 15:41 schreef MarMar het volgende:
sure, als je ouders zeggen dat je het niet meer mag doen, ga je braaf luisteren
schattig,
rete naief
maar schattig...
........... "frieze jeugd" en hebben niet zo'n grote bek tegen hun ouders als sommige kids hier...
http://www.omroep.nl/nps/premtime/quote:Op dinsdag 12 oktober 2004 15:41 schreef lionsguy18 het volgende:
Nee dat wist ik niet RichardQuest, heb je daarover meer informatie, zodat ik zo mogelijk mijn mening zal moeten bijstellen?
wat een gelul, onderbouw dat eens??quote:Op dinsdag 12 oktober 2004 15:45 schreef lionsguy18 het volgende:
[..]
volgens mij is het "friese jeugd" en als ik ouwbollig over kom dan is dat misschien omdat ik er waarden en normen op na houdt.
In allochtone gezinnen worden de kinderen NIET opgevoed, want dat laat men aan de Overheid en scholen over.
Get real yourself baby![]()
Tja NPS propaganda, nou vooralsnog blijf ik toch maar bij mijn meningquote:Op dinsdag 12 oktober 2004 15:45 schreef RichardQuest het volgende:
[..]
http://www.omroep.nl/nps/premtime/
Komt u wel eens buiten uw voordeur mevrouw?quote:Op dinsdag 12 oktober 2004 15:48 schreef MarMar het volgende:
[..]
wat een gelul, onderbouw dat eens??
marrokaanse kids mogen een stuk minder dan nederlandse kids.. waarvan het redelijk normaal is als ze op hun 14e of 12e al af en toe een biertje toegeschoven krijgen...
als ik even met je mee ga doen in de generaliserende flauwe kul vind ik de nederlandse jeugd een stel brutale verwende kutkoters op een paar na
eigenlijk is dat nog niet eens zo generaliserend...
met hun 8e een mobieltje en als het even kan een laptop en dan ook nog janken omdat ze niet de nieuwste nokia mogen een jaar later...
ja nee, de nederlandse jeugd, dat zijn allemaal voorbeeldkindjes en allochtonen worden niet opgevoed..
sure thing, tis goed met je
Kijk nou maar. Het is m.i. objectief.quote:Op dinsdag 12 oktober 2004 15:49 schreef lionsguy18 het volgende:
[..]
Tja NPS propaganda, nou vooralsnog blijf ik toch maar bij mijn mening
*aai* wel hallo zeggen dan hoor! krijg je een biertje van me als ik aan et werk benquote:Op dinsdag 12 oktober 2004 16:05 schreef Grimm het volgende:
hmm ik moet maar n's wat vaker in de blues komen
back on topic:quote:Op dinsdag 12 oktober 2004 16:03 schreef Frenkie het volgende:
Overigens schrok ik er wel van dat ik zoiets tegenkwam. Had zoiets eigenlijk nog nooit meegemaakt. Zo massaal. Ik werd er ook behoorlijk agressief van (en ik was niet de enige).
Dat soort ventjes (de meeste zijn niet ouder dan 18) zouden gewoon eens gecorrigeerd worden. Met hun Lonsdale kleding, hun kisten met witte veters en andere idioterie!
Zouden ouders weten waarmee Lonsdale geassocieerd wordt?? Ik denk het niet. Ik denk iig dat mijn ouders het niet weten. En die zijn echt niet wereldvreemd.quote:Op dinsdag 12 oktober 2004 16:07 schreef MarMar het volgende:
[..]
back on topic:
en dat soort dingen getuigen mijns inziens NIET van een goede opvoeding.. ik zou het mijn kind eigenlijk gewoon verbieden zolang ze bij mij thuis woont... hoewel ik het ook erg betwijfel of ze ooit zo kortzichtig zal worden.. ik denk het niet eigenlijk.
Waar was dat?quote:Op dinsdag 12 oktober 2004 15:54 schreef Frenkie het volgende:
Dit is iets wat niet alleen in Friesland is. Ook in Brabant zie je dit.
Ik was met mijn voetbalelftal in zo'n dorpje. En al die malloten stonden in de plaatselijke discotheek met hun rechterarm gestrekt "Holland.. volland" te scanderen.
Wat een mongolen.. en eigenlijk onbegrijpelijk omdat de enige twee buitenlanders die er woonden de shoarmazaak runden (en daar was het best druk).
ahhhh schatquote:Op dinsdag 12 oktober 2004 16:08 schreef MarMar het volgende:
schat, alles wat ik hier noem is gebasseerd op feiten.. en niet alleen maar uit wat toevallig in de kranten terecht komt
zoals ik al zei: een Fries die zelf beroerd Nederlands spreekt en klaagt over die buitenlanders die geen Nederlands "willen" leren slaat als een tang op een varken....quote:Op dinsdag 12 oktober 2004 16:10 schreef Frenkie het volgende:
[..]
Zouden ouders weten waarmee Lonsdale geassocieerd wordt?? Ik denk het niet. Ik denk iig dat mijn ouders het niet weten. En die zijn echt niet wereldvreemd.
Maar ik blijf het raar vinden dat juist in de gebieden waar weinig "donkere of getinte" mensen wonen er zoveel racisme is. (Er was er eentje die bloedserieus aan ons vroeg of wij geen hekel hadden aan die zwarten![]()
. Ik hoop dat hij nog pijn aan zijn achterhoofd heeft
)
Zou je deze discussie niet willen verneuken met je links-rechts gelul.quote:Op dinsdag 12 oktober 2004 16:07 schreef lionsguy18 het volgende:
Want ik baseer me op feiten en niet op linkse gevoelens van allochtonen knuffelaars. Die hebben deze samenleving allang naar de kloten geholpen.
St. Anthonis ofzoiets.quote:Op dinsdag 12 oktober 2004 16:11 schreef RichardQuest het volgende:
Waar was dat?
Jij noemt het racisme en ik noem het een uiting van ongenoegen.quote:Op dinsdag 12 oktober 2004 16:14 schreef Frenkie het volgende:
[..]
Zou je deze discussie niet willen verneuken met je links-rechts gelul.
Want hoe fout anderen ook zijn geweest en hoe crimineel ook. Pure racisme is echt niet fris. Nooit niet. Geen excuus!!
owja, kamerleden en ministers zijn representatief voor de gehele bevolking, de gemiddelde nederlandse man lijkt op harry potter en praat met een aardappel in zijn strot.. verder lopen ze allemaal altijd met een stropdas en rijden ze in dikke auto'squote:Op dinsdag 12 oktober 2004 16:14 schreef lionsguy18 het volgende:
Lonsdale is een uiting zoals ook hoofddoekjes dat zijn.
Van mij mag beiden.
Maar Friezen spreken gewoon nederlands hoor, kijk maar naar de friese kamerleden en ministers
Ik ben van beide geen voorstander.. maar met een hoofddoekje sta je vóór iets. Met Lonsdale vooral tégén.quote:Op dinsdag 12 oktober 2004 16:14 schreef lionsguy18 het volgende:
Lonsdale is een uiting zoals ook hoofddoekjes dat zijn.
Van mij mag beiden.
Ongelooflijk inderdaad en stompzinnig. Is het dan gewoon verveling en lamlendigheid en daardoor de extremen opzoeken of zijn die jongeren echt racistisch?quote:Op dinsdag 12 oktober 2004 15:54 schreef Frenkie het volgende:
Dit is iets wat niet alleen in Friesland is. Ook in Brabant zie je dit.
Ik was met mijn voetbalelftal in zo'n dorpje. En al die malloten stonden in de plaatselijke discotheek met hun rechterarm gestrekt "Holland.. volland" te scanderen.
Wat een mongolen.. en eigenlijk onbegrijpelijk omdat de enige twee buitenlanders die er woonden de shoarmazaak runden (en daar was het best druk).
"Heb jij geen hekel dan aan zwarten"quote:Op dinsdag 12 oktober 2004 16:15 schreef lionsguy18 het volgende:
Jij noemt het racisme en ik noem het een uiting van ongenoegen.
Ik weet welke je bedoelt, dat is echt een boerengat...niet verwacht dat er nog 2 allochtonen woondenquote:Op dinsdag 12 oktober 2004 16:14 schreef Frenkie het volgende:
[..]
St. Anthonis ofzoiets.
Vraag me niet hoe die discotheek heet.. hij was alleen vrijdag geopend.
En dat bepaal jij?quote:Op dinsdag 12 oktober 2004 16:16 schreef Frenkie het volgende:
[..]
Ik ben van beide geen voorstander.. maar met een hoofddoekje sta je vóór iets. Met Lonsdale vooral tégén.
en die vrijheid respectere je door een groepering niet eens als volwaardige mensen te willen bekijken?quote:Op dinsdag 12 oktober 2004 16:18 schreef lionsguy18 het volgende:
[..]
En dat bepaal jij?
Ik dacht dat dit land de vrijheid van het individu respecteert
Overdreven reactie.quote:Op dinsdag 12 oktober 2004 16:18 schreef RichardQuest het volgende:
[..]
Ik weet welke je bedoelt, dat is echt een boerengat...niet verwacht dat er nog 2 allochtonen woondenMaar er zijn hier in de regio (ZO-Brabant) genoeg van dat soort tenten hoor...ik schrik er niet eens meer van...
Ik (wij) wel.. Je denkt toch niet dat zoiets in Utrecht kan..quote:Op dinsdag 12 oktober 2004 16:18 schreef RichardQuest het volgende:
ik schrik er niet eens meer van...
Engquote:Op dinsdag 12 oktober 2004 16:16 schreef Frenkie het volgende:
[..]
Ik ben van beide geen voorstander.. maar met een hoofddoekje sta je vóór iets. Met Lonsdale vooral tégén.
Ik denk eerder dat het te maken heeft met de hoeveelheid vrije tijdquote:Op dinsdag 12 oktober 2004 16:24 schreef lionsguy18 het volgende:
Moderatoren worden op FOK eerst gescreend op hun politieke voorkeur.
Als je niet extreem links bent wordt je het niet
Ik zie toch een trend die de andere kant op wijst...misschien is het slim voor je om naar plaatselijke disco's in Someren, Heeze, Mill, Gemert, Budel en Asten te gaan.quote:Op dinsdag 12 oktober 2004 16:20 schreef lionsguy18 het volgende:
[..]
Overdreven reactie.
Brabanders zijn juist gemoedelijk en tolerant.
Zal wel weer opgeblazen verhaal zijn van een of andere gefrustreerde journalist.
Ik heb nog nooit last gehad van Brabanders en ik ben bepaald geen ariërquote:Op dinsdag 12 oktober 2004 16:27 schreef RichardQuest het volgende:
[..]
Ik zie toch een trend die de andere kant op wijst...misschien is het slim voor je om naar plaatselijke disco's in Someren, Heeze, Mill, Gemert, Budel en Asten te gaan.
Nou, dat denk ik toch wel hoor.quote:Op dinsdag 12 oktober 2004 16:20 schreef Frenkie het volgende:
[..]
Ik (wij) wel.. Je denkt toch niet dat zoiets in Utrecht kan..
Ik weet niet in wat voor uitgaansgelegenheden jij komt, maar ik heb zoiets echt nog nooit gezien hier.quote:Op dinsdag 12 oktober 2004 16:33 schreef SCH het volgende:
[..]
Nou, dat denk ik toch wel hoor.
quote:Op dinsdag 12 oktober 2004 16:24 schreef lionsguy18 het volgende:
Moderatoren worden op FOK eerst gescreend op hun politieke voorkeur.
Als je niet extreem links bent wordt je het niet
Proest, ík heb familie in IJsselstein wonen en die zeggen dat er een allochtonenbeleid is bij hun kroeg/disco, namelijk dat Marokkanen bijv. niet binnenkomenquote:Op dinsdag 12 oktober 2004 16:40 schreef Frenkie het volgende:
[..]
Ik weet niet in wat voor uitgaansgelegenheden jij komt, maar ik heb zoiets echt nog nooit gezien hier.
bron?quote:Op dinsdag 12 oktober 2004 15:52 schreef lionsguy18 het volgende:
[..]
Komt u wel eens buiten uw voordeur mevrouw?
Leest u wel eens een krant of zo?
Bent u er van op de hoogte dat sommige steden vrijwel onleefbaar zijn geworden en zuchten onder de marokkaanse criminaliteit?
Bent u er van op de hoogte dat steden als Dordrecht Den Helder e.a. met elkaar ingesprek zijn omdat de de antilliaanse jeugd niet meer de baas kunnen?
Weet u dat de gevangenissen voornamelijk bevolkt worden door jonge allochtonen?
Of denkt u nog steeds dat de bolletjeslikkers blank zijn en blauwe opgen hebben.
In wat voor wereld leeft u mevrouw?
Je komt toch wel eens in een voetbalstadion?quote:Op dinsdag 12 oktober 2004 16:40 schreef Frenkie het volgende:
[..]
Ik weet niet in wat voor uitgaansgelegenheden jij komt, maar ik heb zoiets echt nog nooit gezien hier.
net als 64 jaar geledenquote:Op dinsdag 12 oktober 2004 16:42 schreef cultheld het volgende:
[..]
Proest, ík heb familie in IJsselstein wonen en die zeggen dat er een allochtonenbeleid is bij hun kroeg/disco, namelijk dat Marokkanen bijv. niet binnenkomen.
Zo makkelijk hequote:Op dinsdag 12 oktober 2004 16:46 schreef rickywilliams het volgende:
[..]
net als 64 jaar geleden
Wat heeft de Hitlergroet volgens jou met Marokkanen te maken?quote:Op dinsdag 12 oktober 2004 16:47 schreef cultheld het volgende:
[..]
Zo makkelijk he
Even nuanceren..de allochtone kinderen hebben niet zo'n grote bek tegen hun VADER..quote:Op dinsdag 12 oktober 2004 15:41 schreef MarMar het volgende:
sure, als je ouders zeggen dat je het niet meer mag doen, ga je braaf luisteren
schattig,
rete naief
maar schattig...
de jeugd in friesland wordt nog opgevoed, GET REAL.. btw je praat nu ook redelijk ouwelullig
en in veel moslimgezinnen zijn de "normen en waarden" (wat blijft dat een kotsterm, vooral sinds balkenende) een stuk hoger dan in de nederlandse gezinnen.. dus die theorie kan je er ook meteen onderuit halen... veel autochtone kinderen worden echt wel strenger opgevoed dan de "frieze jeugd" en hebben niet zo'n grote bek tegen hun ouders als sommige kids hier...
Ik ben al in geen jaren meer in IJsselstein geweest. Maar het was toen niet zo dat Marokkanen niet binnenkwamen. Alleen grote groepen werden geweigerd (ook "blanken") en mensen die te jong waren danwel zich eerder misdragen hadden natuurlijkquote:Op dinsdag 12 oktober 2004 16:42 schreef cultheld het volgende:
Proest, ík heb familie in IJsselstein wonen en die zeggen dat er een allochtonenbeleid is bij hun kroeg/disco, namelijk dat Marokkanen bijv. niet binnenkomen.
Pfft juist in Utrecht kan dit allemaal..quote:Op dinsdag 12 oktober 2004 16:20 schreef Frenkie het volgende:
[..]
Ik (wij) wel.. Je denkt toch niet dat zoiets in Utrecht kan..
Is dat hetzelfde als de hitlergroet brengen, holland volland schreeuwen etc??quote:Op dinsdag 12 oktober 2004 16:54 schreef helldeskr het volgende:
[..]
Pfft juist in Utrecht kan dit allemaal..
Mijn vrouw woonde in de wijk Lombok...
Toen wij verhuisden was t eerste wat ze zei..tjee wat zijn hier weinig Marrokanen ?
Euhm? Reageerde ik op een Hitlergroet dan?quote:Op dinsdag 12 oktober 2004 16:47 schreef SCH het volgende:
[..]
Wat heeft de Hitlergroet volgens jou met Marokkanen te maken?
Daar gaat dit topic over, geeft verder niet hoor - maar jij hebt het over marokkanen.quote:Op dinsdag 12 oktober 2004 16:56 schreef cultheld het volgende:
[..]
Euhm? Reageerde ik op een Hitlergroet dan?
't heeft wel met elkaar te maken. Denk je nou serieus dat die knakkers die de Hitlergroet brengen tegen joden zijn?quote:Op dinsdag 12 oktober 2004 17:00 schreef SCH het volgende:
[..]
Daar gaat dit topic over, geeft verder niet hoor - maar jij hebt het over marokkanen.
Ehm nee...quote:Op dinsdag 12 oktober 2004 16:56 schreef Frenkie het volgende:
[..]
Is dat hetzelfde als de hitlergroet brengen, holland volland schreeuwen etc??
Daarom mijn vraag: wat heeft de Hitlergroet met Marokkanen te maken?quote:Op dinsdag 12 oktober 2004 17:04 schreef cultheld het volgende:
[..]
't heeft wel met elkaar te maken. Denk je nou serieus dat die knakkers die de Hitlergroet brengen tegen joden zijn?Die zijn te dom om hun mening adequaat te ventileren waardoor ze maar zulk soort dingen uitproberen.
Nou alles. Vraag die Friezen waarom ze dat doen en ze geven als antwoord dat ze 'alle Marokkanen' en 'die buitenlanders' haten.quote:Op dinsdag 12 oktober 2004 17:08 schreef SCH het volgende:
[..]
Daarom mijn vraag: wat heeft de Hitlergroet met Marokkanen te maken?
Was Hitler ook tegen Marokkanen dan?quote:Op dinsdag 12 oktober 2004 17:10 schreef cultheld het volgende:
[..]
Nou alles. Vraag die Friezen waarom ze dat doen en ze geven als antwoord dat ze 'alle Marokkanen' en 'die buitenlanders' haten.
Nee, alleen die gastjes zullen dat niet begrijpen.quote:Op dinsdag 12 oktober 2004 17:12 schreef SCH het volgende:
[..]
Was Hitler ook tegen Marokkanen dan?
Als je wilt mieren neuken... sinds wanneer is dat de 'Hitlergroet'? Als je het met hem associeert ala, maar niet iedereen doet dat blijkbaar.quote:Op dinsdag 12 oktober 2004 17:08 schreef SCH het volgende:
Daarom mijn vraag: wat heeft de Hitlergroet met Marokkanen te maken?
Antfucker, dat is nou net m'n hele punt: Ze weten geen fuck en daarom doen ze maar watquote:Op dinsdag 12 oktober 2004 17:12 schreef SCH het volgende:
[..]
Was Hitler ook tegen Marokkanen dan?
De berbers waren nog een beetje oké, want die hadden nog wat druppeltjes arischbloed. En ze hadden mooi in Marokko kunnen blijven als het aan Hitler lag, echter wanneer die Marokkanen in Duitsland hadden gewoond waren ze net zo hard vergast als de Joden.quote:Op dinsdag 12 oktober 2004 17:14 schreef Sidekick het volgende:
Nee, alleen die gastjes zullen dat niet begrijpen.
"Sylvie is de hoer van Amsterdam" ging ook niet over Sylvie Meisquote:Op dinsdag 12 oktober 2004 17:14 schreef Tyrhraustur het volgende:
[..]
Als je wilt mieren neuken... sinds wanneer is dat de 'Hitlergroet'? Als je het met hem associeert ala, maar niet iedereen doet dat blijkbaar.
Dat is zonneklaar, holenmensen zijn het. Ik heb een neefje in Joure wonen, die vertelde over dat soort jongeren en dat ze niet alleen allochtonen bestrijden maar ook elkaar. "Zo kun je als 'echte Jouster' niet in St. Nys komen, want dan kom je blauw terug" aldus het betreffende neefje.quote:Op dinsdag 12 oktober 2004 17:18 schreef Frenkie het volgende:
[..]
Het is gewoon niet fris in die dorpen...
Ach ik heb liever dat ipv het hele dorp vol Marokkanen.quote:Op dinsdag 12 oktober 2004 17:18 schreef Frenkie het volgende:
[..]
"Sylvie is de hoer van Amsterdam" ging ook niet over Sylvie Meis
Doe niet zo kinderachtig..
Het is gewoon niet fris in die dorpen...
Dat is niet iets typerend van neonazis hoor, dat is typerend voor heel platteland Nederland. Nou is het wel dat in Sintniek er een vrij grote witteveters kern is.quote:Op dinsdag 12 oktober 2004 17:20 schreef cultheld het volgende:
... "Zo kun je als 'echte Jouster' niet in St. Nys komen, want dan kom je blauw terug" aldus het betreffende neefje.
ik zit op 't saxion en van mij mogen alle buitenlanders er blijven. zo.quote:Op zaterdag 9 oktober 2004 17:31 schreef DrWolffenstein het volgende:
[..]
Ik weet het wel zeker. Op de hogeschool Enschede bijvoorbeeld is de doorsnee student nou niet bepaalt links. Al kan ik niet in de hoofden van iedereen kijken uiteraard.
[..]
goh, wat fijn! bedankt he!quote:Op woensdag 13 oktober 2004 00:53 schreef erikkll het volgende:
[..]
ik zit op 't saxion en van mij mogen alle buitenlanders er blijven. zo.
Daar grijp ik elke kans voor aanquote:Op woensdag 13 oktober 2004 17:18 schreef Haushofer het volgende:
En dat sommige mensen dit nou als kans zien om Friezen af te zeiken....
Volgens mij moet jij je maar eens gaan verdiepen in hoe het tegenwoordig in Nederland gaat. Overal staan de geneugten van de multicultuur te lezen (iets wat nu godzijdank wel kan, want de afgelopen 10 jaar was je al een racist als je dat zelfs maar deed) en het is zo klaar als een klontje dat mensen de zoete slinkse koek niet meer slikken. Ik ben het niet eens met de verheerlijking van Hitler of de KKK maar aangezien dit pubers zijn, snap ik het wel. Dat gaat wel weer over. Het punt is echter dat zij niet in een multicultureel land willen wonen. Weet je wat? Ik ook niet! Multikul werkt niet. Overal ter wereld wordt dat bewezen. Soort moet gewoon bij soort blijven. En als je dat vindt dan ben je geen racist, maar een realist! Ik kijk dan ook glimlachend naar de slinkse media en discriminatiebureautjes die om het hardst schreeuwen dat zulke uitspraken xenofoob en racistisch zijn, want die wakkeren het des te meer aan.quote:Op zaterdag 9 oktober 2004 15:42 schreef SCH het volgende:
Hakenkruis, Hitlergroet, Klu Klux Klan - het lijkt toch wat erger dan wat puberale xenofobie. Hoe komen jongeren er in godsnaam bij om de Hitlergroet te brengen? En vergis ik me nou of is dit in een provincie als Friesland toch een sterkere tendens dan in andere provincies. Waar komt dat dan door?
En moet je eigenlijk iets tegen dit soort jongeren doen of maar gewoon in hun sopje gaar laten koken?
Ze kunnen altijd emigreren, toch ?quote:Op donderdag 14 oktober 2004 20:07 schreef StefanP het volgende:
Het punt is echter dat zij niet in een multicultureel land willen wonen. Weet je wat? Ik ook niet!
Ik ben in het met je posts eens. Uit onderzoek is gebleken dat de immigratie van gastarbeiders economisch gezien een verwaarloosbaar voordeel heeft opgeleverd. Als je het sociaal-maatschappelijk bekijkt is de komst van immigraten eerder negatief dan positief.quote:Op donderdag 14 oktober 2004 20:07 schreef StefanP het volgende:
[..]
Volgens mij moet jij je maar eens gaan verdiepen in hoe het tegenwoordig in Nederland gaat. Overal staan de geneugten van de multicultuur te lezen (iets wat nu godzijdank wel kan, want de afgelopen 10 jaar was je al een racist als je dat zelfs maar deed) en het is zo klaar als een klontje dat mensen de zoete slinkse koek niet meer slikken. Ik ben het niet eens met de verheerlijking van Hitler of de KKK maar aangezien dit pubers zijn, snap ik het wel. Dat gaat wel weer over. Het punt is echter dat zij niet in een multicultureel land willen wonen. Weet je wat? Ik ook niet! Multikul werkt niet. Overal ter wereld wordt dat bewezen. Soort moet gewoon bij soort blijven. En als je dat vindt dan ben je geen racist, maar een realist! Ik kijk dan ook glimlachend naar de slinkse media en discriminatiebureautjes die om het hardst schreeuwen dat zulke uitspraken xenofoob en racistisch zijn, want die wakkeren het des te meer aan.
Wat een absurde redenering... Moeten we gehandicapten en andere zwakke schakels dan ook maar uitschakelen? Woordspeling not intended.quote:Op donderdag 14 oktober 2004 20:23 schreef MrX1982 het volgende:
Ik geloof ook niet in een multiculturele samenleving vanwege het simpele feit een ketting is zo sterk als zijn zwakste schakel. Met veel verschillende schakels is de kans veel groter dat er een zwakke tussen zit dan als je allemaal gelijksoortige schakels hebt.
Het is toch interessant om te onderzoeken of een homogene samenleving sterker is dan een heterogene of mss wel andersom.quote:Op donderdag 14 oktober 2004 20:19 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Nederland is al vele eeuwen een multicultureel land. In de Gouden Eeuw woonde hier veel joden, tijdens de industrialisatie kwamen er allemaal Duitsers... Vrijwel elk land is een 'multicultureel land'. Het is grote onzin om alle problemen daar op af te schuiven...
Ik heb het niet over sociaal zwakkere maar over de verschillen tussen culturen,waarde en normen. laat dat ff duidelijk zijn.quote:Op donderdag 14 oktober 2004 20:26 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Wat een absurde redenering... Moeten we gehandicapten en andere zwakke schakels dan ook maar uitschakelen? Woordspeling not intended.
Ik neem aan dat jij ook waarde hecht aan de Nederlandse cultuur. Je kan het op punten oneens zijn met je buurvrouw maar dat wil nog niet zeggen dat je niet dezelfde cultuur hebt als je buurvrouw.quote:Op donderdag 14 oktober 2004 20:31 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Maar wat zijn dan 'de waarden, normen en cultuur' van blanke Nederlanders? Ik heb héél andere waarden, normen en cultuur dan mijn blanke buurvrouw hoor...
Heb jij een analyse gemaakt per cultuur hoe die met de Nederlandse cultuur verschilt en waar de overlap ligt? Hoeveel culturen heb je het trouwens over en hoeveel culturen scheer jij over één kam?quote:Op donderdag 14 oktober 2004 20:29 schreef MrX1982 het volgende:
Ik heb het niet over sociaal zwakkere maar over de verschillen tussen culturen,waarde en normen. laat dat ff duidelijk zijn.
En als iemand zich aan deze dingen niet houdt, verpest hij de samenleving.quote:Op donderdag 14 oktober 2004 20:35 schreef ScienceFriction het volgende:
Typisch Nederlands vind ik bijvoorbeeld de strikte tijdsindeling, koekje bij de koffie, niet bellen rond 6 uur. Verder de botheid en onverschilligheid (sommige mensen noemen dit ook wel eerlijkheid en tolerantie).
Eerlijk? Nee, absoluut niet. Ik hecht alleen maar waarde aan mijn eigen opvattingen.quote:Op donderdag 14 oktober 2004 20:36 schreef MrX1982 het volgende:
Ik neem aan dat jij ook waarde hecht aan de Nederlandse cultuur.
Hoe lang hebben de vrouwen in Nederland nog maar stemrecht? Het is echt nog niet zo lang geleden dat vrouwen onderdanig waren aan de man hoor. En bij lager opgeleiden zie je nog een grotere nadruk op het klassieke rolpatroon van man en vrouw.quote:Op donderdag 14 oktober 2004 20:36 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Ik neem aan dat jij ook waarde hecht aan de Nederlandse cultuur. Je kan het op punten oneens zijn met je buurvrouw maar dat wil nog niet zeggen dat je niet dezelfde cultuur hebt als je buurvrouw.
Gelijkwaardigheid tussen mannen en vrouwen, vrijheid van meningsuiting, het respecteren van het individu etc etc. Dat zijn westerse normen en waarden. In sommige delen van de wereld hebben ze andere normen en waarden. Dat die twee dingen botsten is onvermijdelijk, niets mee mis zolang de mensen met andere normen en waarden maar in hun eigen wereld blijven. Daarom geloof ik niet in een multiculturele samenleving. Als de verschillen tussen de culturen te groot zijn krijg je botsingen en een polarisatie. Een ontwikkeling die je nu heel sterk ziet in Nederland en ook in andere Europese landen.
Ik doel vooral op de Islamitische cultuur omdat die cultuur zichzelf erg profileert tov de westerse cultuur.quote:Op donderdag 14 oktober 2004 20:38 schreef ScienceFriction het volgende:
[..]
Heb jij een analyse gemaakt per cultuur hoe die met de Nederlandse cultuur verschilt en waar de overlap ligt? Hoeveel culturen heb je het trouwens over en hoeveel culturen scheer jij over één kam?
Welke culturele problemen ben je zelf tegen aangelopen?
Zo bedoelde ik het nietquote:Op donderdag 14 oktober 2004 20:41 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
En als iemand zich aan deze dingen niet houdt, verpest hij de samenleving.
Ik denk eerder dat het te maken heeft met een zéér beperkt wereldbeeld. In kennis, maar vooral in ervaring.quote:Op donderdag 14 oktober 2004 20:50 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Ik vraag me af of de problemen die bestaan met allochtone jongeren veel te maken hebben met 'de islamitische cultuur'. Ik denk dat ze eerder te maken hebben met de kansen van desbetreffende jongeren in onze samenleving.
Wat versta je onder "goed" ?quote:Op donderdag 14 oktober 2004 20:46 schreef MrX1982 het volgende:
Daarom ben ik allang tot de conclusie gekomen dat een goed werkende multiculturele samenleving een illusie is net zoals gelijkheid een illusie is.
Weet ik wel dat jij het niet zo bedoelde, maar da 'anti-allochtonen' hebben het altijd over 'de Nedrlandse cultuur' en als je je gaat afvragen wat er nou precies typisch Nederlands is, kom je vaak uit op heel domme, kleine, banale dingetjes zoals de tijd waarop men koffie drinkt.quote:Op donderdag 14 oktober 2004 20:51 schreef ScienceFriction het volgende:
[..]
Zo bedoelde ik het nietIk bedoel eigenlijk dat men teveel nadruk legt op de culturele verschillen... terwijl veel van die verschillen slechts bijkomsten zijn en in het geheel niet tot problemen hoeven te leiden.
En dat beperkte wereldbeeld bestaat evengoed bij bepaalde groepen Nederlandse jongeren.quote:Op donderdag 14 oktober 2004 20:52 schreef Lithion het volgende:
[..]
Ik denk eerder dat het te maken heeft met een zéér beperkt wereldbeeld. In kennis, maar vooral in ervaring.
quote:Op donderdag 14 oktober 2004 20:55 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
En dat beperkte wereldbeeld bestaat evengoed bij bepaalde groepen Nederlandse jongeren.
Sorry, ik dacht dat je het over de allochtone probleemjongeren had. Maar inderdaad, voor het type neo-nazi geldt dit ook. Evenzogoed voor een neo-nazi die uit de Randstad komt trouwens. Een beperkt wereldbeeld heeft m.i. weinig te maken met het aantal afgelegde kilometers. Het heeft te maken met je ogen open doen, nieuwsgierig zijn naar wat 'anders' is en het lezen van kranten en boeken...quote:Op donderdag 14 oktober 2004 20:59 schreef Lithion het volgende:
[..].
Ik bedoel juist dat veel van die Friezen waar het in dit topic over gaat nooit buiten de grenzen van hun eigen dorp zijn geweest (bij wijze van).
Maar je eigen opvattingen mag je hebben omdat in onze cultuur dat normaal is en je een mening mag hebben. In sommige culturen mag je geen eigen mening hebben en moet je de mening van een geestelijke of een politiek leider overnemen.quote:Op donderdag 14 oktober 2004 20:41 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Eerlijk? Nee, absoluut niet. Ik hecht alleen maar waarde aan mijn eigen opvattingen.
Je hebt gelijk dat vrouwen vroeger in onze samenleving geen (stem)recht(en) hadden en als minderwaardig werden gezien. Maar bij ons is dat veranderd en bij ons is gelijkwaardigheid ontstaan. Zouden wij dan geen kritiek mogen hebben op culturen waar dat nog niet is alleen maar omdat wij ook die tijden hebben gekent? de vraag is of in de islamtische cultuur het ooit zo ver zal komen dat er gelijkwaardigheid komt tussen mannen en vrouwen en dat je een eigen mening mag hebben zonder meteen vermoord of gemarteld te worden.quote:Op donderdag 14 oktober 2004 20:46 schreef ScienceFriction het volgende:
Hoe lang hebben de vrouwen in Nederland nog maar stemrecht? Het is echt nog niet zo lang geleden dat vrouwen onderdanig waren aan de man hoor. En bij lager opgeleiden zie je nog een grotere nadruk op het klassieke rolpatroon van man en vrouw.
Normen en waarden verschillen vaak ook weer per generatie wat ook tot conflicten kan leiden... dat noemen we het generatieconflictMoeten we er ook een aantal generaties uitknikkeren?
Ik denk dat het wel met cultuur te maken heeft. Als jij een cultuur hebt waarbij geweld niet wordt afgekeurd en je dan in een samenleving komt waar dat wel het geval is krijg je een botsing. En de laatste tijd zie je die botsingen steeds vaker en treedt er een steeds grotere polarisatie op tussen autochtonen en allochtonen. Om het probleem af te schuiven op de Nederlandse samenleving en dat ze geen kans krijgen is goedkoop en het omdraaien van de schuldvraag. Zij wonen hier dus zij moeten zich aanpassen en als ze dat niet willen moeten ze een enkeltje nemen naar een land die ze wel bevalt, maar daar zijn de meeste jammer genoeg te laf voor.quote:Op donderdag 14 oktober 2004 20:50 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Ik vraag me af of de problemen die bestaan met allochtone jongeren veel te maken hebben met 'de islamitische cultuur'. Ik denk dat ze eerder te maken hebben met de kansen van desbetreffende jongeren in onze samenleving. Heeft het feit dat ze vaak laag opgeleid zijn te maken met de islamitische cultuur? Heeft het feit dat ze vaak de criminaliteit ingaan te maken met de islamitische cultuur? Ik denk dat de oorzaken ergens anders liggen.
Het is vaak ook onbegrip dat mensen dingen anders doen dan jij gewent bent. Ga maar eens voor het eerst eten bij de puisant rijke ouders van je nieuwe vriend/ vriendin... en als jij dan niet gewend bent met om normaal met mes en vork te eten, of verkeerde grappen etc maakt...quote:Op donderdag 14 oktober 2004 20:55 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Nee, verschillen hoeven zeker niet tot problemen te leiden. Anders zou iedereen ruzie met iedereen moeten hebben.
Anders probeer je eens normaal inhoudelijk te reageren in plaats van jezelf met infantiele one-liners voor schut te zetten.quote:Op donderdag 14 oktober 2004 20:19 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Ga jij dan fijn bij je mede-sex-offenders in de longstay zitten...
En jij geeft er blijk van geen enkel realiteitsbesef te bezitten door een vergelijking te maken tussen het verleden en het heden. Waar immigratie destijds een geleidelijk proces was dat in alle rust plaats vond, is het nu iets wat in 20 jaar tijd de bevolking met 2 miljoen heeft doen stijgen. Om maar niet te spreken over het feit dat de immigranten van toen zich binnen korte tijd zonder meer zich als Nederlanders gedroegen, in plaats van de huidige lading relschoppers die om het hardst tegen onze schenen probeert te schoppen om toch vooral hun bereidwilligheid tot integratie tentoon te stellen.quote:Op donderdag 14 oktober 2004 20:19 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Nederland is al vele eeuwen een multicultureel land. In de Gouden Eeuw woonde hier veel joden, tijdens de industrialisatie kwamen er allemaal Duitsers... Vrijwel elk land is een 'multicultureel land'. Het is grote onzin om alle problemen daar op af te schuiven...
Maar mijn persoonlijke opvattingen hebben geen fuck te maken met 'de Nederlandse cultuur'. En onze liberale wetten hebben ook niks te maken met 'de Nederlandse cultuur'. Het geen eigen mening mogen hebben is ook geen cultureel verschijnsel. Politiek is iets anders dan cultuur. Religie ook. Religie wordt aangepast aan een cultuur, niet andersom. Dat zie je in dingen als vrouwenbesnijdenis. Niets met de Islam te maken, maar het wordt wel tot onderdeel van de religie gemaakt. En zo is het 'Nederlandse christendom' eigenlijk een humanistische vorm van het christendom.quote:Op donderdag 14 oktober 2004 21:04 schreef MrX1982 het volgende:
Maar je eigen opvattingen mag je hebben omdat in onze cultuur dat normaal is en je een mening mag hebben. In sommige culturen mag je geen eigen mening hebben en moet je de mening van een geestelijke of een politiek leider overnemen.
quote:Ik denk dat het wel met cultuur te maken heeft. Als jij een cultuur hebt waarbij geweld niet wordt afgekeurd en je dan in een samenleving komt waar dat wel het geval is krijg je een botsing.
Heb je mij dat horen zeggen, dat het 'onze' schuld is? Het is een samenspel van factoren.quote:Om het probleem af te schuiven op de Nederlandse samenleving en dat ze geen kans krijgen is goedkoop en het omdraaien van de schuldvraag.
En in welke opzichten moeten zij zich allemaal aanpassen? En gaan we Nederlandse criminelen dan ook het land uitzetten?quote:Zij wonen hier dus zij moeten zich aanpassen en als ze dat niet willen moeten ze een enkeltje nemen naar een land die ze wel bevalt, maar daar zijn de meeste jammer genoeg te laf voor.
Tja, als mensen elkaar nou eens gewoon accepteerden zoals ze zijn, dan zouden er een heleboel problemen de wereld uit zijn...quote:Op donderdag 14 oktober 2004 21:05 schreef ScienceFriction het volgende:
[..]
Het is vaak ook onbegrip dat mensen dingen anders doen dan jij gewent bent. Ga maar eens voor het eerst eten bij de puisant rijke ouders van je nieuwe vriend/ vriendin... en als jij dan niet gewend bent met om normaal met mes en vork te eten, of verkeerde grappen etc maakt...![]()
In de 17e eeuw had je een constante stroom van buitenlanders naar de grote steden in het gewest Holland.quote:Op donderdag 14 oktober 2004 21:08 schreef StefanP het volgende:
En jij geeft er blijk van geen enkel realiteitsbesef te bezitten door een vergelijking te maken tussen het verleden en het heden. Waar immigratie destijds een geleidelijk proces was dat in alle rust plaats vond, is het nu iets wat in 20 jaar tijd de bevolking met 2 miljoen heeft doen stijgen. Om maar niet te spreken over het feit dat de immigranten van toen zich binnen korte tijd zonder meer zich als Nederlanders gedroegen, in plaats van de huidige lading relschoppers die om het hardst tegen onze schenen probeert te schoppen om toch vooral hun bereidwilligheid tot integratie tentoon te stellen.
Je kunt het niet eens zijn met een visie van iemand, maar dat houdt nog niet in dat hun visie fout is. Ik ben het persoonlijk absoluut niet eens met de SGP, of religieus leiders die het gelijksprincipe niet uitdragen, maar zij hebben vaak allen hun eigen redenen. Zij hebben immers vrijheid van meningsuiting.quote:Op donderdag 14 oktober 2004 21:04 schreef MrX1982 het volgende:
Dat er in Nederland ook nog ouderweste ideeën bestaan tussen mannen en vrouwen is ook niet goed. Dan doel ik met name op de SGP. Ook hun visie vind ik een foute en is zelfs fundamentalistisch maar dat is een visie die alleen gedeeld wordt in een paar incest dorpen op de Veluwe.
Je kunt nog zoveel lezen in kranten en boeken, maar pas als je tot daadwerkelijke interactie overgaat zul je pas écht je horizon verbreden. Maar dat is meer vanuit persoonlijke ervaring gesproken.quote:Op donderdag 14 oktober 2004 21:04 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Een beperkt wereldbeeld heeft m.i. weinig te maken met het aantal afgelegde kilometers. Het heeft te maken met je ogen open doen, nieuwsgierig zijn naar wat 'anders' is en het lezen van kranten en boeken...
Och god hier krijg je de welbekende klaagzang weer: 'het is de schuld van de autochtonen' (en hiermee geef je sprekend aan wat nu de reden is voor het gedrag van de jongeren in de openingspost!). Of niet soms? Want wij ontnemen de allochtonen alle kansen tot een opleiding, werk en een woning. Het ligt niet aan hen!quote:Op donderdag 14 oktober 2004 20:50 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Ik vraag me af of de problemen die bestaan met allochtone jongeren veel te maken hebben met 'de islamitische cultuur'. Ik denk dat ze eerder te maken hebben met de kansen van desbetreffende jongeren in onze samenleving. Heeft het feit dat ze vaak laag opgeleid zijn te maken met de islamitische cultuur? Heeft het feit dat ze vaak de criminaliteit ingaan te maken met de islamitische cultuur? Ik denk dat de oorzaken ergens anders liggen.
Soort hoort bij soort zeg je zelf. En jij vindt het blijkbaar stoer om jezelf als sex-offender te profileren.quote:Op donderdag 14 oktober 2004 21:08 schreef StefanP het volgende:
Anders probeer je eens normaal inhoudelijk te reageren in plaats van jezelf met infantiele one-liners voor schut te zetten.
Ik zou me eens gaan verdiepen in de geschiedenis als ik jou was, want dat is dus absoluut niet waar. In de 17e eeuw bijvoorbeeld kwamen er enorm veel joden (vluchtelingen!) naar Nederland omdat zij in andere landen werden vervolgd. Nee, dat ging niet geleidelijk.quote:En jij geeft er blijk van geen enkel realiteitsbesef te bezitten door een vergelijking te maken tussen het verleden en het heden. Waar immigratie destijds een geleidelijk proces was dat in alle rust plaats vond,
Nee, daar heb ik natuurlijk geen idee van. Ik woon namelijk in Friesland en zit dus achter het krantenpapier geplakt. Ik volg het nieuws natuurlijk ook niet en lees vooral geen kranten. En daarnaast is Amsterdam natuurlijk veel te ver weg voor mijn paard en wagen.quote:Edit: ik zie dat je in Friesland woont. Je zult inderdaad wel heel veel weten over hoe het er in de Randstad inmiddels aan toe gaat en uitziet.
Dat zeg ik dus helemaal niet. Dus je reply is in dat opzicht irrelevant. Ik zeg niet dat het feit dat ze weinig kansen hebben alleen maar de schuld van de autochtonen is. Maar het is ook niet alleen maar de schuld van de allochtonen.quote:Op donderdag 14 oktober 2004 21:15 schreef StefanP het volgende:
Och god hier krijg je de welbekende klaagzang weer: 'het is de schuld van de autochtonen'
Dusseh... Iemand die geen geld heeft om verre reizen te maken heeft per definitie een beperkt wereldbeeld?quote:Op donderdag 14 oktober 2004 21:15 schreef Lithion het volgende:
[..]
Je kunt nog zoveel lezen in kranten en boeken, maar pas als je tot daadwerkelijke interactie overgaat zul je pas écht je horizon verbreden. Maar dat is meer vanuit persoonlijke ervaring gesproken.
Wel vrijheid van meningsuiting, maar blijkbaar ook vrijheid om te discrimineren, ook al is dat volgens de Nederlandse Grondwet verboden. Vrouwen moegn niet lid worden van de SGP. Als dat geen discriminatie is...quote:Op donderdag 14 oktober 2004 21:14 schreef ScienceFriction het volgende:
[..]
Je kunt het niet eens zijn met een visie van iemand, maar dat houdt nog niet in dat hun visie fout is. Ik ben het persoonlijk absoluut niet eens met de SGP, of religieus leiders die het gelijksprincipe niet uitdragen, maar zij hebben vaak allen hun eigen redenen. Zij hebben immers vrijheid van meningsuiting.
Voor mij eindigt de vrijheid van meningsuiting dan ook daar waar discriminatie begint.quote:Op donderdag 14 oktober 2004 21:19 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
Wel vrijheid van meningsuiting, maar blijkbaar ook vrijheid om te discrimineren, ook al is dat volgens de Nederlandse Grondwet verboden. Vrouwen moegn niet lid worden van de SGP. Als dat geen discriminatie is...
Een soort mens, sinds wanneer is dat zonder nuances iets zeggen. Een jack russell is toch ook een ander soort hond dan een duitse herder? Of zie ik dat verkeerd.quote:Op donderdag 14 oktober 2004 21:01 schreef ScienceFriction het volgende:
Als er zoveel problemen zijn met allochtone jongeren dan zouden die problemen door moeten werken als ze ouder worden... immers, het zijn toch culturele botsingen zeg je? Probleemjongeren zijn over het algemeen niet de slimsten hoor. Ook de autochtone probleemjongeren zijn vaak niet bijster slim (kijk naar de friese lonsdale jeugd)
Het feit dat jij mensen met islamitische achtergrond "dat soort mensen" noemt getuigt ook niet van nuance. Zoek jij echter elke islamiet een fundamentalist die zuiver volgens de koran leeft? Ik beoordeel mensen op hun daden, niet op hun cultuur.
Ik heb nooit gepost dat joodse westerlingen een andere cultuur hebben dan christelijke westerlingen. Dat in Duitsland een idioot, joodse mensen de schuld wilde geven voor iets wat ze niet hadden gedaan, keur ik ook ten zeerste af. Joodse mensen zijn net zo westers als christelijke westerse mensen.quote:Feit is dat problemen in samenlevingen er altijd zijn geweest. In Nazi Duitsland werd alles afgeschoven op mensen van Joodse komaf. Waren daar nou zoveel culturele problemen?
Over dat onderwerp weet ik helaas niets, dus daar heb ik dan ook geen mening cq oordeel over, ik weet niet allesquote:In Amerika in het begin van de 20e eeuw werden de ieren van veel problemen beschuldigd. Was dat ook een culturele kwestie?
Ik doel meer op de generalistie die er vanaf spat. Namelijk dat je insinueert dat alle mensen met een islamitische achtergrond hetzelfde zijn.quote:Op donderdag 14 oktober 2004 21:24 schreef MrX1982 het volgende:
Een soort mens, sinds wanneer is dat zonder nuances iets zeggen. Een jack russell is toch ook een ander soort hond dan een duitse herder? Of zie ik dat verkeerd.
Eerlijkquote:[b]Over dat onderwerp weet ik helaas niets, dus daar heb ik dan ook geen mening cq oordeel over, ik weet niet alles
Je haalt me de woorden uit de mond! Ik denk dat het vanzelf goed komt en dat men het allemaal nogal overdrijft.quote:Op donderdag 14 oktober 2004 21:22 schreef ScienceFriction het volgende:
Wat een generalisatie hier weer zegHet constante gebruik van "zij en wij" slaat nergens op. Alsof zich niet aan willen passen een islamitisch gebruik is.
Kijk naar Amerika, naar de Nederlandse kolonies aldaar, vooral in staten als Michigan en Ohio bijvoorbeeld. De Nederlandse kolonies daar zijn grotendeels zeer religieus, houden vast aan jaren 50 denkbeelden etc. Een groot deel van de oudere immigranten spreekt een wirwar van engels en nederlands. Maar ook daar wordt het vaak per generatie minder. Datzelfde gebeurt hier in Nederland ook. We moeten geduld hebben.
Uiteindelijk zijn de meeste islamieten die nu in nederland wonen gewoon Nederlanders hoor.
Nou ja, wel een beperkter wereldbeeld dan iemand die ook daadwerkelijk zich gemengd heeft in die bepaalde culturen. Culturen laten zich sowieso moeilijk omschrijven. Een cultuur leer je namelijk pas écht kennen wanneer je daar onderdeel van uit maakt. Een cultuur bestaat niet voor niets voor een groot deel uit ongeschreven regels.quote:Op donderdag 14 oktober 2004 21:18 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Dusseh... Iemand die geen geld heeft om verre reizen te maken heeft per definitie een beperkt wereldbeeld?
Uiteraard. Maar 'wereldbeeld' heeft met veel méér te maken dan alleen andere culturen.quote:Op donderdag 14 oktober 2004 21:31 schreef Lithion het volgende:
[..]
Nou ja, wel een beperkter wereldbeeld dan iemand die ook daadwerkelijk zich gemengd heeft in die bepaalde culturen. Culturen laten zich sowieso moeilijk omschrijven. Een cultuur leer je namelijk pas écht kennen wanneer je daar onderdeel van uit maakt. Een cultuur bestaat niet voor niets voor een groot deel uit ongeschreven regels.
Open staan voor andere zienswijze vergroot je wereldbeeld misschien wel meer dan ergens naartoe reizen. Iemand die naar andere landen toe gaat om de cultuur op te snuiven heeft in veel gevallen een grotere interesse in ander gedachtengoed. Door veel te lezen kan je ook gaan begrijpen waarom mensen op een bepaalde manier denken. Door ergens echt heen te gaan maak je op een persoonlijke manier kennis met een cultuur.quote:Op donderdag 14 oktober 2004 21:31 schreef Lithion het volgende:
Nou ja, wel een beperkter wereldbeeld dan iemand die ook daadwerkelijk zich gemengd heeft in die bepaalde culturen. Culturen laten zich sowieso moeilijk omschrijven. Een cultuur leer je namelijk pas écht kennen wanneer je daar onderdeel van uit maakt. Een cultuur bestaat niet voor niets voor een groot deel uit ongeschreven regels.
Ach neo-conservatieven he? Zij hebben nu een Ideologie terwijl de democraten geen pure ideologie hebben meer hebben sinds de jaren 70 (wat overigens synchroon liep met de opkomst van het neo conservatisme... mensen als Karl Rove en Dick Cheney... brrr).quote:Op donderdag 14 oktober 2004 21:46 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Ik kom met enige regelmaat in Texas en ik moet zeggen dat ik toch nog wel een beetje moeite heb om te begrijpen hoe het kan dat zoveel mensen achter Bush aanlopen... Ik snap wel dàt ze het doen vanuit de manier waarop zij denken, maar ik snap niet goed hoe ze zo kunnen denken... Snap je?Maar het is altijd moeilijk om ècht te begrijpen waarom iemand op een bepaalde manier denkt als de manier van denken van die persoon volkomen anders is dan de jouwe. Referentiekader enzo. Ik ga wel vaak met Amerikaanse vrienden in discussie om te proberen er meer van te begrijpen.
Mss is het wel generalisatie, maar het is lastig om elk individu apart te omchrijven. Een generalisatie krijg je al snel. Hetzelfde met vooroordelen maar soms zijn er toch gebeurtenissen die een vooroordeel doen bevestigen, want niet alle vooroordelen zijn per definitie verkeerd.quote:Op donderdag 14 oktober 2004 21:28 schreef ScienceFriction het volgende:
Ik doel meer op de generalistie die er vanaf spat. Namelijk dat je insinueert dat alle mensen met een islamitische achtergrond hetzelfde zijn.
Logisch toch, zou beetje stom zijn om over dingen iets te zeggen waarvan ik niets weet.quote:Eerlijk
En ik LUST geeneens koffie. Moet ik nou het land uit?quote:p.s. ik begrijp dat nederlanders allemaal rond dezelfde tijd koffie drinken, vertel me even hoe laat, kan ik ook meedoen
Je mag ook thee drinken...quote:Op vrijdag 15 oktober 2004 07:41 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Aegir:
[..]
En ik LUST geeneens koffie. Moet ik nou het land uit?
Dat ben ik met je eens. Het is lastig om elk individu apart te omschrijven, daarom is het ook nutteloos om te gaan generaliseren... anders was het immers makkelijk om elk individu te omschrijven (ivm identiek zijn qua handelen en denken). Vooroordelen zijn inderdaad niet per definitie verkeerd, indien je het gebruikt om situaties in te schatten. Als een vooroordeel maar niet hetzelfde laat zijn als een oordeel.quote:Op vrijdag 15 oktober 2004 00:30 schreef MrX1982 het volgende:
Mss is het wel generalisatie, maar het is lastig om elk individu apart te omchrijven. Een generalisatie krijg je al snel. Hetzelfde met vooroordelen maar soms zijn er toch gebeurtenissen die een vooroordeel doen bevestigen, want niet alle vooroordelen zijn per definitie verkeerd.
Haat van enkele groeperingen fundamentalistische moslims is niet iets puur islamitisch. Zij verspreiden meestal propaganda wat een uiterst effectief middel is, vooral in gebieden waar veel analfabetisme is. Als je dagelijks eenzijdige boodschappen hoort dan moet je wel erg sterk in je schoenen staan om een andere mening te hebben. Bovendien is de mens een groepsdier, wat kuddegedrag tot gevolg heeft.quote:[b]
Waar ik meer op doel en wat ik verontrustend vind is de haat van bepaalde groepen moslims of iig mensen die handelen uit naam van de islam. Dat is mss iets minder generaliserend, dat er zoveel haat wordt gepredikt tegen het westen. Naast dat ik dat verontrustend vind, is dat ook wel interessant in de zin van waarom koesteren mensen zoveel haat tegen ander gelovigen of tegen het westen ansich. De polarisatie tussen het westen en islamitische landen/mensen valt niet te ontkennen, het waarom daarvan ben ik nog niet achter maar ik zou dat wel graag willen begrijpen. Haat is opzich een interessant verschijnsel, om over te praten en om proberen te begrijpen waarom er zoveel haat is in deze wereld. Ik denk ook eigenlijk dat ik psycholgie of sociologie moet studeren
Om niet de Hitlergroet te geven?quote:Op zondag 17 oktober 2004 01:04 schreef SCH het volgende:
Kwam vanavond in de parkeergarage bij de Arena, en dus ook bij de HMH waar een groot housefeest was, weer wat van die opgeschoten Friese knaapjes tegen - ik moest mijn arm in bedwang houden
Ja, ik pas me altijd gemakkelijk aan.quote:Op zondag 17 oktober 2004 01:08 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Om niet de Hitlergroet te geven?![]()
Dat is dan dus logisch. Alle buitenlanders zijn achterlijke apen behalve de buitenlanders die ie persoonlijk kent. Ben je nou echt zo naief om te denken die ene gast daar uniek in is?quote:Op zondag 17 oktober 2004 19:45 schreef SimtekF1 het volgende:
Ik zag laatst nog zo'n slimme Lonsdale gast lopen.
Witte veters in z'n kisten, uiteraard een opgerolde spijkerbroek en Lonsdale kleren.
Nou is dat opzich niet zo bijzonder, maar met het meisje waar hij hand in hand liep wel.
Die was namelijk zelf buitenlands, bruin kleurtje, zwart haar.
![]()
![]()
![]()
Echt wat voor mongole kind is dat wijf dan?
En die kale aap snap ik net zo min.
Ik denk dat het genoeg zegt over hun niveau.
OK, zijn we het toch eensquote:Op maandag 18 oktober 2004 17:05 schreef SimtekF1 het volgende:
Nee zeg ik dan dat hij uniek is?
Je klinkt als een gefrustreerde autochtoon met een minderwaardigheidscomplex.quote:Op donderdag 14 oktober 2004 21:15 schreef StefanP het volgende:
[..]
Och god hier krijg je de welbekende klaagzang weer: 'het is de schuld van de autochtonen' (en hiermee geef je sprekend aan wat nu de reden is voor het gedrag van de jongeren in de openingspost!). Of niet soms? Want wij ontnemen de allochtonen alle kansen tot een opleiding, werk en een woning. Het ligt niet aan hen!
Nee, volgens heeft he te maken met 'de kansen van de desbetreffende jongeren'. Ze zijn kansarm.
Kansarm, mijn reet. Ze hebben wel een mooie scooter, een gouden ketting, een dure leren jas, het nieuwste mobieltje en dure nikes. Weet je wat? Ze grijpen gewoon de verkeerde kansen.
quote:Op zondag 17 oktober 2004 01:08 schreef PJORourke het volgende:
Om niet de Hitlergroet te geven?
Niet aardig hoor, om niet terug te groeten wanneer PJO jou begroet.quote:Op zondag 17 oktober 2004 01:11 schreef SCH het volgende:
Ja, ik pas me altijd gemakkelijk aan.
Maar... maar... we behouden toch wel de democratie? En scheiding tussen kerk en staat? En gaat het echt Moslimland heten in plaats van Nederland? En wat doen we dan met Koning Willem Alexander?quote:Op woensdag 20 oktober 2004 13:46 schreef IJgenweisje het volgende:
hahaha, die losers denken dat ze tegen ons moslims kunnen winnen. De profeet (vzmh) heeft het al gezegd: de vloek van Allah wa ta'ala is met de ongelovigen. In Rotterdam zijn we al in de meerderheid, over tien jaar in alle grote steden en over dertig jaar in het hele land. Dan zal het afgelopen zijn met het beledigen van onze geliefde Profeet (vzhm).
Zoek maar een land ver weg, want dit word moslimland.
Kijk eens Discovery Channel, geniet van een aantal interessante docu's en denk het zwart-wit weg. Daar is jullie toekomst na teveel verkeerde uitspraken!quote:Op woensdag 20 oktober 2004 13:46 schreef IJgenweisje het volgende:
hahaha, die losers denken dat ze tegen ons moslims kunnen winnen. De profeet (vzmh) heeft het al gezegd: de vloek van Allah wa ta'ala is met de ongelovigen. In Rotterdam zijn we al in de meerderheid, over tien jaar in alle grote steden en over dertig jaar in het hele land. Dan zal het afgelopen zijn met het beledigen van onze geliefde Profeet (vzhm).
Zoek maar een land ver weg, want dit word moslimland.
Je denkt toch niet dat zoiets zonder slag of stoot gebeurtquote:Op woensdag 20 oktober 2004 13:46 schreef IJgenweisje het volgende:
hahaha, die losers denken dat ze tegen ons moslims kunnen winnen. De profeet (vzmh) heeft het al gezegd: de vloek van Allah wa ta'ala is met de ongelovigen. In Rotterdam zijn we al in de meerderheid, over tien jaar in alle grote steden en over dertig jaar in het hele land. Dan zal het afgelopen zijn met het beledigen van onze geliefde Profeet (vzhm).
Zoek maar een land ver weg, want dit word moslimland.
Username: IJgenweisjequote:Op woensdag 20 oktober 2004 15:36 schreef Darth-Vader het volgende:
[..]
Kijk eens Discovery Channel, geniet van een aantal interessante docu's en denk het zwart-wit weg. Daar is jullie toekomst na teveel verkeerde uitspraken!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |