veel mensen zorgen dat ze hier een WIA uitkering hebben en gaan dan emigrerenquote:Op woensdag 14 oktober 2026 11:24 schreef SebbeSwensje het volgende:
Hebben jullie ook interesse in iemand die geen enkele opleiding heeft genoten en uitsluitend simpel dagbestingswerk kan uitvoeren? Ik zou wel graag naar Canada willen verhuizen.
Dus toch enorm stupid van me om weer te gaan dagbesteden nadat ik een behoorlijke tijd in de ziektewet had gezeten. Met mijn wereldbeeld denk ik wel in aanmerking te zijn gekomen voor een WIA.quote:Op woensdag 14 oktober 2026 11:27 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
veel mensen zorgen dat ze hier een WIA uitkering hebben en gaan dan emigreren
Klinkt alsof ze te veel bedrijven hebben in Canada.quote:Terwijl bijna 300 grotendeels onbekende Canadezen deelnemen aan een handelsmissie in Mumbai, voorspelt de Indiase hoge commissaris in Canada dat het land de komende tien jaar 15 miljoen immigranten nodig zal hebben om in de personeelsbehoefte van een groeiende economie te voorzien.
Hier in Nederland hebben we te weinig gewone mensen.quote:Op woensdag 14 oktober 2026 11:24 schreef SebbeSwensje het volgende:
Hebben jullie ook interesse in iemand die geen enkele opleiding heeft genoten en uitsluitend simpel dagbestingswerk kan uitvoeren? Ik zou wel graag naar Canada willen verhuizen.
Probeer het nog eens, maar dan in het Nederlands.quote:Op woensdag 14 oktober 2026 11:36 schreef lbosse het volgende:
Blame Canada, blame Canada
With all their beady little eyes
And flappin' heads so full of lies
Ligt eraan wat je ziet als normaal. We hebben wél teveel telepathisch capabele bedriegers.quote:Op woensdag 14 oktober 2026 11:38 schreef torentje het volgende:
[..]
Hier in Nederland hebben we te weinig gewone mensen.
Je medemensen niet beledigen moet weer normaal worden.quote:Op woensdag 14 oktober 2026 11:56 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Ligt eraan wat je ziet als normaal. We hebben wél teveel telepathisch capabele bedriegers.
Canada is ook een ongekende shithole in de grote steden hoor.quote:Op woensdag 14 oktober 2026 12:08 schreef Kottnauer het volgende:
Ik overweeg naar Canada te verhuizen om de oorlog te ontlopen die de Europese leiders hier graag willen voeren.
Daarom wil ik ook niet naar de grote steden, maar juist zo ver mogelijk er vandaan. Waar je buren minimaal 10 km verderop wonen.quote:Op woensdag 14 oktober 2026 12:14 schreef DobbyDobby het volgende:
Canada is ook een ongekende shithole in de grote steden hoor.
Daar ben je dan mooi eventjes 36 jaar te laat mee.quote:Op woensdag 14 oktober 2026 12:08 schreef torentje het volgende:
[..]
Je medemensen niet beledigen moet weer normaal worden.
Veel langer zijn we daar al te laat mee.quote:Op woensdag 14 oktober 2026 12:18 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Daar ben je dan mooi eventjes 36 jaar te laat mee.
Precies, proberen zo veel mogelijk zelfvoorziend zijn en wat overhouden voor de export, maar ja; het is niemand verboden een eigen bedrijf op te starten en daar personeel voor te zoeken.quote:Op woensdag 14 oktober 2026 11:34 schreef MichaelScott het volgende:
[..]
Klinkt alsof ze te veel bedrijven hebben in Canada.
Omvolking zou nooit een oplossing moeten zijn.
ja daar weten ze wel wat huizen bouwen isquote:Op woensdag 14 oktober 2026 13:19 schreef tjoptjop het volgende:
Laat me raden, ze hebben arbeiders nodig te maken om huizen te bouwen voor die arbeiders![]()
Wat een Ponzi scheme
ik zou wel binnen de EU blijvenquote:Op woensdag 14 oktober 2026 12:17 schreef PurifieR het volgende:
[..]
Daarom wil ik ook niet naar de grote steden, maar juist zo ver mogelijk er vandaan. Waar je buren minimaal 10 km verderop wonen.
En nog meer arbeiders om voor de vergrijzing te zorgen. Zo blijf je bezig.quote:Op woensdag 14 oktober 2026 13:19 schreef tjoptjop het volgende:
Laat me raden, ze hebben arbeiders nodig te maken om huizen te bouwen voor die arbeiders![]()
Wat een Ponzi scheme
Er is onder sommige omstandigheden niets mis met migratie, Amsterdam heeft bijvoorbeeld grote aantallen Joden en Hugenoten opgevangen die enorm hebben bijgedragen aan de economische welvaart, wat betreft hun geloof helemaal prima, dat doe je maar achter gesloten deuren.quote:Op woensdag 14 oktober 2026 13:28 schreef Homey het volgende:
[..]
En nog meer arbeiders om voor de vergrijzing te zorgen. Zo blijf je bezig.
100% piramide systeem.
Half India verhuist naar Canada, op een gegeven moment is het een Aziatisch land geworden. Er wonen al veel Chinezen en zo.
Denk dat ze in Amerika, met de Republikeinen nog als echt machtsblok, de boel nog proberen tegen te houden, maar intern beseffen ze dat over 20 a 30 jaar de islamisering en 3e wereld voorheen Westerse landen overnemen.
Canada, Frankrijk, Engeland, Nederland.....zullen dit nog liberale democratieën blijven? Met een leidende Westerse cultuur?
We belanden in unchartered territory zoals ze in het engels uitdrukken. Het adagium van "migratie is van alle tijden" gaat hier niet echt op.
Ik zou werkelijk waar niet weten waarom. Noordelijke staten van de VS zie ik ook zitten.quote:Op woensdag 14 oktober 2026 13:26 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
ik zou wel binnen de EU blijven
Diverse landen in de EU worden niet omgevolkt, of veel langzamer.quote:Op woensdag 14 oktober 2026 13:45 schreef PurifieR het volgende:
[..]
Ik zou werkelijk waar niet weten waarom. Noordelijke staten van de VS zie ik ook zitten.
Ik heb ongeveer 0 rechtse standpunten.quote:Op woensdag 14 oktober 2026 13:35 schreef SpecialK het volgende:
Mikeytt wordt steeds rechts-conservatiever.
Dit zijn werkelijk de eindtijden.
Je komt er niet zomaar binnen, wel als je meer dan $ 1.00.000 hebtquote:Op woensdag 14 oktober 2026 13:45 schreef PurifieR het volgende:
[..]
Ik zou werkelijk waar niet weten waarom. Noordelijke staten van de VS zie ik ook zitten.
Waarom?quote:Op woensdag 14 oktober 2026 13:26 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
ik zou wel binnen de EU blijven
Klopt, maar m'n werkgever zit o.a. in Canada. Die kunnen daar sowieso mee helpen, dat scheelt alquote:Op woensdag 14 oktober 2026 14:13 schreef Oud_student het volgende:
[..]
Je komt er niet zomaar binnen, wel als je meer dan $ 1.00.000 hebt![]()
Of je kunt meedoen aan de loterij , er worden 55.000 per jaar toegelaten.
Je moet natuurlijk wel aantonen dat je een baan hebt of genoeg geld,
Niet iedereen is zo gek als Gekke Henkie (Nederland , EU)
Hadden ze eerder moeten bedenken, voordat ze de oorspronkelijke bewoners uitroeiden.quote:Op woensdag 14 oktober 2026 11:34 schreef MichaelScott het volgende:
[..]
Klinkt alsof ze te veel bedrijven hebben in Canada.
Omvolking zou nooit een oplossing moeten zijn.
Oeeeh, toch nog maar even doorsparen dan. Oh wacht, dit ging niet over Canadaquote:Op woensdag 14 oktober 2026 14:13 schreef Oud_student het volgende:
[..]
Je komt er niet zomaar binnen, wel als je meer dan $ 1.00.000 hebt![]()
Of je kunt meedoen aan de loterij , er worden 55.000 per jaar toegelaten.
Je moet natuurlijk wel aantonen dat je een baan hebt of genoeg geld,
Niet iedereen is zo gek als Gekke Henkie (Nederland , EU)
In landen als Canada en de VS doen ze het wel goed qua aantrekken van de juiste type immigrant. Het zit er vol met hoogopgeleide Indiërs die inderdaad of arts of technisch geschoold zijn.quote:Op woensdag 14 oktober 2026 12:24 schreef ToT het volgende:
Zo veel mogelijk chirurgen en ingenieurs van ons overnemen!
Wat een armoede die vacatures!quote:Op donderdag 15 oktober 2026 01:20 schreef suijkerbuijk het volgende:
https://www.youngcapital.(...)and/werken-in/canada
Wie wilt gaan.
quote:Op donderdag 15 oktober 2026 01:20 schreef suijkerbuijk het volgende:
https://www.youngcapital.(...)and/werken-in/canada
Wie wilt gaan.
Dit is dan wel weer een beetje een afknapper. Ik zoek wel iets totaal anders.quote:De gebruiken op het werk en in het dagelijks leven liggen dichtbij Nederland. Ben je op zoek naar een totaal andere (werk)cultuur? Dan is wonen en werken in Canada misschien niet de beste keuze voor jou.
ja gaat ook vergrijzen he,quote:Op woensdag 14 oktober 2026 13:28 schreef Homey het volgende:
[..]
En nog meer arbeiders om voor de vergrijzing te zorgen. Zo blijf je bezig.
100% piramide systeem.
quote:Op donderdag 15 oktober 2026 08:26 schreef michaelmoore het volgende:
Dan komen de jonge buren jouw billen wassen
Zagen we toch ook met alterego's nikkonlover en starhopper?quote:Op woensdag 14 oktober 2026 13:35 schreef SpecialK het volgende:
Mikeytt wordt steeds rechts-conservatiever.
Dit zijn werkelijk de eindtijden.
Ergens tussen de 600 en 1.100 per week ofso ook, genoeg aanbod.quote:Op woensdag 14 oktober 2026 14:01 schreef marc0871 het volgende:
Kunnen ze er niet een paar komen halen in ter Apel?
Daar slapen er weer buiten, omdat wij er geen weg mee weten.
Zij blij, wij blij.
canada heeft de toekomst klimatologisch gezienquote:Op donderdag 15 oktober 2026 15:51 schreef Perox het volgende:
Canada is een prima land met prima immigratie regels. Ze rekenen alleen buiten AI.
Geen pief maar de premier. En wat hij zegt is concreet.quote:Op donderdag 15 oktober 2026 15:44 schreef SimonB. het volgende:
Een pief uit India roept iets over Canada. Voorspelt. Verder helemaal niets concreets.
Bijna heel FOK! gaat los over buitenlanders, omvolking en wat dies meer zij.![]()
![]()
Of eigenlijk meer![]()
![]()
![]()
Een beetje wat hier dus ook gebeurt. De economie moet groeien, dus er zal never nooit een migratiestop/asielstop komen.quote:Op woensdag 14 oktober 2026 11:34 schreef MichaelScott het volgende:
[..]
Klinkt alsof ze te veel bedrijven hebben in Canada.
Omvolking zou nooit een oplossing moeten zijn.
Nee. De premier van Canada heeft een plan, een toekomstvisie.quote:Op donderdag 15 oktober 2026 17:36 schreef Homey het volgende:
[..]
Geen pief maar de premier. En wat hij zegt is concreet.
Dus ja, wel omvolking, en die vindt nu ook plaats in Canada.
Maar Canada heeft itt Amerika geen echt nationalitisch rechts machtsblok. Sowieso kent Canada niet echt een nationalisme van eigen bodem.
Zoals?quote:Op donderdag 15 oktober 2026 18:48 schreef Peppert het volgende:
(geen heilige huizen, alles moet ter discussie staan)
Er zijn veel mensen die geen kinderen willen. Punt. Niets mis mee.quote:en gezinsvorming tot het hoogste maatschappelijke goed verheffen
Welke deal doek je precies op? En negatief uitpakken voor wie? En hoe?quote:Op woensdag 14 oktober 2026 11:20 schreef Mikeytt het volgende:
Deze deal met Canada gaat ze heel negatief uitkomen op lange termijn.
Op individueel gebied niet. Voor de samenleving kan dit wel degelijk een probleem zijn wanneer deze groep te groot is.quote:Op donderdag 15 oktober 2026 19:15 schreef PurifieR het volgende:
[..]
Zoals?
[..]
Er zijn veel mensen die geen kinderen willen. Punt. Niets mis mee.
Sja, so be it.quote:Op donderdag 15 oktober 2026 20:08 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Op individueel gebied niet. Voor de samenleving kan dit wel degelijk een probleem zijn wanneer deze groep te groot is.
Maar kun je je voorstellen dat er ook mensen zijn die dit wel een groot probleem vinden?quote:
Die Indiase pief gaat gelijk krijgen.quote:Op donderdag 15 oktober 2026 19:07 schreef SimonB. het volgende:
[..]
Nee. De premier van Canada heeft een plan, een toekomstvisie.
De Indiase pief voorspelt dat daar ca. 15 miljoen migranten voor nodig zijn.
De premier heeft daar met geen woord over gerept.
Misschien wel, misschien niet. We weten het simpelweg niet.quote:Op donderdag 15 oktober 2026 21:47 schreef Homey het volgende:
[..]
Die Indiase pief gaat gelijk krijgen.
Maar Canada is erg groot. Hoe zullen de eskimo's denken over weer een grote golf immigranten?
Ja en? Moeten mensen die geen kinderen willen zich dan maar schikken naar degenen die vinden dat we allemaal aan de kinderen zouden moeten? Als jij zo graag wil dat er meer kinderen komen, produceer je ze zelf maar. Ik pas.quote:Op donderdag 15 oktober 2026 20:46 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Maar kun je je voorstellen dat er ook mensen zijn die dit wel een groot probleem vinden?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |