Laat de VVD en de PVV beide maar vergaan. NSC is al vergaan. BBB is ook voorbij. Het CDA is centrumlinks geworden. D66 is economisch neoliberaal maar cultureel extreemlinks.quote:Op zondag 11 oktober 2026 21:59 schreef Kottnauer het volgende:
Als dit de VVD is, dan liever helemaal geen VVD zeg ik als voormalig VVD-stemmer.
Zolang Yesilgöz de zogenaamde leider is, zal de VVD verder afkalven en dat vind ik prima. Ook Sophie Hermans brengt de VVD grote schade toe, uitstekend.
Nu denkt u misschien dat ik dat zeg omdat het vrouwen zijn, maar dat is niet het geval. Ook Brekelmans, Karremans, Heinen - allemaal waardeloze figuren. Op deze manier zal het niet lang meer duren tot de VVD geheel implodeert.
En dat geeft dan hopelijk ruimte voor een normale rechtse partij.
Dit te zeggen als linkse boomknuffelaar is wel komisch trouwens.quote:Op zondag 11 oktober 2026 22:39 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
VVD is nooit mijn partij geweest, maar vroeger waren het nog een beetje vrolijke, geinige lieden met wie je best een tof gesprek kon hebben ergens in een cafe.
Geen idee wat er met die partij gebeurd is, maar het zijn nu stuk voor stuk net zulke zuurpruimen als PVV.
Als je zoveel geld hebt als een VVD-er en bent alsnog zuur, dan gaat er toch iets niet helemaal goed. Inderdaad Ed Nijpels, of het orakel van Fryslan Wiegel, een Bolkesteijn, destijds had je mensen die best leuk waren in de omgang. Ook al deelde je elkaars mening niet, je kon gewoon door een deur.
Als iemand nu roept: geld maakt gelukkig, dan kan je VVD-ers ten tonele brengen om het tegendeel te bewijzen. Ik ken daklozen met een leuker en vrolijker leven dan een gemiddelde VVD-er.![]()
VVD de partij van de verongelijkte zuurpruimen met veel poen.![]()
![]()
quote:Op zondag 11 oktober 2026 21:50 schreef Harvest89 het volgende:
VVD is een vreselijke partij. Maar CDA is het zelf schuld.
Ze hadden toenadering moeten zoeken tot PvdAGL.
Nu gaan ze de VVD beschuldigen omdat de VVD geilt op VVD beleid.
Het CDA moeten ze opdoeken. Waar staat die partij nou voor?quote:Op zondag 11 oktober 2026 21:50 schreef Harvest89 het volgende:
VVD is een vreselijke partij. Maar CDA is het zelf schuld.
Ze hadden toenadering moeten zoeken tot PvdAGL.
Nu gaan ze de VVD beschuldigen omdat de VVD geilt op VVD beleid.
Dat zijn geen echte liberalen maar D66 liberalen. Klassiek liberalen zijn de echte liberalen; kleinere overheid, lagere belastingen, meer persoonlijke vrijheden.quote:Op zondag 11 oktober 2026 21:58 schreef Chillegast het volgende:
De VVD zou Yesilgöz moeten dumpen en weer meer richting de echte liberalen als Ed Nijpels moeten opschuiven. Of niet, en de volgende verkiezingen nog marginaler worden.
Dat soort liberalen bestaan alleen in woord, niet in daden.quote:Op maandag 12 oktober 2026 00:29 schreef RotatoR het volgende:
[..]
Dat zijn geen echte liberalen maar D66 liberalen. Klassiek liberalen zijn de echte liberalen; kleinere overheid, lagere belastingen, meer persoonlijke vrijheden.
En dan?quote:Op maandag 12 oktober 2026 07:13 schreef Regilio_ het volgende:
Nog meer scheurtjes. Erg mooi. Dit 'kabinet' kan niet snel genoeg opzouten.
Een kabinet wat 76 zetels heeft om te beginnen. Wordt al lastig genoeg.quote:
Zijn we weer een jaar verder, en de kans dat er dan wel een meerderheidskabinet ontstaat acht ik eerder kleiner dan groter.quote:Op maandag 12 oktober 2026 07:27 schreef Regilio_ het volgende:
[..]
Een kabinet wat 76 zetels heeft om te beginnen. Wordt al lastig genoeg.
Op rechts moet men consolideren. Te veel kleine partijtjes. Het zou daarnaast goed zijn als het CDA en de VVD bij zichzelf te rade gaan, of ze nog langer verantwoordelijk willen zijn voor een failliet immigratiemodel. Willen ze verantwoordelijk zijn voor Franse/Belgische toestanden, of snappen ze dat het roer echt om moet? Met AI hebben we al die goedkope arbeid en uitkeringstrekkers helemaal niet meer nodig.quote:Op maandag 12 oktober 2026 07:32 schreef raptorix het volgende:
[..]
Zijn we weer een jaar verder, en de kans dat er dan wel een meerderheidskabinet ontstaat acht ik eerder kleiner dan groter.
Ik denk echt dat de huidige politiek geen idee heeft hoe hard AI gaat, een jaartje terug was ik als developer nog sceptisch, en veel andere developers: JA, nee je moet heel goed kijken, wat de AI met je code doet, nou op dit moment acht ik de kans groter dat ik het fout zie dan de AI, natuurlijk moet je de grote lijnen wel bewaken, maar ik hoef me echt geen zorgen meer te maken dat er logica fouten in zitten, ik maak een relatief kleine applicatie en daar heb ik vorige maand op basis van alle business specs eerst 270 unit tests laten toevoegen, en toen de complete code laten refactoren, in 1 keer goed, foutloos en van 33% code coverage naar 100%. Het gaat zo hard nu dat de meeste mensen niet realiseren dat ze over 4 jaar meer een operator van AI zijn dan dat ze nog inhoudelijk werk doen.quote:Op maandag 12 oktober 2026 07:44 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Op rechts moet men consolideren. Te veel kleine partijtjes. Het zou daarnaast goed zijn als het CDA en de VVD bij zichzelf te rade gaan, of ze nog langer verantwoordelijk willen zijn voor een failliet immigratiemodel. Willen ze verantwoordelijk zijn voor Franse/Belgische toestanden, of snappen ze dat het roer echt om moet? Met AI hebben we al die goedkope arbeid en uitkeringstrekkers helemaal niet meer nodig.
De huidige VVDers in de Kamer zijn vooral conservatief en niet zo heel erg liberaal meer. Die hebben niet zoveel meer op met persoonlijke vrijheden, behalve voor de eigen achterban. En hun leider Yesilgöz is niks. Die is vooral enorm opportunistisch en ik denk dat ze vooral in haar persoonlijke politieke carričre geinteresseerd is. Na SP, Groen Links, PvdA en dan nu VVD ben ik benieuwd of ze daar wel blijft of dat weer een partij opschuift. Yesilgöz naar JA21? Of de groep Yesilgōz?quote:Op maandag 12 oktober 2026 00:29 schreef RotatoR het volgende:
[..]
Dat zijn geen echte liberalen maar D66 liberalen. Klassiek liberalen zijn de echte liberalen; kleinere overheid, lagere belastingen, meer persoonlijke vrijheden.
Het gaat zo hard, we houden het zonder AI niet meer bijquote:Op maandag 12 oktober 2026 07:48 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ik denk echt dat de huidige politiek geen idee heeft hoe hard AI gaat, een jaartje terug was ik als developer nog sceptisch, en veel andere developers: JA, nee je moet heel goed kijken, wat de AI met je code doet, nou op dit moment acht ik de kans groter dat ik het fout zie dan de AI, natuurlijk moet je de grote lijnen wel bewaken, maar ik hoef me echt geen zorgen meer te maken dat er logica fouten in zitten, ik maak een relatief kleine applicatie en daar heb ik vorige maand op basis van alle business specs eerst 270 unit tests laten toevoegen, en toen de complete code laten refactoren, in 1 keer goed, foutloos en van 33% code coverage naar 100%. Het gaat zo hard nu dat de meeste mensen niet realiseren dat ze over 4 jaar meer een operator van AI zijn dan dat ze nog inhoudelijk werk doen.
14 baans A2!quote:Op maandag 12 oktober 2026 07:51 schreef nostra het volgende:
Wat quotes zouden niet misstaan in de TT, Charlie Aptroit zal ook wel wat vinden.
Een centrum of centrum-rechts kabinet is iig onmogelijk met de huidige peilingen.quote:Op maandag 12 oktober 2026 07:32 schreef raptorix het volgende:
[..]
Zijn we weer een jaar verder, en de kans dat er dan wel een meerderheidskabinet ontstaat acht ik eerder kleiner dan groter.
Men komt er nu al niet uit qua begroting en grote dossiers, over een jaar is de kans dat we er economisch een stuk slechter voor staan nog groter, en zie ik dat al helemaal niet gebeuren.quote:Op maandag 12 oktober 2026 08:25 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Een centrum of centrum-rechts kabinet is iig onmogelijk met de huidige peilingen.
Rechts of centrum-links zou de enige optie zijn.
Als de VVD de stekker eruit trekt, dan komen ze later terug met minder zetels dan nu.quote:Op zondag 11 oktober 2026 22:57 schreef cinderloom het volgende:
Als vvd haf willen opstappen hadden ze dat al lang gedaan. Ze blijven zitten denk ik
Dat laatste is een enorm probleem. Politici die vergeten waarom ze daar zitten. Niet voor zichzelf, maar voor het volk. Vandaar ook mijn oproep om die versplintering tegen te gaan. Hetzelfde geldt voor zetelroof. Daar moet ook een einde aan komen. Er is volgens mij nog nooit een Nederlander beter geworden van een parlementarier die uit een partij is gestapt.quote:Op maandag 12 oktober 2026 08:33 schreef thedeedster het volgende:
[..]
Als de VVD de stekker eruit trekt, dan komen ze later terug met minder zetels dan nu.
En het aantal zetels is natuurlijk véél belangrijker dan welk landsbelang dan ook.
rechtse partijen geen meer naar rechts en linkse woke gaan nog woker , niemand is illegaal en kom we schoppen nog wat politie agenten en OK verpleegsters uit hun sociale huurwoning omdat ze teveel verdienenquote:Op zondag 11 oktober 2026 21:50 schreef Harvest89 het volgende:
VVD is een vreselijke partij. Maar CDA is het zelf schuld.
Ze hadden toenadering moeten zoeken tot PvdAGL.
Nu gaan ze de VVD beschuldigen omdat de VVD geilt op VVD beleid.
Ik zeg altijd; het vervelende van Macht is dat het juist díe mensen aantrekt, die je er zo ver mogelijk vandaan moet houden.quote:Op maandag 12 oktober 2026 08:39 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Dat laatste is een enorm probleem. Politici die vergeten waarom ze daar zitten. Niet voor zichzelf, maar voor het volk. Vandaar ook mijn oproep om die versplintering tegen te gaan. Hetzelfde geldt voor zetelroof. Daar moet ook een einde aan komen. Er is volgens mij nog nooit een Nederlander beter geworden van een parlementarier die uit een partij is gestapt.
De worst die ze al jaren gebruiken is HRA.quote:Op maandag 12 oktober 2026 05:35 schreef raptorix het volgende:
De VVD is alleen maar belangen van grote lobbyisten te behartigen en helemaal geen liberale partij die er voor zorgt dat de MKB'er of iets beter verdienende Nederlander te beschermen.
De HRA is voor steeds minder mensen interessant, tenzij je de laatste 4 jaar een huis gekocht hebt.quote:Op maandag 12 oktober 2026 09:09 schreef Chadi het volgende:
[..]
De worst die ze al jaren gebruiken is HRA.
De politiek heeft de boel 20 jaar op zijn beloop gelaten, we hadden op veel gebieden de wind mee, en nu de wind is gaan liggen en er beleid gemaakt moet worden is de hele politiek apathisch, dat is geen schuld van de VVD maar van alle politieke partijen, ook typisch politiek gedrag om pijnpunten altijd maar vooruit te trappen en met beloftes te komen als: in 2050 dan...... ja dan ga jij met pensioen lul.quote:Op maandag 12 oktober 2026 09:26 schreef Dutchguy het volgende:
De VVD heeft er nog steeds last van dat er onder de schaduw van Rutte niets wilde groeien. Met Yesilgöz lukt het niet.
Stef Blok heeft het wel voor elkaar gekregen om de bejaardenhuizen te sluiten zodat ouderen thuis konden blijven wonen in hun sociale huurwoningquote:Op maandag 12 oktober 2026 09:26 schreef Dutchguy het volgende:
De VVD heeft er nog steeds last van dat er onder de schaduw van Rutte niets wilde groeien. Met Yesilgöz lukt het niet.
Ik ben anti-VVD. Hoe eerder ze ten gronde gaan hoe beter. Maar als je puur kijkt naar de partij is het een feit dat onder Rutte zich niemand kon ontpoppen. Ik denk dat Dijkhoff dat ook zag en daarom weg ging.quote:Op maandag 12 oktober 2026 09:29 schreef raptorix het volgende:
[..]
De politiek heeft de boel 20 jaar op zijn beloop gelaten, we hadden op veel gebieden de wind mee, en nu de wind is gaan liggen en er beleid gemaakt moet worden is de hele politiek apathisch, dat is geen schuld van de VVD maar van alle politieke partijen, ook typisch politiek gedrag om pijnpunten altijd maar vooruit te trappen en met beloftes te komen als: in 2050 dan...... ja dan ga jij met pensioen lul.
En nu zijn er signalen dat ze niet te groot mogen wonen want woningnood. Bejaarden opjagen zou je dat kunnen noemen.quote:Op maandag 12 oktober 2026 09:32 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Stef Blok heeft het wel voor elkaar gekregen om de bejaardenhuizen te sluiten zodat ouderen thuis konden blijven wonen in hun sociale huurwoning
anders dreigde er leegstand zei ie
Dat is toch diezelfde Stef Blok die de woningbouwverenigingen dwong om een deel van hun portefeuille de verkoop in te gooien? Ja, dat was wel een mooie vent.quote:Op maandag 12 oktober 2026 09:32 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Stef Blok heeft het wel voor elkaar gekregen om de bejaardenhuizen te sluiten zodat ouderen thuis konden blijven wonen in hun sociale huurwoning
anders dreigde er leegstand zei ie
Ontpoppen tot wat? Ik zie al 30 jaar geen enkel politek leiderschap meer, we hebben zeker 10 grote dossiers die gewoon gezamenljik opgelost moet worden, en ik zie geen enkel persoon opstaan met een sterk plan: En zo gaan we het doen, het is alleen maar pappen en nat houden.quote:Op maandag 12 oktober 2026 09:36 schreef Dutchguy het volgende:
[..]
Ik ben anti-VVD. Hoe eerder ze ten gronde gaan hoe beter. Maar als je puur kijkt naar de partij is het een feit dat onder Rutte zich niemand kon ontpoppen. Ik denk dat Dijkhoff dat ook zag en daarom weg ging.
Dit systeem is failliet.quote:Op maandag 12 oktober 2026 10:18 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ontpoppen tot wat? Ik zie al 30 jaar geen enkel politek leiderschap meer, we hebben zeker 10 grote dossiers die gewoon gezamenljik opgelost moet worden, en ik zie geen enkel persoon opstaan met een sterk plan: En zo gaan we het doen, het is alleen maar pappen en nat houden.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |