yup vanavond FA marathon @ my place, wist je dat niet?quote:Op vrijdag 11 juni 2004 20:36 schreef Nokia3310 het volgende:
Gaat er nog iets gebeuren?
Jammer dat ik dat nou gemist heb... Volgende keer beterquote:Op vrijdag 11 juni 2004 22:01 schreef Zapper het volgende:
[..]
yup vanavond FA marathon @ my place, wist je dat niet?
de TROS heeft de rechten helemaal niet op FA te herhalen...quote:Op zondag 13 juni 2004 19:05 schreef BaantjerWebby het volgende:
Gaan er nog mensen mailen naar de Tros? Anders heeft dit ook geen zin.
Niemand, lijkt me. Denk dat de rechten dan eventueel weer moeten worden gekocht.quote:Op zondag 13 juni 2004 21:48 schreef BaantjerWebby het volgende:
Wie dan...?
De opblaaspop en leraar Philip Ploos ...quote:Op dinsdag 15 juni 2004 23:08 schreef Snuggles_P het volgende:
Die aflevering met die opblaaspop en de conciërge: kinderachtig doch geniaal!!
Jaaaaaaaaaaa!!! Ikvergeet nooit meer hoe Isolde ( Tatum ) het water in liep omdat ze verliefd was op haar biologieleraar, Mark. Ze had een wit jurkje aan, en omdat het jurkje nat was...quote:Op zondag 11 juli 2004 16:48 schreef mark_03 het volgende:
Herhalen,... Tatum Dagelet
ah, de aflevering toen ze op kamp gingen, zal binnenkort ff screencaps makenquote:Op zondag 11 juli 2004 18:40 schreef Djeez het volgende:
Jaaaaaaaaaaa!!! Ikvergeet nooit meer hoe Isolde ( Tatum ) het water in liep omdat ze verliefd was op haar biologieleraar, Mark. Ze had een wit jurkje aan, en omdat het jurkje nat was...
THNX! Was dat trouwens seizoen 1 of 2 ?quote:Op zondag 11 juli 2004 19:05 schreef Zapper het volgende:
[..]
ah, de aflevering toen ze op kamp gingen, zal binnenkort ff screencaps maken
De eerstequote:Op zondag 11 juli 2004 22:05 schreef Djeez het volgende:
THNX! Was dat trouwens seizoen 1 of 2 ?
die aflevering dat ie ruzie had met gabbers was cool, of die aflevering dat ie z'n spreekbeurt ging rappenquote:Op zaterdag 12 juni 2004 14:16 schreef Zapper het volgende:
ff wat caps van Ot dan maar?
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Ohja, liep toen de hele school niet uit protest zonder schoenen ?quote:Op maandag 12 juli 2004 00:27 schreef le_knightclub_soda het volgende:
[..]
die aflevering dat ie ruzie had met gabbers was cool,
bingoquote:Op maandag 12 juli 2004 18:45 schreef Djeez het volgende:
[..]
Ohja, liep toen de hele school niet uit protest zonder schoenen ?
Dan kopen wij als zijnde "Fok' toch de rechten?quote:Op zondag 13 juni 2004 21:50 schreef Zapper het volgende:
[..]
Niemand, lijkt me. Denk dat de rechten dan eventueel weer moeten worden gekocht.
Als je even terugleest kom je het ergens tegen!!!!quote:Op dinsdag 13 juli 2004 18:14 schreef Glitch83 het volgende:
Iemand die zich kan herinneren wat de titel en artiest was van het openingsnummer?
Woops, overheen gelezenquote:Op dinsdag 13 juli 2004 18:41 schreef soapie het volgende:
[..]
Als je even terugleest kom je het ergens tegen!!!!![]()
De TROS zou er denk ik niet goed aan doen om de serie te herhalen.quote:Op woensdag 14 juli 2004 14:10 schreef mariekie het volgende:
ja een beetje een laat bericht misschien ik ken deze site nog niet zo lang maar ik vind het een supersite. Maar wat Fort Aplha betreft die serie was inderdaad echt een superserie en mag van mij zeker nog eens worden herhaald en als ze het doen ga ik alle afleveringen opnemen. Echt de tros zou er heel goed aan doen om het nog eens te herhalen!!
Onzin.quote:Op woensdag 14 juli 2004 15:49 schreef __orbital-eliptoid__ het volgende:
Ik vrees dat het gaat tegenvallen, vergeet niet dat we allemaal wat jonger waren toen we het keken....misschien zou het als KINDERACHTIG ervaren kunnen worden? Dat zou zonde zijn want we hebben er allemaal goede herinneringen aan, niet?
Juist! De Wittermansen komen van Roden toch ?quote:Op dinsdag 1 maart 2005 09:12 schreef Barca het volgende:
Ja, Mads en Joop (o.a. bekend van gtst) zijn vader en zoon. Hebben samen een theatervoorstelling gedaan. Echte noorderlingen.
Voor een redelijke vergoeding welquote:Op dinsdag 1 maart 2005 09:04 schreef Barca het volgende:
Herhalen en/of uitbrengen op dvd.
Is er nog iemand die de eerste aflevering van seizoen 1 op dvd of svcd heeft? Meer afleveringen zijn natuurlijk welkom.
Ja.quote:Op dinsdag 1 maart 2005 18:34 schreef Djeez het volgende:
[..]
Juist! De Wittermansen komen van Roden toch ?
Wat vind jij een redelijke prijs en hoeveel afleveringen passen er op 1 dvd?quote:
Goed nieuws dat ze in ieder geval al bezig zijn met de onderhandelingen.quote:Op donderdag 31 maart 2005 14:24 schreef eurohamster het volgende:
ik heb zojuist met de tros gebeld ...
ze zijn bezig met dvd onderhandelingen .. , maar dan kan vast nog wel even duren...
het is mogelijk om oude afleveringen op band te bestellen maar da's 27 euro per aflevering
vrij duur dus vind ik ... maar als je de tros (gratis) wil stalken om fort alpha weer uit te zenden:
bij deze het telnummer : 0800-0876
Tering 27 euro per aflevering gaat me te ver.quote:Op donderdag 31 maart 2005 14:24 schreef eurohamster het volgende:
ik heb zojuist met de tros gebeld ...
ze zijn bezig met dvd onderhandelingen .. , maar dan kan vast nog wel even duren...
het is mogelijk om oude afleveringen op band te bestellen maar da's 27 euro per aflevering
vrij duur dus vind ik ... maar als je de tros (gratis) wil stalken om fort alpha weer uit te zenden:
bij deze het telnummer : 0800-0876
Heb je ze echt?? En wat voor vergoeding zou je willen??quote:
Euh.. die dvdbox komt er dus echt niet begrijp ik hieruit?quote:Op donderdag 27 oktober 2005 13:32 schreef Stansfield het volgende:
Goed nieuws, even wachten tot de zomer dus.
Ik heb de Tros gemaild, maar als je kijkt dat de laatste post hier oktober 2005 was en dat ze toen nog moesten afwachten...quote:
Vrouwenvleugel wel. En dit niet?!?quote:Op donderdag 16 maart 2006 09:38 schreef MevrouwKoRn het volgende:
[..]
Ik heb de Tros gemaild, maar als je kijkt dat de laatste post hier oktober 2005 was en dat ze toen nog moesten afwachten...
Ik snap het probleem totaal niet, er zijn naar mijn idee mensen zat die hem zouden kopen als er iets van een box zou uitkomen, dus dat hele verhaal van ''acteurs uitkopen" begrijp ik niet, Vrouwenvleugel was er ook in een tijdperk toen er nog geen dvd bestond maar die brengen toch ook gewoon een box uit?
Het is nu zomer, de rechten zijn als het goed is verjaard? Waar kunnen we informeren of het weer herhaald wordt e.d. ?quote:Op dinsdag 25 oktober 2005 17:36 schreef bl0emetjE het volgende:(.....), MAAR volgend jaar zijn de rechten 'verjaard'. En zeer waarschijnlijk zit het er dan toch aan te komen dat de serie herhaald zal gaan worden. En dan waarschijnlijk in het programma 'Zap achteruit' waar meer oude series worden herhaald.
Maar dit alles gaat dus pas op zn vroegst volgend jaar zomer plaatsvinden, tot die tijd nog even geduld. De meneer van de TROS zei ook nog dat ik (we?) over een half jaartje/ jaartje nog eens kunnen informeren hoe het er dan voorstaat, dan weten ze weer meer. (....)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |