Kom er gezellig bij zitten!quote:Al een tijdje signaleren wij als DIG moderators dat het steeds gezelliger wordt hier in ons Digitale hoekje. En dat moeten we vooral zo houden.![]()
Maar tot nu toe hebben we nog niet echt een goed plekje gehad voor al deze gezelligheid, eigenlijk werden al de slowchat stukjes in ons FB topic gezet, waardoor de echte FB topics een beetje naar de achtergrond werden gedrukt en dat is dus niet de bedoeling. Vandaar dit topic, dat dus de kroeg is van de Digital Corner waar men elkaar met respect behandelt.
Lukt dat je niet dan wordt je door de uitsmijters, Slarioux, Lucille of QuietGuy naar buiten gesodemieterd. Schelden, flamen, mensen belachelijk maken, en alle andere zaken die de modjes hier niet thuis vinden horen worden dan ook gewist.
Je begrijpt het goed, dit is het allereerste deel van een slowchatreeks in DIG, laten we hopen dat er vele zullen volgen. Maak er wat leuks van, deel je dagelijkse zaken hier met mede lotgenoten.
De spelregels zijn hopelijk duidelijk. Wees lief tegen elkaar. Discussiëren kan, maar discussiëren over moderatiezaken behoren in het Feedbacktopic plaats te vinden. Het gaat hier vooral om de zaken die buiten het moderatiebeleid vallen en onderwerpen die niet een apart topic waard zijn. Moderatie zal hier dus een stuk losser zijn, aangezien je hier ook je ei kwijt kan over zaken die niet meteen met DIG te maken hebben (zoals je dagelijkse leven). Op deze manier komen we meer te weten over wie je bent, wat je doet en waar je interesses liggen.
quote:[Slowchat deeltje 12] nog 7 daagjes :)
[Slowchat deeltje 11] wat een saaie topictitel
[Slowchat deeltje 10] Slarioux, wat een schattige avatar...
[Slowchat deeltje 9] deeltje 9 al
[Slowchat deeltje 8] Het word steeds drukker op #DIG!!!
[Slowchat deeltje 7] Slarioux goes VI
[Slowchat deeltje 6] Marty26, nerd in de ontkenningsfase
[Slowchat deeltje 5] Marty is zijn computer kwijt. Zoek mee!
[Slowchat deeltje 4] (bijna) weekend!!!!
[Slowchat deeltje 3] Nu ook op IRC
[Slowchat deeltje 2] Notorious_Roy is een Games nerd!
[Slowchat deeltje 1] QuietGuy schaamt zich :@
[Gmail-reeks] Bedank hier Slarioux, Jump en QuietGuy!quote:Op woensdag 28 juli 2004 14:16 schreef devzero het volgende:
je eerste naamtopic aah
quote:[21:56] <jump> QuietGuy^B,^B wordt het niet tijd voor eens een andere OP in slowchat ? al 12 delen het
zelfde :p
[21:57] <QuietGuy> stel iets leuks voor jump
quote:Op woensdag 28 juli 2004 14:19 schreef QuietGuy het volgende:
vanavond mss eens iets makenquote:
Een wat???quote:Op woensdag 28 juli 2004 14:27 schreef EL_REY het volgende:
wie wil er hier een fiets kopen?
Een fietsquote:Op woensdag 28 juli 2004 16:03 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Een wat???![]()
Hey maar zin om vrijdag wat te borrelen? ergens op het strand ofzo?quote:Op woensdag 28 juli 2004 16:03 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Een wat???![]()
fiets (de ~, ~en)quote:Op woensdag 28 juli 2004 16:03 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Een wat???![]()
ik gebruik hem toch ?quote:Op woensdag 28 juli 2004 22:42 schreef QuietGuy het volgende:
Ow enneuh, wel chatten he
Ik heb 10 euro besteed aan een licentie voor die stats terwijl het ook open source kan, dus vul de stats maar goed
alé ik ben een hollander mannekes!quote:Op woensdag 28 juli 2004 22:43 schreef devzero het volgende:
10 euro, je was gewoon te zuinig voor de 15 euro licentie
Ben nu net klaar. En dat deed ik per 15 stuks ofzo. Maar ja zijn er best veelquote:Op woensdag 28 juli 2004 22:02 schreef Jump het volgende:
kan je niet over het netwerk stuk of 10 pc's tegelijkertijd doen ?![]()
of ben je zo bezig ?
de allereerste TT was het beste van allemaalquote:Op woensdag 28 juli 2004 23:29 schreef Slarioux het volgende:
Topictitel take-over
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |