In die regelingen, voornamelijk in box 2, zijn ze nu ook flink in aan het snoeien.quote:Zal zeker alleen voor de normale burgers zijn.
De rijke stinkers die dit kunnen doen zal wel buiten schot blijven met bepaalde regelingen.
Of staat die wagens onder een stichting.
You own nothing, and you will be happy.
That you have something to eat.
Dit dus.quote:Op zondag 4 oktober 2026 13:28 schreef SebbeSwensje het volgende:
Ik vraag me sterk af hoeveel "normale" burgers er zijn met de ruimte en het geld om een aantal auto's als beleggingsobject aan te houden. Een mazda 323 zal niet zo snel in waarde toenemen.
Willen wij meer of minder klassiekers 😱quote:Op zondag 4 oktober 2026 13:53 schreef heywoodu het volgende:
Henk en Ingrid die gewoon vijf klassiekers uit de jaren '30 hebben staan en amper rond kunnen komen worden weer genaaid!
Heb jij dan niet een paar Porsches geschorst en gestald in je inpandige garage?quote:Op zondag 4 oktober 2026 13:28 schreef SebbeSwensje het volgende:
Ik vraag me sterk af hoeveel "normale" burgers er zijn met de ruimte en het geld om een aantal auto's als beleggingsobject aan te houden. Een mazda 323 zal niet zo snel in waarde toenemen.
De genoemde 911 is zo'n auto die nooit uit de gratie zal raken, maar een klassieke 911 heeft dan ook een enorme aanschafprijs.quote:Op zondag 4 oktober 2026 13:42 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
Ja, niets voor de gemiddelde Jan Modaal inderdaad. Die ruimte moet je beschikbaar hebben en geschikt zijn, de waardestijging moet boven de onderhoudskosten, verzekering en andere lasten uitstijgen om interessant te zijn, en dan moet je ook nog gokken dat het model waarin je "investeert" niet over een jaar of wat om een veelvoud aan mogelijke redenen minder in de gratie is bij liefhebbers.
De wat meer huis-tuin-keuken-modellen uit dat tijdperk lijken trouwens juist in waarde te dalen, wat interessant is als je gewoon een interessante hobby zoekt in plaats van geld te willen verdienen. De generaties die die auto's nog uit hun jeugd kennen zijn inmiddels allemaal dood of heel hoogbejaard, waardoor die factor niet meer meespeelt.quote:Op zondag 4 oktober 2026 13:53 schreef heywoodu het volgende:
Henk en Ingrid die gewoon vijf klassiekers uit de jaren '30 hebben staan en amper rond kunnen komen worden weer genaaid!
Belastingdienst: Wij vinden jouw auto ¤100.000 meer waard geworden afgelopen jaar. Graag ¤36.000 belasting aftikken.quote:Op zondag 4 oktober 2026 14:02 schreef Gajes_Octavianus het volgende:
Iemand nog een Bugatti Type 57SC Atlantic kopen?
Chassis nummer 57453.
Staat me in de weg in de garage.
Kopen?quote:Op zondag 4 oktober 2026 13:56 schreef Jan_Onderwater het volgende:
Ik denk dat een VW Pheaton met de W12 motor een ondergewaardeerde auto is, die over een jaar of 20 een zeer gezochte klassieker zal zijn.
Daarom heb ik al jaren een Fiat Multipla in de stalling, dat gaat absoluut nog een collectors-item worden.quote:Op zondag 4 oktober 2026 14:03 schreef monkyyy het volgende:
[..]
Belastingdienst: Wij vinden jouw auto ¤100.000 meer waard geworden afgelopen jaar. Graag ¤36.000 belasting aftikken.
Nederlanders laten zich graag in de reet neuken maar zo diep?quote:Op zondag 4 oktober 2026 14:07 schreef DrRobotnik het volgende:
Het echte geld zit natuurlijk in de overwaarde op woningen, perfecte manier om de begroting sluitend te krijgen lijkt mij.
quote:Op zondag 4 oktober 2026 14:02 schreef Gajes_Octavianus het volgende:
Iemand nog een Bugatti Type 57SC Atlantic kopen?
Chassis nummer 57453.
Staat me in de weg in de garage.
Mysterie opgelost, bieden vanaf 100 miljoen graagquote:Op zondag 4 oktober 2026 14:12 schreef SimonB. het volgende:
[..]![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
https://www.autoweek.nl/a(...)-sc-de-vluchtstrook/
Hatchbacks van Toyota, Honda, Kia, VW, Mazda, Kia, etc van 2011 tot ongeveer 2016 zijn de perfecte auto's in mijn ogen. Goedkoop om in te rijden, lage wegenbelasting en verzekering, betrouwbaar en simpel genoeg om ook zelf nog wat onderhoud aan te kunnen plegen. Dat soort auto's gaan op lange termijn allemaal verdwijnen en dan wordt autorijden voor de gewone man onbetaalbaar als er geen fatsoenlijke alternatieven komen.quote:Op zondag 4 oktober 2026 13:56 schreef Jan_Onderwater het volgende:
Ik denk dat een VW Pheaton met de W12 motor een ondergewaardeerde auto is, die over een jaar of 20 een zeer gezochte klassieker zal zijn.
Ik heb 7 F-types staan, eentje voor elke dag van de week. Maar ik verdien dan ook net onder modaal, dus zie mezelf niet als normale burger.quote:Op zondag 4 oktober 2026 13:55 schreef Caland het volgende:
[..]
Heb jij dan niet een paar Porsches geschorst en gestald in je inpandige garage?
China heeft geen dure ruimhartige sociale vangnetten te bekostigen, ik vermoed dat het met de WW en een karig pensioentje wel zo'n beetje ophoudt, vandaar ook de spaarzucht van de chinezen. Je zou het sociale dumping kunnen noemen waarmee ze op deze wijze concurreren.quote:Op zondag 4 oktober 2026 14:18 schreef Cruzinats het volgende:
Men zal het niet uitspreken maar de elite in Brussel wil helemaal niet dat jan met de pet een eigen auto heeft. We bewegen al langer richting een Sovjet plan-economie, maar mensen zijn te dom om dat in te zien.
quote:De Chinese spaarzucht (vaak meer dan 30% tot 40% van het besteedbaar inkomen) is een direct gevolg van deze onzekerheid. Waar Europeanen erop vertrouwen dat de staat bijspringt bij ziekte of ontslag, fungeert de Chinese familie als het primaire sociale vangnet.
Waarom zijn deze perfect? Ik ben ook wel fan van hatchbacks, maar juist die Japanse wagens zijn allemaal vrij pitloos en <200pk. Ook in de Mazda 3 gereden, maar dan mis je gewoon een turbo bij die 170pk geloof ik die je max kunt krijgen.quote:Op zondag 4 oktober 2026 14:18 schreef Cruzinats het volgende:
[..]
Hatchbacks van Toyota, Honda, Kia, VW, Mazda, Kia, etc van 2011 tot ongeveer 2016 zijn de perfecte auto's in mijn ogen. Goedkoop om in te rijden, lage wegenbelasting en verzekering, betrouwbaar en simpel genoeg om ook zelf nog wat onderhoud aan te kunnen plegen. Dat soort auto's gaan op lange termijn allemaal verdwijnen en dan wordt autorijden voor de gewone man onbetaalbaar als er geen fatsoenlijke alternatieven komen.
Valt mee.quote:Op zondag 4 oktober 2026 13:56 schreef Gajes_Octavianus het volgende:
[..]
De genoemde 911 is zo'n auto die nooit uit de gratie zal raken, maar een klassieke 911 heeft dan ook een enorme aanschafprijs.
Die idd voor 'de gewone man' niet te doen is.
Voor erbij, als investering.
Ik vind dat nog niet zo gek veel voor een zogenaamde klassieker. Een F-type gaat voor meer weg.quote:Op zondag 4 oktober 2026 15:23 schreef suijkerbuijk het volgende:
[..]
Valt mee.
Ligt er aan wanneer je het gekocht heb.
Mijn Porsche 944 was altijd onder gewaardeerd.
Ondertussen probeert deze nu maar een te kopen
Of 924s en de 924turbo .
Vroeger geen zak waard nu rustig 20-30k .
Of gewoon eens wat minder uit gaan geven. Zoals Jan met de pet dat ook moet doen als hij aan het eind van zijn salaris ook een stuk maand overhoudt.quote:Op zondag 4 oktober 2026 14:07 schreef DrRobotnik het volgende:
Het echte geld zit natuurlijk in de overwaarde op woningen, perfecte manier om de begroting sluitend te krijgen lijkt mij.
10pk per 100kg is ruim voldoende voor mij.quote:Op zondag 4 oktober 2026 14:46 schreef Hyaenidae het volgende:
[..]
Waarom zijn deze perfect? Ik ben ook wel fan van hatchbacks, maar juist die Japanse wagens zijn allemaal vrij pitloos en <200pk. Ook in de Mazda 3 gereden, maar dan mis je gewoon een turbo bij die 170pk geloof ik die je max kunt krijgen.
Daarom blijft het ook langer heel, die wagentjes krijgen nooit zo op hun donder. Guiletta rijdt ook wel lekker en vlot genoeg maar ik heb het niet zo op Alfa kwaliteit. Dus dan kom je toch weer bij de Duitse merken uit, Seat Leon vind ik ook prima rijden en ook met genoeg pit te krijgen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |