Wat vind jij van het D66-voorstel om de bezuinigingen ongedaan te maken?quote:Op vrijdag 17 september 2004 12:18 schreef RichardQuest het volgende:
[..]
Zegt u het maarrrrr.
Op onderwijs mag niet bezuinigd worden, het moet zelfs een groter aandeel in de koek krijgen.quote:Op vrijdag 17 september 2004 12:19 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Wat vind jij van het D66-voorstel om de bezuinigingen ongedaan te maken?
Krek.quote:Op vrijdag 17 september 2004 12:26 schreef RichardQuest het volgende:
[..]
Investeren natuurlijk.
In vragende vorm is het zonder t.quote:Op vrijdag 17 september 2004 12:28 schreef UnderWorld_ het volgende:
Niet goed gespeld? Er staat toch jij in de zin?
Ik heb mij daar nog niet helemaal in verdiept. Wat ik gisteren van de voorstellen van Dittrich begreep, was dat er niet alleen meer geld beschikbaar kwam in absolute zin, maar dat de scholen ook direct over dat geld konden beschikken. Dit leek mij een goede zaak.quote:Op vrijdag 17 september 2004 12:29 schreef UnderWorld_ het volgende:
Nou Johan, geef eens een serieus antwoord. Jij draait met je mooie opmerkingen altijd makkelijk om de vraag heen. Wat vindt jij van de bezuinigingen?
Inderdaad, perverse omroep.quote:Op vrijdag 17 september 2004 12:34 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Al kunnen ze beginnen met BNN.
Goede titelquote:[SC #428] Weren, negeren, bekeren, fouilleren, deporteren.
Dat moesten ze allang voordat ze in een kabinet gingen zitten geregeld hebben.quote:Op vrijdag 17 september 2004 12:19 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Wat vind jij van het D66-voorstel om de bezuinigingen ongedaan te maken?
Dat vond ik inderdaad ook - vandaar de vraag waar ze het vandaan gaan halen.quote:Op vrijdag 17 september 2004 12:38 schreef pberends het volgende:
[..]
Dat moesten ze allang voordat ze in een kabinet gingen zitten geregeld hebben.
http://www.demorgen.be/telex/artikel.html?news=B182425quote:Iran wil Khatami voordragen als kandidaat-opvolger Annan (17/09 10:44)
(Belga) Teheran denkt eraan de Iraanse president Mohammed Khatami voor te dragen als kandidaat-opvolger voor het ambt van VN-secretaris-generaal Kofi Annan.
De vroegere Iraanse vice-president Hassan Ghaffuri-Fard vertelde vrijdag aan het agentschap IRNA dat het voorstel tijdens een politieke top werd besproken en door de meeste Aziatische deelnemers op de bijeenkomst positief werd ontvangen. Khatami beëindigt in de zomer van 2005 zijn tweede ambtstermijn als president en kan zich volgens de grondwet niet kandidaat stellen voor een derde termijn. De president liet zich nog niet uit over een mogelijke kandidatuur voor het VN-ambt. Huidig VN-secretaris-generaal Annan kan zich volgens het VN-handvest niet kandidaat stellen voor een derde ambtstermijn als secretaris-generaal. Hij blijft nog op post tot eind 2006. (dwm)
Idd, ze denken toch niet echt dat hij kans heeft. Anders valt me dat zelfs van Iran tegen.quote:Op vrijdag 17 september 2004 12:45 schreef zakjapannertje het volgende:
nog wat humor, uit Iran
[..]
http://www.demorgen.be/telex/artikel.html?news=B182425
Nee, ik had liever iets gezien als "mosselmannen inc.".quote:Op vrijdag 17 september 2004 12:37 schreef pberends het volgende:
[..]
Goede titel
quote:Op vrijdag 17 september 2004 12:45 schreef zakjapannertje het volgende:
nog wat humor, uit Iran
[..]
http://www.demorgen.be/telex/artikel.html?news=B182425
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |