GVB, Keolis en Transdev inderdaad. Maar er zit daar ook een speciale halte voor NS-bussen. Daarnaast is het nu zondag, waar een hele hoop lijnen minder vaak rijden. Dus 2x per uur een NS-bus ertussen proppen, zou toch moeten lukken.quote:Op zondag 11 oktober 2026 14:23 schreef Duvel het volgende:
Geen fatsoenlijke plek voor bussen bij Bijlmer ArenA? Het busstation is daar in gebruik door GVB toch?
Kijk dat verklaart e.e.a.quote:Op zondag 11 oktober 2026 14:30 schreef ReisT het volgende:
In de tegenrichting is het dan weer wel makkelijk: de Sprinter uit Uitgeest rijdt namelijk door tot Holendrecht. Alleen terug is dan een probleem, trein komt dan aan in Bijlmer op spoor 8; rijdt leeg om naar spoor 1 (via Diemen Zuid neem ik aan) en is dan de volgende trein naar Uitgeest.
en niet gereviseerde treinstellen wat je wel begint te merken.quote:
Bart Kromwijk's mening in z'n meest recente vlog: tsja, leuk dat er na 11 jaar weer treinen rijden maar het had eigenlijk wel iets ambitieuzer mogen zijn.quote:Op zondag 11 oktober 2026 22:16 schreef derLudolf het volgende:
We mogen inderdaad blij zijn dat er 11 jaar na de aanvaring alweer treinen rijden
Terecht. Het is nu nog helemaal niets.quote:Op zondag 11 oktober 2026 22:53 schreef James1988 het volgende:
[..]
Bart Kromwijk's mening in z'n meest recente vlog: tsja, leuk dat er na 11 jaar weer treinen rijden maar het had eigenlijk wel iets ambitieuzer mogen zijn.
11 jaar voor die 100 meter. Man als de continentale drift de andere kant op gegaan was dan was de Ems ondertussen vanzelf dichtgedrukt geweest.quote:Op zondag 11 oktober 2026 22:53 schreef James1988 het volgende:
[..]
Bart Kromwijk's mening in z'n meest recente vlog: tsja, leuk dat er na 11 jaar weer treinen rijden maar het had eigenlijk wel iets ambitieuzer mogen zijn.
Ja die heb ik ook gezien, jammer dat er nu amper/geen extra treinen kunnen rijden. De Meyer Werft is inmiddels (deels) in handen van het land Niedersachsen dus misschien dat dat de openingen iets ruimer kan maken.quote:Op zondag 11 oktober 2026 22:53 schreef James1988 het volgende:
[..]
Bart Kromwijk's mening in z'n meest recente vlog: tsja, leuk dat er na 11 jaar weer treinen rijden maar het had eigenlijk wel iets ambitieuzer mogen zijn.
Als die brug alleen voor de Meyer Werft open zou gaan was het niet zo'n probleem, voor die paar keer per jaar dat er een cruiseschip door moet, hoef je niet elke dag elk uur een brugopening te plannen.quote:Op maandag 12 oktober 2026 10:57 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Ja die heb ik ook gezien, jammer dat er nu amper/geen extra treinen kunnen rijden. De Meyer Werft is inmiddels (deels) in handen van het land Niedersachsen dus misschien dat dat de openingen iets ruimer kan maken.
Al zou het maar voor een paar treinparen per dag zijn.
Heeft Bart er verstand van?quote:Op zondag 11 oktober 2026 22:53 schreef James1988 het volgende:
[..]
Bart Kromwijk's mening in z'n meest recente vlog: tsja, leuk dat er na 11 jaar weer treinen rijden maar het had eigenlijk wel iets ambitieuzer mogen zijn.
Moet je er verstand van hebben om te zien dat dit een aanfluiting is?quote:
En volgende week geen treinen omdat ze een mestleiding moeten vervangen;quote:Op zondag 11 oktober 2026 21:42 schreef Peterselieman het volgende:
Gaat nog niet lekker met de verbinding tussen Groningen en Leer. Veel uitgevallen treinen, vertragingen en nu ook nog eens treinverkeer plat door blikseminslag
https://www.oogtv.nl/2026(...)rriva-zet-bussen-in/
quote:Nog geen twee weken nadat de eerste treinen na jaren weer tussen Groningen en Leer rijden, wordt aangekondigd dat het spoor opnieuw dicht moet. Niet de Wunderline zelf moet worden aangepakt, maar werkzaamheden aan een naastgelegen spoorlijn gooien roet in het eten.
Van 19 tot en met 25 oktober rijden daardoor geen treinen tussen Bad Nieuweschans en Leer. Reizigers zijn aangewezen op vervangende bussen.
Een van de oorzaken is een ’vergeten mestleiding’, einer vergessenen Gülleleitung, bij de spoorwegovergang Charlottenpolder in de gemeente Bunde die tijdens de grootschalige vernieuwing van spoor en overweg over het hoofd is gezien.
Hoon en verbazing
Die mestleiding voldoet niet aan de huidige veiligheidseisen. Omdat voor werkzaamheden ook de naastgelegen sporen nodig zijn voor onder meer materiaaltransport, moet ook het spoor van de Wunderline tijdelijk buiten dienst worden gesteld.
Op social media wordt met spot en verbazing gereageerd op het feit dat een mestleiding over het hoofd kon worden gezien bij een miljoenenproject dat jarenlang in voorbereiding was. De Duitse reizigersorganisatie Fahrgastverband Pro Bahn spreekt van een ’absolute farce’.
Volgens de reizigersorganisatie stonden de werkzaamheden al sinds 2024 gepland. Dat Deutsche Bahn deze niet wist te combineren met de jarenlange sluiting en de aanpak van de Wunderline getuigt volgens Pro Bahn van ’een compleet gebrek aan visie en afstemming’.
[..]
Bart Kromwijk is ook maar gewoon een YouTuber dus die heeft er niet meer verstand van dan jij of ik, maar hij mag best een mening hebbenquote:
Heb je geen normale bron? Feestboek laat dat amper zienquote:Op dinsdag 13 oktober 2026 19:19 schreef derLudolf het volgende:
Het is niet allemaal negatief nieuws uit Duitsland, vanaf volgend jaar krijgt Hamburg weer een directe verbinding met Saarbrücken![]()
https://www.facebook.com/share/p/1QqkzGrD8s/
Berlin-Paris komt niet voor in het Fahrplan. Heeft denk ik te doen met de werkzaamheden tussen Hannover en Berlin? Zou ICE3neo niet over het traject via Braunschweig mogen? Aangezien de Pimpel ook niet via die route gaat. Of gebruiken ze de capaciteit daar liever voor binnenlands verkeer?
Ik vrees dat het spoor rond Braunschweig - Hannover al compleet vol zit.quote:Op dinsdag 13 oktober 2026 19:19 schreef derLudolf het volgende:
Het is niet allemaal negatief nieuws uit Duitsland, vanaf volgend jaar krijgt Hamburg weer een directe verbinding met Saarbrücken![]()
https://www.facebook.com/share/p/1QqkzGrD8s/
Berlin-Paris komt niet voor in het Fahrplan. Heeft denk ik te doen met de werkzaamheden tussen Hannover en Berlin? Zou ICE3neo niet over het traject via Braunschweig mogen? Aangezien de Pimpel ook niet via die route gaat. Of gebruiken ze de capaciteit daar liever voor binnenlands verkeer?
https://www.deutschebahn.(...)erbindungen-14065322quote:Op dinsdag 13 oktober 2026 19:25 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Heb je geen normale bron? Feestboek laat dat amper zien![]()
![]()
![]()
![]()
Dankquote:Op dinsdag 13 oktober 2026 21:21 schreef derLudolf het volgende:
[..]
https://www.deutschebahn.(...)erbindungen-14065322
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |