Verliefd worden kan je toch op iedereen. Verliefd zijn is toch 'echte liefde'. Waarom zou je er dan niet meer trouwens.quote:Op maandag 8 maart 2004 17:06 schreef Mutant01 het volgende:
Ik weet niet, ik val er niet echt op. Ik hou meer van exotisch...
Exotisch voor jou is toch Nederlands? Exotisch is uitheems, dus niet wat normaal gebruikelijk is. Nederlands is dus exotisch voor jou.quote:Op maandag 8 maart 2004 17:06 schreef Mutant01 het volgende:
Ik weet niet, ik val er niet echt op. Ik hou meer van exotisch...
Aha, dus je geeft toe dat jullie 'behoorlijk' achterlopen. Goedzo.quote:Op maandag 8 maart 2004 17:02 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
"Jullie"![]()
Zo "zwaar" achter lopen we ook weer niet hoor, je kan het ook overdrijven. "Wij" hebben ook een lange tijd voorgelopen, nu is het aan "jullie".
Ik ook, daarom vind ik die hoofddoekjes bloedgeil (zoals Elaktik ook vindt). Maar laten we hopen dat hoofddoekjes iets exotisch blijft en nu verdomd eindelijk eens die krengen (en keppels en zichtbare kruisjes) verbieden voor ambtenaren.quote:Op maandag 8 maart 2004 17:06 schreef Mutant01 het volgende:
Ik weet niet, ik val er niet echt op. Ik hou meer van exotisch...
Ja, wij zijn er niet mee begonnen. Volgens mij hebbens moslims eerder een hoofddoekfetish, niet?quote:Jullie zijn echt een stelletje dat doet aan hoofddoekfetish
én scholen, nog belangrijker dan bedrijven.quote:Op maandag 8 maart 2004 17:08 schreef Duritz het volgende:
[..]
Ik ook, daarom vind ik die hoofddoekjes bloedgeil (zoals Elaktik ook vindt). Maar laten we hopen dat hoofddoekjes iets exotisch blijft en nu verdomd eindelijk eens die krengen (en keppels en zichtbare kruisjes) verbieden voor ambtenaren.
En bedrijven natuurlijk, die dat ook willen doen.
nieuws.nlquote:Werkloosheid in Tsjechië naar recordhoogte 08-03-2004
De werkloosheid in de Tsjechische Republiek is eind februari gestegen tot een recordhoogte van 10,9 procent, oftewel 570.000 mensen. De werkloosheid is het hoogst - op sommige plaatsen 25 procent - in Bohemen en Moravië, waar de verouderde kolen- en staalindustrie dringend gereorganiseerd moet worden met het oog op de toetreding tot de Europese Unie op 1 mei.
De Tsjechische Republiek is nog een van de meer geslaagde kandidaten voor het EU-lidmaatschap. De economie is in het afgelopen decennium gestadig vooruitgegaan en in 2003 met 2,8 procent gegroeid, bij een inflatie van 1 procent.
[Copyright 2004, Novum Nieuws / Associated Press]
Dat lijkt me bijna het EU-gemiddelde of niet? Volgens mij heeft België ook zoveel werklozen (wij ook trouwens, als wij heel eerlijk tellen (50% WAO))quote:Op maandag 8 maart 2004 17:10 schreef zakjapannertje het volgende:
nog flink wat werk ad winkel voor Tsjechië
[..]
nieuws.nl
quote:Werkloosheid in Tsjechië naar recordhoogte 08-03-2004
...
De Tsjechische Republiek is nog een van de meer geslaagde kandidaten voor het EU-lidmaatschap. De economie is in het afgelopen decennium gestadig vooruitgegaan en in 2003 met 2,8 procent gegroeid, bij een inflatie van 1 procent.
[Copyright 2004, Novum Nieuws / Associated Press]
Wat? Piemel in je oor!quote:Op maandag 8 maart 2004 17:11 schreef Aaahikwordgek het volgende:
Ik vind het klaarkomen op een hoofddoekje zo uebergeil.
quote:Op maandag 8 maart 2004 17:11 schreef Aaahikwordgek het volgende:
Ik vind het klaarkomen op een hoofddoekje zo uebergeil.
Gaat best lekker met Tjechie hoor, ze zitten nu al op 55% van het welvaartsniveau van Nederland.quote:Op maandag 8 maart 2004 17:10 schreef zakjapannertje het volgende:
nog flink wat werk ad winkel voor Tsjechië
[..]
nieuws.nl
Altijd een tissue bij de hand, dat is toch handig?quote:Op maandag 8 maart 2004 17:13 schreef DrWolffenstein het volgende:
[..]
Ja, gemiddelde is 9,5% ofzo.quote:Op maandag 8 maart 2004 17:12 schreef Duritz het volgende:
[..]
Dat lijkt me bijna het EU-gemiddelde of niet? Volgens mij heeft België ook zoveel werklozen (wij ook trouwens, als wij heel eerlijk tellen (50% WAO))
Nuh, "behoorlijk" is subjectief. Ik geef wel toe dat we achterlopen en dat dat een slechte zaak is, en dat ik hoop dat het de komende 10 jaar snel veranderd.quote:Op maandag 8 maart 2004 17:08 schreef pberends het volgende:
[..]
Aha, dus je geeft toe dat jullie 'behoorlijk' achterlopen. Goedzo.
quote:Op maandag 8 maart 2004 17:15 schreef pberends het volgende:
[..]
Ja, gemiddelde is 9,5% ofzo.
Tjechie moet niet zo zeiken over een jaartje is alles weer goed bij hun. Kan je van de structurele economische problemen die Nederland heeft niet zeggen.
Ja daarom zei ik behoorlijk tussen haakjes. Tis natuurlijk net wat voor definitie je eraan geeft, maar als je enigzins realistisch bent snap je wat ik bedoel.quote:Op maandag 8 maart 2004 17:18 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Nuh, "behoorlijk" is subjectief. Ik geef wel toe dat we achterlopen en dat dat een slechte zaak is, en dat ik hoop dat het de komende 10 jaar snel veranderd.
Nee, wij hebben geen enkele reden tot groei. Wat voor voordelen heeft Nederland nog tegenover 'goedkopere' landen als China, Tjechië, India etc. Geen een. Misschien infrastructuur, maar goed, daar koop je geen hoertjes mee.quote:Op maandag 8 maart 2004 17:18 schreef UnderWorld_ het volgende:
[..]
Ik denk dat wij een betere basis hebben dan Tjechie.
Infrastructuur, een relatief goed opgeleide bevolking, een uitstekende geografische ligging, een stabiele democratie, flexibele beroepsbevolking, etc. De geindustrialiseerde landen hebben op zoveel gebieden grote voordelen. Tjechie moet voor het grootste deel nog door deze fase heen. Wij lopen op haast alle gebieden sterk voor op Tjechie.quote:Op maandag 8 maart 2004 17:20 schreef pberends het volgende:
[..]
Nee, wij hebben geen enkele reden tot groei. Wat voor voordelen heeft Nederland nog tegenover 'goedkopere' landen als China, Tjechië, India etc. Geen een. Misschien infrastructuur, maar goed, daar koop je geen hoertjes mee.
Ik had het niet over de positie maar over de potentiele groei. Die ligt laag in Nederland. Als je naar potentiele groei kijkt moet je vooral kijken naar de concurrenten. Wij hebben dan geen enkele voordelen tegenover de concurerende landen.quote:Op maandag 8 maart 2004 17:25 schreef UnderWorld_ het volgende:
[..]
Infrastructuur, een relatief goed opgeleide bevolking, een uitstekende geografische ligging, een stabiele democratie, flexibele beroepsbevolking, etc. De geindustrialiseerde landen hebben op zoveel gebieden grote voordelen. Tjechie moet voor het grootste deel nog door deze fase heen. Wij lopen op haast alle gebieden sterk voor op Tjechie.
And who's becoming tha supapowar!!quote:Daoist (Taoist), Buddhist, Muslim 1%-2%, Christian 3%-4%
note: officially atheist (2002 est.)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |