Usenet still going strong.quote:Op zaterdag 31 oktober 2026 20:22 schreef ACT-F het volgende:
Je moet het ook niet te makkelijk maken voor dummy's. Dat geldt ook voor het TOR-netwerk waar je niet zomaar alles kan vinden via een zoekmachine. Het is een beetje het idee van het oude internet van de jaren '90 toen je het moest hebben van talloze sites met een verzameling links. De nostalgie
Misschien dat we IRC moeten afstoffen voor het geval dat ze sociale media willen censureren tijdens rellenquote:
quote:Op zaterdag 31 oktober 2026 20:31 schreef ACT-F het volgende:
Misschien dat we IRC moet afstoffen voor het geval dat ze sociale media willen censureren tijdens rellen
30 jaar terug in de tijdquote:Op zaterdag 31 oktober 2026 20:39 schreef AchJa het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
/msg ACT-F xdcc send #875_GlassPlate
Historisch gezien komen daar ook voor 50% mietjes op afquote:Op zaterdag 31 oktober 2026 20:43 schreef Ericr het volgende:
Ik stel morgen een veldje in Beverwijk ter beschikking, loden pijpen en messen mee.
Ik heb nog wel ergens een hamer liggen...quote:Op zaterdag 31 oktober 2026 20:43 schreef Ericr het volgende:
Ik stel morgen een veldje in Beverwijk ter beschikking, loden pijpen en messen mee.
Volgende crisis, Jetten en het crisisteam: "Code rood, code rood! snel snel, open een topic op FOK!"quote:Op zaterdag 31 oktober 2026 19:27 schreef Tengano het volgende:
Nou, alles blijkt achteraf toch nog redelijk mee te vallen en gelukkig maar. Deze Gen Z-generatie eens een goeie spiegel voorhouden, blijkt duidelijk een zeer effectieve werking te hebben. Gelukkig heeft ons topic ze dus op andere gedachten kunnen brengen, want dit had ook anders kunnen lopen.
Yep Nijmegen Piersonstraat, was erbijquote:Op zaterdag 31 oktober 2026 20:02 schreef Caland het volgende:
[..]
Teleurstellen juist dat de huidige generaties zo volgevreten zijn dat ze niet eens meer een aanleiding hebben om te rellen. Dat was vroeger wel anders
Was overigens oprecht, ik zie teveel mensen in een tussenwoning op 2,5 meter afstand zitten van een 75” tv en dan vaak ook gewoon het goedkoopste paneeltje want afmeting gaat boven kwaliteit en het principe van het uitrekenen van het optimale formaat ten opzichte van hun zitafstand kennen ze niet eens.quote:Op zaterdag 31 oktober 2026 19:32 schreef Gajes_Octavianus het volgende:
[..]
Mijn volgende wordt wel een maatje groter, 65".
Moet wel een klauwhamer zijn hè. Morgen part deuxquote:Op zaterdag 31 oktober 2026 20:48 schreef AchJa het volgende:
[..]
Ik heb nog wel ergens een hamer liggen...
In Nederland verliep alles rustig dankzij het politieoptreden:quote:Op zaterdag 31 oktober 2026 22:09 schreef SemperLibertas het volgende:
Van welk land ik ook filmpjes zie over rellen, de West-Europese steden worden overlopen door vieze negers en smerige Noord-Afrikanen in zwarte jassen. Ik zie ze ook niet als mensen, en ook niet als dieren. Eigenlijk gewoon als ongedierte dat zo snel mogelijk moet worden vernietigd.
Ja maar de Duitsers waren ook niet zo'n lieverdjes.quote:Op zaterdag 31 oktober 2026 22:09 schreef SemperLibertas het volgende:
Van welk land ik ook filmpjes zie over rellen, de West-Europese steden worden overlopen door vieze negers en smerige Noord-Afrikanen in zwarte jassen. Ik zie ze ook niet als mensen, en ook niet als dieren. Eigenlijk gewoon als ongedierte dat zo snel mogelijk moet worden vernietigd.
De grootste AIDS die AI heeft voortgebracht is dat elke mongool een flyer/poster kan maken zoals deze.quote:Op zaterdag 31 oktober 2026 22:05 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Moet wel een klauwhamer zijn hè. Morgen part deux![]()
[ afbeelding ]
??quote:Op zaterdag 31 oktober 2026 22:09 schreef SemperLibertas het volgende:
Van welk land ik ook filmpjes zie over rellen, de West-Europese steden worden overlopen door vieze negers en smerige Noord-Afrikanen in zwarte jassen. Ik zie ze ook niet als mensen, en ook niet als dieren. Eigenlijk gewoon als ongedierte dat zo snel mogelijk moet worden vernietigd.
Hebben nog het meest weg van kakkerlakken of iets ja. Zien er ook allemaal hetzelfde uit. Totaal ongedierte.quote:Op zaterdag 31 oktober 2026 22:09 schreef SemperLibertas het volgende:
Van welk land ik ook filmpjes zie over rellen, de West-Europese steden worden overlopen door vieze negers en smerige Noord-Afrikanen in zwarte jassen. Ik zie ze ook niet als mensen, en ook niet als dieren. Eigenlijk gewoon als ongedierte dat zo snel mogelijk moet worden vernietigd.
Ik was liever overgenomen door de Duitsers in 1 groot Derde Rijk vol met mede-Ariërs dan te moeten vrezen voor een overname van de islam, moslimterrorisme en asielzoekers die onze huizen en welvaart mogen gebruiken ten koste van onze eigen bevolking.quote:Op zaterdag 31 oktober 2026 22:13 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Ja maar de Duitsers waren ook niet zo'n lieverdjes.
Vermoedelijk alleen in jouw hoofdquote:Op zaterdag 31 oktober 2026 22:18 schreef GerryDV het volgende:
[..]
Ik was liever overgenomen door de Duitsers in 1 groot Derde Rijk vol met mede-Ariërs dan te moeten vrezen voor een overname van de islam, moslimterrorisme en asielzoekers die onze huizen en welvaart mogen gebruiken ten koste van onze eigen bevolking.
Eigenlijk wel erg dat dit een serieuze overweging is geworden.
Van het NOS journaal wel ja. 😅quote:Op zaterdag 31 oktober 2026 22:14 schreef DrDentz het volgende:
[..]
??
Van het NOS journaal heb ik geleerd dat het gaat om scholieren en studenten die demonstreren voor beter onderwijs, en daar hebben zich inmiddels ook verpleegkundigen bij aangesloten. Een nobel streven dus.
Leuke rubriek, dat bezorgd zijn.quote:Ook vanuit de Haagse politiek wordt gereageerd op de onrust in de binnenstad. Hera Butt van Pro zegt blij te zijn dat er geen plunderingen hebben plaatsgevonden, maar maakt zich zorgen over de spanningen tussen verschillende groepen.
De fractie zegt signalen te hebben ontvangen dat groepen tegenover elkaar stonden en dat jongeren van kleur door extreemrechtse groepen zouden zijn staande gehouden of weggejaagd. Ook werd op sociale media opgeroepen om Den Haag te beschermen tegen 'moslimjeugd'. Butt noemt dat beangstigend. Pro hoopt dat de politie beelden op sociale media gebruikt om waar nodig op te treden.
Bekend en tegelijktijd onbekend narcistisch trucje in deze bevolkingsgroep.quote:Op zaterdag 31 oktober 2026 22:34 schreef Haags het volgende:
[Ook vanuit de Haagse politiek wordt gereageerd op de onrust in de binnenstad. Hera Butt van Pro zegt blij te zijn dat er geen plunderingen hebben plaatsgevonden, maar maakt zich zorgen over de spanningen tussen verschillende groepen.
De fractie zegt signalen te hebben ontvangen dat groepen tegenover elkaar stonden en dat jongeren van kleur door extreemrechtse groepen zouden zijn staande gehouden of weggejaagd. Ook werd op sociale media opgeroepen om Den Haag te beschermen tegen 'moslimjeugd'. Butt noemt dat beangstigend. Pro hoopt dat de politie beelden op sociale media gebruikt om waar nodig op te treden.]
Leuke rubriek, dat bezorgd zijn.
quote:Slachtoffer-daderomkering
Slachtoffer-daderomkering is een vorm van manipulatief gedrag waarbij de daadwerkelijke dader de rollen omdraait. De persoon die verantwoordelijk is voor kwetsend, grensoverschrijdend of schadelijk gedrag, presenteert zichzelf als slachtoffer en schuift de schuld in de schoenen van degene die daadwerkelijk slachtoffer is.
Dit gebeurt bijvoorbeeld door:
• De schuld volledig bij het slachtoffer neer te leggen.
• Het eigen gedrag te ontkennen, te bagatelliseren of goed te praten.
• Het slachtoffer af te schilderen als agressief, manipulatief of onredelijk.
• Gebeurtenissen en situaties te verdraaien, zodat de werkelijkheid anders lijkt.
• Zichzelf als slachtoffer neer te zetten en medelijden of begrip op te wekken.
• Het oorspronkelijke slachtoffer voortdurend in de verdediging te drukken.
• Het gevolg? Het slachtoffer gaat aan zichzelf twijfelen, voelt zich schuldig, raakt emotioneel uitgeput en kan uiteindelijk zelfs gaan geloven dat hij of zij degene is die het probleem veroorzaakt.
• De aandacht verschuift hierdoor van het oorspronkelijke grensoverschrijdende gedrag naar het vermeende gedrag van het slachtoffer. De daadwerkelijke dader hoeft geen verantwoordelijkheid meer te nemen, terwijl het echte slachtoffer zich moet verantwoorden voor iets wat hem of haar is aangedaan.
Het meest schrijnende aan slachtoffer-daderomkering is dat degene die schade heeft veroorzaakt zichzelf als slachtoffer neerzet, terwijl degene die de schade heeft ondervonden uiteindelijk als dader wordt bestempeld.
Als ik de tweet hierboven zie zou het zomaar kunnen dat de Duitsers op termijn weer de kolder in hun kop krijgen en dat het dit keer de moslims zijn die het veld moeten ruimen.quote:Op zaterdag 31 oktober 2026 22:18 schreef GerryDV het volgende:
Ik was liever overgenomen door de Duitsers in 1 groot Derde Rijk vol met mede-Ariërs dan te moeten vrezen voor een overname van de islam, moslimterrorisme en asielzoekers die onze huizen en welvaart mogen gebruiken ten koste van onze eigen bevolking.
Eigenlijk wel erg dat dit een serieuze overweging is geworden.
Iedereen is bang voor Ado natuurlijk.quote:Op zaterdag 31 oktober 2026 22:50 schreef Chivaz het volgende:
[ x ]
In Frankfurt is het ieder geval begonnen. Toch bijzonder hoe Nederland buiten schot is gebleven.
Vergis je ook niet in de impact die ons topic gehad heeft.quote:Op zaterdag 31 oktober 2026 23:00 schreef TwenteFC het volgende:
Iedereen is bang voor Ado natuurlijk.
Hoezo, in Nederland gebeurt eigenlijk nooit ietsquote:Op zaterdag 31 oktober 2026 22:50 schreef Chivaz het volgende:
[ x ]
In Frankfurt is het ieder geval begonnen. Toch bijzonder hoe Nederland buiten schot is gebleven.
https://youtube.com/shorts/PzxyT5qzxrw?is=Cr0xYeonGvK2qTvSquote:Op zaterdag 31 oktober 2026 23:00 schreef TwenteFC het volgende:
[..]
Iedereen is bang voor Ado natuurlijk.
Die stond echt compleet op de verkeerde plekken de gehele middag.quote:Op zaterdag 31 oktober 2026 23:17 schreef spectrumanalyser het volgende:
nou, die domme streamer die telkens heen en weer ging was wel grappig hoor. Die dacht even 300 euro aan donaties op te halen.
We moeten meer van dit soort mensen hebben.quote:Op zaterdag 31 oktober 2026 23:10 schreef Haags het volgende:
[ x ]
Dit was eigenlijk het grappigste van vandaag. Verder viel het een beetje tegen allemaal.
Nederland was voorbereid.quote:Op zaterdag 31 oktober 2026 22:50 schreef Chivaz het volgende:
[ x ]
In Frankfurt is het ieder geval begonnen. Toch bijzonder hoe Nederland buiten schot is gebleven.
"In Londen heeft 63,2% van de bevolking een migratieachtergrond"quote:Op zaterdag 31 oktober 2026 23:20 schreef Perox het volgende:
Is Engeland eigenlijk al compleet kapot @:Tengano?
Ik snap oprecht niet waarom de politie hier niet met scherp op schiet.quote:Op zaterdag 31 oktober 2026 22:50 schreef Chivaz het volgende:
[ x ]
In Frankfurt is het ieder geval begonnen. Toch bijzonder hoe Nederland buiten schot is gebleven.
quote:Op zaterdag 31 oktober 2026 23:20 schreef Perox het volgende:
Is Engeland eigenlijk al compleet kapot @:Tengano?
Zeg jij het maar.quote:Op zaterdag 31 oktober 2026 23:28 schreef UitStraling het volgende:
"In Londen heeft 63,2% van de bevolking een migratieachtergrond"
Alles moet wijken voor de islamitische suprematie.quote:Op zaterdag 31 oktober 2026 23:32 schreef HeatWave het volgende:
https://x.com/JohnCleese/status/2116617748906205187
[ afbeelding ]
VK: geen Halloween, woestijnvolk beledigd...
Waarom hebben mensen toch zo'n hekel aan moslims, het is echt een raadsel!
Koranlijers.
This is forever gone,quote:Op zaterdag 31 oktober 2026 23:32 schreef HeatWave het volgende:
https://x.com/JohnCleese/status/2116617748906205187
[ afbeelding ]
VK: geen Halloween, woestijnvolk beledigd...
Waarom hebben mensen toch zo'n hekel aan moslims, het is echt een raadsel!
Koranlijers.
Ik haat dat volk toch wel zo intens en mensen die dat niet doen haat ik inmiddels net zo hard.quote:Op zaterdag 31 oktober 2026 23:35 schreef Tengano het volgende:
[..]
Alles moet wijken voor de islamitische suprematie.
koekoek
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |