Eigenlijk moet je die hele PRO jeugd op ervaringsstage naar Gaza/Libanon/willekeurig welk Islamitisch land sturen.quote:Op maandag 24 augustus 2026 22:12 schreef DrDentz het volgende:
Maar wel een beetje ironisch dat het waarschijnlijk juist Israël is dat het enige land is in die regio waar de PRO-jongeren veilig zouden kunnen vertoeven met hun blauwe haren en neuspiercings 🤔 en dat land willen ze uitwissen
Het is wel sympathiek dat ze niet als voorwaarde stellen dat de mensen in Gaza en Libanon wel progressief genoeg zijn om te mogen blijven leven.quote:Op maandag 24 augustus 2026 22:38 schreef littlemindy het volgende:
[..]
Eigenlijk moet je die hele PRO jeugd op ervaringsstage naar Gaza/Libanon/willekeurig welk Islamitisch land sturen.
Moet je zien hoe Pro-Islamitisch ze daarna nog zijn. Als ze daar überhaupt nog niet van een gebouw geflikkerd zijn omdat ze iets teveel LHBTQ waren.
Juist de JOVD is de voice of reason ten opzichte van hun moederpartij.quote:Op maandag 24 augustus 2026 18:56 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Behalve die van de VVD interessant genoeg, die zijn juist minder achterlijk dan de grote partij.
Bij JOVD zit er een aanzienlijke groep die juist meer richting D66 wil en ook voor een regeringsakkoord met GroenLinks-PvdA waren. Dat vind ik nu niet de voice of reason, stap dan meteen over naar D66.quote:Op maandag 24 augustus 2026 22:42 schreef nostra het volgende:
[..]
Juist de JOVD is de voice of reason ten opzichte van hun moederpartij.
Waarom laat Israël eigenlijk niet toe dat Hamas ontwapend wordt?quote:Op maandag 24 augustus 2026 22:33 schreef Akkerdjie het volgende:
[..]
Hamas, de authoriteit van Gaza heeft sinds het verlies van de de zesdaagse oorlog (1967) de drie “nee’s” van Khartoum (Geen vrede met Israël (No peace)Geen erkenning van Israël (No recognition)Geen onderhandelingen met Israël (No negotiations) nooit ingetrokken (waar een hoop andere landen in de omgeving dit wel hebben gedaan en is sinds die tijd impliciet in oorlog met Israel. Hamas heeft maar een doel: Israel van de kaart vegen.
De JOVD probeert de VVD nog bij hun core liberalisme (en sociaal-liberalisme is ook liberalisme) te houden, in plaats van de afzwaaiers die ze daar continu op maken.quote:Op maandag 24 augustus 2026 22:52 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Bij JOVD zit er een aanzienlijke groep die juist meer richting D66 wil en ook voor een regeringsakkoord met GroenLinks-PvdA waren. Dat vind ik nu niet de voice of reason, stap dan meteen over naar D66.
Waar lees jij dat Israel dit niet toelaat? Ik lees alleen o.a. dat Hamas nog veel wapens heeft, beschietingen heeft gedaan en dat het onontplofte israelische munitie aan het verzamelen is. Dat is nogal wat anders dan je frame dat ze het niet toelaten. De bal ligt bij Hamas, die willen klaarblijkelijk niet.quote:Op maandag 24 augustus 2026 23:02 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Waarom laat Israël eigenlijk niet toe dat Hamas ontwapend wordt?
Als er onder je vlag een groep extremisten zit, zul je er iets aan moeten doen als je ook maar enigszins serieus genomen wilt worden dat jij dit niet goedkeurt politiek gezien. Ook al zouden die extremisten later geen politicus worden. De puist zal uitgedrukt moeten worden, net zoals met ROOD is gebeurd. Anders heb je behoorlijke kans op backlash. Dat lijkt me niet handig voor PRONL.quote:Op maandag 24 augustus 2026 23:05 schreef Hexagon het volgende:
Overigens komt maar een heel klein deel van de politici uit de PJO voort. De meeste mensen in de politiek worden pas op latere leeftijd actief.
Dit is niet waar. Hamas heeft ingestemd met het plan van Trump om te ontwapenen als Israël zich terugtrekt. Israël weigert dit.quote:Op maandag 24 augustus 2026 23:30 schreef Akkerdjie het volgende:
[..]
Waar lees jij dat Israel dit niet toelaat? Ik lees alleen o.a. dat Hamas nog veel wapens heeft, beschietingen heeft gedaan en dat het onontplofte israelische munitie aan het verzamelen is. Dat is nogal wat anders dan je frame dat ze het niet toelaten. De bal ligt bij Hamas, die willen klaarblijkelijk niet.
Het is wat genuanceerder dan jij het brengt. Het moderne Israël is ontstaan in 1948, na de oorlog. Echter het Koninkrijk Israël is wel daadwerkelijk vele duizenden jaren terug ontstaan.quote:Op maandag 24 augustus 2026 18:25 schreef TweedeKlum het volgende:
Hahaha, geen besef van geschiedenis, Israël bestaat al 3000 jaar.
Die terroristen weigeren alle voorstellen en alle oplossingen.quote:Op maandag 24 augustus 2026 23:39 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Dit is niet waar. Hamas heeft ingestemd met het plan van Trump om te ontwapenen als Israël zich terugtrekt. Israël weigert dit.
Eerst zien, dan geloven. Niets verbaast me meer van ze gezien hoe radicaal ze zijn.quote:Op maandag 24 augustus 2026 18:43 schreef Frikandelbroodje het volgende:
PRO zal hier wel afstand van nemen. Wel lijkt het opheffen van de staat Israël wereldwijd aan aanhang te winnen. De strategie van Netanyahu/Likud om een tweestatenoplossing af te wijzen kan hen daarmee weleens in de eigen voet schieten.
Wat een onnozelheid, de Palestijnen onderdrukken hun minderheden veel harder dan Israël.
Zo ver ik me kan heugen hebben ze alleen ingestemd met fase 1 van de deal.quote:Op maandag 24 augustus 2026 23:39 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Dit is niet waar. Hamas heeft ingestemd met het plan van Trump om te ontwapenen als Israël zich terugtrekt. Israël weigert dit.
https://protestpolitiek.n(...)cept-11-augustus.pdfquote:24.
1 Nederland en de Europese Unie erkennen Palestina als enige staat in het gehele Palestijnse
gebied, binnen de grenzen van voor 1948.
2 De koloniale ambities van zionisten maken het bestaan van een vredig Israël onmogelijk.
3 Alleen een Palestijnse staat maakt eerlijke gelijke rechten voor iedereen mogelijk.
Ik mis hun oplossing voor wat er met de miljoenen Joden die er nu wonen moet gebeuren.quote:Op dinsdag 25 augustus 2026 10:08 schreef Bluesdude het volgende:
Dit is de bewuste passage
[..]
https://protestpolitiek.n(...)cept-11-augustus.pdf
punt 2 is juist
punt 1 en 3 zijn niet juist, is geen oplossing voor zionistische agressie
Maar die nuancering hoor je nooit wanneer er berichtjes uitlekken uit FvD-jongeren appgroepen.quote:Op maandag 24 augustus 2026 23:05 schreef Hexagon het volgende:
Overigens komt maar een heel klein deel van de politici uit de PJO voort. De meeste mensen in de politiek worden pas op latere leeftijd actief.
Wie is "ze" ? Wie vind dat alle joden moeten worden uitgeroeid ?quote:Op dinsdag 25 augustus 2026 10:25 schreef incel het volgende:
Dit krijg je dus als je extreem links hun gang laat gaan.
Wel echt een bizzarre timeline zeg we gaan van oh nee joden zijn allemaal lief en zielig en hebben het zwaar naar alle joden moeten worden uitgeroeid. Ik vind het nog steeds knap hoe ze deze mind control hebben kunnen doen dat moet ik ze wel nageven
Dat zal men naar alle waarschijnlijkheid op een andere manier interpreteren. Sterker nog, de kans is groot dat hoe meer mensen uit zulke landen naar hier komen, men dit alleen maar toejuicht. Immers, dat betreft 'mensen van kleur' die ook nog eens moslim zijn, hoe meer er daar van komen, hoe beter. Dat is prachtige diversiteit en culturele verrijking, zo stelt men dan.quote:Op dinsdag 25 augustus 2026 09:55 schreef SpecialK het volgende:
Interessant. Herkent PRO-jongeren de continue migratie van mensen uit Turkije en Marokko naar Duitsland en Nederland en Belgie via illegale grensovergang en "gezinshereniging" wetten misbruiken ook als Settler Colonialism (tm)?
Of is het dan ineens anders?
De meest bizarre draai is nog wel dat binnen een eeuw Joden zijn gegaan van 'vreemdelingen' die 'niet in Europa zouden horen' naar 'witte Europeanen, die een gebied van inheemse mensen koloniseren in het Midden-Oosten'.quote:Op dinsdag 25 augustus 2026 10:25 schreef incel het volgende:
Dit krijg je dus als je extreem links hun gang laat gaan.
Wel echt een bizzarre timeline zeg we gaan van oh nee joden zijn allemaal lief en zielig en hebben het zwaar naar alle joden moeten worden uitgeroeid. Ik vind het nog steeds knap hoe ze deze mind control hebben kunnen doen dat moet ik ze wel nageven
Aangezien je punt 2 als 'juist' omschrijft, hoe verklaar jij het dan dat dit conflict is gestart door de Arabieren en zij tevens meerdere mogelijkheden tot een tweestatenoplossing hebben afgewezen?quote:Op dinsdag 25 augustus 2026 10:08 schreef Bluesdude het volgende:
Dit is de bewuste passage
[..]
https://protestpolitiek.n(...)cept-11-augustus.pdf
punt 2 is juist
punt 1 en 3 zijn niet juist, is geen oplossing voor zionistische agressie
Tja, in de progressief en linkse kringen ziet men de radicalen van rechts emblematisch voor wat rechts is en zijn de radicalen aan de eigen kant (voor zover men daar het bestaan überhaupt van wil erkennen) slechts een paar rotte appels.quote:Op dinsdag 25 augustus 2026 10:40 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Maar die nuancering hoor je nooit wanneer er berichtjes uitlekken uit FvD-jongeren appgroepen.
Maar wel een hoop andere goedpraterij uit die hoek.quote:Op dinsdag 25 augustus 2026 10:40 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Maar die nuancering hoor je nooit wanneer er berichtjes uitlekken uit FvD-jongeren appgroepen.
Werkelijke iedere Moslim. Zie user Mo boven je.quote:Op dinsdag 25 augustus 2026 11:01 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Wie is "ze" ? Wie vind dat alle joden moeten worden uitgeroeid ?
Je bent nog steeds niet duidelijk. Bedoel je dat iedere moslim alle joden wil vermoorden.quote:Op dinsdag 25 augustus 2026 11:58 schreef DobbyDobby het volgende:
[..]
Werkelijke iedere Moslim. Zie user Mo boven je.
Wat vind jij dat er eigenlijk moet gebeuren met Israël als land en de Joden die daar wonen?quote:
Wtf.quote:Op dinsdag 25 augustus 2026 11:45 schreef Hexagon het volgende:
Ik vind het wel een leuk nerdy meiske icm met zo'n lekkere PJO-vibe. Daar zou ik als twintiger het wel warm van hebben gekregen.
Dus PRO wil dat het gebied weer onder het Britse koninkrijk valt? Over kolonialisme gesproken zeg.quote:Op maandag 24 augustus 2026 18:04 schreef DrDentz het volgende:
De jongerenorganisatie van PRO, PROTEST, pleit in haar conceptprogramma voor de erkenning van Palestina als enige staat in het gehele gebied binnen de grenzen van vóór 1948.
Vast niet iedere, maar een heel groot deel zal er geen enkele moeite mee hebben als er vandaag nog een atoomboom op Israel valt. En zelfs bij de jongeren van PRO vinden ze dat blijkbaar ook. Hebben ze hun oplossing te pakken.quote:Op dinsdag 25 augustus 2026 12:01 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Je bent nog steeds niet duidelijk. Bedoel je dat iedere moslim alle joden wil vermoorden.
Is onzin
Dit blijft nog de leukste rubriek ja. Ze voeren een hetze tegen het enige land waar ze vrij zouden kunnen leven.quote:Op maandag 24 augustus 2026 22:12 schreef DrDentz het volgende:
Maar wel een beetje ironisch dat het waarschijnlijk juist Israël is dat het enige land is in die regio waar de PRO-jongeren veilig zouden kunnen vertoeven met hun blauwe haren en neuspiercings 🤔 en dat land willen ze uitwissen
Ze hebben de media in de pokket. Komt helemaal niet uitgebreid in het nieuws. Moest de fvd eens doen.quote:Op maandag 24 augustus 2026 22:35 schreef littlemindy het volgende:
Mooi dat PRO kleur bekend en steeds meer laat zien waar ze werkelijk voor staan.
Kost ze hopelijk flink wat zetels bij toekomstige verkiezingen.
Ik ben nou eenmaal dol op nerdy vrouwen.quote:
alle joden terug naar polen, okeraiene, brooklyn of wat voor shithole dan ook waar ze oorspronkelijk vandaan komen.quote:Op dinsdag 25 augustus 2026 12:01 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Wat vind jij dat er eigenlijk moet gebeuren met Israël als land en de Joden die daar wonen?
Hun origine ligt letterlijk in dit gebied, dus deze post raakt kant noch wal.quote:Op dinsdag 25 augustus 2026 12:34 schreef Edding345 het volgende:
[..]
alle joden terug naar polen, okeraiene, brooklyn of wat voor shithole dan ook waar ze oorspronkelijk vandaan komen.
Daar heb je wel wat fantasie voor nodig.quote:Op dinsdag 25 augustus 2026 12:47 schreef HowardRoark het volgende:
Hun origine ligt letterlijk in dit gebied,
Als ik naar het bestuur kijk dan is Julia toch meer mijn smaak.quote:Op dinsdag 25 augustus 2026 12:32 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Ik ben nou eenmaal dol op nerdy vrouwen.
Geen fantasie, wel feiten.quote:Op dinsdag 25 augustus 2026 12:51 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Daar heb je wel wat fantasie voor nodig.
Er is geen wetenschappelijk onderzoek dat laat zien dat joden uit Brooklyn of Polen in Israël thuis horen.quote:Op dinsdag 25 augustus 2026 12:58 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Geen fantasie, wel feiten.
Waarom blijf jij maar, in tegenstelling tot wat wetenschappelijk onderzoek laat zien, de Midden-Oosterse origine van Joden delegitimeren?
Zo zie je maar, ieder zijn eigen smaak.quote:Op dinsdag 25 augustus 2026 12:32 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Ik ben nou eenmaal dol op nerdy vrouwen.
Dat is echt een knapperd ja.quote:Op dinsdag 25 augustus 2026 12:53 schreef Zoddie het volgende:
[..]
Als ik naar het bestuur kijk dan is Julia toch meer mijn smaak.
Ondanks de Cultural appropiation op haar profielfoto door een Keffiyeh te dragen
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |