(bron: www.janullrich.de)quote:Mit meinem 16. Platz heute kann ich gut leben. Die paar Sekunden Rückstand auf Armstrong bereiten mir kein Kopfzerbrechen. Die Strecke durch die City hatte es mit ihrer Kopfsteinplaster-Passage ganz schön in sich. Ich bin deshalb bewusst kein volles Risiko gegangen. Noch liegen fast 3.400 km vor uns - da kann noch sehr viel passieren.
tis wel een tik maar je kan pas zeggen na die 3 weken of hem die 15 seconden wel of niet parte gespeeld hebbenquote:Op zondag 4 juli 2004 19:23 schreef EnderOnline het volgende:
zich niet druk maken over 17 seconde, lekkere instelling :S als ie daar de tour mee wint moet ie wel ehel veel meer talent hebben dan armstrong
Heeft ie ook.quote:Op zondag 4 juli 2004 23:39 schreef Bartoli het volgende:
[..]
tis wel een tik maar je kan pas zeggen na die 3 weken of hem die 15 seconden wel of niet parte gespeeld hebben
Ik weet het niet, heb het idee dat der Jan weer eens niet superfit is (nog niet) Hoop dat tie zich voor de bergen, wat meer in vorm heeft gereden.quote:Op woensdag 7 juli 2004 21:31 schreef JanJanJan het volgende:
Jan gaat zijn tweede tour winnen.
Zijn vorige zege is van 1997![]()
![]()
![]()
het gaat er niet om of die 15 seconde nou echt het verschil gaan maken of niet, het gaat er om dat het hem bij voorbaat al niks kan schelen.quote:tis wel een tik maar je kan pas zeggen na die 3 weken of hem die 15 seconden wel of niet parte gespeeld hebben
Het zou mooi zijn als het wat warmer wordt. Ullrich houd niet zo van regen en kou. Maar de weersvoorspellingen zijn gunstig, de temperatuur gaat deze week serieus de lift in. 30 graden wordt mogelijk.quote:Op maandag 12 juli 2004 01:13 schreef mitt het volgende:
Toch is dit ideaal voor Jan..ik heb hem amper gezien, en dat is een goed teken..
Ik hoop dat hij het kan..elk tijdverlies vanaf nu zal me wel teleurstellen
Hij zei niet dat het hem niets kon schelen, hij zei dat het hem geen kopzorgen bezorgt. Dat is niet helemaal hetzelfde.quote:Op maandag 12 juli 2004 01:09 schreef EnderOnline het volgende:
[..]
het gaat er niet om of die 15 seconde nou echt het verschil gaan maken of niet, het gaat er om dat het hem bij voorbaat al niks kan schelen.
Is dit een quote van die Nos commentator?quote:Op donderdag 15 juli 2004 00:07 schreef sniper20 het volgende:
Jan Ulrich komt symphatiek over. Hij is tenminste nog toegankelijk voor de pers en maakt er niet z'on drukte van dan Armstrong en Hamilton. Ik hoop in ieder geval dat hij het Armstrong flink moeilijk maakt.
Hij zou het wel verdienen vind ik.quote:Op donderdag 15 juli 2004 00:41 schreef MrX1982 het volgende:
Der Jan moet winnen
Vind ik ook, altijd maar tweede worden op 1997 na is ook niets. Lance moet de troon afgeven aan Jan.quote:Op donderdag 15 juli 2004 00:46 schreef Steijn het volgende:
[..]
Hij zou het wel verdienen vind ik.
Helaas helaasquote:Op donderdag 8 juli 2004 04:54 schreef Bonobo11 het volgende:
[..]
Ik weet het niet, heb het idee dat der Jan weer eens niet superfit is (nog niet) Hoop dat tie zich voor de bergen, wat meer in vorm heeft gereden.![]()
lijkt me wel jaquote:Op vrijdag 16 juli 2004 19:17 schreef mitt het volgende:
Jan, wat doe je ons aan
weg kans op eindzege lijkt me..
Dan staat hij gelijk met Joop Zoetemelk, ook 6 keer tweede en 1 keer eerste.quote:Op vrijdag 16 juli 2004 20:28 schreef SaintOfKillers het volgende:
Die 6e keer 2de worden.....het zal niet makkelijk zijn.
Zo praat je niet over der Janquote:Op zaterdag 17 juli 2004 21:07 schreef mitt het volgende:
Jan gaat niet eens tweede worden, hij is niet goed
Ach, hij blijft wel veel populairder dan Armstrong. En dat als Duitser. Toch ook geen slechte prestatie.quote:Op zaterdag 17 juli 2004 21:07 schreef mitt het volgende:
Jan gaat niet eens tweede worden, hij is niet goed
Je gelooft het zelfquote:Op zaterdag 17 juli 2004 22:58 schreef dolle_hond het volgende:
maar: vandaag was beter dan gisteren, dus hij groeit
En daar is weer een echte, onvervalste, authentieke succes-supporter.quote:Op zaterdag 17 juli 2004 22:29 schreef gimme.shelter het volgende:
Hoezo is ie populairder dan Armstrong?? Hij presteert nooit wat als ie het moet doen!! Leuk om daar supporter van te zijn!
Je populariteit hangt toch niet af van je overwinningen. Ik ben Ullrich-fan omdat ik hem mooi vind fietsen. Met veel machtsvertoon (mits hij in vorm is zoals in Zwitserland) op de grote plaat de bergen op, een bovenlichaam dat geen spier vertrekt in de tijdritten. Een echte hardrijder. Ook Flecha en Vinokourov zijn renners waar ik fan van ben.quote:Op zaterdag 17 juli 2004 22:29 schreef gimme.shelter het volgende:
Hoezo is ie populairder dan Armstrong?? Hij presteert nooit wat als ie het moet doen!! Leuk om daar supporter van te zijn!
als hij in dit tempo doorgroeit, kan hij over drie weken LA breken.quote:Op zaterdag 17 juli 2004 23:10 schreef Georges het volgende:
[..]
Je gelooft het zelf
Met veel machtsvertoon.....hij verliest altijd! Welk machtsvertoon????quote:Op zondag 18 juli 2004 01:29 schreef Steijn het volgende:
[..]
Je populariteit hangt toch niet af van je overwinningen. Ik ben Ullrich-fan omdat ik hem mooi vind fietsen. Met veel machtsvertoon (mits hij in vorm is zoals in Zwitserland) op de grote plaat de bergen op, een bovenlichaam dat geen spier vertrekt in de tijdritten. Een echte hardrijder. Ook Flecha en Vinokourov zijn renners waar ik fan van ben.
Als je voor de winnaar bent, ben je dus niet voor Ullrich....sorry.quote:Op zondag 18 juli 2004 00:37 schreef Oldbie het volgende:
[..]
En daar is weer een echte, onvervalste, authentieke succes-supporter.
Ik ben voor de winnaar
Er zijn nog andere wedstrijden dan de Tour. Moeten ze tegen Lance ook eens zeggen.quote:Op zondag 18 juli 2004 21:47 schreef gimme.shelter het volgende:
[..]
Met veel machtsvertoon.....hij verliest altijd!
Er moet maar eens wat meer aandacht besteed worden aan de UCI-ranking. Maar dit zal misschien met de Pro Tour verbeteren, aangezien de leider daar misschien z'n eigen truitje krijgt. Da's dan de meest complete renner van het peleton. Dat truitje zal Armstrong nooit dragen. Ullrich ook niet trouwens.quote:Op zondag 18 juli 2004 22:02 schreef Leatherface het volgende:
De Tour is gewoon verreweg het grootste wielerevenement.
Maar er zijn veel andere prestigieuze races. Echter is het wielrennen een op zichzelf staande subcultuur, die voor de niet - kenners niet direct heel toegankelijk is. En aangezien de Tour het meest prestigieuze en herkenbare is, is het meteen hét uithangbord van de wielersport en daardoor krijgt het ten opzichte van overige koersen onevenredig veel prestige en aandacht.
ik weet niet hoor, maar als ullrich niet in het wiel van armstrongs ploeg kan blijven, kan hij ook niet in het wiel van zijn eigen ploeg blijven, als die net zo hard zou fietsen, en als zijn ploeg zachter zou fietsen, zou hij er niets aan hebben. wieltje kleven kan net zo goed bij je concurrent, daar heb je geen ploeg voor nodig.quote:Reden dat Ulrich ook minder goed presteert is de ploeg om hem heen denk ik!
Armstrong rijdt vaak nog "lang" met 5 mensen om hem heen, waar ulrich nog maar 2 mensen om zich heen heeft!
Dat lijkt me zeker ook wel te maken hebben met het beklimmen van een berg! (ik zeg niet dat hij dan met Armstrong naar de finish rijdt, maar hij zal wel minder verliezen lijkt me)
Het gaat er om dat de ploeg van Armstrong de koers controleert en vaak enorme tempoversnellingen doorvoert waar Jan niet goed tegen kan.quote:Op maandag 19 juli 2004 02:08 schreef EnderOnline het volgende:
[..]
ik weet niet hoor, maar als ullrich niet in het wiel van armstrongs ploeg kan blijven, kan hij ook niet in het wiel van zijn eigen ploeg blijven, als die net zo hard zou fietsen, en als zijn ploeg zachter zou fietsen, zou hij er niets aan hebben. wieltje kleven kan net zo goed bij je concurrent, daar heb je geen ploeg voor nodig.
de man die door reed toen Jan viel ?quote:Op maandag 19 juli 2004 02:08 schreef EnderOnline het volgende:
[..]
en wij missen beloki
7 minuten is erg veel... te veel lijkt me..quote:Op dinsdag 20 juli 2004 16:48 schreef jojomen4 het volgende:
Mooi gereden vandaagMisschien dat ie morgen in de tijdrit 7 min goed kan maken.
Precies.quote:Op zondag 18 juli 2004 21:53 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Er zijn nog andere wedstrijden dan de Tour. Moeten ze tegen Lance ook eens zeggen.
quote:Op dinsdag 20 juli 2004 16:37 schreef CANARIS het volgende:
[..]
Armstrong als sportsman wachtte wel op jan en samen reden ze beloki in grond en bodem.
Tja, zoals Maarten Ducrot zei "het zou verboden moeten worden".quote:Op dinsdag 20 juli 2004 23:29 schreef MrX1982 het volgende:
CSC zit diep in de reet van Armstrong en de zijne
Ik dacht dat teamorders in de Formule 1 erg waren maar hier in de Tour zijn er gewoon orders tussen de teams
Ducrot zegt niet veel zinnige dingen maar dit is wel een zinnig iets.quote:Op dinsdag 20 juli 2004 23:33 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Tja, zoals Maarten Ducrot zei "het zou verboden moeten worden".
quote:Op dinsdag 20 juli 2004 23:36 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Ducrot zegt niet veel zinnige dingen maar dit is wel een zinnig iets.
Hopelijk wordt Jens Voigt een beetje heel erg afgemaakt in de duitse pers
Ik hoop het, ik denk het ook wel, want Der Jan is best populair in Duitsland (en terecht). En duitsers denken meer in landen als in ploegen bij het wielrennen, dus ik denk dat een hoop mensen het niet zullen begrijpen.quote:Op dinsdag 20 juli 2004 23:36 schreef MrX1982 het volgende:
Hopelijk wordt Jens Voigt een beetje heel erg afgemaakt in de duitse pers
Vandaag zaten ze er echt tot met hun ellebogen in.quote:Op dinsdag 20 juli 2004 23:29 schreef MrX1982 het volgende:
CSC zit diep in de reet van Armstrong en de zijne
Om topsporter wil toch winnen als dat mogelijk is? Ik kan iig niet begrijpen dat als je er zo dichtbij zit tevreden bent met een 2de plek zonder voor de 1ste te knokken.quote:Op woensdag 21 juli 2004 11:52 schreef SaintOfKillers het volgende:
Als CSC tevreden is met een tweede plaats, is dat hun goed recht. En het staat ons dan vrij om dat een laffe manier van koersen te vinden.
Maar om dan te gaan beweren dat team-orders moesten verboden worden en woorden als broedermoord te gaan gebruiken....
We verzinnen dit zelf niet.. Ik heb Jens Voigt exact die term horen gebruiken bij de ARD, en niet omdat de journalist die term in zijn vraag eerder had gebruikt... Hij zei dattie hoopte dat het Duitse publiek hem een beetje deze broedermoord kon vergeven... met een big smile..quote:Op woensdag 21 juli 2004 11:52 schreef SaintOfKillers het volgende:
Maar om dan te gaan beweren dat team-orders moesten verboden worden en woorden als broedermoord te gaan gebruiken....
Precies. Maar dit is niet het CSC of Basso-bash topic, maar het Jan Ullrich topic.quote:Op woensdag 21 juli 2004 13:02 schreef jojomen4 het volgende:
Om topsporter wil toch winnen als dat mogelijk is? Ik kan iig niet begrijpen dat als je er zo dichtbij zit tevreden bent met een 2de plek zonder voor de 1ste te knokken.
Als je na de tour conclusies gaat trekken en je ziet dat je 2de bent geworden waar dat niet verwacht was mag je tevreden zijn maar niet tijdens de tour jezelf er al bij neerleggen.
Toch iets minder zweetdief dan Zoetemelk.quote:Op woensdag 21 juli 2004 17:58 schreef BGN het volgende:
Eigenlijk moet een Jan Ullrich topic twee pagina's krijgen, niet meer niet minder. De opvolger van Joop Zoetemelk
Kivilevquote:Op woensdag 21 juli 2004 18:12 schreef jojomen4 het volgende:
Hoe heette die vriend van Vino ook alweer die was overleden, ik zit al 2 weken over z'n naam te denken.
Met Guerini, Vino, Klöden en Botero zat hij in een droomploeg.quote:Op woensdag 21 juli 2004 18:25 schreef Wombcat het volgende:
Da's waar, maar ik heb ook het idee dat Ullrich ook sterker was geweest als hij bij Riis had gereden. Volgens mij kan die zijn renners goed motiveren.
Aan de andere kant was de voorbereiding van Ullrich dit jaar wel beter dan vorige jaren (itt wat in de pers beweerd is, was hij in april niet zoveel boven zijn gewicht als in andere jaren).
Ik ook en dat moet wel te doen zijn, bijvoorbeeld in de laatste tijdrit kan ie nog wel wat goed maken op Basso.quote:Op woensdag 21 juli 2004 22:36 schreef JanJanJan het volgende:
Jan, ik hoop dat ie nog tweede wordt.
Misschien kan hij the Lance nog aanvallen, of anders de 2de stek van il Ivan bestoken, eventueel met de hulp van le Richard.quote:Op donderdag 22 juli 2004 00:03 schreef MrX1982 het volgende:
Ik hoop dat der Jan vandaag nog wat leuks in petto heeft.
Dat valt idd te hopen. Ik hoop iig wel op een spannende etappe. Maar komt vast goedquote:Op donderdag 22 juli 2004 00:10 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Misschien kan hij the Lance nog aanvallen, of anders de 2de stek van il Ivan bestoken, eventueel met de hulp van le Richard.
En Basso.quote:Op donderdag 22 juli 2004 12:21 schreef CANARIS het volgende:
Ullrich maakt de Tour elk jaar weeer spanned
Neem vorig jaar ,. Dat was één van de beste tours ooit. Jan had daar veel debet aan . (Natuurlik ook Lance)
Geweldig hoe die twee elkaar bevecht . Jan weet dat lance eigenlijk te sterk is , en wat doet Jan.???
Hij vecht , hij vecht hij vecht.
Daar kan de hele nederlandse wielersport nog wat van leren.
Da's waar, maar normaal gesproken geen reden voor Ullrich om het niet te proberen.quote:Op donderdag 22 juli 2004 14:46 schreef Remzz het volgende:
Ik zie het nog niet gebeuren als ik het vandaag zo zie. Als Ullrich ook maar een paar meter afstand neemt denk ik dat er weer een ploeg van 18 man gaat rijden...
Tot op zekere hoogte ja.quote:Op vrijdag 23 juli 2004 21:13 schreef erikh het volgende:
tja maar armstrong concentreert zich echt alleen op de tour he, blijft toch de grootste wielerronde die er is.
Het was jammer voor Boogerdquote:Op zaterdag 24 juli 2004 13:41 schreef Wombcat het volgende:
Rebellin die in één week LBL, Waalse Pijl en AGR wint, da's ook pure klasse.
Ik hoop dat hij dan ook wat vroeger begint aan z'n voorbereiding, anders moeten ze hem naar boven rollen.quote:Op zondag 25 juli 2004 20:56 schreef mitt het volgende:
nou tot over een jaar Jan, of gaat ie wel naar de OS..
Ik hoop dat hij volgend jaar de Giro rijdt, alleen al om alle drie de grote rondes te hebben gewonnen..
Jan verliest de Tour niet door zijn voorbereiding, maar door zijn ziekte/warm naar koud in de Pyreneen..quote:Op zondag 25 juli 2004 20:58 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Ik hoop dat hij dan ook wat vroeger begint aan z'n voorbereiding, anders moeten ze hem naar boven rollen.
mooi zo Janquote:Op zondag 25 juli 2004 21:01 schreef Joene het volgende:
Jan rijd wel Olympische spelen , zie www.janullrich.de
ik denk eerder een combinatie evenals een geweldige armstrongquote:Op zondag 25 juli 2004 20:59 schreef mitt het volgende:
[..]
Jan verliest de Tour niet door zijn voorbereiding, maar door zijn ziekte/warm naar koud in de Pyreneen..
Ik denk dat zelfs Godefroot dat niet meer gelooft.quote:Op zondag 25 juli 2004 20:59 schreef mitt het volgende:
[..]
Jan verliest de Tour niet door zijn voorbereiding, maar door zijn ziekte/warm naar koud in de Pyreneen..
Dat zou wel wat zijn , want lance rijdt nietquote:Op zondag 25 juli 2004 21:01 schreef mitt het volgende:
[..]
mooi zo Jan
Jan in vorm voor de olympische tijdrit
Grote kans dat Ulle em wint, want Millar rijd he ook niet.quote:Op zondag 25 juli 2004 21:02 schreef Joene het volgende:
[..]
Dat zou wel wat zijn , want lance rijdt niet
Wat een gekut gister met z'n bandquote:Op zondag 8 augustus 2004 13:57 schreef mitt het volgende:
Jan had gister last een lekke band
Toch zag hij er goed uit, ik verwacht iets gouds in Athene
Niks, noppes, nadaquote:Op woensdag 18 augustus 2004 13:26 schreef Joene het volgende:
Jan ,wat ga je laten zien zometeen ?
Als de concurrentie op het strand zit moet het toch eindelijk eens lukken.quote:Op woensdag 18 augustus 2004 17:01 schreef mitt het volgende:
dan maar de Vuelta![]()
Geen Jan morgenquote:Op zaterdag 21 augustus 2004 21:46 schreef mitt het volgende:
Morgen in Zurich
hup Jan, maak er wat van
Bron: http://www.oranje.nl/planet/show/id=963749/contentid=501033quote:BERLIJN (ANP) - De Duitse renner Jan Ullrich zal zondag in de strijd om de wereldbeker niet aan de start verschijnen bij het Kampioenschap van Zürich. Hij kampt met een blessure aan het zitvlak die hij opliep tijdens de tijdrit op de Olympische Spelen in Athene.
Dat maakte teamchef Mario Kummer van de T-mobile ploeg zaterdag bekend. ,,Misschien lag het aan de ongewone broek van het nationale team. Bij T-mobile gebruikt hij een speciaal leren zitvlak'', aldus Kummer. Ullrich stelde teleur op de Spelen met een negentiende plaats in de wegwedstrijd en een zevende stek in het tijdrijden. In Zürich eindigde Ullrich al vier keer als tweede
quote:Op zondag 22 augustus 2004 15:16 schreef mitt het volgende:
en het WK?
quote:Jan Ullrich gaat zondag niet van start in de wegwedstrijd bij de WK in het Italiaanse Verona. De Duitse renner van T-Mobile heeft te veel last van een virale infectie. "Ullrich kan geen competitie rijden. Hij is te zwak", aldus zijn persoonlijk begeleider Rudy Pevenage. Eerder trok Ullrich zich al terug voor de individuele tijdrit van woensdag.
Ik denk juist van niet! Kweenie, kep zo'n gevoel dat-ie niet gaat winnen.quote:Op dinsdag 29 maart 2005 23:22 schreef Wombcat het volgende:
Ben nu eigenlijk bang dat het weer Armstrong gaat worden, maar wie weet.
Ik hoop iig van nietquote:Op dinsdag 29 maart 2005 23:23 schreef Arcee het volgende:
[..]
Ik denk juist van niet! Kweenie, kep zo'n gevoel dat-ie niet gaat winnen.
Zeven.
quote:Op woensdag 30 maart 2005 10:27 schreef zjroentje het volgende:
En hij schijnt nog dikker dan normaal te zijn.
Dat klinkt beter.quote:Op dinsdag 5 april 2005 21:43 schreef Bartoli het volgende:
Heb fotos gezien van Ullrich, ziet er erg afgetraind uit
quote:
Opbouwende kritiek mag ook hoor.quote:Op woensdag 8 juni 2005 23:06 schreef Arcee het volgende:
Ik dit topic kun je eigenlijk maar 1 ding posten:Der Jan
Dat heb je met Ullrich, heel onvoorspelbaar.quote:Op woensdag 8 juni 2005 23:01 schreef Wombcat het volgende:
(...) dacht ik het al eerder, maar kreeg helaas ongelijk.![]()
Dat moet ie niet doen, hij moet zelf armstrong in de vernieling rijdenquote:Op woensdag 8 juni 2005 22:48 schreef Wombcat het volgende:
maar Vinokourov aan zijn eerste helpen mag ook
Waarom?quote:Op donderdag 9 juni 2005 10:13 schreef zjroentje het volgende:
Volgens mij wordt het een compleet fiasco met Jan dit jaar in de Tour.
Ik kan er ook gewoon naastzitten.quote:
Ja, eigenlijk kon hij Guerini ook niet volgenquote:
Hij had toch een nieuwe vriendin?quote:Op maandag 20 juni 2005 12:29 schreef zjroentje het volgende:
Hij komt echt niet meer fatsoenlijk omhoog, onze olijke Duitse vrind.
Whehe, die verwachtte ik al.quote:Op maandag 20 juni 2005 12:32 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Hij had toch een nieuwe vriendin?
Dat lukte hem vorig jaar al, en zal hem dit jaar ook wel 'glansrijk' lukken.quote:Op maandag 20 juni 2005 12:51 schreef MrX1982 het volgende:
Der Jan moet eens van die eeuwige tweede plaats afkomen
Nee stapje hoger moet hij eindigen.quote:Op maandag 20 juni 2005 14:26 schreef Intxaurraga het volgende:
Dat lukte hem vorig jaar al, en zal hem dit jaar ook wel 'glansrijk' lukken.
Yep, same here!quote:Op maandag 20 juni 2005 22:22 schreef knep het volgende:
Gunnen doe ik het hem ook alleen heb ik er ook een hard hoofd in.
Ullrich had van tevoren al wel gezegd niet voor het klassement te gaan in Zwitserland.quote:Op dinsdag 21 juni 2005 10:11 schreef placebeau het volgende:
Da's natuurlijk praat achteraf, maar toch zou ik nog niet te veel conclusies trekken uit de Tour de Suisse.
Het resultaat maakt me minder uit, maar het was die kop van Ullrich. Die "ik zou naar 't wc moeten, maar ik krijg 'm er niet uit geperst"-look. Die vult me niet met vertrouwen.quote:Op dinsdag 21 juni 2005 10:18 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Ullrich had van tevoren al wel gezegd niet voor het klassement te gaan in Zwitserland.
Pcies...zijn kop sprak boekdelen!quote:Op dinsdag 21 juni 2005 10:33 schreef SaintOfKillers het volgende:Het resultaat maakt me minder uit, maar het was die kop van Ullrich. Die "ik zou naar 't wc moeten, maar ik krijg 'm er niet uit geperst"-look. Die vult me niet met vertrouwen.
Je moet niet teveel op de kop van Ullrich af gaan. Als hij aan het afzien is, zie je dat direct op zijn kop. Armstrong had het ongetwijfeld even zwaar in de Dauphine, dat zie je alleen niet.quote:Op dinsdag 21 juni 2005 10:33 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Het resultaat maakt me minder uit, maar het was die kop van Ullrich. Die "ik zou naar 't wc moeten, maar ik krijg 'm er niet uit geperst"-look. Die vult me niet met vertrouwen.
Jij dacht dat ik dat serieus meende ?quote:Op dinsdag 21 juni 2005 10:07 schreef Letterman het volgende:
[..]
En eerlijk gezegt dacht ik te zien dat het geen toneel was hoor!
Alleen Armstrong reed toch wel lekker door...quote:Op dinsdag 21 juni 2005 13:22 schreef Ereinion het volgende:
[..]
Je moet niet teveel op de kop van Ullrich af gaan. Als hij aan het afzien is, zie je dat direct op zijn kop. Armstrong had het ongetwijfeld even zwaar in de Dauphine, dat zie je alleen niet.
Toen Armstrong in de Tour van 2003 zwarte sneeuw zag, zag je dat ook duidelijk aan z'n gezicht, hoor.quote:Op dinsdag 21 juni 2005 13:22 schreef Ereinion het volgende:
[..]
Je moet niet teveel op de kop van Ullrich af gaan. Als hij aan het afzien is, zie je dat direct op zijn kop. Armstrong had het ongetwijfeld even zwaar in de Dauphine, dat zie je alleen niet.
Zoals eigenlijk ieder jaar...quote:Op donderdag 9 juni 2005 10:13 schreef zjroentje het volgende:
Volgens mij wordt het een compleet fiasco met Jan dit jaar in de Tour.
Sure...quote:Op zaterdag 2 juli 2005 23:43 schreef Radegast het volgende:
Hij blijft DE topfavoriet voor de eindzege in 2006.
Nou idd... Nrs 1, 2, 4 en 6 na de proloog van de Tour, oppermachtig bij vrouwen-Wimbledon, morgen zal die Roddick wel winnen van die Federer...quote:Op zondag 3 juli 2005 00:10 schreef kamagurka het volgende:
[..]
T wordt weer een gezellig amerikaans sportzomertje![]()
Inderdaad, Armstrong is nu ook niet meteen een Indurain die met het gezicht waarmee hij alles en iedereen 5 jaar lang het snot uit hun neus had gereden opeens moet lossen hé ...quote:Op vrijdag 24 juni 2005 08:37 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Toen Armstrong in de Tour van 2003 zwarte sneeuw zag, zag je dat ook duidelijk aan z'n gezicht, hoor.
Goed puntquote:Op zondag 3 juli 2005 02:13 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Ach je kunt het ook positief bekijken, als wij door een achterruit van een auto knallen wordt dat een maand op intensieve en een jaar revalidatie, Ullrich wordt de dag erna 12de in een tijdrit .
Doordat de uitslag is geneutraliseerd door die valpartij in het peloton tijdens die sprint.quote:Op zondag 3 juli 2005 19:01 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
En nu staat hij opeens toch terug op 1'08'
Ongetwijfeld. Hopelijk is de Tour dan nog bezig.quote:
Hehe... idd.quote:Op zondag 3 juli 2005 21:02 schreef SaintOfKillers het volgende:
Ongetwijfeld. Hopelijk is de Tour dan nog bezig.
Denk dat dat in de algemene uitslag wel weer gelijk getrokken gaat worden, 't was weer een valpartij in de laatste km. Vinokourov zal wel zijn tijdwinst behouden lijkt me, maar daar is dit topic niet voorquote:Op donderdag 7 juli 2005 16:59 schreef Radegast het volgende:
Is hij nu zeven seconden ingelopen op Armstrong?
Helaas moet ik je wat teleurstellen, maar vandaag verwacht ik meer vuurwerk dan morgen.quote:Op dinsdag 12 juli 2005 11:25 schreef MrX1982 het volgende:
Beter laat Ullrich iets moois zien vandaag. Helaas moet ik vanmiddag werken![]()
Maar morgen hoef ik niet te werken. En dat is dé Alpenetappe natuurlijk
Maar de rit van morgen is wel mooierquote:Op dinsdag 12 juli 2005 11:41 schreef Wombcat het volgende:
Helaas moet ik je wat teleurstellen, maar vandaag verwacht ik meer vuurwerk dan morgen.
Morgen verwacht ik een groepje met de favorieten aan de finish (groep van een man of 6-15, afhankelijk van hoe goed iedereen precies is).
Vandaag is er meer kans op tijdsverschillen tussen de topfavorieten dan morgen.
Da's waar.quote:
Jan was weer goed jaquote:Op zaterdag 16 juli 2005 18:21 schreef Radegast het volgende:
Goed gereden vandaag. Podium is weer in zicht.
Ik zeg toch , lance is beterquote:Op zaterdag 16 juli 2005 18:50 schreef SeLang het volgende:
Der Jan heeft wel 04' 34" goed te maken.
Ik denk niet dat Armstrong nog 04' 34" gaat verliezen op Der Jan.
Tenzij hij morgen diarree heeft
Exact.quote:Op zaterdag 16 juli 2005 19:56 schreef MrX1982 het volgende:
Der Jan blijft mijn favoriet, prachtige renner vooral de uitdrukking op zijn gezicht
Geweldig gezicht... Jammer voor hem dat t geen 'gekke-bekken-trekken-wedstrijd' isquote:Op zaterdag 16 juli 2005 19:56 schreef MrX1982 het volgende:
Zonde het was een moedige poging vandaag.
Der Jan blijft mijn favoriet, prachtige renner vooral de uitdrukking op zijn gezicht
Dat vind ik juist zo mooi. Je ziet echt dat het zwaar is en als je hem dan zo ziet lijden krijg ik wel een beetje medelijden zeker als Lance dan weer eens wegspringtquote:Op zaterdag 16 juli 2005 19:58 schreef JoeyT het volgende:
Geweldig gezicht... Jammer voor hem dat t geen 'gekke-bekken-trekken-wedstrijd' is![]()
Ik vind het een goeie vent en goeie wielrenner... Maar heb altijd t idee dat hij gewoon niet hard genoeg traint...quote:Op zaterdag 16 juli 2005 20:07 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Dat vind ik juist zo mooi. Je ziet echt dat het zwaar is en als je hem dan zo ziet lijden krijg ik wel een beetje medelijden zeker als Lance dan weer eens wegspringt
Ja dat schijnt hem idd telkens te nekken. Hij is wellicht iets te lui om een hele grote te worden. Dat is dan wel weer karakteriserend. Hij wil gewoon nog leven naast het fietsenquote:Op zaterdag 16 juli 2005 20:09 schreef JoeyT het volgende:
Ik vind het een goeie vent en goeie wielrenner... Maar heb altijd t idee dat hij gewoon niet hard genoeg traint...
Tsja als topsporter moet je toch echt de keuze maken of je wilt leven of fietsen... Het kan geen combi zijn... Maar ik hoop dat ie 2e wordt...quote:Op zaterdag 16 juli 2005 20:13 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Ja dat schijnt hem idd telkens te nekken. Hij is wellicht iets te lui om een hele grote te worden. Dat is dan wel weer karakteriserend. Hij wil gewoon nog leven naast het fietsen
Daar heb je gelijk in maar het tekent hem wel. Dat vind ik persoonlijk wel mooi ook al wint hij er wellicht niet meerdere tours mee.quote:Op zaterdag 16 juli 2005 20:17 schreef JoeyT het volgende:
Tsja als topsporter moet je toch echt de keuze maken of je wilt leven of fietsen... Het kan geen combi zijn... Maar ik hoop dat ie 2e wordt...
Tweede gaat-ie niet meer redden.quote:Op zaterdag 16 juli 2005 20:19 schreef MrX1982 het volgende:
Daar heb je gelijk in maar het tekent hem wel. Dat vind ik persoonlijk wel mooi ook al wint hij er wellicht niet meerdere tours mee.
2de zou mooi zijn en mss volgend jaar zonder Lance
Volgend jaar moet T-Mobile gewoon 180 acteurs inhuren die twee weken voor de echte Tour aan een fake-Tour met Jan beginnen.quote:Op donderdag 21 juli 2005 18:47 schreef mitt het volgende:
Hij komt altijd wel goed in de vorm in de derde week.
helaas IETS TE LAAT Jan.
hij moet gewoon zogenaamd wat harder door een autoruit heen klappen zodat z'n hele hoofd ingepakt moet worden. Niemand die het ziet dat het eigenlijk iemand anders is.quote:Op donderdag 21 juli 2005 18:49 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Volgend jaar moet T-Mobile gewoon 180 acteurs inhuren die twee weken voor de echte Tour aan een fake-Tour met Jan beginnen.
Ullrich en strakke reet in één post.quote:Op donderdag 21 juli 2005 18:55 schreef Arcee het volgende:
Jan komt op 't podium.
Die gaat een rétestrakke tijdrit wegzetten zaterdag.
Jan ziet er afgetraind uit.quote:Op donderdag 21 juli 2005 18:56 schreef SaintOfKillers het volgende:
Ullrich en strakke reet in één post.
6 minuten, dat pakte zelfs de allerbeste Indurain niet in een tijdrit op een andere klassementsrijder ...quote:Op zaterdag 23 juli 2005 00:25 schreef RAILGUNNER het volgende:
Ik hoop op deze top-4, na de tijdrit (armstrong is toch niet meer te pakken)
1 Armstrong
2 Der Jan
3 Rasussen
4 Basso
Toch even dagdromen; hoe mooi zou het zijn als Ullrich zo sterk rijdt, en Armstrong enorm kut, dat Ullrich vanuit het niets het geel pakt...
* Zhukov dagdroomt (nachtdroomt eigenlijk) voluit meequote:Op zaterdag 23 juli 2005 00:25 schreef RAILGUNNER het volgende:
Toch even dagdromen; hoe mooi zou het zijn als Ullrich zo sterk rijdt, en Armstrong enorm kut, dat Ullrich vanuit het niets het geel pakt...
Vandaag zei Marc Wauters al, toch een ploegmaat van Rasmussen, in de krant dat het hem énorm zou verbazen indien Ullrich niet de derde plaats zou nemen. Het is bijna helemaal op bij Rasmussen.quote:Op zaterdag 23 juli 2005 00:35 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
En hoe Rasmussen een minuut op Basso zou moeten pakken in een tijdrit is mij ook een mysterie hoor ...
Als er één ding is waar Rasmussen gewoon beter in is dan Ullrich, dan is het klimmen en dan vooral een steile klim. En op de steile klim van eergisteren kon hij zelfs daar Ullrich niet meer volgen. Het zou dan ook best kunnen dat Ullrich op z'n eigen terrein (de lange tijdrit) serieuze klappen gaat uitdelen.quote:Op zaterdag 23 juli 2005 11:29 schreef Dos37 het volgende:
Rasmussen heeft een tijdrit nog nooit vol gereden dus ik verwacht niet dat Ullrich hem nog inhaalt
Ik denk dat je daarvoor eerst het volledige oude DDR doping labo naar Jan zal mogen opsturen ...quote:Op zaterdag 23 juli 2005 01:15 schreef Zhukov het volgende:
Wat zou dat supergaaf zijn zeg, ik denk dat ik dan mijn oude DDR-vlag buiten hang![]()
Manfred Ewald even uit de kast halen.quote:Op zaterdag 23 juli 2005 12:51 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Ik denk dat je daarvoor eerst het volledige oude DDR doping labo naar Jan zal mogen opsturen ...![]()
Van onder de grond halen bedoel je ondertussen ...quote:Op zaterdag 23 juli 2005 12:55 schreef Leatherface het volgende:
[..]
Manfred Ewald even uit de kast halen.
Is ie dood dan?quote:Op zaterdag 23 juli 2005 12:57 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Van onder de grond halen bedoel je ondertussen ...
Juist, duidelijk best of the rest.quote:
En 23 seconden is zeker niet veel. Zeker niet "op z'n plaats" gezet of zo.quote:
Mwah, het waren er 34 op een gegeven moment en in de eerste tijdrit was 't meer dan een minuut. Dan is 23 seconden in deze veel langere tijdrit zeker acceptabel.quote:Op zaterdag 23 juli 2005 17:53 schreef SaintOfKillers het volgende:
En 23 seconden is zeker niet veel. Zeker niet "op z'n plaats" gezet of zo.
ja man, dat mag je ook wel hebben met dat verzet wat hij rondtraptquote:Op zaterdag 23 juli 2005 21:32 schreef dewd het volgende:
Lijkt wel of hij nu aan het pieken is. Die beenspieren man![]()
Jaa één grote bonk spierenquote:Op zaterdag 23 juli 2005 21:32 schreef dewd het volgende:
Lijkt wel of hij nu aan het pieken is. Die beenspieren man![]()
Nee dat zei hij niet... Beter luisteren... Hij had het over de mogelijkheden van Jan...quote:Op zaterdag 23 juli 2005 23:54 schreef Radegast het volgende:
Zei Lance nou dat ie verwacht dat Ullrich de komende twee jaar de Tour gaat winnen?
11 - ULLRICH Jan (GER)quote:Op zondag 24 juli 2005 00:10 schreef PJORourke het volgende:
Te dik, en geen killermentaliteit. Lijkt me Jan in een notendopje.
Volgens die stats is zijn BMI zelfs lager dan Lance, maar in welke mate is dit hun competitiegewicht hé ...quote:Op zondag 24 juli 2005 00:14 schreef Radegast het volgende:
[..]
11 - ULLRICH Jan (GER)
Born in 02/12/1973 à Rostock (ex RDA) (GER)
Height : 1.83 m
Weight : 73 kg
1 - ARMSTRONG Lance (USA)
Born in 18/09/1971 à Dallas (USA)
Height : 1.77 m
Weight : 75 kg
Te dik is Jan dus niet.
Van wanneer zijn die stats? Zeker van na de tour.quote:Op zondag 24 juli 2005 00:14 schreef Radegast het volgende:
11 - ULLRICH Jan (GER)
Born in 02/12/1973 à Rostock (ex RDA) (GER)
Height : 1.83 m
Weight : 73 kg
1 - ARMSTRONG Lance (USA)
Born in 18/09/1971 à Dallas (USA)
Height : 1.77 m
Weight : 75 kg
Te dik is Jan dus niet.
Die zijn van de medische tests van vóór de tourquote:Op zondag 24 juli 2005 00:24 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Van wanneer zijn die stats? Zeker van na de tour.
Vetpercentages?quote:Op zondag 24 juli 2005 00:14 schreef Radegast het volgende:
[..]
11 - ULLRICH Jan (GER)
Born in 02/12/1973 à Rostock (ex RDA) (GER)
Height : 1.83 m
Weight : 73 kg
1 - ARMSTRONG Lance (USA)
Born in 18/09/1971 à Dallas (USA)
Height : 1.77 m
Weight : 75 kg
Te dik is Jan dus niet.
Vrijdag 1 juli was de medische controle, daar worden ze gewogen.quote:Op zondag 24 juli 2005 00:24 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Van wanneer zijn die stats? Zeker van na de tour.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |