Laat de cijfers maar zien, dan geloof ik het... Ik ken aardig wat mensen die carrierematig goed boeren en die niet bij een traditionele vereniging (om het wat breder te maken) hebben gezeten in hun studententijd. Niet dat dat een argument is, maar goed.quote:Op zondag 27 augustus 2006 15:10 schreef Nietszeggendwezentje het volgende:
[..]
Som voor jezelf wat topmensen (kijk alleen al naar de ministers en lijsttrekkers bij de grote partijen, of de mensen in de raad van commissarissen bij grote bedrijven) op en je zult zien dat het gros daarvan bij het corps of een ahc vereniging gezeten heeft.
En de mensen die je buiten een vereniging ontmoet kunnen vast net zo waardevol zijn hoor.
Kom maar met die lijst dan.quote:Op zondag 27 augustus 2006 15:10 schreef Nietszeggendwezentje het volgende:
[..]
Som voor jezelf wat topmensen (kijk alleen al naar de ministers en lijsttrekkers bij de grote partijen, of de mensen in de raad van commissarissen bij grote bedrijven) op en je zult zien dat het gros daarvan bij het corps of een ahc vereniging gezeten heeft.
En de mensen die je buiten een vereniging ontmoet kunnen vast net zo waardevol zijn hoor.
Daar ben ik het helemaal mee eens.quote:Op maandag 28 augustus 2006 00:07 schreef DAF-diesel het volgende:
Ik geloof niet zo in het feit dat lidmaatschap van een vereniging garant staat voor een mooie baan. Het baart mij zelfs zorgen als mensen denken dat ze door lid te worden in een soort old-boys-network komen en er zonder kennis maar met veel zuipen hoog komen op de maatschappelijke ladder. Dat gaat op als je lid bent van een zeer enkele familie.
Wat wel waar is, is dat leden van een vereniging ergens voor staan. Het zijn actieve mensen die niet alleen op en neer reizen maar zien dat er meer is dan alleen de studie. Die met mensen van gelijke interesse activiteiten opzetten. Van surfkamp tot het begeleiden van gehandicapte kinderen op zomerkamp. Van bijles tot collectes. Die elkaar daardoor beter leren kennen. Die zien dat organiseren meer is dan alleen maar babbelen. Die met elkaar tegenslagen meemaken en die successen delen. Die vrienden maken.
Mij persoonlijk stoort het dat elke studentenvereniging weer wordt afgeschilderd als goedkope kroeg voor uitvreters die straks veel verdienen en nu voor een dubbeltje op de eerste rang willen zitten. De onkunde over studenten- en studieverenigingen is zo groot, dat ik me serieus zorgen maak over het niveau van de gemiddelde journalist die bericht over het studentenleven.
Studeren is tegenwoordig punten scoren, er naast werken en nog wat lol maken. Met die lol is niets mis. Met een groot aantal mensen met wie ik lang geleden studeerde en samenwerkte heb ik nog steeds contact. Dat is echte vriendschap. En of je dat nu bereikt bij de studentenvolleybalvereniging, de vakbond of het corps; het heeft zin om lid te worden van een organisatie die je aanspreekt. Daar kom je verder mee. Wie weet bouw je dan ook nog een netwerkje op maar laat dat nu nooit je doel zijn.
http://nl.wikipedia.org/wiki/ (vul hierna alles in wat je wilt, het asc, l.a.n.x., LSV_minerva, GSC_Vindicat_atque_Polit, RSV_Sanctus_Laurentius enz, enz, zoek zelf gerust naar meer er staan overigens lang niet alle bij, maargoed heb je een klein overzichtje...quote:
Nou is 100.000 euro wel een heleboel. Maar mijn studievereniging heeft geloof ik een begroting die ook in de tienduizenden euro's zit, dus in het bestuur gaan van een studievereniging kan net zo goed als je het qua bedragen bekijkt.quote:Op maandag 28 augustus 2006 13:31 schreef Tweek het volgende:
Sommige verenigingen gooien erbij een introductieweek tot de 100 duizend euro tegen aan, als jij daar met 6 man voor verantwoordelijk bent geweest, is dat zeker een aanwinst voor je cv. Noem mij maar eens een andere plaats waar dat kan.
Kijk, onder een ontgroening versta ik niet gezellig picknicken met limonade of werkacties. Dat kan heel leuk zijn. Daar gaat dit topic denk ik ook niet echt over. Dit topic gaat over die smakelijke verhalen waarin mensen eten in hun haar krijgen en een week niet mogen douchen, voor de meest belachelijke dingen boetes moeten betalen, 2 uur lang met je gezicht tegen de muur aan moeten staan, na 5 uur in de rij wachten voor de inschrijving weer achteraan moeten staan, zulks soort dingetjes. Die ik overigens gehoord heb van ervaringsdeskundigenquote:Maar goed over ontgroeningen, maar weer "ontgroeningen" zijn er in vele soorten en maten, meestal worden ze tegenwoordig kmt genoemd. Oftewel Kennis makings tijd.
Ik ken een vereniging waar je gewoon een week lang moet werken, waarbij je elkaar goed leert kennen en de tweede week wordt met het verdiende geld een groot feest op gezet. Eng he!
Meeste verenigingen maken er een beleid van dat je niet personelijk wordt aan gevallen en niet gepakt op uiterlijk of wat dan ook. Zo'n kamp wordt meestal gebruikt om snel veel te leren over de vereniging, zijn gebruiken en liederen en de mensen die er rond lopen. Veel van de onderdelen worden ook door andere groeperingen gebruikt zoals scouting, voetbal verenigingen enz. Wederom eng he!
quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 21:49 schreef Staaf het volgende:
Lijkt me lachen om met wat vrienden gewoon een keertje aan te melden voor een studentenvereniging en dan wreed de boel op stelten te zetten en die hogerejaars te belazeren!
Ja want als je bij een vereniging zit lig je altijd laveloos dagen achter elkaar in je nestquote:Op dinsdag 29 augustus 2006 21:28 schreef Daffodil31LE het volgende:
Wat een onzin. Ik snap heel het nut van een studenten"vereniging" niet. Je gaat naar een universiteit om iets te leren, niet om je als een beest te gedragen. Dagenlang laveloos op je nest liggen is niet de meest succesvolle methode om tot goede resultaten op je uiteindelijke diploma te komen. Daar zul je hard aan moeten werken. Zelf. Er is geen vereniging die jouw punten maakt hoor.
Bron: http://www.nieuws.leidenuniv.nl/index.php3?m=16&c=1109quote:Verenigingslidmaatschap vergroot kans op studiesucces
Uit onderzoek blijkt dat Leidse studenten die lid zijn van een studentenvereniging meer kans hebben om hun studie in Leiden succesvol af te ronden. Dat maakte rector magnificus Douwe Breimer vandaag bekend bij de opening van de introductieweek voor nieuwe eerstejaars El Cid.
Deze conclusie is gebaseerd op de studieresultaten van de groep voltijds eerstejaarsstudenten die in september 1998 aan de Universiteit Leiden met hun studie begonnen. Vergeleken werd het studierendement van studenten die lid waren van een Leidse studentenvereniging met dat van studenten zonder verenigings-lidmaatschap. Het onderzoek is beschreven in het rapport Over verenigingslid-maatschap en studiesucces van dr. D.N.M. de Gruijter, verbonden aan het ICLON (Interfacultair Centrum voor Lerarenopleiding, Onderwijsontwikkeling en Nascholing ICLON). Het rapport verschijnt binnenkort.
Het studierendement na zes jaar blijkt hoger binnen de groep van leden van Leidse studentenverenigingen dan binnen de groep van niet-leden. Het verschil tussen beide groepen wordt groter na zeven en na acht jaar studie. Maar ook na twee jaar propedeuse blijkt het ‘verenigingseffect’ al aanwezig. Bovendien blijkt dat studenten die lid zijn van een vereniging minder snel met hun studie stoppen.
De Universiteit Leiden is voorstander van het verenigingslidmaatschap. De rector magnificus zelf moedigt de eerstejaars aan zich bij een vereniging aan te sluiten. Hij doet dat traditiegetrouw in de Hooglandse kerk, in de toespraak waarmee hij de nieuwe eerstejaars aan het begint van de El Cid-week (de kennismakingsweek voor nieuwe studenten) welkom heet. Daarbij kan hij nu ook wijzen op de genoemde onderzoeksresultaten.
Leiden staat bekend als een studentenstad met een intensief en gevarieerd verenigingsleven. De stad telt ruim twintig verschillende studentenverenigingen: gezelligheidsverenigingen, religieuze verenigingen, sportverenigingen, muziekverenigingen en internationale verenigingen. Iedereen die in Leiden studeert kan zich bij een studentenvereniging aanmelden. Dat betekent dat van elke studievereniging studenten van allerlei studierichtingen lid zijn.
Naast de studentenverenigingen zijn er talloze studieverenigingen; de meeste opleidingen hebben er een. Een studievereniging organiseert, naast pure gezelligheidsactiviteiten als borrels en feesten, ook studiegerelateerde activiteiten zoals lezingen, excursies en studiereizen. Studenten kunnen lid zijn van zowel een studenten- als een studievereniging. Bij het onderzoek naar studierendementen is alleen gekeken naar het lidmaatschap van een studentenvereniging
als je een beetje leden kent dan weet je dat dat cliche beeld gewoon waar is. Dat onderzoek zegt alleen maar dat leden langer in de stad blijven plakken waar ze lid zijn. Geen wonder, daar ken je iedereen en heb je net een netwerk opgebouwd maar het zegt niks over studieresultaten.quote:Op woensdag 30 augustus 2006 00:07 schreef kreischer2000 het volgende:
[..]
Ja want als je bij een vereniging zit lig je altijd laveloos dagen achter elkaar in je nest![]()
Lees dit maar even:
[..]
Bron: http://www.nieuws.leidenuniv.nl/index.php3?m=16&c=1109
quote:Op woensdag 30 augustus 2006 00:10 schreef Corelli het volgende:
[..]
als je een beetje leden kent dan weet je dat dat cliche beeld gewoon waar is. Dat onderzoek zegt alleen maar dat leden langer in de stad blijven plakken waar ze lid zijn. Geen wonder, daar ken je iedereen en heb je net een netwerk opgebouwd maar het zegt niks over studieresultaten.
kortom, laat je niet belazeren door de media
Het is echt onzin dat dat cliche beeld waar is, ik ken mijn leden en tuurlijk zijn er mensen die aan het cliche beeld voldoen. Maar er zijn ook zat mensen die niet in dat cliche beeld passen, voor mijn gevoel iig meer dan die er wel in passen. Dat beeld van mensen die echt niet studeren en 10 jaar over hun studie doen is van tig jaar geleden, dat kan tegenwoordig bijna niet meer.quote:Op woensdag 30 augustus 2006 00:10 schreef Corelli het volgende:
[..]
als je een beetje leden kent dan weet je dat dat cliche beeld gewoon waar is. Dat onderzoek zegt alleen maar dat leden langer in de stad blijven plakken waar ze lid zijn. Geen wonder, daar ken je iedereen en heb je net een netwerk opgebouwd maar het zegt niks over studieresultaten.
kortom, laat je niet belazeren door de media
Idd, ook dat kanquote:Op woensdag 30 augustus 2006 10:02 schreef Tweek het volgende:
[..]
waarom ken ik dan mensen die na drie jaar laveloos in bed liggen nog steeds nominaal lopen?
Oh, ik vind zelf verenigingen hartstikke leuk hoor. Ben zelf niet lid ofzo omdat ik een alleraardigste studievereniging heb, maar ik kom genoeg bij andere studentenverenigingen over de vloer. En ik vind het er altijd gezellig, en goedkoop bier natuurlijk.quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 21:28 schreef Daffodil31LE het volgende:
Wat een onzin. Ik snap heel het nut van een studenten"vereniging" niet. Je gaat naar een universiteit om iets te leren, niet om je als een beest te gedragen. Dagenlang laveloos op je nest liggen is niet de meest succesvolle methode om tot goede resultaten op je uiteindelijke diploma te komen. Daar zul je hard aan moeten werken. Zelf. Er is geen vereniging die jouw punten maakt hoor.
Ja duh, ik ken ook verenigingsmensen die wel alleen maar laveloos in bed liggen en 10 punten perquote:Op woensdag 30 augustus 2006 10:02 schreef Tweek het volgende:
[..]
waarom ken ik dan mensen die na drie jaar laveloos in bed liggen nog steeds nominaal lopen?
Ken ik ook, ken ook weer zat mensen die laveloos in bed liggen en niet lid zijn bij een vereniging.quote:Op woensdag 30 augustus 2006 11:35 schreef Haushofer het volgende:
[..]
Ja duh, ik ken ook verenigingsmensen die wel alleen maar laveloos in bed liggen en 10 punten per
jaar halen.
Dat geldt dus ook voor Leidenquote:Op woensdag 30 augustus 2006 14:32 schreef ScudRaket het volgende:
Vele verenigingen werken eraan om het stereotype 10-punten-per-jaar-student-imago van zich af te werpen. Zo hebben bijna alle verenigingen in Rotterdam aparte mentoren voor de eerstejaars en mogen mensen pas commissies doen als ze voldoende punten halen. De meeste leden halen hun bachelor in 4 jaar.
Het is wel heel dom om ermee te stoppen, maar ach het geeft niet er is altijd nog de NKT, net zoals er volgend jaar weer een KMT isquote:Op woensdag 30 augustus 2006 15:08 schreef sciscens het volgende:
Hoewel het heel vermakelijk is om als dichtgetikt lid oneindig te discussiëren met even dichtgetikte knorren (excuses: niet-leden), is dat niet waar dit topic over gaat.
Kom op, er zijn op dit moment vast al mensen die weer thuis veilig tussen papa en mama op de bank zitten omdat ze voortijdig gekapt zijn met hun ontgroening. Willen jullie erover praten?![]()
Bedoel je Breimer? Die kraamt wel vaker onzin uit met een bepaald oogmerk, zo ook in dit geval:quote:Op woensdag 30 augustus 2006 10:50 schreef kreischer2000 het volgende:
Als de RM van de universiteit zelf propageert dat lid worden goed voor je is, waarom blijven mensen dat dan ontkennen? Want immers, wat voor belang heeft de RM erbij als leden alleen maar laveloos in bed liggen en niet studeren? Juist GEEN!
quote:Op donderdag 31 augustus 2006 12:26 schreef Petrulli het volgende:
Ontgroeningen en Studentenverenigingen zijn sowieso nutteloos en voor mensen die geen sociale contacten kunnen opbouwen in hun eigen omgeving
Blijkbaar zijn ze toch niet zo nutteloos, als je even leest wat hierboven allemaal verteld wordt. En kan je niet én gewoon sociale contacten opbouwen in je eigen omgeving, én je aanmelden voor een studentenvereniging?quote:Op donderdag 31 augustus 2006 12:26 schreef Petrulli het volgende:
Ontgroeningen en Studentenverenigingen zijn sowieso nutteloos en voor mensen die geen sociale contacten kunnen opbouwen in hun eigen omgeving
Heb je dat zelf meegemaakt of is dit weer 1 van die jungleverhalen?quote:Op vrijdag 1 september 2006 15:07 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
Nou studenten...... je weet die "klassiekers (![]()
) toch wel... liter bier in 1 keer en dan zeggen ze wheeee er zat azijn door heen enzo en dat soort dingen....
Jungle verhalenquote:Op vrijdag 1 september 2006 15:12 schreef Litso het volgende:
[..]
Heb je dat zelf meegemaakt of is dit weer 1 van die jungleverhalen?
Drank is bij vrijwel alle verenigingen uit den boze tijdens de ontgroening.quote:Op vrijdag 1 september 2006 15:15 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
[..]
Jungle verhalen, ik probeerde hiermee aan te geven dat het nogal voorkomt dat er drankjes gedronken moeten worden enzo. En dat geeft gelijk ook aan dat dat alleen voorkomt bij verenigingen met weinig creatieve vaardigheden.
Waarom probeer je dat aan te geven als je het zelf niet mee hebt gemaakt? Voor zover ik weet worden drankspelletjes juist bijna of helemaal niet meer gedaan bij ontgroeningen sinds het een tijd geleden uit de hand is gelopen.quote:Op vrijdag 1 september 2006 15:15 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
[..]
Jungle verhalen, ik probeerde hiermee aan te geven dat het nogal voorkomt dat er drankjes gedronken moeten worden enzo. En dat geeft gelijk ook aan dat dat alleen voorkomt bij verenigingen met weinig creatieve vaardigheden.
Veel leden doen daar erg geheimzinnig over. Het is ook niet echt de bedoeling dat ze het er met iedereen over hebben. Ik denk ook niet dat je hier een concreet antwoord krijgt.quote:Op vrijdag 1 september 2006 15:11 schreef Litso het volgende:
Goed topic, ik moet eerlijk zeggen dat ik ook wel benieuwd ben eigenlijk
Wat houdt een dispuut nou eigenlijk precies in dan?quote:Op vrijdag 1 september 2006 15:23 schreef Posdnous het volgende:
Drank, dingen met kots en echt heel smerige dingen komen nauwelijks voor bij die ontgroeningen hoor.
Hooguit bij een heel ranzig dispuut (Gajus van Albertus Magnus was altijd wel befaamd om die dingen) maar niet bij de verenigingen zelf.
Precies, mócht je maar drinken, dan was het nog wel relaxed geweest.quote:Op vrijdag 1 september 2006 15:24 schreef XcUZ_Me het volgende:
Drank komt alleen in grote hoeveelheden voor bij degene die je ontgroenen, waardoor het allemaal nog irritanter wordt.
Je hebt de verenigingen zelf, daarbinnen de jaarclubs van een lid of 12-15.quote:Op vrijdag 1 september 2006 15:25 schreef Litso het volgende:
[..]
Wat houdt een dispuut nou eigenlijk precies in dan?
En toen was ik m'n post kwijt die ik net aan het invoeren wasquote:
Ookwel het stelt allemaal geen reet voor. Laat de mongolen en de paupers maar weer dingen in de Story lezen of zien in sbs nieuws.quote:Op vrijdag 1 september 2006 15:26 schreef Christine het volgende:
Een meisje uit mijn UIT-groepje had verteld wat haar ontgroening inhield.
Ze kregen van te voren een "boodschappenlijstje" en ze mochten alleen meenemen wat daarop stond. Er stonden ook niet-bestaande dingen op en dan moesten ze gewoon maar wat verzinnen. Uiteindelijk moesten ze alle bagage inleveren, zodat ze de hele week in dezelfde kleding rondliepen.
Je mocht geen mensen aankijken, je mocht alleen maar naar beneden kijken. Je mocht alleen praten als je wat gevraagd werd. Als iemand vroeg: "wat drinken we?" dan moesten ze hard roepen: "bier uut enschede". Als iemand dan "uit" zei ipv "uut", kreeg die persoon "straf". Straf bestond uit het door de modder kruipen. (en je mocht dus geen schone kleren aan na afloop he, een week lang niet).
Als je per ongeluk een andere keer "uut" zei ipv "uit", kreeg je ook straf. Als je iemand aankeek, kreeg je ook straf.
Het bestuur werd voorgesteld: "dit is de preases, hij heet Willem-Hendrik, hij studeert Geneeskunde, zit in het vierde jaar en hij is 23 jaar oud. Dit is de abbactus..." etc. etc. Dat gebeurde met alle bestuursleden. Vervolgens moesten de leden alles foutloos na kunnen vertellen (onmogelijk natuurlijk) en voor elke fout kregen ze "straf".
Verder werd er steeds tegen ze geschreeuwd dat ze waardeloos waren en niks voorstelden enzo... en oja, bij het eten kregen ze allemaal een bord met eten die ze zonder mes en vork moesten opeten. Ook niet iets lekkers, gewoon droge pasta ofzo. Terwijl het bestuur op een podium zat en een vijfgangendiner kreeg.
Nouja, dat soort dingen. Veel drank zit er iig niet (meer) in bij zulke ontgroeningen.
Wat een pauper kk mannetjes zeg, als iemand mij beveelt in de modder te gaan rollen schop ik em zelf die beerput in en krijgt ie nog een trap na. Ufff ik heb al helemaal zin als ik over twee jaar bij een vereniging gaquote:Op vrijdag 1 september 2006 15:26 schreef Christine het volgende:
Een meisje uit mijn UIT-groepje had verteld wat haar ontgroening inhield.
Ze kregen van te voren een "boodschappenlijstje" en ze mochten alleen meenemen wat daarop stond. Er stonden ook niet-bestaande dingen op en dan moesten ze gewoon maar wat verzinnen. Uiteindelijk moesten ze alle bagage inleveren, zodat ze de hele week in dezelfde kleding rondliepen.
Je mocht geen mensen aankijken, je mocht alleen maar naar beneden kijken. Je mocht alleen praten als je wat gevraagd werd. Als iemand vroeg: "wat drinken we?" dan moesten ze hard roepen: "bier uut enschede". Als iemand dan "uit" zei ipv "uut", kreeg die persoon "straf". Straf bestond uit het door de modder kruipen. (en je mocht dus geen schone kleren aan na afloop he, een week lang niet).
Als je per ongeluk een andere keer "uut" zei ipv "uit", kreeg je ook straf. Als je iemand aankeek, kreeg je ook straf.
Het bestuur werd voorgesteld: "dit is de preases, hij heet Willem-Hendrik, hij studeert Geneeskunde, zit in het vierde jaar en hij is 23 jaar oud. Dit is de abbactus..." etc. etc. Dat gebeurde met alle bestuursleden. Vervolgens moesten de leden alles foutloos na kunnen vertellen (onmogelijk natuurlijk) en voor elke fout kregen ze "straf".
Verder werd er steeds tegen ze geschreeuwd dat ze waardeloos waren en niks voorstelden enzo... en oja, bij het eten kregen ze allemaal een bord met eten die ze zonder mes en vork moesten opeten. Ook niet iets lekkers, gewoon droge pasta ofzo. Terwijl het bestuur op een podium zat en een vijfgangendiner kreeg.
Nouja, dat soort dingen. Veel drank zit er iig niet (meer) in bij zulke ontgroeningen.
Stoere praat, maar zo te horen kan je maar beter gewoon uit de buurt van een ontgroening blijvenquote:Op zaterdag 2 september 2006 01:03 schreef Staaf het volgende:
[..]
Wat een pauper kk mannetjes zeg, als iemand mij beveelt in de modder te gaan rollen schop ik em zelf die beerput in en krijgt ie nog een trap na. Ufff ik heb al helemaal zin als ik over twee jaar bij een vereniging gaIk ben dan 25 en die bestuur mannetjes zullen wel niet veel ouder zijn dus ik krijg ze wel
![]()
Ik dacht het niet ik wil ook bij zo'n clubje dat is goed voor de netwerken en goedkoop bier maar ik zal ze eens goed laten merken wie er de baas is. Ik ben dan 25 en moet ik dan bang zijn als er een kk pikkie van 19 tegen mij staat te schreeuwen dat ik in de modder moet rollen. Moet ie niet proberen...quote:Op zaterdag 2 september 2006 01:10 schreef Litso het volgende:
[..]
Stoere praat, maar zo te horen kan je maar beter gewoon uit de buurt van een ontgroening blijven
Nogmaals, stoere praat maar denk maar niet dat je hiermee aan kan komen zetten bij zo'n ontgroening hoorquote:Op zaterdag 2 september 2006 01:15 schreef Staaf het volgende:
[..]
Ik dacht het niet ik wil ook bij zo'n clubje dat is goed voor de netwerken en goedkoop bier maar ik zal ze eens goed laten merken wie er de baas is. Ik ben dan 25 en moet ik dan bang zijn als er een kk pikkie van 19 tegen mij staat te schreeuwen dat ik in de modder moet rollen. Moet ie niet proberen...![]()
Toen ik eindexamen deed stond zo'n mannetje nog pokemonkaarten te ruilen op het schoolplein dus dan moeten ze niet opeens zo lauw doen.
Willen ze dan allemaal pussy's in zo'n club ofzo? Wat willen ze doen als ik niet doe wat ze vragen, zeggen dat ik niet aardig ben ofzoquote:Op zaterdag 2 september 2006 01:21 schreef Litso het volgende:
[..]
Nogmaals, stoere praat maar denk maar niet dat je hiermee aan kan komen zetten bij zo'n ontgroening hoor
Je niet toelaten, misschien?quote:Op zaterdag 2 september 2006 01:27 schreef Staaf het volgende:
[..]
Willen ze dan allemaal pussy's in zo'n club ofzo? Wat willen ze doen als ik niet doe wat ze vragen, zeggen dat ik niet aardig ben ofzo
O. Wie wilt er nou bij een clubje horen waarbij die tjappies je eerst door de modder flikkeren. Bij zo'n kutclub wil ik geeneens zitten. Ik ga geen lidmaatschap betalen om een hele week in smerige kleren te lopen. Nerds.quote:
quote:Op zaterdag 2 september 2006 02:04 schreef Staaf het volgende:
[..]
O. Wie wilt er nou bij een clubje horen waarbij die tjappies je eerst door de modder flikkeren. Bij zo'n kutclub wil ik geeneens zitten. Ik ga geen lidmaatschap betalen om een hele week in smerige kleren te lopen. Nerds.
Jij, blijkbaar. Klaar nu?quote:Op zaterdag 2 september 2006 01:15 schreef Staaf het volgende:
[..]
Ik dacht het niet ik wil ook bij zo'n clubje <...>
Snap ik ook nooitquote:Op zaterdag 2 september 2006 10:49 schreef Christine het volgende:
[..]
Waarom staat ie na de merge niet meer in mijn AT.
quote:Op zaterdag 2 september 2006 02:04 schreef Staaf het volgende:
[..]
O. Wie wilt er nou bij een clubje horen waarbij die tjappies je eerst door de modder flikkeren. Bij zo'n kutclub wil ik geeneens zitten. Ik ga geen lidmaatschap betalen om een hele week in smerige kleren te lopen. Nerds.
toevallig hoorde ik van een huisgenootje die in het ziekenhuis bij neurologie zit dat er bij de ontgroening van een bepaalde vereniging iemand veel teveel had gedronken, onderuit ging en bij neurologie terecht kwam.quote:Op vrijdag 1 september 2006 15:26 schreef Christine het volgende:Veel drank zit er iig niet (meer) in bij zulke ontgroeningen.
Dat zal dan een ouderejaars zijn?quote:Op zaterdag 2 september 2006 11:39 schreef The6thgate het volgende:
[..]
toevallig hoorde ik van een huisgenootje die in het ziekenhuis bij neurologie zit dat er bij de ontgroening van een bepaalde vereniging iemand veel teveel had gedronken, onderuit ging en bij neurologie terecht kwam.
Dat klopt vaak wel ja, al zijn er wat incidenten geweest waarbij feuten in rap tempo een fles wodka ofzo weg moesten tikken.quote:Op zaterdag 2 september 2006 11:56 schreef Christine het volgende:
[..]
Dat zal dan een ouderejaars zijn?
Van wat ik heb gehoord is bier (of uberhaupt alcohol) tijdens een ontgroening "verboden" voor de feuten. Dat lekkers is alleen voor de ouderejaars...
Volgens mij mogen Leidse nullen bij geen enkele vereniging aan de alcohol en in Utrecht hebben de verenigingen na wat incidentjes redelijk strikte afspraken met de UU gemaakt. De LKvV heeft wel richtlijnen voor ontgroeningen (6 uur slaap, geen drank, goed voedsel et cetera) maar volgens mij is een vereniging niet verplicht zich daar aan te houden.quote:Op zaterdag 2 september 2006 11:56 schreef Christine het volgende:
[..]
Dat zal dan een ouderejaars zijn?
Van wat ik heb gehoord is bier (of uberhaupt alcohol) tijdens een ontgroening "verboden" voor de feuten. Dat lekkers is alleen voor de ouderejaars...
Ik had jou graag spaghetti in je wilde haardos gesmeerdquote:Op zaterdag 2 september 2006 14:25 schreef I.R.Baboon het volgende:
Ik vind ontgroenen totaal overbodig om een band te smeden tussen mensen, maar als mensen dat graag willen moeten ze het verder natuurlijk helemaal zelf weten. Zelf ben ik altijd blij geweest dat ik bij een vereniging zonder ontgroening ben gegaan, omdat de sfeer er ook heel anders door wordt.
Als je bij een open feest de Thoridor tafel volpist wel.quote:Op zaterdag 2 september 2006 14:20 schreef riX- het volgende:
Is de ontgroening van Taste in Enschede zwaar ?
Aha, meneer "september-lid" meldt zich ook?quote:Op zaterdag 2 september 2006 14:33 schreef Haushofer het volgende:
[..]
Ik had jou graag spaghetti in je wilde haardos gesmeerd![]()
voor zover ik weet geld dat ook voor 1 normale vereniging in enschede.quote:Op vrijdag 1 september 2006 15:14 schreef Posdnous het volgende:
Telkens uren in een rij staan, nauwelijks slapen, ranzig eten krijgen waar ze dan ook nog iets goors mee doen (haha..), allerlei infantiele kutspelletjes waar je moe van wordt. En vooral heel veel tegen je aanschreeuwen zoals hun klasgenootjes van de middelbare school waar ze eindelijk van verlost zijn ook tegen hen deden.
Dat soort ellende.
ten eerste heb ik destijds alle ontgroeningsverhalen wel gehoord van vriendinnen.quote:Op zondag 3 september 2006 04:03 schreef Revolverheld het volgende:
verhaal
quote:Op zondag 3 september 2006 11:12 schreef Drive-r het volgende:
Ik denk dat je dan toch echt andere mensen moet gaan ontmoeten. Ik zie mensen die geen lid zijn niet bepaald als mensen die geen 'deel uitmaken van mijn wereld'. Lijkt me ook een behoorlijk saaie levenswijze.
Als je zelf lid bent geweest, zou je kunnen weten dat de dingen niet zo zwart/wit liggen. Natuurlijk gebeurt het zelden zo overduidelijk. Daarbij: zelf zou ik er ook niet op zitten wachten om om díe reden een baan te krijgenquote:Over het netwerken bij sollicitaties, dat gebeurt gelukkig zelden zo overduidelijk. Bij bedrijven die deze vraag stellen, hoef ik trouwens uberhaupt niet te werken. Ik ben zelf wel lid geweest, behoorlijk actief en heb een leuke tijd gehad. Maar heb niet het idee dat ik daar nu graag op beoordeeld wil worden, zowel in negatieve als in positieve zin...
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |