Heel mooi voor Duitsland dit. Hopelijk wordt de rest van Europa ook snel wakker.quote:Op zondag 6 september 2026 18:19 schreef Opnaarutrecht het volgende:
[..]
Dramatisch voor Duitsland dit. Waarschijnlijk haalt BSW ook de kiesdrempel.
quote:
quote:Op zondag 6 september 2026 15:48 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Die vlieger gaat deze keer dus niet op.
Waarschuwing naar waarschuwing, Dat soort partijen stinken aan alle kanten.
Zeker: door verboden in te stellen op het delen van inlichtelingen aan pro-Poetinpartijen.quote:Op zondag 6 september 2026 18:23 schreef PurifieR het volgende:
[..]
Heel mooi voor Duitsland dit. Hopelijk wordt de rest van Europa ook snel wakker.
Kap dan met iedereen die AfD steunt een collaborateur te noemen. Zo'n indirecte nazivergelijking slaat nergens op.quote:Op zondag 6 september 2026 18:04 schreef Opnaarutrecht het volgende:
[..]
De opkomst van AfD heeft totaal andere oorzaken dan eventuele nazi-vergelijkingen vanuit de overige politieke partijen.
Dat is een beetje het nadeel aan dit systeem. Word je laag gepeild, dan versterkt dat enorm.quote:Op zondag 6 september 2026 18:46 schreef voetbalmanager2 het volgende:
FDP wel heel dramatisch onder de kiesdrempel met 2.4%.
Zelfs de eigen achterban had geen enkel vertrouwen en koos voor een strategische stem op een andere partij.
Was het niet zo dat FDP rond de kiesdrempel van 5% gepeild werden? In dat geval zou je juist verwachten dat ze extra stemmen krijgen om net boven die drempel uit te komen. Ze zitten nu notabene daar in de regering.quote:Op zondag 6 september 2026 18:49 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Dat is een beetje het nadeel aan dit systeem. Word je laag gepeild, dan versterkt dat enorm.
Ah, Duitsers die wakker worden.quote:Op zondag 6 september 2026 18:23 schreef PurifieR het volgende:
[..]
Heel mooi voor Duitsland dit. Hopelijk wordt de rest van Europa ook snel wakker.
Zo werkt het niet.quote:Op zondag 6 september 2026 19:03 schreef Starhopper het volgende:
44,5 is geen meerderheid. Dus als alle andere partijen samen gaan
En hoe zie je dat voor je? Die Linke en BSW met CDU en de Groenen?quote:Op zondag 6 september 2026 19:03 schreef Starhopper het volgende:
44,5 is geen meerderheid. Dus als alle andere partijen samen gaan
Eh, nee. Zo werkt het dus niet in Duitsland.quote:Op zondag 6 september 2026 19:03 schreef Starhopper het volgende:
44,5 is geen meerderheid. Dus als alle andere partijen samen gaan
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |