Sorry dat ik zo laat reageer.quote:Op woensdag 2 mei 2007 09:10 schreef Natalie het volgende:
[afbeelding]
[afbeelding]
Wit met paars
Maar geen blauw bij mij. Echt alleen wit en paars
Amethist is gelukkig niet zo heel erg duur, tenzij geslepen of in van die grote clusters zoals ik ze nog eens een keer wil hebben. Die hele donkerpaarse uit Uruguay is wel weer wat duurder vaak trouwens. Maar jij hebt er weer een mooi stukkie bij voor je verzameling.quote:Op zondag 6 mei 2007 22:32 schreef MissyMirjaM het volgende:
was vrijdag in utrecht, heb daar een stukje 'ruwe' amethist gekocht voor 3 euro, mooi
De mooiste vind ik de amethisten met een diepe paarse kleur. Doet een beetje mystiek aan.quote:Op zondag 6 mei 2007 22:20 schreef Dutchguy het volgende:
[..]
Sorry dat ik zo laat reageer.
Vind het een mooie steen die je daar hebt. Vooral in combinatie met het kwarts komt het diepe paars heel mooi uit. Ik heb zelf ook veel amethisten w.o. een cluster. Valt me op dat je trouwens nog heel veel verschillende kleurverschillen hebt bij amethist. Soms zijn ze zo donker dat ze wel zwart lijken bijna en soms zijn ze zo vaag gekleurd dat het bijna net bergkristal is.
Dat gebeurt vaak hè.. Heb hier ook een ametrien liggen. Een kleintje, maar toch een mooie steen. Heb 'm eens gekocht toen ik op amethistenjacht (quote:Heel bijzonder vind ik de ametrien, een combinatie van amethist met citrien. Wat ik dan wel weer jammer vind is dat veel amethist kunstmatig gebrand wordt om zo citrien van te maken.
Wist je dat ametrien best een relatief zeldzame steen is? Hij wordt eigenlijk maar in 1 mijn gewonnen in Bolivia, heb daar wel eens een stukje over gelezen. Komt nog wel wat uit India en Brazilie maar die kwaliteit is veel minder. Gek dan eigenlijk dat zo'n steen nog relatief betaalbaar is eigenlijk, ik denk dat dat komt omdat het een vrij onbekende steen is.quote:Op maandag 7 mei 2007 09:53 schreef Natalie het volgende:
[..]
De mooiste vind ik de amethisten met een diepe paarse kleur. Doet een beetje mystiek aan.
[..]
Dat gebeurt vaak hè.. Heb hier ook een ametrien liggen. Een kleintje, maar toch een mooie steen. Heb 'm eens gekocht toen ik op amethistenjacht () ging en zag 'm liggen. Dus ik denk: mee naar huis die steen. Hij ligt hier alleen maar in z'n doosje. Best zonde. Hij verdient een betere plaats.
Wow hij is echt prachtig. Echt een heel mooie steen. Leuk dat jij van die scherpe foto's kan maken, dat lukt mij niet omdat ik via een gsm fotografeer maar goed...quote:Op maandag 7 mei 2007 18:41 schreef Natalie het volgende:
Wist wel dat ie niet vaak voorkwam, maar dat ie zeldzaam was, wist ik niet. Dat verklaart wel waarom je ze niet zovaak ziet. Meestal heeft men het vooral over de amthist. Over ametrien hoor je niet zoveel.
Heb er wat foto's van gemaakt. Hoop dat de kleuring goed te zien is
[afbeelding]
[afbeelding]
Peacock wordt ook wel Borniet genoemd. Ik heb er zelf ook een stukje van, van mijn vader ooit gekregen. Hij heet peacock stone (pauwensteen) omdat hij dezelfde felle kleuren heeft als de staart van een pauw. De mooie kleuren ontstaan doordat het heel veel koper bevat.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 11:50 schreef Cattara het volgende:
Tourmalijn is ook erg mooi...wel kostbaar....
Ik heb vanmorgen weer een bestelling van een edelstenen armbandje gebracht bij een klant,ze vond het prachtig !
Het is een armbandje van rose quarts en Amthist gemaakt voor bij het collier wat ik al eerder voor haar had gemaakt.
Altijd leuk om te zien dat iemand zo blij is met je creatie.
Nu maar hopen dat de webwinkel ook eens een beetje gaat lopen.
Ik heb weer mooie kralen gezien bij menglod op het internet...wauw....
Ik moet binnenkort nodig weer eens wat bestellen.
weten jullie ook wat peacock eigenlijk voor een steen/mineralen soort is ?
Ik heb inderdaad ook een andere groene toermalijn die heel anders van kleur is. Grappige van toermalijn is dat onder elke hoek je een andere kleur krijgt. Dat andere stukje is dus bleekgroen met blauw puntje maar als je hem in het licht draait lijkt hij onder een bepaalde hoek helemaal zwart. Wist je trouwens hoe je ook kunt zien dat het een echte toermalijn is? Door hem over wol te poetsen en dan wordt hij elektrisch geladen en trekt hij kleine stukje papier aan. Dan weet je dat het een echte toermalijn is. Ik zou ook graag nog eens een watertoermalijntje hebben maar die zijn bijna niet te betalen als er een van een mooie kwaliteit wil hebben dacht ik.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 11:57 schreef Natalie het volgende:
Mooie toermalijn, Dutchguy
Mooie diepe kleur. Ik zie ze ook wel eens wat bleker, maar die van jou is echt goed groen.
Heb je ook watermeloentoermalijn? Die vind ik ook zo betoverend.
Die foto's van mij zijn gemaakt met de webcam (serieus). De digitale camera ligt bij m'n vriend, dus ik had niet veel keus. Het valt me ook mee hoe goed ze gelukt zijn.
Cattara, maakt je zelf sieraden? Dat klinkt creatief
Zag in je profiel dat je uit Groningen komt. Kom je ook wel eens bij Liatelier op de vismarkt?
Welke webwinkel btw?
Nou kweenie, 't is er wel erg warm aan het onderste plaatje te zien. Mag ik dan in ieder geval komen logeren?quote:
Tof mijn eigen geode!quote:Op woensdag 9 mei 2007 20:44 schreef Natalie het volgende:
Tuurlijk. Ik kan vast wel ergens een fijne geode voor je vinden
Ja ik maak ze zelf en ja ik kom regelmatig bij liatelier,ik ben daar uren zoet...quote:Cattara, maakt je zelf sieraden? Dat klinkt creatief
Zag in je profiel dat je uit Groningen komt. Kom je ook wel eens bij Liatelier op de vismarkt?
Welke webwinkel btw?
Bedankt voor de info,ben benieuwd of ik daar ook kralen van kan vinden....quote:Op dinsdag 8 mei 2007 19:16 schreef Dutchguy het volgende:
[..]
Peacock wordt ook wel Borniet genoemd. Ik heb er zelf ook een stukje van, van mijn vader ooit gekregen. Hij heet peacock stone (pauwensteen) omdat hij dezelfde felle kleuren heeft als de staart van een pauw. De mooie kleuren ontstaan doordat het heel veel koper bevat.
[afbeelding]
Ik weet niet of je daar kralen van kunt vinden, ben nog nooit gepolijste borniet tegengekomen en heb zelf altijd alleen ruwe stukjes gezien. Ben benieuwd, misschien zijn ze er wel.quote:Op donderdag 10 mei 2007 14:52 schreef Cattara het volgende:
[..]
Bedankt voor de info,ben benieuwd of ik daar ook kralen van kan vinden....
Ik heb trouwens ook een heel mooi boekje met beschrijvingen en werkeng end van stenen :de kristallengids van Judy hall.
Is een heel mooi overzichtelijk boekje,ik heb het tweedehands gekocht hier in de stad.
Normaal valt het onder spam, maar ik vroeg erom en bovendien is het ontopic. Don't worryquote:Op donderdag 10 mei 2007 14:49 schreef Cattara het volgende:
[..]
Ja ik maak ze zelf en ja ik kom regelmatig bij liatelier,ik ben daar uren zoet...
Ik weet niet of ik reclame mag maken voor mn webwinkel...maar het staat volgens mij ook even terug in 1 van mn posts.www.heartbeadsdesign.nl
Ik weet inmiddels al wat het is Natalie, dankzij een Amerikaans forum waar ik wel eens post. Het is geen steen maar het metaal Bismuth in zuivere vorm. In zijn oorspronkelijke vorm is het een zeer onaantrekkelijk grijze klomp maar deze 'kristallen' worden gemaakt in Duitsland voor de sier en hebben soms de meest felle kleuren. Rare is dat het wel geneeskrachtige eigenschappen heeft. Ik heb het nagekeken in Melody's 'Love is in the Earth' en het is een van de weinige mineralen die het kruin chackra met het stuitchackra kan verbinden en het helpt mensen die in een isolement leven om zich minder geisoleerd te voelen. Grappige is ook nog dat je zelf deze kristallen kan maken als je dat zou willen. Gewoon in een pannetje laten smelten en laten afkoelen. Hoe langzamer ze koelen hoe feller de kleuren en je krijgt iedere keer een ander kristal. Ik heb inmiddels van de kleine een hanger gemaakt.quote:Op vrijdag 11 mei 2007 13:36 schreef Natalie het volgende:
Dutchguy, vreemde stenen. En het is niet alleen de vorm, maar ook de structuur. Heb nog nooit zoiets gezien. Wie weet is het een idee om ze eens mee te nemen naar zo'n stenenwinkel. Wie weet hebben zij zoiets eerder gezien en kunnen ze je zeggen wat het is. Of iig in welke richting je het moet zoeken
Klopt Catarra. Draag het inmiddels als hangertje en het is best heel apart materiaal. Bijna kunst. Ik zou dit zelf dus nooit gekocht hebben maar het is toch leuk om het in huis te hebben en nu te weten wat het is. Lijkt qua kleur inderdaad wat op peacock.quote:Op vrijdag 11 mei 2007 22:43 schreef Cattara het volgende:
nu ik de kleuren zie herken ik het wel,we hebben weleens een sieraad verkocht in de juweliers zaak waar ik werkte.Doet me qua kluer ook wel een beetje aan peacock denken alleen dan met een andere structuur maar erg mooi!
Het is vaak zo dat je gevoel idd wel aangeeft welke steen het beste bij je past,dit kan van tijd tot tijd veranderen naar gelang je gemoedstoestand end.quote:Op dinsdag 22 mei 2007 18:01 schreef Helianthusje het volgende:
Ik geloof er eigenlijk wel in. Ik koop ze overigens niet om die 'genezende' werking, maar voornamelijk omdat ik ze gewoon mooi vind. Het viel alleen wel erg op dat ik me bij 1 steentje veel beter voelde dan bij een andere. Dit was zo duidelijk waarneembaar, dat ik er toch wel een beetje in ben gaan geloven. Nog steeds let ik er meer op of de steen mij aanstaat, of ik het mooi vind of niet. Achteraf blijkt dan die steen die ik vanwege zijn uiterlijk heb gekozen ook goed bij mij past wanneer ik er wat research op los laat.
Klopt, dat heb ik ook. En bij stenen die niet bij me passen blijkt ook vaak achteraf dat dat zo is. Zo droeg ik op een dag een rhodochrosiet omdat ik die zo mooi vond en ik werd gewoon helemaal opgefokt ervan. Thuis nagelezen dat deze steen de bloeddruk verhoogt terwijl ik juist medicatie heb om mijn bloeddruk omlaag te krijgen. Was dus helemaal de verkeerde steen. Lapis maakt me bijvoorbeeld down. En zo heb ik nog wat stenen die ik heel mooi vind maar niet moet dragen.quote:Op dinsdag 22 mei 2007 18:01 schreef Helianthusje het volgende:
Ik geloof er eigenlijk wel in. Ik koop ze overigens niet om die 'genezende' werking, maar voornamelijk omdat ik ze gewoon mooi vind. Het viel alleen wel erg op dat ik me bij 1 steentje veel beter voelde dan bij een andere. Dit was zo duidelijk waarneembaar, dat ik er toch wel een beetje in ben gaan geloven. Nog steeds let ik er meer op of de steen mij aanstaat, of ik het mooi vind of niet. Achteraf blijkt dan die steen die ik vanwege zijn uiterlijk heb gekozen ook goed bij mij past wanneer ik er wat research op los laat.
Maansteen en shiva lingam zijn typische Indische stenen. Ook de robijn en de saffier komen uit India.quote:Op dinsdag 22 mei 2007 20:34 schreef myxomatosekonijn het volgende:
Wie weet of er specifieke stenen zijn die uit India komen? Ik ga er nl. op vakantie en wil bij mogelijke stenen van te voren even kijken wat bij me zou passen...
Heb al even gegoogled en er schijnen inderdaad een aantal uit India te komen...zo ook bijv. bergkristal.Daar wil ik er wel een mooie van!
Wie weet of je bij aankoop nog kunt letten op bepaalde dingen om er zeker van te zijn dat het geen 'nepperij' is?
Klopt, er wordt inderdaad veel met Saffieren en Robijnen geknoeid. Vooral qua kleur. Als je die heel goedkoop kunt krijgen is er iets mis mee. Echte zuivere Saffieren en Robijnen zijn altijd duur.quote:Op woensdag 23 mei 2007 09:47 schreef Natalie het volgende:
Als je geslepen saffieren e.d. vindt voor een klein prijsje, moet je oppassen. Saffieren en robijnen zijn geen halfedelstenen, maar behoren tot de edelstenen en kunnen erg kostbaar zijn. Die vind je niet voor niets in bewerkte vorm.
Zo, je zou maar zo'n stuk kristal in je woonkamer hebben staanquote:
Yep, onlangs in Emmen nog geweest, ook voor de edelstenen waar we erg geslaagd zijn.quote:Op donderdag 13 september 2007 23:18 schreef vaika83 het volgende:
Paraview wordt altijd goed gepromoot.
Succes Cattara!
Apart, misschien te sterk idd of wennen, misschien een idee om hem onder haar kussen en/of op nachtkastje te leggen. Ik zelf draag hem alweer een tijdje. Heb hem kort geleden laten pendelen of ie nog goed was voor me en/of werkte, 40 % en nog steeds de steen die ik moet hebbenquote:Op dinsdag 18 september 2007 15:13 schreef Bastard het volgende:
-Stukje chalcedoon (bijna geheel wit) voor andere dochter, om haar wat meer assertiviteit te geven, ze laat alles maar toe door andere kinderen. Maar deze steen hebben we op avond 1 al af gedaan, huilen huilen huilen, steen was helemaal heet, deze afgedaan.. misschien te krachtig.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |