abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_24295631
Uit het gesloten rouwen na miskraam
quote:
Op woensdag 29 december 2004 13:33 schreef Martineke het volgende:
heel veel sterkte en kracht toegwenst deze tijd Annemiek en neem de tijd die je ervoor nodig hebt, miskraam is een behoorlijke aanslag op je gevoel en emoties e.d. het is toch wel even je "toekomst" die je uit aant stippelen was, die nu ineens weg valt het is niet niks hoor.

dikke knuffel for you
quote:
Op woensdag 29 december 2004 17:27 schreef miss_sly het volgende:
Annemiek, je hoeft niet sterk te zijn en door te zetten. Wees lief voor jezelf en sta jezelf toe verdrietig en 'zwak' te zijn, want het verlies van je kindje is iets waarvan je heel erg verdrietig mag worden! Ik vind het niet zwak als je daardoor niet flink en sterk bent.

Ik heb destijds ook een hele tijd gedaan alsof ik sterk was en gewoon verder ging, maar ineens haalde het verdriet me alsnog in, en moest ik alsnog verwerken dat ik mijn kindje en mijn toekomst zoals ik die had gedroomd, verloren had. Zelfs nu heb ik nog wel eens een dip, maar het wordt draaglijker en korter.

Voor nu, heel veel sterkte, het lijkt me echt vreselijk om te moeten wachten tot het over is
En als je je er beter van voelt of je denkt dat het helpt met verwerken, kun je hier neerzetten wat je voelt!
quote:
Op donderdag 30 december 2004 11:17 schreef kevin33 het volgende:
Sterkte
  Redactie Frontpage vrijdag 31 december 2004 @ 19:58:16 #52
3926 crew  Djeez
Orde van de Paarsgepunte Lans
pi_24326729
ik post dit iom Ingrid19, mijn vrouw, die te emotioneel is om te posten nu. Net toen we gingen douchen, keek ze even in haar maandverband. En daar lag een gigantische plas bloed in, met twee grote klonten. Eentje was zo'n 4 centimeter lang. We zijn er nu van overtuigd dat dit ons kindje was. We zijn beiden nu overstuur. Ingrid was 6 weken zwanger. Ik weet als man zijnde nu niet of ik nogeens een kindje wil proberen te maken. ingrid werd niet makkelijk zwanger, het heeft erg lang geduurd. en nu wordt het vruchtje zomaar afgestoten. Als we nu dus weer gaan beginnen, komen we in de mediche mallemolen uit, en daar heb ik weinig zin in. Ook is de kans op een tweede miskraam nu erg groot. In beide families komt het erg vaak voor namelijk. Misschien zie ik het te somber in nu, maar ik ben bang dat een kindje er voor ons gewoon niet in zit.
Op woensdag 10 juli 2013 01:46 schreef Littlerabbit het volgende:
Djeez is een literaire grootheid. Hij weet op een poëtische wijze zelfs de schoonheid in een kinderverkrachting bloot te leggen. Tuinbeeld kopen?
  vrijdag 31 december 2004 @ 20:02:28 #53
54058 babyfeet
08-09-2010 Trouwen!!!!!
pi_24326809
kan niet meer zeggen als heeeeel erg veel sterkte
dikke kus voor jullie bijde
  vrijdag 31 december 2004 @ 20:16:50 #54
31820 Martineke
Mama van Maxim en Romijn
pi_24327061
altijd kut zoiets sorry taal maar tis gewoon zo

ik kan niet veel voor jullie doen helaas, behalve een virtuele knuffel geven en een luisterend oog, heel veel sterkte jullie 2.

ik wil best wat zeggen over dat wat je zegt dat er geen kindje voor jullie in zit, maar doe t niet daar heb je nu toch niks aan. geef elkaar de steun die je op dit moment nodig hebt, praat erover met elkaar en/of anderen, en huil maar gewoon lekker!!
  vrijdag 31 december 2004 @ 20:20:11 #55
67528 Loena-tik-
Nachtzustertje
pi_24327122
Oh wat naar, heel, heel, heel veel sterkte
Het is niet jouw taak mij aardig te vinden, dat is mijn taak.
Hyves!
pi_24327137
Ach, wat erg voor jullie Heel veel sterkte.
Ik heb een blauw snoepje en ik heb een roze snoepje
pi_24327173
Wat klote zeg.
Heel veel sterkte!!!
  vrijdag 31 december 2004 @ 20:28:34 #58
43624 Martijn_77
It was a good year
pi_24327271
@Djeez heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. Heb zelf ook net een soort gelijke ervaring ( Zeer slecht nieuws tijdens een echo en nu? ) gehad heel veel sterkte.

Mijn tip doe vooral wat je hart je in geeft dat is het belangrijkste en neem de tijd om het te verwerken!!

Nogmaals heel veel sterkte
Experience is what you get when you don't get what you wanted
Take my advice ... I don't use it anyway...
Een goede Fok! Search
Een goede Fok! Search
pi_24327696
Ingrid & Djee, wat verschrikkelijk voor jullie!
Probeer nog niet te denken aan straks, maar probeer dit samen te verwerken en elkaar te steunen.
Sterkte !
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  vrijdag 31 december 2004 @ 21:54:09 #60
105888 renzell
Ik wil alleen maar zwemmen.
pi_24328580
Jeetje mineetje, wat verschrikkelijk naar en verdrietig zeg! Heel veel sterkte bij het verwerken van dit afschuwelijke nieuws! Dikke en veel toegewenst.
pi_24328902
He verdomme jongens, wat *%^&*()_+ dat het nu toch mis is.
Veel sterkte met het verdriet. Niet te veel nadenken over wat hierna komt, eerst dit maar verwerken en dan kun je altijd nog zien of die rampenscenario's wel zo reëel zijn. Ik denk van niet, maar daar kom ik over een paar dagen wel op terug.

Wat een klote jaarwisseling voor jullie...
mooi he, alles
  † In Memoriam † vrijdag 31 december 2004 @ 22:46:13 #62
43556 miss_dynastie
pi_24329289
Wat k#t
Weet echt ff niks anders te zeggen...
  † In Memoriam † vrijdag 31 december 2004 @ 23:44:09 #63
37843 lady-wrb
kortaf
pi_24330014
wat verschrikkelijk ingrid en djeez. neem asjeblieft de tijd om het te verwerken en stop het niet weg. vergeten zal je t nooit, maar er komt een tijd dat je het een plekje kan geven.
veel sterkte allebei
pi_24330036
hč wat verschrikkelijk naar voor jullie
heel veel sterkte allebei !!!
knuffel van ons hier
pi_24330526
ow wat erg voor jullie Dikke knuffel en probeer er voor elkaar te zijn, ondanks jullie verdriet, jullie hebben elkaar nu het hardste nodig. Probeer maar even niet aan de toekomst te denken, eerst dit een beetje zien te verwerken. Heel heel veel sterkte, wat een klote begin van het nieuwe jaar voor jullie, gatver
  † In Memoriam † zaterdag 1 januari 2005 @ 01:04:34 #66
81992 Githa
pi_24331033
Ingrid en Djeez ....neeee! Ik had zo gehoopt dat het allemaal goed zou gaan Ik heb hier geen woorden voor.
Heel veel sterkte en troost gewenst
Potver wat oneerlijk allemaal weer en dat terwijl alom gefeest wordt, dit moet een vreselijk moeilijke avond voor jullie zijn.
pi_24331337
Ingrid en Djeez heel erg veel sterkte O*
We hopen dat ze je vleugels geven, zodat je overal kunt komen, dat je terugkomt in onze dromen, en met ons meevliegt in ons leven
Blonde haren,blauwogen zomaar uit een sprookjesboek gevlogen...
pi_24332554
he verdomme!! klote zeg!!

Heel veel sterkte!!

Knuffel
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_24332669
Sterkte . . .
Take my love, take my land, take me where I cannot stand
I don't care, I'm still free. You can't take the sky from me
Take me out to the black, tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea, you can't take the sky from me
  zaterdag 1 januari 2005 @ 02:50:29 #70
33232 Againzender
Vriend van de show
pi_24332810

Jeetje..... wat erg voor jullie. Wij hadden ook veel moeite om zwanger te worden, maar nooit de teleurstelling van een miskraam gehad.

Sterkte!!
[b]Op maandag 6 september 2010 00:28 schreef tong80 het volgende:[/b]
GVD Wat moet jij een trotse vader zijn :)
:P
  zaterdag 1 januari 2005 @ 10:32:51 #71
83364 heavenswoman
just my point of view
pi_24334082
Djeez en ingrid ... zijn jullie wel naar een dokter ofzo geweest voor een echo ofzo... (of heeft dat geen zin bij 6 weken?)

Mijn nichtje heeft vorige week een flinke bloeding gehad met stolsels en ook een prop die erg groot was en waarvan ze dacht dat dat haar kindje was .... ze zijn snachts naar het ziekenhuis gegaan en hebben een echo gehad.... alles bleek in orde.
Ik wil jullie geen valse hoop geven en vaak is je eigen gevoel het juiste gevoel, maar laat het toch eens uitzoeken ?

Over wel of geen kinderen meer moet je nu direkt misschien nog niet nadenken, eerst dit !!
Sterkte allebei, hoop dat jullie veel steun aan elkaar hebben
pi_24334134
Ach gos, jeetje wat sneu... en verdrietig, Djeez en Ingrid wat ontzettend jammer en klote... Verdorie!
Je wereld stort even helemaal in, wat een verlies, het is echt vreselijk! Sterkte nu en de komende tijd!
Het voelt goed hč?
A je to!
  zaterdag 1 januari 2005 @ 12:25:28 #73
73549 Annemiek78
Martijn_77 my favo user!
pi_24334920
Djeez en Ingrid, Ik ben er stil van! Ik heb ook gisteren ons kindje verloren. Na een zwangerschap van 12 weken (zo ver zou ik gisteren zijn) is het hier ook mis! Troost je met de gedachte dat je er niet alleen voor staat! Net wat mijn man eerder al poste (Martijn_77) Doe vooral wat je hart je ingeeft!
Ik wist al dat het mis was sinds 10 en een halve week zwangerschap. Al die tijd ben ik thuis geweest van mijn werk. Neem echt de tijd voor jezelf om dit te verwerken!!
Ik heb mezelf erg kunnen troosten met het feit dat ik het nog net in het oude jaar heb "af kunnen sluiten" zodat ik vannacht om 0.00 uur heb kunnen proosten op een nieuw jaar met nieuwe kansen!
HEEL VEEL STERKTE!!!
Positive thinking, my way of thinking!
  zaterdag 1 januari 2005 @ 12:52:21 #74
110881 Roxie
mother to be
pi_24335221
Djeez en ingrid,
ik ken jullie nog maar net door jullie eerder geschreven stukjes op dit forum
toch zijn mijn gedachten even bij jullie vandaag
sterkte beiden. dat hebben jullie nodig
Querida met liefde ontvangen
  zaterdag 1 januari 2005 @ 14:15:12 #75
80443 snakelady
ssss...ssss...
pi_24336561
Heel erg veel sterkte hiermee, het is niet eerlijk.
"One cries because one is sad. For example, I cry because others are stupid, and that makes me sad."
pi_24337069
Ingrid sterkte! Erg klote en vooral op een dag als deze...

maar probeer er niet in weg te zakken
-If I know I'm going crazy, I must not be insane-!
pi_24337629
ingrid & djeez, ook hier veel sterkte gewenst. wat ontzettend rot, zo'n domper na dat mooie tweede streepje. misschien ervaren jullie het volgende als dooddoener maar is niet zo bedoeld: realiseer je dat een vroege miskraam vrij vaak voorkomt, en dat het echt niet meteen het einde hoeft te betekenen. jullie schrijven al vrij lang bezig te zijn, maar als ik het me goed herinner was ingrids cyclus eigenlijk pas net weer een beetje op orde na het stoppen met de pil, dus op zich was het nog best snel raak als je het vergelijkt met het gemiddelde. het gaat vast nog een keer lukken! ik begrijp wel erg goed dat dit jullie extra angstig maakt en heb dat zelf ook zo ervaren na mijn miskraam. maar het hoeft op zich helemaal niks te betekenen voor volgende kansen op een goede zwangerschap. voor nu nogmaals heel veel sterkte, hopelijk kunnen jullie goed uithuilen/steun vinden bij elkaar en bij mensen in je omgeving. neem er de tijd voor.

annemiek, jij bent inmiddels dus ook het vruchtje verloren... sterkte ermee. was het nog duidelijk te herkennen zoals je gehoopt had?
  zaterdag 1 januari 2005 @ 15:40:07 #78
43624 Martijn_77
It was a good year
pi_24337943
quote:
Op zaterdag 1 januari 2005 15:22 schreef bixister het volgende:
annemiek, jij bent inmiddels dus ook het vruchtje verloren... sterkte ermee. was het nog duidelijk te herkennen zoals je gehoopt had?
Gisteravond zijn wij (Annemiek en ik) het vruchtje verloren. Niet herkenbaar, maar wel heel duidelijk dat dit toch echt het vruchtje was. Wij zijn erg blij dat wij dit nog als afsluiting in het oude jaar heb kunnen doen, zodat wij dit nieuwe jaar "schoon" kunnen beginnen.

We waren samen met wat vrienden bij ons thuis. Toen we terug kwamen van de wc had vooral mijn vrouw het wel even moeilijk, maar ze is erg sterk geweest! Maar gelukkig zakte het snel weer en hebben we eigenlijk nog best een gezellige avond gehad.

We zijn in ieder geval blij dat we het hebben kunnen zien. Als afsluiting, als afscheid.
Experience is what you get when you don't get what you wanted
Take my advice ... I don't use it anyway...
Een goede Fok! Search
Een goede Fok! Search
  zaterdag 1 januari 2005 @ 17:30:30 #79
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_24339872
Ingrid en Djeez...

Martijn_77 en Annemiek, ook voor jullie een
***
pi_24339963
Wat verdrietig
Ingrid en Djeez en Annemiek, heel veel sterkte..
  zaterdag 1 januari 2005 @ 18:41:18 #81
37150 livelink
keek op mijn week ( Đ DJ11)
pi_24341127
Ingrid en Djeez en Martijn_77 en Annemiek, wat een verdriet voor jullie zo op het einde van het jaar. Heel veel sterkte gewenst.
Als je goed om je heen kijkt zie je dat alles gekleurd is.
  zaterdag 1 januari 2005 @ 18:45:42 #82
24188 Belana
kloon van belana
pi_24341205
Ik had het al in Z&G gezet, maar wil jullie ook hier nog even veel sterkte wensen, wat onzettend k*t
stormy waters...
sailin'
  zaterdag 1 januari 2005 @ 18:56:05 #83
1087 Merisse
broddeltante
pi_24341396
He Ingrid en Djeez. Wat erg voor jullie.... Het is zo oneerlijk en verdrietig... Dikke knuffel

[strenge modus]
Maar nu een preek:
1. Ingrid werd niet moeilijk zwanger want binnen een jaar is zeker normaal. Vergeet niet dat het nog een hele tijd heeft geduurd voordat Ingrids cyclus op orde was. Bovendien word je na een miskraam vaak sneller zwanger omdat de hormonen nog in je lichaam zitten, daar lopen hier tig voorbeelden van rond, incl. ikzelf.
2. Jullie komen nog lang niet in een medische molen hoor. Na 1 miskraam word er niets onderzocht, na 2 miskramen alleen chromosomenonderzoek en na 3 miskramen bekijken ze pas alles. Bovendien zijn behandelingen als IVF bij miskramen niet van toepassing.
3. Jullie hebben nauwelijks meer kans als iemand anders op een nog een miskraam. Miskramen zijn volgens mij alleen erfelijk als er sprake zou zijn van een chromosomenafwijking (wat zeer zeldzaam is).

Dus kop op lieverds, de moed niet opgeven hoor! Bovendien zijn jullie nog hartstikke jong. Uiteraard neemt dit niet weg dat het hartstikke verdrietig is en jullie je je tijd moeten nemen om dit verlies te verwerken.
[/strenge modus]
You will never leave my mind
And it turns out to be so much different than our dreams
Now you're, you're a star in heaven
  Jubileum moderator zaterdag 1 januari 2005 @ 19:21:28 #84
3660 crew  Lois
*trotse mama*
pi_24341839
Ingrid en Djeez en ook Martijn_77 en Annemieke ik weet gewoon niet wat ik moet zeggen. Ik vind het moeilijk om de juiste woorden te vinden maar ik denk aan jullie en wens jullie heel veel sterkte.
En als ze lacht, dan lacht de wereld met haar mee....
Eva ♥ en Iris ♥
pi_24344408
quote:
Op zaterdag 1 januari 2005 18:56 schreef Merisse het volgende:

3. Jullie hebben nauwelijks meer kans als iemand anders op een nog een miskraam. Miskramen zijn volgens mij alleen erfelijk als er sprake zou zijn van een chromosomenafwijking (wat zeer zeldzaam is).
Ja, dat is wat ik ook wilde zeggen even. Ik ben er ook erg mee bezig geweest aangezien m'n moeder vrij veel miskramen heeft gehad (ik geloof een stuk of 6, ze heeft het er niet vaak over) en een doodgeboorte met 6 maanden. Stefan's moeder heeft ook in ieder geval 1 miskraam gehad. Maar dan heb je dus zelf niet een grotere kans op dit soort dingen. Niet dat dit wat veranderd aan wat er nu gebeurt is natuurlijk. Djeez en Ingrid: veel sterkte!
She said you can paint your sky any colour
And you can paint your dark as dark as you need
And you can paint your light as light as you please
It's all up to you
pi_24344428
Wat vreselijk is dat toch als je zoiets moet meemaken. Bah, ik word er echt een beetje naar van.

Sterkte Ingrid en Djeez, wat lijkt me dat een enorme domper

En jullie ook sterkte Martijn_77 en Annemiek
pi_24348602
Iedereen bedankt voor de steun!

Martijn en Annemiek ook veel sterkte!

Iemand enig idee hoe lang je er last van blijft houden? Van het vloeien en de buikpijn en krampen?
Ik ga maandag een afspraak bij mijn ha maken, ik denk dat ik dan dezelfde dag nog wel terecht kan. Djeez gaat gelukkig mee.
Enig idee wat voor onderzoek ik dan krijg? Inwendig en op de buik gedruk?
pi_24348720
quote:
Op zaterdag 1 januari 2005 10:32 schreef heavenswoman het volgende:
Djeez en ingrid ... zijn jullie wel naar een dokter ofzo geweest voor een echo ofzo... (of heeft dat geen zin bij 6 weken?)

Mijn nichtje heeft vorige week een flinke bloeding gehad met stolsels en ook een prop die erg groot was en waarvan ze dacht dat dat haar kindje was .... ze zijn snachts naar het ziekenhuis gegaan en hebben een echo gehad.... alles bleek in orde.
Ik wil jullie geen valse hoop geven en vaak is je eigen gevoel het juiste gevoel, maar laat het toch eens uitzoeken ?

Over wel of geen kinderen meer moet je nu direkt misschien nog niet nadenken, eerst dit !!
Sterkte allebei, hoop dat jullie veel steun aan elkaar hebben
Ik ben nog niet bij de ha geweest. Maandag probeer ik meteen een afspraak te maken. Ik geloof dat een echo bij 6 weken weinig nut heeft, maar weet dit niet zeker.

We hebben inmiddels al een aantal positieve verhalen gehoord, zowel op i-net, als irl, van vrouwen die na een miskraam, vrij snel, gezonde kinderen hebben gekregen. Dat geeft wel moed.

Verder baal ik toch wel van de cliches, die willen we nu nog gewoon niet horen! Geen aanval tegen iemand hier hoor! Maar die hebben we vandaag een paar keer gehoord en dat steekt toch wel, alsof je niet verdrietig mag zijn en dat zijn we wel. Ookal was ik maar 6 weken zwanger.
pi_24348787
Tuurlijk mag je verdrietig zijn, het is juist goed om het te verwerken. Dingen die je niet wil horen moet je proberen lekker langs je heen te laten gaan. Jullie moeten het verwerken op jullie manier. Niemand kan jullie vertellen hoe jullie dat moeten doen. Maar neem de tijd ervoorik heb een jaar geen contact met mijn broertje en zijn vriendin gehad ivm dingen die niet goed verwerkt waren voor jullie
  zondag 2 januari 2005 @ 01:41:19 #90
102582 Asics
Asics HIGH !!!
pi_24349007
ik heb er de ballen vestand van maar ik wens TS wel heel veel sterkte toe.
Asics neemt de tijd.
Asics geniet. Lees mijn columns op http://www.raaskal.com
  zondag 2 januari 2005 @ 11:42:06 #91
73549 Annemiek78
Martijn_77 my favo user!
pi_24352127
quote:
Op zondag 2 januari 2005 01:16 schreef Ingrid19 het volgende:

Iemand enig idee hoe lang je er last van blijft houden? Van het vloeien en de buikpijn en krampen?
Hoi Ingrid,
Ik ben maandag gaan vloeien en ben toen vrijdag het vruchtje verloren. Na het verliezen van het vruchtje moet het vloeien na een dag of twee over zijn. Heel veel sterkte meid!!!
Annemiek
Positive thinking, my way of thinking!
pi_24352134
Ingrid,
Wat jammer dat het is misgegaan, vooral met deze dagen.
Ik weet niet of je er iets aan hebt, maar mijn schoonzus is nu 5 maanden zwanger na haar miskraam.
Geef de hoop dus niet meteen op ook al is het nu zo moeilijk voor jullie.
Veel sterkte.
In my dreams I fly around the world and visit many places.
  zondag 2 januari 2005 @ 12:27:13 #93
20436 Jambo
Hakuna Matata
pi_24352860
Ingrid en Djeez & Martijn en Annemiek, heel veel sterkte. Hopelijk kunnen jullie dit verlies snel een plekje geven.
Ik word er wel es mismoedig van dat ik, wat ik voel, niet zeggen kan. (Toon Hermans)
pi_24353291
Ik heb een ook een natuurlijke miskraam gehad. Dit was met ongeveer 10 weekjes oud. Na het verliezen van het vruchtje op maandag heb ik tot vrijdag last gehad van krampen en vloeien. Dit is belangrijk om de baarmoeder weer schoon te maken. In mijn geval kwam vrijdag nog het nageboorte eruit, hierna was het snel over. Na een 1e miskraam doet een HA niets hoor Ingrid. Alleen als je blijft vloeien gaan ze kijken of er niet iets is blijven zitten in de baarmoeder.

Heel veel sterkte Ingrid en Annemiek!
  FOK!fossiel zondag 2 januari 2005 @ 14:27:33 #95
2628 Karin
pi_24354387
Djeez en Ingrid heel veel sterkte
pi_24354537
quote:
Op zondag 2 januari 2005 12:50 schreef danosa het volgende:
Ik heb een ook een natuurlijke miskraam gehad. Dit was met ongeveer 10 weekjes oud. Na het verliezen van het vruchtje op maandag heb ik tot vrijdag last gehad van krampen en vloeien. Dit is belangrijk om de baarmoeder weer schoon te maken. In mijn geval kwam vrijdag nog het nageboorte eruit, hierna was het snel over. Na een 1e miskraam doet een HA niets hoor Ingrid. Alleen als je blijft vloeien gaan ze kijken of er niet iets is blijven zitten in de baarmoeder.

Heel veel sterkte Ingrid en Annemiek!
Ok. Ik moest van de vervangende ha sowieso deze week naar mijn eigen ha. Dus maak ik meteen een afspraak voor morgen, hebben we dat ook weer gehad.
Ik ben dan neem ik aan, vrijdag het vruchtje verloren, donderdag/vrijdag moet het vloeien dan ongeveer over zijn? Nou ja, ik zal het morgen verder wel aan mn ha vragen.

Wat kun je eik doen aan de krampen? Kruikje en paracetamol?
  zondag 2 januari 2005 @ 15:11:25 #97
3142 m@x
Do, a deer, a female deer
pi_24355031
Djeez, Ingrid, Martijn en Annemiek, heel erg veel sterkte
Oops! Did I just roll my eyes out loud?
♥ Huisje, boompje, fietstas ♥
♥ There is no way to happiness, happiness is the way ♥
pi_24356018
idd Ingrid, gewoon behandelen zoals je dat met een zware pijnlijke menstruatie zou doen. Paracetamol mag altijd en lekker met een kruikje liggen en je laten verwennen en zielig voelen. Laat je dat verdriet niet afnemen hoor. ik ben trouwens ook zo'n voorbeeld van mega-snel zwanger en na meerdere miskramen een kerngezond kindje zonder mallemolen toestanden
mooi he, alles
  † In Memoriam † zondag 2 januari 2005 @ 19:32:31 #99
3234 Slaapmeisje
Jompels nog es an toe
pi_24358801
Martijn en Annemiek, Ingrid en Djeez heel veel sterkte met het verlies van jullie kindje!
We moeten bereid zijn het leven dat we gepland hebben op te geven om het leven te vinden dat op ons wacht.
  zondag 2 januari 2005 @ 20:21:40 #100
1087 Merisse
broddeltante
pi_24359514
Bij mij was het steeds een zware menstruatie, veel stolsels en flinke krampen en bloedverlies maar met een dag of 8 over. Gewoon een pijnstiller pakken Ingrid. Bij mij is de eerste keer in het ziekenhuis een inwendige echo gedaan waarop ze konden zien dat mijn baarmoeder helaas leeg was.

You will never leave my mind
And it turns out to be so much different than our dreams
Now you're, you're a star in heaven
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')