Zo links is ze niet meer. Ze wil juist niks meer met links te maken hebben (ze schreef haar bekende "why i left the left" proza) en schurkt nu tegen mensen als Tucker Carlson, Marjorie Taylor Greene en Glenn Beck aan. Alleen haar anti-Israël positie is eigenlijk nog over van haar progressieve tijd.quote:Op zaterdag 12 september 2026 14:12 schreef Memeowitz het volgende:
[..]
Anna is na 7 october full-on anti-israel geworden. Ik kon me vooraf niet indenken dat ik het eens zou worden met een rabiate linksgekkie zoals haar.
Voor velen de enige positie die telt op links.quote:Op zaterdag 12 september 2026 15:17 schreef Ronald-Koeman het volgende:
Alleen haar anti-Israël positie is eigenlijk nog over van haar progressieve tijd.
Hey, waarom zou ik een vergeefse poging doen om jouw totaal verwrongen kinderlijke beeld van linkse politiek bij te stellen? Jij denkt dat je een doorsnee rechts persoon bent, wij weten beter.quote:Op zaterdag 12 september 2026 15:17 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Noem er eens 1?
En dan graag met quote en geen (zoals altijd) totaal verzonnen gevallen.
Linksen doen idd niet aan "werk" dat deel snap ikquote:Op zaterdag 12 september 2026 15:31 schreef mcmlxiv het volgende:
[..]
Hey, waarom zou ik een vergeefse poging doen om jouw totaal verwrongen kinderlijke beeld van linkse politiek bij te stellen? Jij denkt dat je een doorsnee rechts persoon bent, wij weten beter.
Dat bedoel ik dus. Blijf jij vooral Israelische genocideplegers toejuichen, dan blijven wij dat veroordelen. Blijf jij vooral klimaatontkenner, je nageslacht zal je dankbaar zijn. Dom-rechts is echt een prima plaats voor jou.quote:Op zaterdag 12 september 2026 15:33 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Linksen doen idd niet aan "werk" dat deel snap ik.
Er is weinig verwrongen aan mijn beeld, dat beeld wordt as we speak weer 100% bevestigd bij de "klimaatmars" tegen racisme en voor Hamas.
Kijk, hier kom je al weer met verzinsels, schuimbekkend over Israel beginnen terwijl ik 0 pro Israel posts hebquote:Op zaterdag 12 september 2026 15:34 schreef mcmlxiv het volgende:
[..]
Dat bedoel ik dus. Blijf jij vooral Israelische genocideplegers toejuichen, dan blijven wij dat veroordelen. Blijf jij vooral klimaatontkenner, je nageslacht zal je dankbaar zijn. Dom-rechts is echt een prima plaats voor jou.
Er is geen genocide. Gisteren kwam een spot on vergelijking: 'Genocide' is de progressieve variant van 'Trump won in 2020'.quote:Op zaterdag 12 september 2026 15:34 schreef mcmlxiv het volgende:
[..]
Dat bedoel ik dus. Blijf jij vooral Israelische genocideplegers toejuichen, dan blijven wij dat veroordelen. Blijf jij vooral klimaatontkenner, je nageslacht zal je dankbaar zijn. Dom-rechts is echt een prima plaats voor jou.
quote:Op zaterdag 12 september 2026 13:39 schreef Ronald-Koeman het volgende:
Niks mis met Hasan. 9/10 clipjes zijn uit context of onder valse context. De rest heeft hij al excuses voor aangeboden nadat het gebeurde (niet nu pas). Het meeste al jaren geleden toen hij nog wat meer edgy was.
Er is een hele industrie aan haters online (fans van andere streamers) die dit soort clipjes en valse narratieven verspreiden en sinds kort ook de mainstream media in Amerika die een haatcampagne tegen hem is begonnen in een poging de progressieve groei daar te stoppen.
Ik zou zeggen kijk eens naar interviews met hem, dan krijg je een correct beeld.
Toch heeft die hond een 1000 keer beter leven dan de dieren die op de borden van 97% van de Nederlanders belanden. Gevalletje selectieve verontwaardiging.quote:Op zaterdag 12 september 2026 15:15 schreef TwenteFC het volgende:
[..]
Zijn ook nog gradaties in... je hond een schokband om doen en die gebruiken omdat hij tijdens je livestream van meerdere uren probeert op te staan en niet meer netjes in het shot ligt en hem daar voor schokken.. dan martel je zo'n beest om een liggend rekwisiet te zijn in je 10 uur durende show.
Neem dan geen hond als je dit een beest 7 dagen in de week aan doet en het is ook een thema met hem. Zijn vorige hond liep met een prikhalsband rond.
Of is dat ook allemaal 'out of context'? In Nederland wordt je er voor opgepakt.
Wanneer Tim er geld aan kan verdienden vindt hij het zelf ook een interessant onderwerp.
Bekijk deze YouTube-video
Wat hij doet zou hier strafbaar zijn. Dat de enige overtreffende trap die je kan verzinnen slachtvee is zou genoeg moeten zeggen. Eerder heel selectief van jou gekozen om nog te redden wat er te redden valt.quote:Op zaterdag 12 september 2026 16:14 schreef Intint het volgende:
[..]
Toch heeft die hond een 1000 keer beter leven dan de dieren die op de borden van 97% van de Nederlanders belanden. Gevalletje selectieve verontwaardiging.
quote:Op zaterdag 12 september 2026 16:14 schreef Intint het volgende:
[..]
Toch heeft die hond een 1000 keer beter leven dan de dieren die op de borden van 97% van de Nederlanders belanden. Gevalletje selectieve verontwaardiging.
Tim Hofman interviewt een man die de massale verkrachtingen in Israel gewoon negeert/ ontkent.quote:Op zaterdag 12 september 2026 16:23 schreef vul_maar_in het volgende:
Die ja.
En die gast die de Houthis aanmoedigt, hele, hele enge dingen over blanke amerikanen roept en in Cuba een beetje de goede sier loopt te maken.
En dat is slechts een klein greep in het prachtige oeuvre van deze salonsocialist.
Die ja, maar mensen die zeggen dat hij een terroristen supporter is clippen hem zonder context.Want hij zou nooit terroristen in een positief daglicht zetten.quote:Op zaterdag 12 september 2026 16:20 schreef Lyrebird het volgende:
Deze Hasan Piker?
Bekijk deze YouTube-video
Op beeld een kalifaat uitroepen , een poging vooral daarbuiten zuipen en bacon naar binnen werken.quote:
Waarschijnlijk wel ja. Wat dat betreft is Hassan i.i.g meer consistent.quote:Op zaterdag 12 september 2026 16:34 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Op beeld een kalifaat uitroepen , een poging vooral daarbuiten zuipen en bacon naar binnen werken.
Volgend jaar is het een jood.
Sneako zit in dezelfde hoek als Hasan dus dat zou goed kunnen. Fuentes zou de directe tegenhanger zijn van Hasan, ook een debiel. Alhoewel ze het dan met elkaar wel weer eens zijn wat je met het 'joden zionisten probleem' aan moet.quote:
Fuentes zou ook wel interessant zijn. maar dat durft Tim niet denk ik. Wie weet mist de volgende wereld reddende sniper wel en zit jij er naast, "nee dank je "denkt Timquote:Op zaterdag 12 september 2026 16:35 schreef TwenteFC het volgende:
[..]
Sneako zit in dezelfde hoek als Hasan dus dat zou goed kunnen. Fuentes zou de directe tegenhanger zijn van Hasan, ook een debiel. Alhoewel ze het dan met elkaar wel weer eens zijn wat je met het 'joden zionisten probleem' aan moet.
Lekker progressief met de moslimsquote:Op zaterdag 12 september 2026 15:21 schreef TwenteFC het volgende:
[..]
Voor velen de enige positie die telt op links.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |