Ik denk dat ik woensdag ook m'n geluk maar eens ga proberen.quote:Op vrijdag 17 september 2004 18:26 schreef tong80 het volgende:
Had het er vanmiddag nog over met iemand. Na dit topic weet ik het zeker ik ga m'n eerste DVD bij de Aldi kopen.
Volgens mij moet je er niet te veel van verwachten maar moet je het zien als een eerste kennismaking met het medium.quote:Op vrijdag 17 september 2004 18:42 schreef Hanneke1983 het volgende:
Het mag dan wel vrij goedkoop zijn, maar is ie wel goed genoeg voor mooi helder geluid/beeld?
Dat je voor 1 XBox incl ombouw 3 van deze Aldi dingen koopt, vergeten we voor het gemak maar evenquote:Op vrijdag 17 september 2004 19:09 schreef Newien het volgende:
xbox > alles
Kun je deze gewoon met 2 tulpstekkertjes aan een stereo als aux aansluiten? Zal haast wel, maar voor de zekerheid toch even vragen. Ik kan woensdag niet zelf gaan, want ik moet werken, dus kan niet even kijken.quote:Op vrijdag 17 september 2004 18:13 schreef bierdopje het volgende:
Is dit een Medion? Zo ja dan heb ik deze een paar maanden geleden via een inkoopactie besteld, en hij werkt echt perfect, speelt alles wat je je maar kan bedenken en goeie kwaliteit. Ook geluid is prima.
Zijn er spelers die dat niet hebben dan?quote:Op zaterdag 18 september 2004 13:36 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Kun je deze gewoon met 2 tulpstekkertjes aan een stereo als aux aansluiten?
Maar dan nog sluit je dat toch op je TV via SCART aan? En er zijn gewoon blokjes om SCART om te zetten naar tulp.quote:Op zondag 19 september 2004 17:39 schreef cygnusx het volgende:
jep, die van mij van de AH heeft gewoon van die ingangetjes waar je de aparte kabels in moet flikkeren...
Weet ik veel.quote:Op zaterdag 18 september 2004 21:17 schreef Tijn het volgende:
[..]
Zijn er spelers die dat niet hebben dan?
Oeh, handig.quote:Op zondag 19 september 2004 17:42 schreef Tijn het volgende:
[..]
Maar dan nog sluit je dat toch op je TV via SCART aan? En er zijn gewoon blokjes om SCART om te zetten naar tulp.
[afbeelding]
Nee. Dat zijn meestal spelers die geen Divx spelen.quote:Op zondag 19 september 2004 19:12 schreef StrayDog het volgende:
Dit soort budget spelertjes wordt tegenwoordig toch overal voor een habbekrats verkocht.
Ik zag laatst zelfs al een JVC voor 79 euro die divx kon afspelen.quote:Op zondag 19 september 2004 19:14 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Nee. Dat zijn meestal spelers die geen Divx spelen.
dat vraag ik me ook af aangezien heel veel films xvid zijnquote:Op zondag 19 september 2004 19:20 schreef Thomas B. het volgende:
Speelt het ding ook xvid?
Wij hebben hier zelfs een blok staan waamee je ook nog kunt switchen tussen 3 scartsquote:Op zondag 19 september 2004 18:59 schreef QyRoZ het volgende:
[..]
Oeh, handig.
Weet iemand dit misschien?quote:Op zondag 19 september 2004 21:53 schreef _sinner_ het volgende:
Ik zie aansluitingen voor boxen aan de achterkant,
heeft deze nou een ingebouwde DD 5.1 versterker?
Practisch alleen maar...quote:Op maandag 20 september 2004 11:40 schreef Mighty_Mike het volgende:
[..]
dat vraag ik me ook af aangezien heel veel films xvid zijn
Ga er maar vanuit dat ze de volgende dag allemaal weg zijn. Het is vaak 's ochtends vroeg in de rij staan voor dit soort aanbiedingen, en geluk hebben.quote:Op zaterdag 18 september 2004 13:36 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]. Ik kan woensdag niet zelf gaan, want ik moet werken, dus kan niet even kijken.
Daarom gaat er ook iemand anders, terwijl ik aan het werk ben. En ik denk dat het wel mee zal vallen. Zo geweldig goedkoop is het niet en veel mensen hebben al een dvd-speler.quote:Op maandag 20 september 2004 18:21 schreef timmeeeh het volgende:
[..]
Ga er maar vanuit dat ze de volgende dag allemaal weg zijn. Het is vaak 's ochtends vroeg in de rij staan voor dit soort aanbiedingen, en geluk hebben.
quote:Op zondag 19 september 2004 22:40 schreef StrayDog het volgende:
[..]
Ik zag laatst zelfs al een JVC voor 79 euro die divx kon afspelen.
Toch is het zo, ook Pioneer heeft 1 of meerdere modellen die divx spelen.quote:Op dinsdag 21 september 2004 14:42 schreef Hare het volgende:
[..]
Daar heb ik echt nog nooit van gehoord. Ik weet dat er een philips is die divx kan afspelen, maar JVC????
Op internet vind je hem vaak voor rond de 100 euro, en laatst zag ik hem zoals ik zei dus ergens in de aanbieding voor 79 euro.quote:Op dinsdag 21 september 2004 14:52 schreef Angel_of_Dth het volgende:
Ja, JVC heeft er minimaal 1, maar die was vast neit in de aanbieding voor 79 euro, die kost volgens jvc.com namelijk 180 ofzo.
Ja, maar vrijwel alle nieuwe xvid films worden op een nieuwe manier encoded waardoor die speler het schokkerig afspeelt.quote:Op dinsdag 21 september 2004 16:10 schreef sir_Tachyon het volgende:
Nou weet ik nog niet of ie ook Xvid afspeelt???? Op www.divxplayer.nl staat er wel 1 maar die is rond de 120 euro( maar dan heb je wel wat).
Dus speelt ie ook Xvid af?????/
laat maar hangen danquote:Op dinsdag 21 september 2004 22:03 schreef perezoso het volgende:
[..]
Ja, maar vrijwel alle nieuwe xvid films worden op een nieuwe manier encoded waardoor die speler het schokkerig afspeelt.
er zijn zelfs 3 philipsen die dat kunnen geloof ik, waaronder eentje die ik thuis heb staanquote:Op dinsdag 21 september 2004 14:42 schreef Hare het volgende:
[..]
Daar heb ik echt nog nooit van gehoord. Ik weet dat er een philips is die divx kan afspelen, maar JVC????
Philips DVP630/632 en 730SA Divx DVD spelersquote:Op woensdag 22 september 2004 10:08 schreef MikeyMo het volgende:
[..]
er zijn zelfs 3 philipsen die dat kunnen geloof ik, waaronder eentje die ik thuis heb staan
Zo te horen liggen er nog genoeg. Vandaag maar ff de reacties op tweakers afwachten en dan maar wel of niet kopenquote:Op woensdag 22 september 2004 09:56 schreef Mighty_Mike het volgende:
op tweakers loopt ook een topic hierover, en daar zeggen ze dat hij xvids afspeelt
http://gathering.tweakers.net/forum/list_messages/943513/4
daar ergens
Waar je dus wel even een versterkertje tussen moet hangen. Eens kijken wat een versterker en 5.1 boxensetje moeten kosten.quote:Op dinsdag 21 september 2004 14:13 schreef rolf2 het volgende:
Inclusief 5.1 decoder dus mijn speakersetje past er ook op;)
Het is dus de MD 7457. Aldus de voorkant van de manual.quote:Op dinsdag 21 september 2004 15:07 schreef rolf2 het volgende:
Nou informatie komt van www.medion.de (zal wel als het Aldi is he) typenummer is DVD-Player MD 40814
Laat maar weten als je wat vind
Woensdag 22-09 om 15.00 stonden er nog stapels van bij de Aldi in Groningen (Leewenborg)quote:Op maandag 20 september 2004 18:21 schreef timmeeeh het volgende:
[..]
Ga er maar vanuit dat ze de volgende dag allemaal weg zijn. Het is vaak 's ochtends vroeg in de rij staan voor dit soort aanbiedingen, en geluk hebben.
Doe ff posten hoequote:Op woensdag 22 september 2004 17:36 schreef Angel_of_Dth het volgende:
En hij is opeens regiovrij.
Stap 1: Open de schijflader.quote:Op woensdag 22 september 2004 18:26 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Doe ff posten hoe
Sja, dat hebben fabrikanten nu eenmaal zo afgesproken met media industrie, en anders krijgen ze gezeik aan hun kop. Daarom is het zo makkelijk te hacken en zorgen fabrikanten dat ze desnoods zelf de hacks laten lekken, dan verkopen de apparaten beter.quote:Op vrijdag 24 september 2004 10:20 schreef BdR het volgende:
waarom zit er dan uberhaubt een regiocode op?
Blijkt toch zomaar dat dat niet hoeft. Die boxen kun je tegenwoordig zonder versterker aansluiten. Althans, de meeste setjes.quote:Op woensdag 22 september 2004 13:32 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Waar je dus wel even een versterkertje tussen moet hangen. Eens kijken wat een versterker en 5.1 boxensetje moeten kosten.
Je bedoelt dat de speakers een ingebouwd versterkertje hebben?quote:Op vrijdag 24 september 2004 13:42 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Blijkt toch zomaar dat dat niet hoeft. Die boxen kun je tegenwoordig zonder versterker aansluiten. Althans, de meeste setjes.
Heeft iemand tips? Ik zag een Creative Inspire 5500 setje voor 120 euro, maar die kan volgens mij niet met tulpstekkers aangesloten worden. Alleen met jacks vanuit de pc, dat zijn maar 3 ingangen volgens mij.
Wat zijn goede setjes in die prijsklasse die wel de goede aansluitingen hebben, iemand?
Ja.quote:Op vrijdag 24 september 2004 13:44 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Je bedoelt dat de speakers een ingebouwd versterkertje hebben?
"I, Robot" en "50 First Dates".quote:Op vrijdag 24 september 2004 23:28 schreef Chillmeister het volgende:
ja kennelijk maar heb tot nu toe geen problemen gehad met Xvid, zelfs niet met nieuwe films. Kan je anders misschien vertellen welke films het waren?
dan ga ik die even downlo kopenquote:Op vrijdag 24 september 2004 23:29 schreef Monidique het volgende:
[..]
"I, Robot" en "50 First Dates".
Ik ben overigens al blij dat het geluid sowieso goed loopt.
Kan je niet gewoon tulpstekkertjes aan de kabels van een gewoon setje zetten?quote:Op vrijdag 24 september 2004 13:42 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Blijkt toch zomaar dat dat niet hoeft. Die boxen kun je tegenwoordig zonder versterker aansluiten. Althans, de meeste setjes.
Heeft iemand tips? Ik zag een Creative Inspire 5500 setje voor 120 euro, maar die kan volgens mij niet met tulpstekkers aangesloten worden. Alleen met jacks vanuit de pc, dat zijn maar 3 ingangen volgens mij.
Wat zijn goede setjes in die prijsklasse die wel de goede aansluitingen hebben, iemand?
Nee.quote:Op zaterdag 25 september 2004 17:40 schreef _sinner_ het volgende:
[..]
Kan je niet gewoon tulpstekkertjes aan de kabels van een gewoon setje zetten?
Bedankt voor de link.quote:Op vrijdag 24 september 2004 21:16 schreef Chillmeister het volgende:
de el cheapo werkt perfect tot nu toe.
een GoT lid heeft zelfs een site gemaakt met wat info:
http://www.md7457.tech.nu/
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |