Zou jij op een homo stemmen?quote:Op woensdag 25 februari 2004 18:27 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[..]
Zo zou jij het wel willen zien, om maar je gelijk te kunnen krijgen. Helaas werkt de wereld niet zo.
Als ie niet kaal is en geen beledigende dingen roept wel...quote:Op woensdag 25 februari 2004 18:30 schreef Duritz het volgende:
[..]
Zou jij op een homo stemmen?
Je hoeft niet te antwoorden hoor, even PI-testje![]()
![]()
Ik heb verder geen behoefte om hierin mijn gelijk te halen. Ik stel alleen dat homosexualiteit wel natuurlijk is, aangezien het bij meer diersoorten voorkomt dan enkel bij de mens.quote:Op woensdag 25 februari 2004 18:27 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[..]
Zo zou jij het wel willen zien, om maar je gelijk te kunnen krijgen. Helaas werkt de wereld niet zo.
quote:Twee Vandaag/TNS NIPO-peiling: CDA verliest 40 procent aanhang
Waar de coalitiepartijen VVD en D66 op (lichte) winst staan, verliest het CDA fors, zo blijkt uit een politieke peiling van TNS NIPO, uitgevoerd in opdracht van Twee Vandaag (zie voor de exacte resultaten van de peiling de gegevens onderaan de site).
Voor de peiling zijn ruim 1000 Nederlanders van 18 jaar en ouder ondervraagd. Als er nu Tweede Kamerverkiezingen zouden zijn, houdt coalitiepartij het CDA maar 26 van haar 44 zetels in de Kamer over. De coalitiegenoten VVD en D66 daarentegen zouden er vier respectievelijk één zetel bij krijgen.
CDA-kiezers wijken massaal uit naar de VVD en de PvdA, die met afstand de grootste partij is in de peiling (51 zetels). De belangrijkste redenen die kiezers aanvoeren om niet meer op het CDA te stemmen, zijn de teleurstelling over het CDA-standpunt ten aanzien van het asielbeleid en het povere optreden van minister-president Jan-Peter Balkenende in de media.
Vertrouwen
De coalitie als geheel krijgt (nog steeds) weinig vertrouwen van de Nederlanders. Evenals in september 2003 heeft slechts 20% heel veel of veel vertrouwen. Driekwart (74 procent) geeft aan heel weinig of weinig vertrouwen in het huidige kabinet te hebben.
Bekendheid
Jan-Peter Balkenende moet zijn eerste plaats als bekendste Nederlandse politicus inmiddels delen met Wouter Bos. Beide heren zijn bij 97 procent van de Nederlanders bekend. Zij worden op de voet gevolgd door Gerrit Zalm (96 procent). Jan Marijnissen (SP) en Mat Herben (LPF) volgen op enige afstand (91 procent). Minst bekende bewindspersoon is staatssecretaris Karien van Gennip (5 procent).
De bekendheid van de minister van Vreemdelingenzaken en Intergratie Rita Verdonk is sterk toegenomen. Was ze in september 2003 bij 19 procent van de Nederlanders bekend, nu kent 65 procent haar. Deze aanzienlijke stijging in bekendheid zal niet in het minst het gevolg zijn van de publiciteit omtrent de voorgenomen uitzetting van uitgeprocedeerde asielzoekers.
Sympathie
Wanneer wordt gevraagd welke politicus men het meest sympathiek vindt, staat Wouter Bos met stip bovenaan. Maar liefst 28 procent vindt PvdA-fractievoorzitter Bos het sympathiekst. Hij wordt op respectabele afstand gevolgd door Jan Marijnissen (SP) en Femke Halsema (GroenLinks), met ieder 10 procent. Minister-president Balkenende moet genoegen nemen met een vijfde plaats (6 procent).
Betrouwbaarheid
Ook als gevraagd wordt naar betrouwbaarheid voert Wouter Bos de lijst aan: 20 procent meent in hem de meest betrouwbare politicus te hebben. Gerrit Zalm en Jan-Peter Balkenende nemen met 12 procent respectievelijk 11 procent de tweede en derde plaats in.
De tering, stel je voor dat ze maandelijks zo stijgen!quote:Op woensdag 25 februari 2004 18:32 schreef UnderWorld_ het volgende:
50% WINST VOOR DE SGP!! ALS ER NU VERKIEZINGEN ZOUDEN WORDEN GEHOUDEN!
SGP moet inderdaad ook oprottenquote:Op woensdag 25 februari 2004 18:29 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
pberends, moet je niet 4 rondjes in je kamer rennen om vervolgens te schreeuwen dat extremistische christenen nederland gaan overnemen.
(Minstenst 4, immers bij de AEL schreeuwde je ook al, en die had niet eens de kiesdrempel gehaald in belgie!)
SP en CU bijna 67%quote:Op woensdag 25 februari 2004 18:32 schreef UnderWorld_ het volgende:
50% WINST VOOR DE SGP!! ALS ER NU VERKIEZINGEN ZOUDEN WORDEN GEHOUDEN!
LOL leer rekenenquote:Op woensdag 25 februari 2004 18:35 schreef zakjapannertje het volgende:
[..]
SP bijna 67%
Wat krijgen we nu, het is een complot. Iedereen wil nederland overnemen, nu zijn het de communisten!quote:Op woensdag 25 februari 2004 18:35 schreef zakjapannertje het volgende:
[..]
SP bijna 67%
in het Romeinsquote:Op woensdag 25 februari 2004 18:36 schreef pberends het volgende:
[..]
LOL leer rekenen![]()
![]()
Godverdomme, eerst een ander onderwerp. Ze proberen ons al 3 keer lekker te maken, voor het journaal, na het journaal en denet.quote:Op woensdag 25 februari 2004 18:37 schreef pberends het volgende:
Nu Jesus en Mel.
SP heeft toch 8 zetels, Lastpak is wegquote:Op woensdag 25 februari 2004 18:38 schreef zakjapannertje het volgende:
[..]
in het Romeins
is hij dan met voorkeurstemmen gekozen?quote:Op woensdag 25 februari 2004 18:39 schreef pberends het volgende:
[..]
SP heeft toch 8 zetels, Lastpak is weg![]()
![]()
quote:Bijstandsfraude in Amsterdam
Veel Amsterdammers die een bijstandsuitkering aanvragen, hebben helemaal geen recht op die uitkering. In de meeste gevallen gaat het om fraude. Bij wijze van proef worden er nu in drie Amsterdamse wijken onaangekondigde huisbezoeken verricht. NOVA ging mee. <--![]()
![]()
Klusjesman Dutroux
Claude Thirault, de klusjesman van Marc Dutroux, verschijnt vandaag voor het eerst openlijk in de publiciteit. Hij speelt een sleutelrol in het proces tegen Dutroux; hij was de belangrijkste informant van de politie. Een gesprek met Marc Verwilghen, oud-voorzitter van de onderzoekscommissie Dutroux-Nihoul.
LPF'02 hehequote:Op woensdag 25 februari 2004 18:41 schreef Duritz het volgende::')
LPF'70: 4 zetels.
:')
![]()
quote:Interview minister Remkes
Als het aan minister Remkes ligt, moeten ambtenaren voortaan weer een gelofte of eed afleggen waarin ze beloven eerlijk en integer te zullen werken.
Werken voor onze gemeente is kiezen voor dienstverlening, integriteit en dienstbaarheid aan het openbaar bestuur. De Rotterdamse ambtenaren hebben het voor zich staan op hun bureau. Maar veel andere ambtenaren hebben daar niet altijd een boodschap aan, en dat ondermijnt het vertrouwen van de burgers in het bestuur, aldus minister Remkes van Binnenlandse Zaken. Daarom moet er volgens hem weer een eed of gelofte komen tegen fraude, vriendjespolitiek en ander fout gedrag van ambtenaren. In Twee Vandaag een interview met de minister.
Bron: 2Vandaag
Nee, maar zo werkt het systeem nu gewoon niet. Dus heeft de SP 8 zetels nu.quote:Op woensdag 25 februari 2004 18:41 schreef zakjapannertje het volgende:
[..]
is hij dan met voorkeurstemmen gekozen?
Hij is op persoonlijke titel gekozen, net als elk ander kamerlid.quote:Op woensdag 25 februari 2004 18:41 schreef zakjapannertje het volgende:
[..]
is hij dan met voorkeurstemmen gekozen?
Goed plan opzich, zo praat je eerder een schuldgevoel aan bij de ambtenarenquote:Op woensdag 25 februari 2004 18:43 schreef Sidekick het volgende:
De peiling staat in het goede topic.
En het plan van Remkes: <blockquote><span style="font-size: 10px;">quote:</span><div class="quote">Interview minister Remkes
[afbeelding]
Als het aan minister Remkes ligt, moeten ambtenaren voortaan weer een gelofte of eed afleggen waarin ze beloven eerlijk en integer te zullen werken.
Werken voor onze gemeente is kiezen voor dienstverlening, integriteit en dienstbaarheid aan het openbaar bestuur. De Rotterdamse ambtenaren hebben het voor zich staan op hun bureau. Maar veel andere ambtenaren hebben daar niet altijd een boodschap aan, en dat ondermijnt het vertrouwen van de burgers in het bestuur, aldus minister Remkes van Binnenlandse Zaken. Daarom moet er volgens hem weer een eed of gelofte komen tegen fraude, vriendjespolitiek en ander fout gedrag van ambtenaren. In Twee Vandaag een interview met de minister.
Bron: 2Vandaag</div></blockquote>
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |