Denk niet dat er nog veel over is van Antje.quote:Op dinsdag 22 september 2026 11:02 schreef Solotovski het volgende:
Antje wordt helemaal gek
Bekijk deze YouTube-video
Saus erop of ernaast? 😜quote:Op dinsdag 22 september 2026 09:24 schreef Hexagon het volgende:
Dan doe maar Cu2. Dat is pas oldskool.
Nou.....quote:Op dinsdag 22 september 2026 11:17 schreef cinderloom het volgende:
Hyves was altijd wel leuk.
Destijds de eerste verbinding met de digitale wereld.
Maar nu heb je teveel platforms: facebook, insta, tiktok, hyves dus nu weer én nog eel meer.
Vroeger was het leuke van Huyves dat het geloof ik alleen was als platform, en dat je daar iedereen trof.
Nu kan iemand insta hebben en geen facebook bv.
Nou en of. Dat hebben Mark, Bill en Jeff eerlijk beloofd.quote:Op dinsdag 22 september 2026 11:55 schreef Joppiez het volgende:
Zogenaamd privacy hoog in het vaandel hebben staan maar als je om te beginnen zonder noodzaak al moet registreren / je persoonlijke gegevens in haar database moet pompen haak ik dus al af.
Het is geen < 2020 meer. Er zijn betere opties.
Dat is toch juist het idee. Dat alleen vrienden kunnen zien wat je doet. Wees blij!quote:Op dinsdag 22 september 2026 17:04 schreef -Sigaartje het volgende:
Ik ben gaan kijken, maar om rond te kijken moet je gelijk al lid worden. Ja daaag. Dan hoeft het voor mij niet meer, want dan sta ik gelijk alweer ergens geregistreerd zonder dat ik eerst even rond kon kijken.
Daarnaast: Hyves was echt leuk, omdat je vrienden en kroegmaten daar ook zaten en iedereen zijn best deed om aardige schrijfsels neer te zetten. Het verdiepte de vriendschap. En toen kwam Facebook en iedereen daarheen. Niet alleen was het de nekslag voor Hyves, maar ook de nekslag van die leuke vriendenomgeving. Dag Hyves en leuke scrhijfsels. Ik denk niet dat die tijd ooit weer terugkomt.
Het doet me een beetje denken aan de herintroductie van de Commodore 64. Die tijd was ook erg leuk, met vrienden en collega's lekker Commodoren en er veel over praten. Wat meespeelde is dat er voor het eerst een betaalbare computer voor thuis was. Nu heeft iedereen een PC. En de nieuwe Commodores zijn niet echt, maar emulatoren.
De herintroductie van de Nokia 3310 werkte ook niet echt.quote:Op dinsdag 22 september 2026 17:04 schreef -Sigaartje het volgende:
...Het doet me een beetje denken aan de herintroductie van de Commodore 64. Die tijd was ook erg leuk, met vrienden en collega's lekker Commodoren en er veel over praten. Wat meespeelde is dat er voor het eerst een betaalbare computer voor thuis was. Nu heeft iedereen een PC. En de nieuwe Commodores zijn niet echt, maar emulatoren.
Ik denk niet dat die vrienden teruggaan naar Hyves. Die hadden destijds Hyves gedumpt voor Facebook en Facebook is er nog steeds. En ik kom al heel erg lang niet meer in de kroeg (je moest eens weten wat voor bergen geld je dan overhoudtquote:Op dinsdag 22 september 2026 17:06 schreef Troel het volgende:
[..]
Dat is toch juist het idee. Dat alleen vrienden kunnen zien wat je doet. Wees blij!
Ik heb er nog één van toen. Met dat ding kon ik zelfs al sms-en. Dat herinner ik me nog.quote:Op dinsdag 22 september 2026 17:07 schreef Eightyone het volgende:
[..]
De herintroductie van de Nokia 3310 werkte ook niet echt.
Zij was de allereerste waar ik aan dachtquote:Op dinsdag 22 september 2026 11:02 schreef Solotovski het volgende:
Antje wordt helemaal gek
Bekijk deze YouTube-video
MySpace ook, al is het maar een jaar.quote:Op dinsdag 22 september 2026 14:03 schreef quo_ het volgende:
[..]
Nou.....
ICQ, IRC en MSN waren eerder.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |