Kom er gezellig bij zitten!quote:Al een tijdje signaleren wij als DIG moderators dat het steeds gezelliger wordt hier in ons Digitale hoekje. En dat moeten we vooral zo houden.![]()
Maar tot nu toe hebben we nog niet echt een goed plekje gehad voor al deze gezelligheid, eigenlijk werden al de slowchat stukjes in ons FB topic gezet, waardoor de echte FB topics een beetje naar de achtergrond werden gedrukt en dat is dus niet de bedoeling. Vandaar dit topic, dat dus de kroeg is van de Digital Corner waar men elkaar met respect behandelt.
Lukt dat je niet dan wordt je door de uitsmijters, Slarioux, Lucille of QuietGuy naar buiten gesodemieterd. Schelden, flamen, mensen belachelijk maken, en alle andere zaken die de modjes hier niet thuis vinden horen worden dan ook gewist.
Je begrijpt het goed, dit is het allereerste deel van een slowchatreeks in DIG, laten we hopen dat er vele zullen volgen. Maak er wat leuks van, deel je dagelijkse zaken hier met mede lotgenoten.
De spelregels zijn hopelijk duidelijk. Wees lief tegen elkaar. Discussiëren kan, maar discussiëren over moderatiezaken behoren in het Feedbacktopic plaats te vinden. Het gaat hier vooral om de zaken die buiten het moderatiebeleid vallen en onderwerpen die niet een apart topic waard zijn. Moderatie zal hier dus een stuk losser zijn, aangezien je hier ook je ei kwijt kan over zaken die niet meteen met DIG te maken hebben (zoals je dagelijkse leven). Op deze manier komen we meer te weten over wie je bent, wat je doet en waar je interesses liggen.
quote:[Slowchat deeltje 13] Er is er 1 jarig, hoera!
[Slowchat deeltje 12] nog 7 daagjes :)
[Slowchat deeltje 11] wat een saaie topictitel
[Slowchat deeltje 10] Slarioux, wat een schattige avatar...
[Slowchat deeltje 9] deeltje 9 al
[Slowchat deeltje 8] Het word steeds drukker op #DIG!!!
[Slowchat deeltje 7] Slarioux goes VI
[Slowchat deeltje 6] Marty26, nerd in de ontkenningsfase
[Slowchat deeltje 5] Marty is zijn computer kwijt. Zoek mee!
[Slowchat deeltje 4] (bijna) weekend!!!!
[Slowchat deeltje 3] Nu ook op IRC
[Slowchat deeltje 2] Notorious_Roy is een Games nerd!
[Slowchat deeltje 1] QuietGuy schaamt zich :@
Geregistreerd op: woensdag 11 augustus 2004 @ 16:51quote:Op donderdag 12 augustus 2004 20:58 schreef Nac-Breda het volgende:
feest
Da's flink kut!quote:Op donderdag 12 augustus 2004 21:49 schreef Troel het volgende:
Bert heeft zijn pocket PC laten vallen
Wat dan?quote:Oew, en ik heb een heel leuk kado voor QG
Ik was gisteren jarig, ik ben nu volwassenquote:Op donderdag 12 augustus 2004 22:15 schreef Renesite het volgende:
Wat dan?
Ik ben 26januari jarig
Volegns mij was jij al beetje dronken Jumpquote:Op donderdag 12 augustus 2004 23:16 schreef Jump het volgende:
nu lag je legaan drinken in amerika
alcoholische danken dus
Ja, dat ga ik niet vertellen natuurlijkquote:Op donderdag 12 augustus 2004 21:49 schreef QuietGuy het volgende:
[..]
Da's flink kut!
[..]
Wat dan?
Hij begon gisteren aan de telefoon ook alquote:Op vrijdag 13 augustus 2004 08:52 schreef Troel het volgende:
[..]
Ja, dat ga ik niet vertellen natuurlijk
van cola en ice-tea ofzo ?quote:Op vrijdag 13 augustus 2004 06:51 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Volegns mij was jij al beetje dronken Jump![]()
Het grote kan-geen-ADSL-aansluiting-kiezen topic!quote:Op vrijdag 13 augustus 2004 07:49 schreef Rapid het volgende:
Op welke site kan ik duidelijk zien welke provider het beste is bij de postcode die ik opgeef?
Moet jij eens opletten na 20 liter colaquote:Op vrijdag 13 augustus 2004 10:03 schreef Jump het volgende:
van cola en ice-tea ofzo ?![]()
dan zie ik er zo uit:quote:Op vrijdag 13 augustus 2004 10:35 schreef devzero het volgende:
[..]
Moet jij eens opletten na 20 liter cola![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |