Dit getuigd van sterke argmentenquote:
Canada heeft o.a. buitengewoon veel kalium, nikkel, aardgas en aardolie. Veel meer dan ze zelf benodigen en zonder export daarvan gaat zo'n land toch erg verarmen lijkt mij.quote:Op zaterdag 17 oktober 2026 18:09 schreef KvanG het volgende:
[..]
Iedereen die tegen globalisme is weet dat zijn naam gelijk staat aan een sterk argument.
Wanneer doen ze mee aan het ESF??quote:Op zaterdag 17 oktober 2026 17:27 schreef FlippingCoin het volgende:
wanneer wordt canada lid van de eu
en dan katy perry sturen zekerquote:Op dinsdag 20 oktober 2026 08:07 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Wanneer doen ze mee aan het ESF??
Mark Carney is extreemlinks? Interessant.quote:Op dinsdag 20 oktober 2026 07:58 schreef William_Papadin het volgende:
Canada is een shithole 3rd world country aan het worden door extreemlinks pro-immigranten partijen aan het roer, dus ik snap Alberta wel.
Je weet toch, het heb op feesboek gestaan dat Trump neutraal is en midden etc. Alles wat linkser is dan hem is extreem links en als je pro immigranten bent dan, dan mislukt je land totaal!quote:Op dinsdag 20 oktober 2026 08:22 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Mark Carney is extreemlinks? Interessant.
Ik ook. Met haar bodemschatten en gigantische hoeveelheden land zou Canada een van de rijkste landen ter wereld moeten zijn. Net zoals Australie. Maar het zijn pauperlanden, omdat het WEF adepten zijn. Hun oplossing voor ieder probleem is open borders. Laat dat nou net niet de oplossing zijn. Je moet geen goedkope arbeid binnenhalen, maar mensen die voor veel toegevoegde waarde zorgen. Mensen die $200/uur of meer verdienen.quote:Op dinsdag 20 oktober 2026 07:58 schreef William_Papadin het volgende:
Canada is een shithole 3rd world country aan het worden door extreemlinks pro-immigranten partijen aan het roer, dus ik snap Alberta wel.
quote:AI Overview
Het klopt inderdaad dat een hechtere Canadese samenwerking nu belangrijker is dan ooit als Canada zich economisch strategischer wil positioneren. De geopolitieke en economische dynamiek dwingt het land om breder te kijken dan de traditionele Amerikaanse markt.
Om deze alternatieve markten in Azië en Europa optimaal te bedienen, staat Canada voor een aantal grote logistieke en infrastructurele uitdagingen:
Knelpunten en Kansen voor de Export
o Aardolie en LNG: De infrastructuur naar de Pacific (zoals de onlangs voltooide Trans Mountain-pijpleidinguitbreiding) helpt om olie naar Azië te verschepen. Voor LNG zijn projecten aan de westkust (zoals LNG Canada) cruciaal om de afhankelijkheid van de Amerikaanse gasmarkt te verkleinen.
o Uranium, Nikkel en Kalium (Potas): Canada is een wereldleider in deze strategische grondstoffen. Europa zoekt sinds de geopolitieke verschuivingen in Oost-Europa actief naar betrouwbare partners voor de energietransitie en voedselzekerheid, wat enorme kansen biedt via de Atlantische havens.
o Groen Aluminium: Door de overvloed aan waterkracht (vooral in Québec en British Columbia) heeft Canada een zeer lage CO2-voetafdruk voor aluminium. Europa, met zijn strenge CO2-grenscorrectie (CBAM), is hiervoor een natuurlijke afzetmarkt.
De Noodzaak van Binnenlandse Investeringen
Om dit te realiseren moeten de Canadese provincies de interne handelsbarrières afbreken en gezamenlijk investeren in:
1. Spoorweginfrastructuur: De capaciteit van de spoorwegen naar zowel de oost- als westkust moet omhoog om bulkgoederen zoals kalium en ertsen efficiënt te transporteren.
2. Havenuitbreidingen: Havens zoals Vancouver en Prince Rupert (Pacific) en Montreal en Saint John (Atlantic) hebben modernisering nodig om grotere volumes aan te kunnen.
er is mankracht zat nodig daarquote:Op dinsdag 20 oktober 2026 08:50 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Ik ook. Met haar bodemschatten en gigantische hoeveelheden land zou Canada een van de rijkste landen ter wereld moeten zijn. Net zoals Australie. Maar het zijn pauperlanden, omdat het WEF adepten zijn. Hun oplossing voor ieder probleem is open borders. Laat dat nou net niet de oplossing zijn. Je moet geen goedkope arbeid binnenhalen, maar mensen die voor veel toegevoegde waarde zorgen. Mensen die $200/uur of meer verdienen.
quote:AI-overzicht
Emigreren naar de Canadese provincie Alberta is niet eenvoudig, maar het kan wel toegankelijker zijn dan in sommige andere provincies dankzij specifieke economische programma's.
Canada hanteert strenge, puntengebaseerde immigratieregels
quote:AI-overzicht
De rijkdom van de Canadese provincie Alberta komt in de eerste plaats door de gigantische olie- en gasvoorraden in de ondergrond.
Enorme energiereserves:
Alberta beschikt naar schatting over de op drie na grootste energiereserves ter wereld (vooral bekend door de oliezanden en de olie-industrie rond plekken als Fort McMurray).
Hoge economische groei:
De winst uit de fossiele brandstoffen zorgt voor een sterke economie, hoge inkomens en grotere salarissen vergeleken met andere delen van het land.
Lage belastingen:
Dankzij de inkomsten uit de grondstoffen kent Alberta traditioneel een gunstiger en lager belastingklimaat voor burgers en bedrijven dan de rest van Canada.
Op papier. Maar ons stadje in Australie is sinds Covid met 25% gegroeid. Per dag ging het soms om 1000 personen.quote:Op dinsdag 20 oktober 2026 09:55 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
er is mankracht zat nodig daar
Canada kom je niet zomaar in he, Australie ook niet
En de WAF kent men daar niet
[..]
[..]
Canad is 50.000 net zoveel als jaarlijks naar Nederland komtquote:Op dinsdag 20 oktober 2026 09:59 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Op papier. Maar ons stadje in Australie is sinds Covid met 25% gegroeid. Per dag ging het soms om 1000 personen, per dag.
quote:Hervestiging (via de UNHCR): Canada staat wereldwijd bekend om het opvangen van gevluchte mensen die via de VN en het eigen overheidsbeleid worden geselecteerd.
In 2024 hervestigde Canada bijvoorbeeld zo'n 49.300 vluchtelingen
quote:Alternatieve migratiesystemen:
Canada zoekt zelf zijn asielzoekers uit
Canada zegt immigratie nodig te hebben om de economie draaiend te houden.
Het beleid lijkt zacht, maar het is ook zakelijk.
Want wie mag komen, wordt van tevoren zorgvuldig bepaald.
Migratie roept in Canada weinig weerstand op,
Het Canadese migratiesysteem is een bewuste keuze, zegt Ahmed Hussen, minister van Migratie.
Hij was zelf ooit een Somalische asielzoeker in Canada. "
Als je tegenwoordig geen gekwalificeerde mensen aantrekt, hoogopgeleide mensen, dan gaan ze ergens anders heen.
Dus er is een soort wedstrijd tussen ons, Australië, Denemarken en landen als de VS.
Als je je deuren sluit voor mensen en talent, dan trekt dat talent naar elders."
Mwah,quote:Op dinsdag 20 oktober 2026 07:58 schreef William_Papadin het volgende:
Canada is een shithole 3rd world country aan het worden door extreemlinks pro-immigranten partijen aan het roer, dus ik snap Alberta wel.
quote:AI Overview
De relatie tussen de Canadese teerzandenboom (oil sands boom) en voormalige werknemers van het Venezolaanse staatsoliebedrijf PDVSA vormt een van de meest fascinerende hoofdstukken uit de moderne energiegeschiedenis. Het massale ontslag van Venezolaanse olie-experts in 2002–2003 bleek de perfecte, onbedoelde katalysator voor de Canadese olie-industrie in Alberta.
De Grote Breuk: De staking van 2002–2003
In december 2002 begon het technocratische management en het personeel van PDVSA een landelijke staking uit protest tegen de toenemende politieke inmenging van president Hugo Chávez. Chávez reageerde meedogenloos: hij ontsloeg live op televisie circa 18.000 tot 23.000 hoogopgeleide werknemers — bijna de helft van het totale personeelsbestand van het bedrijf.
Deze ingenieurs, geologen en wetenschappers werden op zwarte lijsten gezet, waardoor ze in eigen land nergens meer aan de bak kwamen.
Waarom Canada? De geologische match
Terwijl Venezuela zijn grootste talenten verloor, maakte de Canadese provincie Alberta in de vroege jaren 2000 een ongekende teerzandenboom door. Canadese bedrijven stonden te springen om specifieke expertise, en er was één perfecte match:
• Identieke olievariëteit: De dikke, stroperige bitumen uit de Canadese Athabasca-regio is geologisch nagenoeg identiek aan de extra-zware ruwe olie uit de Venezolaanse Orinoco-gordel.
• Kennisoverdracht: De ontslagen PDVSA-topmannen en -technici wisten exact hoe ze deze stroperige 'teer' moesten winnen, transporteren en upgraden.
Canadese energiebedrijven (zoals Suncor en Nexen) en Canadese opleidingsinstituten begonnen actief te rekruteren in Caracas. Tussen 2004 en 2010 trokken duizenden Venezolaanse gezinnen naar olie-hubs zoals Calgary, Edmonton en Fort McMurray.
In het zakendistrict van Calgary grapte men in de mid-2000s dat je er niet over straat kon lopen zonder Spaans te horen; de kantoortorens zaten vol met Venezolaanse expats.
Canada heeft geen last van wiebelige bootjes die in Spanje en Italie aankomenquote:Op dinsdag 20 oktober 2026 10:03 schreef Lyrebird het volgende:
Dat zijn vluchtelingen.
Daarnaast neemt Canada zo'n 300.000 tot 400.000 migranten op, per jaar.
.quote:AI-overzicht
Canada laat momenteel ongeveer 380.000 permanente migranten per jaar toe.
Nadat de immigratiecijfers in 2023 en 2024 piekten tot boven de 470.000 permanente inwoners per jaar, heeft de Canadese overheid via het Immigration Levels Plan de doelstellingen naar beneden bijgesteld om de druk op de woningmarkt en de zorg te verlichten.
De officiële streefcijfers van de overheid en recente statistieken voor permanente migranten zijn als volgt verdeeld:
2025 (gerealiseerd/doel): ca. 393.500 tot 395.000 migranten
2026 (doelstelling): 380.000 migranten
2027 (doelstelling): 365.000 migranten
Tijdelijke migranten
Naast permanente immigranten reizen er jaarlijks ook honderdduizenden mensen naar Canada op basis van tijdelijke visa (zoals internationale studenten en tijdelijke buitenlandse werknemers).
Voor 2026 ligt het doel op maximaal 155.000 nieuwe studenten en 230.000 tijdelijke werknemers.
De overheid streeft ernaar om het totale aandeel tijdelijke inwoners terug te brengen naar minder dan 5% van de totale bevolking
quote:AI-overzicht
Canada heeft ongeveer 40,6 miljoen inwoners (2026).
Belangrijke cijfers en kenmerken over de Canadese bevolking:
Inwonertal:
Circa 40.619.450 mensen (volgens schattingen van Worldometer).
Bevolkingsdichtheid:
Ongeveer 4 inwoners per vierkante kilometer, wat het een zeer dunbevolkt land maakt
quote:AI-overzicht
Op 1 januari 2025 is de gemiddelde bevolkingsdichtheid in Nederland 536 inwoners per vierkante kilometer landoppervlak
Een goed verstaander heeft maar een half woord nodigquote:Op dinsdag 20 oktober 2026 10:25 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Dit getui van slecht Nederlands
canada heeft een zeer forse bevolkingskrimp zelfs nog met officiele immigratiequote:Op dinsdag 20 oktober 2026 10:03 schreef Lyrebird het volgende:
Dat zijn vluchtelingen. Daarnaast neemt Canada zo'n 300.000 tot 400.000 migranten op, per jaar.
quote:Historisch laag geboortecijfer:
Canada kampt met een structurele vergrijzing.
o Historisch laag geboortecijfer:
Canada kampt met een structurele vergrijzing.
Het vruchtbaarheidscijfer ligt op een historisch dieptepunt van 1,26 kinderen per vrouw, wat ver onder het vervangingsniveau van 2,1 ligt.
In veel regio's overstijgt het aantal sterfgevallen het aantal geboorten.
o Regionale verschillen:
De bevolkingskrimp treft vooral de grote, dure provincies zoals Ontario en British Columbia, waar de daling van het aantal tijdelijke bewoners het hardst aankomt.
Provincies zoals Alberta groeien daarentegen nog wel door binnenlandse migratie.
Ik ken iemand uit Vancouver (BC) en die vertelde me hoe lastig het daar is om een kind groot te brengen. Ze betalen zich blauw aan huur. Kopen kun je vergeten. Geen wonder dat er geen kinderen zijn.quote:Op dinsdag 20 oktober 2026 15:47 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
canada heeft een zeer forse bevolkingskrimp zelfs nog met officiele immigratie
[..]
steden daa rmoet je ook niet wonenquote:Op dinsdag 20 oktober 2026 15:56 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Ik ken iemand uit Vancouver (BC) en die vertelde me hoe lastig het daar is om een kind groot te brengen. Ze betalen zich blauw aan huur. Kopen kun je vergeten. Geen wonder dat er geen kinderen zijn.
Ja precies. En je afscheiden gaat dan echt zin hebben.quote:Op dinsdag 20 oktober 2026 15:56 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Ik ken iemand uit Vancouver (BC) en die vertelde me hoe lastig het daar is om een kind groot te brengen. Ze betalen zich blauw aan huur. Kopen kun je vergeten. Geen wonder dat er geen kinderen zijn.
Jij bent nieuw hier? Voor sommige users is iedereen extreemlinks, die niet hijgend achter Trump aanloopt, geen voorstander is van elke immigrant hetzij bij de grens doodschieten, hetzij terugsturen naar hun eigen land, ook al zijn ze in Canada geboren of wonen ze er al 16 generaties.quote:Op dinsdag 20 oktober 2026 08:22 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Mark Carney is extreemlinks? Interessant.
Soms moet je naar de bekende weg vragen om degene die 't post te laten zien wat een onzin diegene post.quote:Op dinsdag 20 oktober 2026 16:51 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Jij bent nieuw hier? Voor sommige users is iedereen extreemlinks, die niet hijgend achter Trump aanloopt, geen voorstander is van elke immigrant hetzij bij de grens doodschieten, hetzij terugsturen naar hun eigen land, ook al zijn ze in Canada geboren of wonen ze er al 16 generaties.
Zich niet realiserend dat na de oorlog er duizenden roomblanke christelijke Europeanen naar Canada zijn geëmigreerd, die dan dus ook een schop onder hun reet gaan krijgen, terugkeren en de huizencrisis verergeren.
Dat werkt hier niet. Dat vereist IQs van minimaal 2 getallen.quote:Op dinsdag 20 oktober 2026 16:54 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Soms moet je naar de bekende weg vragen om degene die 't post te laten zien wat een onzin diegene post.
Ik had 'm ook af kunnen sluiten met [/s]
inmiddels 80% geteld en 76% geeft aan in Canada te willen blijven.quote:Op zaterdag 17 oktober 2026 17:50 schreef Digi2 het volgende:
Ik ben benieuwd naar de uitslag. Dat verdeel en heers de tegenstander, in dit geval Trump c.s. in de kaart speelt lijkt me een no-brainer. Alberta is bovendien land-locked en koppelt zich zo onvermijdelijk aan de VS voor de aardolie-export. Om de olie naar de pacific of atlantic te krijgen moeten ze namelijk door overige canadese deelstaten.
https://www.politico.com/(...)y-in-canada-01127606quote:Early results show 76% voted to stay in Canada, while 24% backed holding a binding referendum on separation, according to Elections Canada, with roughly 80% of the vote counted.
Lijkt mij vooral tijd en geld verkwisting. Als een ruime meerderheid van 3/4 zo'n referendum niet wil, dan wordt dat sowieso een kansloos referendum.quote:Op dinsdag 20 oktober 2026 17:18 schreef Sabata het volgende:
het artikel vermeld overigens ook dat Danielle Smith niet zomaar wil opgeven en erover denkt een court appeal te laten houden bij de rechter om alsnog een referendum te kunnen afdwingen.
Eh, nee?quote:Op dinsdag 20 oktober 2026 17:18 schreef Sabata het volgende:
[..]
inmiddels 80% geteld en 76% geeft aan in Canada te willen blijven.
[..]
https://www.politico.com/(...)y-in-canada-01127606
het artikel vermeld overigens ook dat Danielle Smith niet zomaar wil opgeven en erover denkt een court appeal te laten houden bij de rechter om alsnog een referendum te kunnen afdwingen.
Akkoord maar ik vind wel dat de EU zijn naam moet veranderen naar WU World Union. Kunnen we ook Australië inlijven en Japan en Nieuw Zeelandquote:Op zaterdag 17 oktober 2026 17:27 schreef FlippingCoin het volgende:
wanneer wordt canada lid van de eu
Trump is niet tegen export, maar vooral tegen import in de VS blijkens de tariffs. Europa kan de aardolie, LNG, uranium, nikkel, kaliumkunstmest en groen aluminium van Canada goed gebruiken. Die hebben daar zelf geen overschot aan zoals de VS, die het niet willen importeren.quote:Op dinsdag 20 oktober 2026 22:24 schreef Lospedrosa het volgende:
Canada is een sneller zinkend schip en groter plrobleem dan Frankrijk en Italië bij elkaar.
Die wil je absoluut niet bij de EU, zeker niet als de VS export tegenhoud.
Je gunt je concurrentie je slechtste personeel, laat de VS dat Canada maar opnemen als staat en daar miljarden inpompen jaar na jaar
met de naderende klmaat opwarming en grenzend aan de noordpool en aan Ruzzia heeft CANADA de beste papierenquote:Op dinsdag 20 oktober 2026 22:24 schreef Lospedrosa het volgende:
Canada is een sneller zinkend schip en groter plrobleem dan Frankrijk en Italië bij elkaar.
Die wil je absoluut niet bij de EU, zeker niet als de VS export tegenhoud.
Je gunt je concurrentie je slechtste personeel, laat de VS dat Canada maar opnemen als staat en daar miljarden inpompen jaar na jaar
quote:AI-overzicht
Canada beschikt over gigantische voorraden olie, aardgas en uranium en behoort wereldwijd tot de grootste producenten en exporteurs van deze grondstoffen.
o Olie:
Canada heeft de op drie na grootste bewezen oliereserves ter wereld (voornamelijk dankzij de uitgestrekte oliezanden in Alberta) en is een van de grootste olieproducenten.
o Aardgas:
Het land hoort bij de top vijf gasproducenten en top zes exporteurs van aardgas globally.
o Uranium:
Canada is een gigant op het gebied van kernenergie grondstoffen.
Het is de tweede grootste producent ter wereld (na Kazachstan) en beschikt over enkele van de rijkste en hoogste kwaliteit uraniummijnen ter wereld, met name in de provincie Saskatchewan.
o Nikkel:
Canada behoort structureel tot de top 5 van wereldwijde producenten.
Het metaal is in grote hoeveelheden aanwezig in provincies zoals Ontario en Manitoba en is essentieel voor de productie van roestvrij staal en EV-batterijen.
o Kobalt:
Hoewel de Democratische Republiek Congo de markt domineert, behoort Canada ook voor kobalt tot de top 5 tot top 10 van wereldwijde producenten.
Kobalt wordt in Canada hoofdzakelijk gewonnen als bijproduct in grote nikkelmijnen.
o Goud:
Canada is de vierde grootste goudproducent ter wereld (circa 6% van de wereldwijde productie).
Goudmijnen zijn verspreid over het hele land, met grote concentraties in Ontario, Quebec en British Columbia.
o Zilver:
Hoewel Canada niet meer in de absolute top 5 van puur zilver staat, produceert het land nog steeds aanzienlijke hoeveelheden zilver, vaak als bijproduct van de grootschalige koper-, lood- en zinkmijnen.
Samengevat is de Canadese bodem extreem rijk
Nee de VS wil Canada als Amerikaanse staat en zelf de grondstoffen verkopen aan de EU, of iig meer delven, betere economie, dan draait Canada zelf ook weer stukken beter.quote:Op dinsdag 20 oktober 2026 22:30 schreef Digi2 het volgende:
[..]
Trump is niet tegen export, maar vooral tegen import in de VS blijkens de tariffs. Europa kan de aardolie, LNG, uranium, nikkel, kaliumkunstmest en groen aluminium van Canada goed gebruiken. Die hebben daar zelf geen overschot aan zoals de VS, die het niet willen importeren.
De canadezen zelf zijn niet erg onder de indruk van Al Capone Trump en blijven liever zelfstandig met handelspartners in o.a. Azie en Europa.quote:Op dinsdag 20 oktober 2026 22:53 schreef Lospedrosa het volgende:
Nee de VS wil Canada als Amerikaanse staat en zelf de grondstoffen verkopen aan de EU, of iig meer delven, betere economie, dan draait Canada zelf ook weer stukken beter
Canada heeft ook veel vis vangst en veel schone zoetwater voorradenquote:Op dinsdag 20 oktober 2026 22:53 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Nee de VS wil Canada als Amerikaanse staat en zelf de grondstoffen verkopen aan de EU, of iig meer delven, betere economie, dan draait Canada zelf ook weer stukken beter.
Het is tactisch liggend ter verdediging van de VS.
Het zijn buurlanden en andere exportproducten van Canada dat draait op 80% van export naar de VS, is niet interessant als dit overzees moet.
Er is maar een mogelijkheid voor Canada en dat is aansluiten bij de VS of de tering ingetrapt worden met een inlegvelletje bij de EU.
Neem bv defensie van Canada, dat draait 90% op en met de VS.
prima schat prettige avond verderquote:Op dinsdag 20 oktober 2026 22:53 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Nee de VS wil Canada als Amerikaanse staat en zelf de grondstoffen verkopen aan de EU, of iig meer delven, betere economie, dan draait Canada zelf ook weer stukken beter.
Het is tactisch liggend ter verdediging van de VS.
Het zijn buurlanden en andere exportproducten van Canada dat draait op 80% van export naar de VS, is niet interessant als dit overzees moet.
Er is maar een mogelijkheid voor Canada en dat is aansluiten bij de VS of de tering ingetrapt worden met een inlegvelletje bij de EU.
Neem bv defensie van Canada, dat draait 90% op en met de VS.
In dit geval zorgt Trump er juist voor dat Canada veel minder verdeeld is dan het was. Als het niet aan Trump had gelegen, dan was Carney vrijwel kansloos geweest bij de verkiezingen.quote:Op zaterdag 17 oktober 2026 17:50 schreef Digi2 het volgende:
Ik ben benieuwd naar de uitslag. Dat verdeel en heers de tegenstander, in dit geval Trump c.s. in de kaart speelt lijkt me een no-brainer. Alberta is bovendien land-locked en koppelt zich zo onvermijdelijk aan de VS voor de aardolie-export. Om de olie naar de pacific of atlantic te krijgen moeten ze namelijk door overige canadese deelstaten.
Ga jezelf reduceren.quote:Op woensdag 21 oktober 2026 05:27 schreef Since2003 het volgende:
Dit moet ook met de VS gebeuren. Opbreken en reduceren tot niets.
Dat is vaak ook een administratief ding, ook bijvoorbeeld van het bedrijf vitol in Rotterdam gehoord?quote:Op dinsdag 20 oktober 2026 22:23 schreef Lospedrosa het volgende:
Rijkste staat van Canada?
Alleen Texas (een van de 51 staten van de VS) heeft al een hoger GDP dan heel Canada.
JA goed idee Amsterdam afsplitsen van Nederland, dan kan alleen de cocainevervoer er nog inquote:Op woensdag 21 oktober 2026 09:56 schreef DobbyDobby het volgende:
Kunnen we dit in Nederland ook voorstellen m.b.t. Amsterdam?
Er zijn maar 50 staten zucht .quote:Op dinsdag 20 oktober 2026 22:23 schreef Lospedrosa het volgende:
Rijkste staat van Canada?
Alleen Texas (een van de 51 staten van de VS) heeft al een hoger GDP dan heel Canada.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |