Hoe dom kan je zijnquote:Man overleden na oprapen pet bij Katun
In het italiaanse Mirabilandia is gister een man overleden die zijn verloren pet wilde oprapen bij de achtbaan Katun. De pet lag onder de looping van de achtbaan en net op het moment dat het slachtoffer bij z'n pet was kwam er een trein voorbij.
Een meisje die in de trein zat brak door dit ongeval tevens haar been. De 30-jarige man is dus geraakt door het been van de inzittende en overleed ter plekke. Een soortgelijk ongeval heeft eerder dit jaar plaatsgevonden in Legoland Billund.
Het park is vandaag gewoon geopend voor het publiek echter zal er geen muziek gedraaid worden en is de vuurwerkshow afgelast.
quote:Op maandag 20 augustus 2007 21:57 schreef Mickytjuh het volgende:
Ik vertrouw techniek niet!
wel mooi uitzicht daar boveninquote:Op maandag 20 augustus 2007 20:16 schreef roelofjan het volgende:
[..]
Oh, dat lijkt mij best wel tof eigenlijk.
voor een paar minuten dan hé.
daar heb ik vorige week nog in gezeten, na dat ie ook weer defect was, maar hij deed het daarna weer prima gelukkigquote:Op maandag 20 augustus 2007 22:10 schreef StateOfMind het volgende:
Jaren terug in Six Flags Holland, we zaten in die draai-/schommelschijf (Tomahawk of zo), toen die op de een of andere manier 1 van de schuine 'palen' raakte (wat niet zou moeten kunnen).
Dan zou ik bang zijn of de remmen het wel doen als je weer met een rotgang naar beneden gaat !quote:Op maandag 20 augustus 2007 20:16 schreef roelofjan het volgende:
[..]
Oh, dat lijkt mij best wel tof eigenlijk.
voor een paar minuten dan hé.
Bron : Themepark.nlquote:Attractie Plopsaland gesloten na ongeval
ADINKERKE - In het pretpark Plopsaland in Adinkerke heeft een 42-jarige man uit Beveren-Waas zondag omstreeks 11.15 uur een sleutelbeenbreuk opgelopen na een defect aan de waterbaan 'de boomstammetjes'.
'Door een brandslang, die om een nog onbekende reden in de vaargeul kwam te liggen van de kleine lift die de boomstammetjes naar een hoogte van 5 meter brengt, raakte het wagentje waarin de man zat klem. Op dat eerste wagentje botste een tweede en nog een derde botste op dat tweede. Een kind dat bij de man zat, kroop naar het tweede wagentje. De man wilde dat ook doen, maar kwam hierbij ten val en brak zijn sleutelbeen. Hij heeft ondertussen al het ziekenhuis mogen verlaten', licht Plopsaland-directeur Steve Vanden Kerkhof toe.
'We tillen zwaar aan wat er gebeurde en hebben er dan ook onmiddellijk de politie bijgehaald en het parket verwittigd. De attractie ligt voorlopig nog stil. Wij wachten op groen licht van de deskundige bij het parket van Veurne die de attractie op dit moment onderzoekt. De vraag is hoe die brandslang daar is kunnen terechtkomen. Bij controle deze (zondag)morgen lag die er zeker niet. De brandslang lag als naar gewoonte op zo’n 6 à 7 meter van de vaargeul', aldus nog directeur Van den Kerkhof.
Het parket van Veurne sluit niet uit dat er sabotage in het spel is door derden. 'De bediener van de attractie is formeel dat de brandslang die gebruikt wordt om indien nodig water in de vaargeul bij te pompen ver genoeg van de vaargeul lag. Het is niet uitgesloten dat een onbekende de brandslang in de geul heeft geworpen met de gevolgen vandien', licht het parket van Veurne toe. Het onderzoek is nog aan de gang.
Welkequote:Op zondag 26 augustus 2007 21:27 schreef ivetje het volgende:
Het was een sleutelbeen
[..]
Bron : Themepark.nl
Volgens mij heeft half Nederland daar al in vast gezetenquote:Op maandag 27 augustus 2007 12:56 schreef nils7 het volgende:
Ik heb vast gezeten in de Vliegende Hollander![]()
dat ziet er niet best uit neequote:
Dit is bizar!quote:Bij een bizar ongeluk is vandaag een jongen onthoofd in een pretpark van Six Flags in de Amerikaanse staat Georgia.
De tiener bezocht met een kerkgroep het pretpark, toen hij samen met een paar anderen het idee kreeg om over een omheining te springen. Het hekwerk moet een verboden gebied, waar de achtbaan 'Batman the Ride' doorheen zoeft, afsluiten voor het publiek.
Toen een treintje van de achtbaan langskwam, sprong de jongen omhoog in een poging de voet van een inzittende beet te pakken. Bij deze actie werd hij onthoofd. De zaak wordt onderzocht, maar verdere details ontbreken vooralsnog.
volgens nu.nl wou hij een Hoed pakken (van zichzelf), geen voet. Dat lijkt me ook wat logischer. Je gaat toch niet over hekken klimmen om de voet van een ander te pakken?quote:Op zondag 29 juni 2008 23:57 schreef Sheepcidus het volgende:
Ben benieuwd wat er was gebeurd als ie een been had gepakt.
Hmm lekker.quote:
Tenzij het degene is die bij Canada al die voeten in zee heeft gegooid..quote:Op maandag 30 juni 2008 00:50 schreef pietkanarie het volgende:
[..]
volgens nu.nl wou hij een Hoed pakken (van zichzelf), geen voet. Dat lijkt me ook wat logischer. Je gaat toch niet over hekken klimmen om de voet van een ander te pakken?
Dat is best engquote:Op maandag 30 juni 2008 11:04 schreef nikkie1985 het volgende:
Ojaaa weten jullie nog vorig jaar die kermis octupus waar een bakje / arm vanaf af brak?
2-3 maanden daarvoor zaten wij in diezelfde octopus en mijn vriend helemaal in de stress omdat ie het zo vond kraken enz en het echt niet normaal vond, vond het doodeng.
2-3 maanden later brak er dus bij dat zelfde ding iets af.
haha, ja dat kan natuurlijk ook nog!! Dat zou alles verklarenquote:Op maandag 30 juni 2008 16:58 schreef Gitanki het volgende:
[..]
Tenzij het degene is die bij Canada al die voeten in zee heeft gegooid..
Ik heb dat beeld ooit op TV gezien jaren terug, bij het SBS6 actienieuws of zo.....die beelden kan ik me nog steeds voor de geest halen, niet fijn..brrr the horror.quote:Op maandag 11 augustus 2003 13:40 schreef Little_Meanie het volgende:
In België hebben in Walibi (nu Six Flags Belgium) es een hondertal mensen omgekeerd gehangen op een achtbaan (sirocco) gedurende een uurtje, sommige vielen flauw door het bloed die naar hun hoofd steeg en zo.
OMG je avater!! vreselijk!quote:Op maandag 11 augustus 2003 13:50 schreef Little_Meanie het volgende:
Ook wordt het reuzerad dat je op veel kermissen vind vaak gebruikt voor zelfmoorden (maar das geen ongeluk dan natuurlijk)
Dit vind ik zo'n geweldig filmpjequote:Op zondag 3 september 2006 17:22 schreef Piovan het volgende:
Ik heb nog nooit zo gelachen, echt waar.
Check http://view.break.com/149073
Kind valt bijna eruit en de moeder lacht zich dood![]()
![]()
Roller Coaster Tycoonquote:Op donderdag 3 juli 2008 01:21 schreef Sport_Life het volgende:
Ik maakte bij Roller Coaster Tycoon vroeger altijd een achtbaan die niet compleet af was...
Ja, dat leverde mooi beelden op. Een harde knal en dan een stofwolk.quote:Op donderdag 3 juli 2008 01:21 schreef Sport_Life het volgende:
Ik maakte bij Roller Coaster Tycoon vroeger altijd een achtbaan die niet compleet af was...
quote:Vier gewonden bij ongeval met achtbaan in Denemarken
Vier personen raakten gisteravond gewond bij een ongeval met een attractie in het pretpark Tivoli in Aarhus, Denemarken. "De vier gewonden zijn in het ziekenhuis opgenomen", verklaarde Amerik Chadha, woordvoerder van de politie van Aarhus. Hij kon niet zeggen of de verwondingen ernstig zijn.
Volgens Henrik Olesen, de woordvoerder van het attractiepark dat gelegen is in de tweede grootste stad van Denemarken, gaat het om twee jonge vrouwen en twee jonge mannen van ongeveer 22 tot 24 jaar die "lichtgewond" werden.
Wagon valt
Het ongeval deed zich voor op een attractie met de naam "Cobra", een achtbaan van 400 meter lang en met een hoogte van 25 meter, die een snelheid tot 70 km/u haalt.
"Het eerste stel van de trein is losgeraakt en neergestort", legde Olesen uit. Hij kon niet zegen vanop welke hoogte deze wagon viel. Het is een nieuwe attractie die aan haar eerste seizoen in Tivoli begon, aldus Olesen, die eraan toevoegde dat Cobra een Italiaans concept is.
klopt, is toch die achtbaan bij moviepark van disneyland? -van aerosmith zoals erbij staat- waar er boxjes in de hoofdsteunen zitten toch?quote:Op zaterdag 5 juli 2008 11:21 schreef ivetje het volgende:
[..]
Waarom staat dit plaatje erbij? Dit is gewoon theming van de achtbaan
Daar ben ik geweestquote:Op zaterdag 5 juli 2008 14:50 schreef Sharapova het volgende:
Er is gisteravond een ongeluk gebeurd bij de nieuwe achtbaan in het atractiepark Tivili, Denemarken..
[..]
[ afbeelding ]
Ja idd, alleen is dit plaatje uit het amerikaanse parkquote:Op zaterdag 5 juli 2008 18:44 schreef Syd het volgende:
[..]
klopt, is toch die achtbaan bij moviepark van disneyland? -van aerosmith zoals erbij staat- waar er boxjes in de hoofdsteunen zitten toch?
Is pas ook minstens 3 keer gezegd dat dit een fabeltje is.quote:Op zaterdag 5 juli 2008 23:50 schreef RainbowRoadkill het volgende:
Achtbaan die een test met zandzakken (net zo hoog als de stoelleuning) slaagt, maar dan blijkt dat de mensen die erin gaan zitten wel hun nek breken
Als je toevallig in de Python zit en hij loopt vast, pas uitstappen als ze 'm gezekerd hebben.quote:Op zondag 6 juli 2008 14:42 schreef TeenageDirtbag het volgende:
Bizar topic hoor. Ik ga over een aantal weken naar de efteling (of niet)
9 november gezellig naar de efteling dus met het werkquote:Op zondag 6 juli 2008 16:34 schreef Toeps het volgende:
[..]
Als je toevallig in de Python zit en hij loopt vast, pas uitstappen als ze 'm gezekerd hebben.
Dat was wel bizar om te zien ja. Ik heb er echt zooovaak ingezeten. Heb in de jaren negentig 5 jaar achter elkaar en abo gehad (woon er 10/15 min fietsen vandaan) en daarna nog een paar keer geweest, maar nooit problemen meegemaakt, moet er niet aan denken.quote:Op zondag 6 juli 2008 16:34 schreef Toeps het volgende:
[..]
Als je toevallig in de Python zit en hij loopt vast, pas uitstappen als ze 'm gezekerd hebben.
Had vorige week zondag toevallig nog een duits jongetje die het voor elkaar had gekregen om met zijn karretje van de lift af te vallen, terwijl dat normaal eigenlijk bijna niet mogelijk is aangezien het karretje met 2 klemmen aan de baan vastzit op de lift. Dus toen ben ik naar boven gelopen, heb de lift stil laten zetten, en het karretje er weer op gezet, en weg was het jongetjequote:Op zondag 6 juli 2008 23:25 schreef Puccini het volgende:
Ik ben zelf eens uit de rodelbaan geschoten (nouja half uit het bakje gepleurd) in de Duinrell. Brandwond aan mn onderarm en geschrokken, verder viel het wel mee. Was de enige attractie die ik niet eng heb gevonden
quote:Op maandag 7 juli 2008 08:23 schreef WooZ het volgende:
2 jaar geleden een half uur vast gezeten in het spookslot in eurodisney, daar word je ook niet vrolijk vanuiteindelijk gewoon uitgestapt en dat ding uitgelopen
Die is wel leuk, die Fear! Hoe heet die andere (die daarnaast zit) ook al weer?quote:Op zondag 6 juli 2008 18:57 schreef ivetje het volgende:
Ik heb ooit vast gezeten in de fear in phantasialand. Die gaat met een ligt omhoog en hij haakte niet aan op de trackHeb 10 minuten licht voorover gehangen met zo'n rails op ogoghoogte. En dan maar hopen dat ie niet alsnog loslaat. Da's toch ook niet zo heel leuk haha. Toen we los waren mochten we wel meteen in z'n broertje die ernaast zit
de Force, welke ik leuker vond dan fearquote:Op maandag 7 juli 2008 21:58 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Die is wel leuk, die Fear! Hoe heet die andere (die daarnaast zit) ook al weer?
De Force ja, idd.quote:Op maandag 7 juli 2008 22:02 schreef Jerruh het volgende:
[..]
de Force, welke ik leuker vond dan fear.
quote:15-7-2008
Een Bulgaarse man die aan het werk was bij Casino Pier ligt op dit moment zwaar gewond in een lokaal ziekenhuis. Stanislav Dragnev, 21, was één van de twee mensen, die afgelopen zondag aan het werk was bij de Star Jet achtbaan. Rond 18:50 liep de medewerker een afgeschermde zone van de achtbaan binnen om een pet van een jongen te pakken terwijl de achtbaan nog draaide. Dragnev werd vervolgens geschept door de achtbaantrein.
"Hij probeerde iets aardigs voor het kind te doen," zegt Marilou Halvorsen, een vertegenwoodigster van Casino Pier.
Details of the accident remained sketchy, and police referred all inquiries to the Casino Pier spokeswoman. Details over het ongeval blijven vaag. Volgens de woordvoerster, liep Dragnev onder en naast de achtbaan toen de trein hem aan zijn hoofd raakte. De man is met zware verwonding naar het ziekenhuis vervoerd.
De achtbaan bleef maandag gesloten voor het afronden van het onderzoek, dat de politie is gestart naar de oorzaak van ongeval.
Bron: coasterplace.nl
Die gaat toch helemaal niet over de kopquote:Op dinsdag 15 juli 2008 21:23 schreef Fredo55 het volgende:
Dat moet deze attractie zijn:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
wat heeft dat met een pretpark te maken?quote:Op donderdag 17 juli 2008 18:19 schreef zwemmerseczeem het volgende:
Misschien wat off-topic (niet helemaal)\ ervaringen van en ambulancebroeder. Veel leesplezier (weet zo ff niet hoe je link inkort)
http://members.home.nl/an(...)ambulacepraktijk.ppt
Nee hij gaat ook niet over de kop, je hebt gelijk. Maar de media houdt ervan om alles 10 keer groter te maken dan dat het is hequote:Op donderdag 17 juli 2008 12:22 schreef ivetje het volgende:
[..]
Die gaat toch helemaal niet over de kopBeetje vreemd weer op teletekst. Maar goed, daar wil je idd niet in zitten op dat moment zeg.
quote:Een 13-jarig meisje is bij een rit op een populaire pretparkattractie haar voeten kwijtgeraakt. Het ongeval gebeurde in Six Flags in de Amerikaanse staat Kentucky, in de Superman Tower of Power. Dat maakte een woordvoerder van het pretpark bekend.
De attractie tilt zijn passagiers eerst 54 meter op, om ze daarna 47 meter naar beneden te laten ?vallen? aan 87 kilometer per uur. Het is niet duidelijk op welk punt van de rit het meisje gewond raakte, maar een loshangende kabel zou de voeten van het meisje boven de enkel hebben afgehakt.
De Superman Tower of Power is een van de meest populaire attracties van het park. Hij werd geopend in 1995, toen nog onder de naam Hellevator. De attractie blijft voor onbepaalde tijd gesloten zodat kan onderzocht worden wat er precies misliep.
Ja, dit was wel vrij ernstig. Vooral omdat de operator van de attractie zelf al door had dat er iets niet klopte door het bizarre gegil van boven. De andere operator zei nog: 'Och, ze gillen allemaal'. Werd toch wel een beetje vreemd toen er een paar kabels los lieten.quote:Op donderdag 17 juli 2008 19:20 schreef cinnamongirl het volgende:
Ik mis er nog eentje, een van de gruwelijkste ongelukken vandaar dat ik het me nog goed herinner. Het gebeurde in juni 2007.
[..]
[ afbeelding ]
Ze is helaas haar linkerbeen tot aan de knie kwijtgeraakt, haar rechtervoet is er gelukkig wel weer aangezet.quote:Op donderdag 17 juli 2008 19:29 schreef Laniboekje het volgende:
Het meisje loopt volgens mij al wel weer. Maar dan met behulp van twee beenprotheses. Gewoon een gruwelijke fout daar in dat park. Ik moet er niet aan denken!
]http://www.break.com/index/roller_coaster_accident.html[/quote][/url]quote:Op zondag 3 september 2006 17:30 schreef Piovan het volgende:
Nog een OMFG OMFG
[url=http://www.break.com/index/roller_coaster_accident.html
Iets soortgelijks heb ik vorig jaar ook gehad op een rodelbaan in Duitsland.quote:Op donderdag 17 juli 2008 22:52 schreef Locusta het volgende:
[..]
Ik ben twee weken geleden ook in zo'n ding (zomerrodelbaan) geweest in Garmisch-PartenkirchenOmdat ik nog wel vrij langzaam ("
") ging, was ik hier ook wel een beetje bang voor, ookal staat er duidelijk aangegeven dat je minstens 25m afstand moet houden! Maarja... als je net uit een bocht komt
![]()
Maar ik vind het best wel buggy-ding![]()
En nee, ik ging niet zo langzaam dat ik bijna stil stond, oid
Aiii..... ja, voor zoiets was ik dus ook wel een beetje huiverigquote:Op donderdag 17 juli 2008 23:06 schreef DoorgestokenKaart het volgende:
Iets soortgelijks heb ik vorig jaar ook gehad op een rodelbaan in Duitsland.
Het was die dag vrij druk en er waren ook veel kinderen van 7-12 jaar op de baan. Ik had ervaring met rodelbanen en wachtte expres al een seconde of 30 voordat ik zelf eraf ging sjeezen. Het idiote is dat bij elke bocht een groot bord staat met: "BREMSEN". Die kinderen zien dat bord en gaan dus bij elke bocht als een gek remmen. Ik had na een aantal ritjes wel door dat je helemaal niet hoeft te remmen in de bochten. Dus ik ging, 30 seconden na dat kleine meisje, de baan af. Op 3/4 van de baan zie ik dat meisje in de verte. Dus ik ga remmen. Kom m'n pa ineens keihard aanroetsjen en knalt zo dat karretje onder m'n kont vandaan. Het karretje stond hierdoor al bij het einde van de baan terwijl ik nog een meter of 20 moest lopen.
Daarna nog wel 2 dagen last van m'n stuitje gehad. Sindsdien ga ik altijd als laatste persoon de baan af. Dan kan zoiets in ieder geval nooit meer gebeuren.
Is een film -_-quote:
Ziet eruit als El Conder (Walibi World)/Vleermuis (Walibi Belgie) of hoe dat ding in Belgie dan ook mag heten...quote:Op zaterdag 5 juli 2008 14:50 schreef Sharapova het volgende:
Er is gisteravond een ongeluk gebeurd bij de nieuwe achtbaan in het atractiepark Tivili, Denemarken..
[..]
[ afbeelding ]
Heb ik ook wel eens 10 minuten gehangen. Eigenlijk ligt dat best lekkerquote:Op zondag 6 juli 2008 10:25 schreef Phrits het volgende:
Ben 3 jaar terug eens naar Bobbejaanland geweest, heb je die achtbaan de Typhoon.
Gingen net 2 vrienden van mij in toen er een storing kwam, stroom was uitgevallen oid, zaten ze daar anderhalf uur lang vast op dat stuk dat rechtomhoog gaat
Het had alleen maar erger kunnen zijn als die tvp een gigantische topickick deed.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |