Inderdaad het is bijna niet te doen. Is toch niet altijd zo geweest hier?quote:Op dinsdag 20 oktober 2026 14:18 schreef Da_Sandman het volgende:
Die tyfus ads hier onder aan de pagina en de bijbehorende IDGAF's van de baas.
“Hoovert”quote:Op woensdag 21 oktober 2026 21:10 schreef GGMM het volgende:
Iets redelijk specifieks van de Ziggo online omgeving waar ik me dood aan erger
Als je je muis in het beeld beweegt dan krijg je rechtsboven het volgende menu te zien
[ afbeelding ]
Als je dan met je muis over die luidspreker hoovert dan kan je het volume aanpassen, zie hier
[ afbeelding ]
Maar als je dat dan doet (of niet) dan verdwijnt op een gegeven moment als je je muis niet meer in beeld hebt wél het menu, maar NOOIT dit volume-wijzig-ding
[ afbeelding ]
Dat blijft gewoon EEUWIG in beeld, tenzij je weer met je muis het beeld ingaat, dat menu tevoorschijnt komt en je op de luidspreker KLIKT ondanks dat hij wel verschijnt als je erover HOOVERT
Welke mongool heeft dit ontworpen vraag je je dan af.
Bedankt voor jullie aandacht.
Bij electronica probeer ik YouTube-filmpjes op te zoeken van mensen die het betreffende product in beeld brengen.quote:Op woensdag 21 oktober 2026 21:04 schreef TLC het volgende:
Afbeeldingen van produkten in webwinkels die door AI zijn gemaakt, zodat je geen goed beeld meer hebt hoe het produkt in werkelijkheid eruit ziet.
Eén van de verder uiteraard weinige voordelen aan het hebben van een ernstige handicap: de vriend van mijn zus zit in een elektrische rolstoel, ze worden nóóit aangesproken als hij er bij is, helemaal niemand die dat doetquote:Op dinsdag 20 oktober 2026 12:46 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
Straatverkopers die geen genoegen kunnen nemen met een beleefd "bedankt, geen belangstelling voor". Die met je mee gaan lopen, die willen weten WAAROM je nou toch geen interesse hebt voor deze fantastische energiedeal/sneller internet/het helpen van de bedreigde blauwbilborgel. Jij spreekt mij ongevraagd aan, waarom ben ik jou dan een mate van verantwoording verschuldigd? En nee, ompraten ga je me ook niet, je verhaal of aanbieding interesseert me sowieso eigenlijk geen moer. Accepteer een nee, en laat me rustig winkelen joh.
Bestandje bijhouden.quote:Op donderdag 22 oktober 2026 21:10 schreef Pisces het volgende:
Ineens flikkert een app je eruit en weet je je wachtwoord niet meer. Dan pak je een ander apparaat om even te kijken, maar gaat het ook mis want opnieuw erin lukt niet meer.
En dan wordt alles geblokkeerd![]()
Ik en m’n 34 wachtwoorden
Ja heb ik. En soms log je dan gewoon niet in.quote:
Als jij je PI wisselt, dan komt het stoom idd uit je oren.quote:
"Tot het randje, Edgar."quote:
quote:Op donderdag 22 oktober 2026 21:48 schreef Pisces het volgende:
[..]
Als jij je PI wisselt, dan komt het stoom idd uit je oren.
Daar is een goede reden voor. Als iemand (een kind) zo’n knoopcel inslikt, loopt dat niet goed af.quote:Op donderdag 22 oktober 2026 21:49 schreef dude75 het volgende:
De plastic omhulsel om knoopcelbatterijen.
Wat een horror verpakking is dat. Zelfs met een schaar is het gekloot
daar zijn andere manier voor lijkt mequote:Op donderdag 22 oktober 2026 22:20 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Daar is een goede reden voor. Als iemand (een kind) zo’n knoopcel inslikt, loopt dat niet goed af.
Nou inderdaad, de fabrikant moeten er rekening mee houden dat de ouders fucking simpel zijn. Ik heb zelf soms moeite met een kindersluiting en krijg de fles bleek niet openquote:Op donderdag 22 oktober 2026 22:23 schreef dude75 het volgende:
[..]
daar zijn andere manier voor lijkt me
Dat is dan ook mannenwerkquote:Op donderdag 22 oktober 2026 22:37 schreef Soury het volgende:
[..]
Nou inderdaad, de fabrikant moeten er rekening mee houden dat de ouders fucking simpel zijn. Ik heb zelf soms moeite met een kindersluiting en krijg de fles bleek niet open
Die heb ik niet.quote:
Moet dat danquote:
Heel je huis vol met veilig verpakte rotzooi zit je daabse peuter daar te spelen met een stanleymes.quote:Op donderdag 22 oktober 2026 22:58 schreef Soury het volgende:
[..]
Moet dat dan. Maar serieus soms moet de dop ingedrukt en draaien soms knijpen en draaien en soms eerst drie keer links twee keer rechts en dan nog een keer links. Een verpakt thee zakje openscheuren gaat niet moet met een schaar en andere verpakkingen moeten met een stanley mes. Die gereedschappen laten ouders soms ook weer slingeren.
2 keer halve slag naar links, inknijpen, 3 indrukken en 1 keer een halve slag naar rechts.... dat zouden ze met drankflessen moeten doen. Krijg je ehm niet meer open, dan heb je genoeg gehadquote:Op donderdag 22 oktober 2026 22:37 schreef Soury het volgende:
[..]
Nou inderdaad, de fabrikant moeten er rekening mee houden dat de ouders fucking simpel zijn. Ik heb zelf soms moeite met een kindersluiting en krijg de fles bleek niet open
Ik overdrijf een beetje he? Maar scheelt niet veel. En een fles whisky gaat gelukkig makkelijk open.quote:Op donderdag 22 oktober 2026 23:20 schreef dude75 het volgende:
[..]
2 keer halve slag naar links, inknijpen, 3 indrukken en 1 keer een halve slag naar rechts.... dat zouden ze met drankflessen moeten doen. Krijg je ehm niet meer open, dan heb je genoeg gehad
Die klote fles chloor die ik nooit openkrijg.quote:Op donderdag 22 oktober 2026 22:37 schreef Soury het volgende:
[..]
Nou inderdaad, de fabrikant moeten er rekening mee houden dat de ouders fucking simpel zijn. Ik heb zelf soms moeite met een kindersluiting en krijg de fles bleek niet open
Ik ook al een paar dagen 2 stuks.quote:Op vrijdag 23 oktober 2026 06:49 schreef Discombobulate het volgende:
Ik krijg Quote Alerts die maar niet weg gaan.
Jij bent de mijne,quote:Op vrijdag 23 oktober 2026 13:59 schreef Infinitism het volgende:
[..]
Ik ook al een paar dagen 2 stuks.
Of zoals bij vlees of kaas waar het lipje van de verpakking net te klein is om het goed vast te pakken en open te trekken.quote:Op vrijdag 23 oktober 2026 13:58 schreef Infinitism het volgende:
[..]
Die klote fles chloor die ik nooit openkrijg.
quote:
Als je op NPO Radio 1 doelt, is het laatste me niet opgevallen. En zolang het inhoudelijk is ipv spelletjes, vind ik hier en daar een luisteraars-item wel leuk om te horen.quote:Op vrijdag 23 oktober 2026 18:53 schreef Loohcs het volgende:
Heb 't al vaker gemeld, maar die focus op participatie van kijkers/luisteraars bij 'serieuze' nieuwszenders. 1 vandaag op tv moet elke dag twee/drie keer in de uitzending naar chat verwijzen en ook radio zijn er veel rubrieken met vragen van luisteraars bijgekomen laatste jaar.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |