Snap niet waarom zo'n kneus bekende Nederlander kan wordenquote:
Kijk maar eens goed naar het rijtje bekende Nederlandersquote:Op donderdag 24 september 2026 15:44 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Snap niet waarom zo'n kneus bekende Nederlander kan worden
Dat zijn toch allemaal normale mensen met talentquote:Op donderdag 24 september 2026 15:45 schreef maily het volgende:
[..]
Kijk maar eens goed naar het rijtje bekende Nederlanders![]()
![]()
Zo ziet hij er ook uitquote:
Holy shit, ik dacht een eindje in de 40 ofzo op basis van die bovenste foto.quote:Op donderdag 24 september 2026 15:52 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Ik had hem ouder ingeschat.
Dat zegt mij vooral heel veel over de bevolking hier. Want zo'n kneus kan alleen 'BN'-er worden als er een hoop nog grotere kneuzen naar dit soort onzin kijken.quote:Op donderdag 24 september 2026 15:44 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Snap niet waarom zo'n kneus bekende Nederlander kan worden
Het is een typetje.quote:Op donderdag 24 september 2026 16:50 schreef PurifieR het volgende:
[..]
Dat zegt mij vooral heel veel over de bevolking hier. Want zo'n kneus kan alleen 'BN'-er worden als er een hoop nog grotere kneuzen naar dit soort onzin kijken.
Uhm nee? Zijn typetje als Stuntje heeft verder niks met Joost te maken behalve dat ze goede vrienden zijn (of waren?) en dat Martijn als Stuntje ook mee mocht naar het ESF net als zijn goede vriend Appie.quote:Op donderdag 24 september 2026 16:55 schreef vul_maar_in het volgende:
[..]
Het is een typetje.
Die wordt betaald door Joost om achterlijk te doen.
Geeft niks maar snap wel dat je dan af en toe drugs nodig denkt te hebben om je niet te realiseren wat een getrainde aap je bent.
Geeft je geen vrijbrief om onder invloed te rijden, laten we helder wezen.
Dat dus, vriend regisseur wist ws wel dat deze heikneuter niet helemaal fris op de graat was.quote:Op donderdag 24 september 2026 18:30 schreef Irritatie100 het volgende:
Ik vind het altijd wel apart als er bijrijders zijn bij bestuurders die onder invloed zijn. Als ik met een vriend mee zou rijden, dan merk ik heus wel als die onder invloed is. Dan zet ik hem wel op de passagiersstoel en rij ik zelf wel.
Snap niet zo goed wat Joost hiermee te maken heeft terwijl die er helemaal niet bij was ofzo.quote:Op donderdag 24 september 2026 21:54 schreef de_boswachter het volgende:
Joost Klein en z’n vieze drugsgebruikende groepje debielen. Nu inclusief een moordenaar.
Maar ach wat is het toch een lollige gekkie hé
Allemaal rare drugsgebruikende gekkies.quote:Op donderdag 24 september 2026 21:58 schreef Ama het volgende:
Snap niet zo goed wat Joost hiermee te maken heeft terwijl die er helemaal niet bij was ofzo.
Zowat alle artiesten gebruiken of gebruikten drugs man.quote:Op donderdag 24 september 2026 21:54 schreef de_boswachter het volgende:
Joost Klein en z’n vieze drugsgebruikende groepje
Ja en? Dus dan moeten we dat maar normaliseren?quote:Op vrijdag 25 september 2026 08:03 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Zowat alle artiesten gebruiken of gebruikten drugs man.
Van de Rolling Stones tot Eminem.
Het is al decennialang genormaliseerd.quote:Op vrijdag 25 september 2026 12:36 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Ja en? Dus dan moeten we dat maar normaliseren?
Die hele entertainment en showbusiness zit vol met doorgesnoven debielen, nepo-baby's en inteelt. Weg ermee.quote:Op donderdag 24 september 2026 21:54 schreef de_boswachter het volgende:
Joost Klein en z’n vieze drugsgebruikende groepje debielen. Nu inclusief een moordenaar.
Maar ach wat is het toch een lollige gekkie hé
Jouw probleem kut junkquote:Op vrijdag 25 september 2026 12:42 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Het is al decennialang genormaliseerd.
Rendacquote:Op vrijdag 25 september 2026 12:49 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Die hele entertainment en showbusiness zit vol met doorgesnoven debielen, nepo-baby's en inteelt. Weg ermee.
Alsof de Pink Floyds van deze wereld niet volcontinu aan de dope zaten.quote:Op vrijdag 25 september 2026 12:49 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Die hele entertainment en showbusiness zit vol met doorgesnoven debielen, nepo-baby's en inteelt. Weg ermee.
Die gast van Alice in Chains woog nog maar 40 kilo toen ze hem dood vonden in zijn kamer.quote:Op vrijdag 25 september 2026 13:55 schreef nostra het volgende:
[..]
Alsof de Pink Floyds van deze wereld niet volcontinu aan de dope zaten.
Tot 10 jaar volgens dat artikelquote:Op maandag 28 september 2026 14:03 schreef ChevyCaprice het volgende:
Lange celstraf dreigt voor ‘Stuntkabouter’: straf voor fatale crash met drugs op is net verzwaard in https://www.ad.nl/show/la(...)%2Fwww.google.com%2F
Absolute nulgrens is wat kierewiet - ik neem tenminste aan dat ze testen op het metaboliet.quote:Op maandag 28 september 2026 14:57 schreef pmponer het volgende:
Jammer dat er in Nederland niet zo'n wet is.
0 is idd wel heel weinig, Ik weet niet of je "per ongeluk" positief kunt testen. Daar zou ietwat marge op mogen maar liever niet.quote:Op maandag 28 september 2026 15:02 schreef nostra het volgende:
[..]
Absolute nulgrens is wat kierewiet - ik neem tenminste aan dat ze testen op het metaboliet.
Wat ik meer bedoel is dat als jij coke hebt gebruikt en gewoon volledig nuchter bent, de afbraakstoffen nog wel in je bloed zitten (tot een dag of drie?, ook weer afhankelijk van bloed/urine). Dan word je dus bestraft terwijl je volledig nuchter rijdt. Maar ik heb geen idee hoe ze precies testen in Frankrijk.quote:Op maandag 28 september 2026 15:04 schreef pmponer het volgende:
[..]
0 is idd wel heel weinig, Ik weet niet of je "per ongeluk" positief kunt testen. Daar zou ietwat marge op mogen maar liever niet.
Gebruik is legaal (in NL).quote:Op maandag 28 september 2026 15:09 schreef pmponer het volgende:
Komt bij dat drugs per definitie illegaal zijn, en dan komt de 0 lijn dichterbij naar mijn mening.
Ik vind dat niet heel erg over de top voor een ongeval met dodelijke afloop. Verder is het een maximale straf en kan je voorgeschiedenis misschien wat strafvermindering opleveren.quote:Op maandag 28 september 2026 15:10 schreef nostra het volgende:
Verder eens hoor omdat vooral in het strafrecht veel zwaarder te bestraffen dan in Nederland. En ook de pakkans eens te vergroten, als je ziet met wat voor ogen mensen de auto instappen na een festival.10 jaar de bak in is misschien wat over de top, maar lever in ieder geval je rijbewijs maar in.
Nee inderdaad, voor een ongeluk niet nee, ik doelde meer op gepakt worden (zonder verder ongeluk). Nu kom je er in Nederland er vanaf met een fopstraf (strafrechtelijk), alleen krijg je het CBR achter je aan, dat die bevoegdheid helemaal niet zou moeten hebben.quote:Op maandag 28 september 2026 15:12 schreef pmponer het volgende:
Ik vind dat niet heel erg over de top voor een ongeval met dodelijke afloop. Verder is het een maximale straf en kan je voorgeschiedenis misschien wat strafvermindering opleveren.
Rare reactie maar oke.quote:Op maandag 28 september 2026 15:27 schreef damsco het volgende:
Maar wat verwacht je ook anders van een holmaat van Joost K. Onfris volk.
Jij kruipt ook wel eens doorgesnoven achter het stuur?quote:
Ik snap gewoon niet waarom Joost er de hele tijd bij wordt gehaald.quote:Op maandag 28 september 2026 15:39 schreef damsco het volgende:
[..]
Jij kruipt ook wel eens doorgesnoven achter het stuur?
Is toch niet zo heel raar, anders had nooit iemand van dit figuur gehoord behalve wat kleuters. Deze junk leeft in de schaduw van Joost.quote:Op maandag 28 september 2026 15:42 schreef Ama het volgende:
[..]
Ik snap gewoon niet waarom Joost er de hele tijd bij wordt gehaald.
DDD&D = Don't Drink (or use) Drugs & Drive.quote:Op maandag 28 september 2026 15:03 schreef cinderloom het volgende:
Je bent een rund als je met coke achter het stuur stunt
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |