Van stroom hitte maken is zeer inefficient. Daarom moet er ook zo godschuwelijk veel opgesteld vermogen + dikke draden bij als je brandstof gaat vervangen voor iets elektrisch. 1 staat tot 3 meen ik. Dus voor elke MWthermisch, moet je er 3 elektrisch neerzetten en je draden dus ook zo leggen dat ze dat soort volumes kunnen transporteren. (Even hele grote stappen snel thuis hier).quote:Op woensdag 7 oktober 2026 12:03 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
alles wat hiitte produceert gebruikt veel stroom is mij altijd verteld
Ja hoor. De rijken worden nog rijker. Die krijgen namelijk een lagere vermogensbelasting van het kabinet. Gelukkig wordt het gat in de begroting enigsinds gedicht door achter het spaargeld van Jan Modaal aan te gaanquote:Op dinsdag 6 oktober 2026 20:29 schreef vosss het volgende:
Echt dit hele land staat letterlijk half op instorten. De tering. Gaat er ook nog IETS wel gewoon goed hier in ons koude kikkerlandje?
Het getal wat wij er vanaf werken is totaal insignificant. Zit je dan met je overspannen netwerk.quote:Op woensdag 7 oktober 2026 13:32 schreef AgLarrr het volgende:
[..]
Gelul? Dat is de reden waarom ons net eraf ligt vriend. Wind op zee, elektrische warmtepompen, elektrische auto's - allemaal elektriek ter vervanging van fossiele brandstoffen. Dat past allemaal niet door de draadjes die zijn aangelegd op een wagenpark van benzines, diesels en het verwarmen van je huis op aardgas.
Je hoeft van mij niet in klimaatverandering te geloven, maar anderen doen dat wel en handelen ernaar.
en jan de caravanbewoners is goed de sjaak met dit kabinetquote:Op woensdag 7 oktober 2026 13:41 schreef Hugo862 het volgende:
[..]
Ja hoor. De rijken worden nog rijker. Die krijgen namelijk een lagere vermogensbelasting van het kabinet. Gelukkig wordt het gat in de begroting enigsinds gedicht door achter het spaargeld van Jan Modaal aan te gaan
na december gaat iedereen heel goed kijken hoe laat ze gaan koken, kan best om 14:00 uur alvast dat hoeft niet om17:00 uurquote:Op woensdag 7 oktober 2026 13:32 schreef AgLarrr het volgende:
[..]
Gelul? Dat is de reden waarom ons net eraf ligt vriend. Wind op zee, elektrische warmtepompen, elektrische auto's - allemaal elektriek ter vervanging van fossiele brandstoffen. Dat past allemaal niet door de draadjes die zijn aangelegd op een wagenpark van benzines, diesels en het verwarmen van je huis op aardgas.
Je hoeft van mij niet in klimaatverandering te geloven, maar anderen doen dat wel en handelen ernaar.
Ah kijk, het was 23 graden op 7 Oktober 1921, dus dan bestaat klimaatverandering niet. Mooi man.quote:Op woensdag 7 oktober 2026 14:10 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Het getal wat wij er vanaf werken is totaal insignificant. Zit je dan met je overspannen netwerk.
En nog 21 graden in oktober (op 7 oktober 1921 was het 23 graden). Dikke lul 3 bier.
'Voor visie ga je naar de opticien'quote:Op dinsdag 6 oktober 2026 20:31 schreef pmponer het volgende:
[..]
Nee want daar heb je visie voor nodig. Het is vooral een land van je eigen straatje schoonvegen en proberen omhoog te vallen.
Mja, op 7 oktober 1921 waren de gletsjers er nog in de Alpen en was de Rijn niet drooggevallen de zomer ervoor - maar goed, keep on dreaming.quote:Op woensdag 7 oktober 2026 14:10 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Het getal wat wij er vanaf werken is totaal insignificant. Zit je dan met je overspannen netwerk.
En nog 21 graden in oktober (op 7 oktober 1921 was het 23 graden). Dikke lul 3 bier.
Peak shaving gaat zeker helpen als lapmiddel en om de grote excessen te voorkomen, maar het probleem is dat we voor een groot deel van ons energiesysteem overstappen van brandstof naar elektriciteit. Dat peak shave je er echt niet vanaf. Dus er zal op een gegeven moment afgeknepen en afgeschakeld moeten worden. Zoals langs de snelweg, zo blijkt.quote:Op woensdag 7 oktober 2026 14:21 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
na december gaat iedereen heel goed kijken hoe laat ze gaan koken, kan best om 14:00 uur alvast dat hoeft niet om17:00 uur
auto opladen? daar zetten we een klokje tussen
droger idem
Dat staat ze vrij.quote:Op woensdag 7 oktober 2026 13:32 schreef AgLarrr het volgende:
maar anderen doen dat wel en handelen ernaar.
Toch wel, zolang je met elkaar een land deelt waar de meerderheid dat wel ziet zitten. Dat betekent niet dat het door je strot geramd hoeft, maar je nu eenmaal altijd vooruitlopers en de trage achterhoede.quote:Op woensdag 7 oktober 2026 15:50 schreef PurifieR het volgende:
[..]
Dat staat ze vrij.
Dat een ander opleggen niet.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |