quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 12:21 schreef KareldeStoute het volgende:
Want de meeste mensen hebben wel gezond verstand.
Wederom een bericht vol leugens. Ons vermestingsprobleem was er ver voor de EU of anderen er een punt van maakten…quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 11:50 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dat is het niet. Veel EU-landen rapporteren de cijfers over hun stikstof niet aan eens aan Brussel. De enige reden waarom de uitstoot als problematisch wordt gezien komt door de Europese natuurwetgeving, waar definities zijn opgesteld over wat goede natuur' zou zijn.
Kortom, zonder deze wetgeving en zonder deze percepties over hoe de natuur zou moeten zijn, is dit vermeende probleem er helemaal niet. Ja, de natuur zal iets veranderen door veel stikstofuitstoot, maar de natuur verandert per definitie al door de aanwezigheid van de mens en dienst activiteiten.
We zien vervolgens dat de progressieve en linkse partijen dit zogenaamde en volledig gecreëerde probleem aangrijpen omdat men dit als een handig juridische breekijzer ziet om dingen te bewerkstelligen die men sowieso al wilde. Zo denkt men in de progressief linkse vaak: elke crisis is een kans om het eigen gewenste beleid door te drukken.
Als FvDer iemand voor wappie uitmaken mijn God. Moet niet gekker worden.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 12:22 schreef PurifieR het volgende:
[..]Arrogant figuur. Typische nare eigenschap van linkswappies.
Waar haal jij je informatie vandaan? Daar ben ik benieuwd naar.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 11:50 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dat is het niet. Veel EU-landen rapporteren de cijfers over hun stikstof niet aan eens aan Brussel. De enige reden waarom de uitstoot als problematisch wordt gezien komt door de Europese natuurwetgeving, waar definities zijn opgesteld over wat goede natuur' zou zijn.
Kortom, zonder deze wetgeving en zonder deze percepties over hoe de natuur zou moeten zijn, is dit vermeende probleem er helemaal niet. Ja, de natuur zal iets veranderen door veel stikstofuitstoot, maar de natuur verandert per definitie al door de aanwezigheid van de mens en dienst activiteiten.
We zien vervolgens dat de progressieve en linkse partijen dit zogenaamde en volledig gecreëerde probleem aangrijpen omdat men dit als een handig juridische breekijzer ziet om dingen te bewerkstelligen die men sowieso al wilde. Zo denkt men in de progressief linkse vaak: elke crisis is een kans om het eigen gewenste beleid door te drukken.
Nee hoor, het staat toch echt pas sinds 2019 als een 'crisis' op de politieke agenda, nadat in eerdere stadia milieuactivisten naar de rechter waren gestopt omdat men vindt dat Nederland (op basis van die eerder genoemde Europese natuurwetgeving) niet genoeg doet om de natuur te beschermen. Zij krijgen gelijk en er wordt een Programma Aanpak Stikstof (PAS) opgesteld.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 12:23 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Wederom een bericht vol leugens. Ons vermestingsprobleem was er ver voor de EU of anderen er een punt van maakten…
Reguliere media. Zie naast mijn post hierboven ook: 'Veel EU-landen rapporteren cijfers stikstof niet aan Brussel'quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 12:36 schreef Niels0Kurovski het volgende:
[..]
Waar haal jij je informatie vandaan? Daar ben ik benieuwd naar.
quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 12:32 schreef Niels0Kurovski het volgende:
[..]
Als FvDer iemand voor wappie uitmaken mijn God. Moet niet gekker worden.
Is ook niet nodig. Hebben we namelijk satellieten voor. Valt weinig te verbergen met zulke spionnen aan de hemelquote:Op vrijdag 14 augustus 2026 12:40 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Reguliere media. Zie naast mijn post hierboven ook: 'Veel EU-landen rapporteren cijfers stikstof niet aan Brussel'
Dat er op bepaalde plekken meer stikstof aanwezig is weten we, dat staat niet ter discussie. Wat wel ter discussie staat is in hoeverre die verhoogde mate van stikstof een probleem is. Dáár lopen de meningen over uiteen.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 12:44 schreef Niels0Kurovski het volgende:
[..]
Is ook niet nodig. Hebben we namelijk satellieten voor. Valt weinig te verbergen met zulke spionnen aan de hemel
Kijk, superhandig:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Maar dit is dus een ideologische inslag, want waarom is het erg er op sommige plekken iets van biodiversiteit verloren gaat? De natuur wordt eentoniger, maar tevens groener. Heidevelden zullen veranderen in bos en sommige dieren zullen hun heil elders zoeken, oké, dus?quote:De Habitatrichtlijn is in 1992 in werking getreden en vormt een belangrijke aanvulling op de Vogelrichtlijn.1 De doelstelling is: ‘het waarborgen van de biologische diversiteit op het Europese grondgebied door het instandhouden van de natuurlijke habitats en wilde flora en fauna’.
Bron
Het is al honderdduizend keer uitgelegd.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 13:36 schreef vul_maar_in het volgende:
Geveegd. Als je het niet eens bent met een post, of meent zaken te lezen die je kan weerleggen, doe dat vooral.
Maar wel met iets meer dan een onliner graag.
Jij idd niet maar degene die je had gequote wel. Verder helemaal met je eens. Het gaat specifiek om dat aspect wat je benoemt.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 11:09 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Ik leg ook geen nadruk op het homoseksuele aspect. Ik kan 40 jarige mensen die een levenspartner kiezen die mentaal 15 is en dat breed uitdraagt op social media kan ik niet serieus nemen.
Nee, dat is het niet.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 13:45 schreef Niels0Kurovski het volgende:
[..]
Het is al honderdduizend keer uitgelegd.
Dat is te kort door de bocht.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 11:06 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Het ligt ook aan de VVD al bijna 20 jaar
Neuh, in 1984 was dit al aanleiding voor maatschappelijke en politieke crisis. https://nl.wikipedia.org/(...)n_pluimveehouderijenquote:Op vrijdag 14 augustus 2026 12:39 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Nee hoor, het staat toch echt pas sinds 2019 als een 'crisis' op de politieke agenda, nadat in eerdere stadia milieuactivisten naar de rechter waren gestopt omdat men vindt dat Nederland (op basis van die eerder genoemde Europese natuurwetgeving) niet genoeg doet om de natuur te beschermen. Zij krijgen gelijk en er wordt een Programma Aanpak Stikstof (PAS) opgesteld.
Milieuactivisten vinden dat echter niet ver genoeg gaan en stappen daarom wederom naar de rechter, de Raad van State komt in mei 2019 met een uitspraak, waarna alle ellende pas echt begint. Zie ook: De stikstofcrisis uitgelegd. Daar staat het allemaal in chronologische volgorde.
Mijn punt is dus volledig juist: het is een zelfgecreëerd probleem op basis van de Europese natuurwetgeving, de met daarin gehanteerde definities die door kwaadwillenden worden aangegrepen om dit zogenaamde probleem te creëren.
Zie je nu hoe je hier zelf zaken verdraaid en vervolgens mij beticht van wat jij zelf doet? Dat is dus de projectie waar ik het eerder over had.
Moet een oppositiepartij zich per definitie dienend en pragmatisch opstellen?quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 14:56 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Als iedereen de VVD echt zo zat is, werk er dan omheen. Daarnaast is dat de VVD een rukpartij is (zeker onder Yesilgöz) geen argument voor PRO om je niet dienend en pragmatisch op te stellen.
Ja, wat zien we hier nu eigenlijk?quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 12:44 schreef Niels0Kurovski het volgende:
[..]
Is ook niet nodig. Hebben we namelijk satellieten voor. Valt weinig te verbergen met zulke spionnen aan de hemel
Kijk, superhandig:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dat is wel een sterk punt, zelfs 1900 zou als uitgangspunt problematisch zijn aangezien toen al zo'n 60% van de oorspronkelijke biodiversiteit verdwenen was, in 2000 zaten we op zo'n 85%.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 13:14 schreef HowardRoark het volgende:
De realiteit is dat vanwege de aanwezigheid van de mens, waarvan het er steeds meer worden, die ook ergens moeten wonen, de natuur per definitie wel beïnvloedt gaat worden. Als de natuur van nu vergelijkt met die van het jaar 1826, 1526 of 1326, zou je waarschijnlijk gigantische verschillen zien.
Het is daarom nogal bizar om een willekeurig moment in de tijd (de jaren 1990) als uitgangspunt te nemen en krampachtig te willen vasthouden aan hoe alles qua flora en fauna toen was. Daarom is dit zogenaamde stikstofprobleem ook een gecreëerd probleem. Het is er, omdat een bepaalde groep mensen vindt dat er niet te veel verandering mag plaatsvinden ten opzichte van de situatie begin jaren 1990. Stikstof zorgt wel voor een verandering en homogenisering, dus is stikstof een probleem.
Laatst nog een hele interessante docu over het falen van MRI etc...zal ik hem posten of is dat OT?quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 17:19 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Ja, wat zien we hier nu eigenlijk?
Droge buitenlucht bestaat voor 80% uit stikstof.
Zie je hoe verneukeratief zulke 'heatmaps' zijn?
Oke mee eens maar de VVD zat er als enige steeds bijquote:Op vrijdag 14 augustus 2026 14:56 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Dat is te kort door de bocht.
De VVD heeft met het CDA, de PVV, de PvdA, Christenunie en D66 geregeerd in de afgelopen twintig jaar.
Als iedereen de VVD echt zo zat is, werk er dan omheen. Daarnaast is dat de VVD een rukpartij is (zeker onder Yesilgöz) geen argument voor PRO om je niet dienend en pragmatisch op te stellen.
Och, als dat eens zou kunnen.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 17:43 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Oke mee eens maar de VVD zat er als enige steeds bij
Misschien eens een kabinet proberen te maken zonder dat clubje
Nou ik zat meer op een reactie te wachten dat die kaart op NH3 verbinding ziet, niet op de gas stikstof. En wilde daarna vragen naar een dergelijke uitstootkaart van NOx.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 17:40 schreef vul_maar_in het volgende:
[..]
Laatst nog een hele interessante docu over het falen van MRI etc...zal ik hem posten of is dat OT?
Was meer hetzelfde concept (verkeerde interpretatie van signalen) ... maar ok dan niet :pquote:Op vrijdag 14 augustus 2026 17:46 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Nou ik zat meer op een reactie te wachten dat die kaart op NH3 verbinding ziet, niet op de gas stikstof. En wilde daarna vragen naar een dergelijke uitstootkaart van NOx.
Maar zover lijkt het dus niet te komen
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |