Ohww misschien komt NoekiePoekie ook niet, maar een ander blond Oudkutje met zwarte nageltjesquote:Op donderdag 5 november 2026 16:07 schreef KinKiJan het volgende:
Jolanda heeft de Lisanne wint post verwijderd omdat: "het misschien niet klopt. Wordt vervolgd".
Aldus Jolanda. Zelfs buiten de loods een shitshow
Jemig, die is ook niet lang weggeweest. Dat iemand dan al weer terug wil snap je ook niet.quote:Op donderdag 5 november 2026 14:38 schreef Hagenesie het volgende:
[..]
Ja Anouk is terug. Salar wil ook graag. Hoop het niet.
Dat is nog wel blijven staan, maar dat zou wel grappig zijn. Als iedereen Anouk verwacht, dat Pestomama Hanna binnen komt wandelenquote:Op donderdag 5 november 2026 16:10 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Ohww misschien komt NoekiePoekie ook niet, maar een ander blond Oudkutje met zwarte nageltjes
Als de aandacht vervaagd van de NoNo's buiten de camera's worden ze wanhopig, een eeuwig durende verslaving die alleen gefixed kan worden met wanhopig snel terug naar camera's helaasquote:Op donderdag 5 november 2026 16:14 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Jemig, die is ook niet lang weggeweest. Dat iemand dan al weer terug wil snap je ook niet.
Ze heeft natuurlijk ook geen woonruimte meer nuquote:Op donderdag 5 november 2026 16:18 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Als de aandacht vervaagd van de NoNo's buiten de camera's worden ze wanhopig, een eeuwig durende verslaving die alleen gefixed kan worden met wanhopig snel terug naar camera's helaas
Of een gebloneerde Allesneukster De Roxyquote:Op donderdag 5 november 2026 16:16 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Dat is nog wel blijven staan, maar dat zou wel grappig zijn. Als iedereen Anouk verwacht, dat Pestomama Hanna binnen komt wandelen
Ik moet je eerlijk zeggen ik vind de bondgenoten al een paar weken niet echt veel meer aan.quote:Op donderdag 5 november 2026 16:21 schreef Yver73 het volgende:
Anouk was toch ook totaal nietszeggend voordat dat gebeuren met Diederik begon? Ik snap niet waarom zij terug zou mogen komen…
Ze heeft zich in korte tijd samen met haar Ex Max en Diederik tóp kijcijfers gehaald, en om dat niemand op Oudjes van jaren geleden zit te wachten, pakt Febo de meest recente score.. en gelijk hebben ze.. ijzer smeden als het nog heet isquote:Op donderdag 5 november 2026 16:21 schreef Yver73 het volgende:
Anouk was toch ook totaal nietszeggend voordat dat gebeuren met Diederik begon? Ik snap niet waarom zij terug zou mogen komen…
Nou zeg Dotje, doen we zo ons best er nog iets van te makenquote:Op donderdag 5 november 2026 16:27 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ik moet je eerlijk zeggen ik vind de bondgenoten al een paar weken niet echt veel meer aan.
Hier is het bijna altijd wel gezellig, maar daar in die loods is het de laatste tijd meer een kleuterschool met een schooljuf die niet veel beter isquote:Op donderdag 5 november 2026 16:29 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Nou zeg Dotje, doen we zo ons best er nog iets van te maken
Jah dat is de Show die daar loopt, neem die laatste fittie over een blikkie cola en natte borden.. dat is toch 100% inelkaar geflanste verveling verdrijven met een scheef oog naar de cams.. en wij moeten dat maar gelovenquote:Op donderdag 5 november 2026 16:30 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Hier is het bijna altijd wel gezellig, maar daar in die loods is het de laatste tijd meer een kleuterschool met een schooljuf die niet veel beter is
Ik kijk het tegenwoordig met een half oog en als ik geluk heb lees ik hier wel als er wat aan de hand is.quote:Op donderdag 5 november 2026 16:38 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Jah dat is de Show die daar loopt, neem die laatste fittie over een blikkie cola en natte borden.. dat is toch 100% inelkaar geflanste verveling verdrijven met een scheef oog naar de cams.. en wij moeten dat maar geloven
Als NoekiePoekie ook echt komt heb ik een goed gevoel over, dat ze zonder moeite de Marjolijntjekiller gaat wordenquote:Op donderdag 5 november 2026 16:41 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ik kijk het tegenwoordig met een half oog en als ik geluk heb lees ik hier wel als er wat aan de hand is.
Het gaat nergens meer over.
Kijken wat de nieuwe cyclus gaat brengen.
Anouk gaat opnieuw de strijd aan in De Bondgenoten na relatiebreuk: 'Ga het nu anders aanpakken'quote:Op donderdag 5 november 2026 16:45 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Als NoekiePoekie ook echt komt heb ik een goed gevoel over, dat ze zonder moeite de Marjolijntjekiller gaat worden
Het druipt van de bullsit, ik weet niet eens waar te beginnen met al die doodoeners die Poekie ophoest.. dat ze de Alfafigurant gaat worden is wel duidelijkquote:Op donderdag 5 november 2026 17:00 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Anouk gaat opnieuw de strijd aan in De Bondgenoten na relatiebreuk: 'Ga het nu anders aanpakken'
https://www.rtl.nl/boulev(...)-heeft-maar-een-doel
Ja mooi he, ik hoorde het in het filmpjequote:Op donderdag 5 november 2026 17:31 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Het druipt van de bullsit, ik weet niet eens waar te beginnen met al die doodoeners die Poekie ophoest.. dat ze de Alfafigurant gaat worden is wel duidelijk![]()
Tijdens haar vorige deelname verloor Anouk haar oorspronkelijke doel een beetje uit het oog. Dat wil ze dit keer voorkomen. "Ik ben hier voor mezelf en dat heb ik vorige keer een beetje laten gaan omdat ik verliefd werd", geeft ze toe. Toch sluit ze een nieuwe romance niet helemaal uit. "Als het gebeurt, dan gebeurt het."
Ze wilde om te beginnen eigenlijk al niet weg, maar ook niet zonder Diederik in de loods blijven.quote:Op donderdag 5 november 2026 16:14 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Jemig, die is ook niet lang weggeweest. Dat iemand dan al weer terug wil snap je ook niet.
Het is dus echt waar. Het gewetenloze ijskonijn komt terug. Ik hoop dat Sayf een beetje uitkijkt voor haar.quote:Op donderdag 5 november 2026 17:00 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Anouk gaat opnieuw de strijd aan in De Bondgenoten na relatiebreuk: 'Ga het nu anders aanpakken'
https://www.rtl.nl/boulev(...)-heeft-maar-een-doel
Dat weet Poekie ook inmiddels, die is volledig op de hoogte gebracht door Febo om haar deelname te verzekeren.. en als Poekie TV is blijven kijken dan weet ze precies wat wij ook weten, dat Angela een ouwe Gluipkut is waar je uit de buurt moet blijvenquote:Op donderdag 5 november 2026 17:47 schreef Gia het volgende:
[..]
Ze wilde om te beginnen eigenlijk al niet weg, maar ook niet zonder Diederik in de loods blijven.
Moet ze nu weer opnieuw 5000 euro borg betalen en 3 maanden blijven?
Ik vind het steeds saaier worden als oud bondgenoten steeds terugkomen, omdat ze nog geen ton hebben. Dan hadden ze moeten blijven.
En volgens mij hebben ze aanmeldingen genoeg.
Kans is wel groot dat ze bij Angela komt, omdat iedereen die er nu zit, weet hoe zij is.
Ze zouden ook opnieuw Diederik moeten brengen.quote:Op donderdag 5 november 2026 17:00 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Anouk gaat opnieuw de strijd aan in De Bondgenoten na relatiebreuk: 'Ga het nu anders aanpakken'
https://www.rtl.nl/boulev(...)-heeft-maar-een-doel
Ik vermoed wel dat ze weer opnieuw moet betalen, maar voor hoelang ze getekend heeft geen ideequote:Op donderdag 5 november 2026 17:47 schreef Gia het volgende:
[..]
Ze wilde om te beginnen eigenlijk al niet weg, maar ook niet zonder Diederik in de loods blijven.
Moet ze nu weer opnieuw 5000 euro borg betalen en 3 maanden blijven?
Ik vind het steeds saaier worden als oud bondgenoten steeds terugkomen, omdat ze nog geen ton hebben. Dan hadden ze moeten blijven.
En volgens mij hebben ze aanmeldingen genoeg.
Kans is wel groot dat ze bij Angela komt, omdat iedereen die er nu zit, weet hoe zij is.
Hij kent haar al, dus weet wel wat voor vlees hij in de kuip h eeftquote:Op donderdag 5 november 2026 17:52 schreef kater1 het volgende:
[..]
Het is dus echt waar. Het gewetenloze ijskonijn komt terug. Ik hoop dat Sayf een beetje uitkijkt voor haar.
Ja dat zou mooi zijnquote:Op donderdag 5 november 2026 17:53 schreef spapaars het volgende:
[..]
Ze zouden ook opnieuw Diederik moeten brengen.
quote:
dan zou ikquote:Op donderdag 5 november 2026 18:01 schreef kater1 het volgende:
Diederik ook terug zou inderdaad erg grappig zijn. Vooral als het dan alsnog een vechtscheiding wordt
Ik denk dat ons dat gedoe niet gegund wordt, maar zou wel een stunt zijnquote:Op donderdag 5 november 2026 18:01 schreef kater1 het volgende:
Diederik ook terug zou inderdaad erg grappig zijn. Vooral als het dan alsnog een vechtscheiding wordt
Ik begrijp het ook niet zo goed hoor MacDM hebben ze geen leven of zo vraag ik mij dan afquote:Op donderdag 5 november 2026 19:04 schreef MacDeMarco het volgende:
Anouk terug![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Die meid is niet goed en moet hulp zoeken.
Geen idee of ze terug gevraagd isquote:Op donderdag 5 november 2026 19:36 schreef Scottie16 het volgende:
Ze is terug gevraagd he, kost haar niks. En idd diederick zal ook wel terug komen een maand later.
Ja was bij rtl boulevard dat ze gebeld is.quote:Op donderdag 5 november 2026 19:38 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Geen idee of ze terug gevraagd is
O oke, zitten ze in een deelnemers dipje, niet genoeg aanmeldingen of zo?quote:Op donderdag 5 november 2026 20:08 schreef Scottie16 het volgende:
[..]
Ja was bij rtl boulevard dat ze gebeld is.
Patrick andrew tate naar huisquote:Op donderdag 5 november 2026 20:23 schreef rowan634 het volgende:
ik wilde geen spoilers maar op Instagram zitten mensen alles te spoilen in de comments, dus nu weet ik dat Patje de loods moest verlaten![]()
Vind ik oprecht heel jammer! Hij is zo’n heerlijke rellert. Ik snap niet dat productie zo'n saaie mensen als Kimberly, Dylan, Dennis, Yvonne etc maanden laat zitten en zo’n tv maker als Patrick er meteen uit moet
Ik heb ook helemaal geen zin in de terugkeer van Anouk, dat ze nu opeens gaat laten zien hoe “leuk” ze eigenlijk is blehhh..
Moest het even kwijt en dacht op fok wordt hier vast over gepraat
quote:Op donderdag 5 november 2026 20:24 schreef greysbones het volgende:
[..]
Patrick andrew tate naar huis![]()
Sorry
10000 procent mee eensquote:Op donderdag 5 november 2026 20:23 schreef rowan634 het volgende:
ik wilde geen spoilers maar op Instagram zitten mensen alles te spoilen in de comments, dus nu weet ik dat Patje de loods moest verlaten![]()
Vind ik oprecht heel jammer! Hij is zo’n heerlijke rellert. Ik snap niet dat productie zo'n saaie mensen als Kimberly, Dylan, Dennis, Yvonne etc maanden laat zitten en zo’n tv maker als Patrick er meteen uit moet
Ik heb ook helemaal geen zin in de terugkeer van Anouk, dat ze nu opeens gaat laten zien hoe “leuk” ze eigenlijk is blehhh..
Moest het even kwijt en dacht op fok wordt hier vast over gepraat
Hey Rowan, dat is lang ledenquote:Op donderdag 5 november 2026 20:23 schreef rowan634 het volgende:
ik wilde geen spoilers maar op Instagram zitten mensen alles te spoilen in de comments, dus nu weet ik dat Patje de loods moest verlaten![]()
Vind ik oprecht heel jammer! Hij is zo’n heerlijke rellert. Ik snap niet dat productie zo'n saaie mensen als Kimberly, Dylan, Dennis, Yvonne etc maanden laat zitten en zo’n tv maker als Patrick er meteen uit moet
Ik heb ook helemaal geen zin in de terugkeer van Anouk, dat ze nu opeens gaat laten zien hoe “leuk” ze eigenlijk is blehhh..
Moest het even kwijt en dacht op fok wordt hier vast over gepraat
Jaa precies datquote:Op donderdag 5 november 2026 20:41 schreef Borrelnootje00 het volgende:
[..]
10000 procent mee eens
Pat de perfecte tv villian gaf swung
Hey Dotteke, zeg dat!quote:Op donderdag 5 november 2026 20:47 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Hey Rowan, dat is lang leden![]()
Ja hier word volop over gesproken.
Ik had gehoopt dat Angela naar huis zou gaan eerlijk gezegd.
Wees maar blij dan. Ik moet wel zeggen dat het mij een beetje tegen begint te staan.quote:Op donderdag 5 november 2026 21:23 schreef rowan634 het volgende:
[..]
Jaa precies dat
[..]
Hey Dotteke, zeg dat!
Jaa Angela zorgt ook voor sensatie maar dat was nu wel een beetje op z’n toppunt dus ze had weer mooi mogen vertrekken, maar helaas…
Ik ben overigens blij dat de bondgenoten geen streams heeft anders zou ik de verleiding weer niet kunnen weerstaan om steeds te kijken
Ik kijk pas sinds de zomer, dus heb nog niet zoveel gezien, vind het tot nu toe nog wel leuk!quote:Op donderdag 5 november 2026 21:24 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Wees maar blij dan. Ik moet wel zeggen dat het mij een beetje tegen begint te staan.
Eens kijken wat een nieuwe bondje gaat doen
Ja dat leek er wel op, wel jammer had graag Angela zien vertrekkenquote:Op donderdag 5 november 2026 21:32 schreef rowan634 het volgende:
[..]
Ik kijk pas sinds de zomer, dus heb nog niet zoveel gezien, vind het tot nu toe nog wel leuk!
Jaa indd! Overigens heb ik net de aflevering van vandaag gekeken en lijkt het alsof Patrick zelf naar huis wil?
Ook zo snel terug ook. Er zijn oud-bondgenoten van jaren geleden die misschien terug willen en zij komt na 1 cyclus weer meedoenquote:Op donderdag 5 november 2026 19:23 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ik begrijp het ook niet zo goed hoor MacDM hebben ze geen leven of zo vraag ik mij dan af
We zullen een verhaal te zien.quote:Op donderdag 5 november 2026 23:02 schreef MacDeMarco het volgende:
[..]
Ook zo snel terug ook. Er zijn oud-bondgenoten van jaren geleden die misschien terug willen en zij komt na 1 cyclus weer meedoen![]()
Maar als er een gewone bondjesceremonie is en niemand wil met Angela en/of Anouk, dan komen die in het overschotbondje terecht, misschien wel samen met Demi.quote:Op donderdag 5 november 2026 17:53 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Dat weet Poekie ook inmiddels, die is volledig op de hoogte gebracht door Febo om haar deelname te verzekeren.. en als Poekie TV is blijven kijken dan weet ze precies wat wij ook weten, dat Angela een ouwe Gluipkut is waar je uit de buurt moet blijven
Die zwicht voor de tranen van Angela.quote:Op donderdag 5 november 2026 21:32 schreef rowan634 het volgende:
[..]
Ik kijk pas sinds de zomer, dus heb nog niet zoveel gezien, vind het tot nu toe nog wel leuk!
Jaa indd! Overigens heb ik net de aflevering van vandaag gekeken en lijkt het alsof Patrick zelf naar huis wil?
Patje doet nu net alsof de eerdere belofte aan Angela echt uit zijn hart kwam, en een man een man, een woord een woord! Terwijl hij gewoon zijn wijfie weer gezien heeft en zijn testosteron overuren maakt.quote:Op vrijdag 6 november 2026 10:37 schreef 5thencounter het volgende:
Patje is een man van zijn woord, en heeft Angela wat beloofd...ruimt zichzelf mooi op
![]()
Jan trekt het er wel uit, die neemt geen genoegen met vage kreten .. er hoeft niet persé gestemd te worden .. dusss![]()
[ afbeelding ]
quote:Op vrijdag 6 november 2026 16:32 schreef Gia het volgende:
[..]
Patje doet nu net alsof de eerdere belofte aan Angela echt uit zijn hart kwam, en een man een man, een woord een woord! Terwijl hij gewoon zijn wijfie weer gezien heeft en zijn testosteron overuren maakt.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |