Ik ken een echte narcist in mijn leven. En dat is geen feest. Daar steekt Weghorst schril bij af.quote:Op donderdag 27 augustus 2026 22:06 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Ziekelijk narcistisch.
Ach, Ruben.quote:Sportpresentator Ruben Van Gucht moet een van de blikvangers worden in de komende 24 Uur van Zolder, maar tijdens de trainingen dook donderdag een onverwacht probleem op. De boomlange tv-maker past niet in zijn auto. Als het team geen oplossing vindt, mag hij niet starten.
Een van de meest besproken deelnemers aan deze 24 Uur van Zolder is de kleine Mazda MX5 van recordwinnaar Bert Longin. Hij verzamelde rond zich een team van BV’s met Ruben Van Gucht, Niels Albert en Junior Planckaert, die zich scharen rond het vaste Belcarduo Alain De Jong en Robbe Janssens. De BV’s hebben menige donderdag getraind op Zolder om zich klaar te stomen voor de etmaalrace.
Ruben Van Gucht, die zaterdagavond ook zal dj’en voor het feestpubliek, stuitte donderdag evenwel op een onverwacht probleem. De lange sportpresentator komt met zijn hoofd aan de rolkooi van de cabrio en dat mag uiteraard niet volgens de veiligheidsnormen. Die rolkooi moet hem juist beschermen bij een eventuele koprol.
Het team van de Mazda heeft vrijdag nog de tijd om een oplossing te vinden om Van Gucht in de cabrio te lepelen. Dat zou moeten lukken door aanpassingen aan de kuipzetel en de zithouding. De technische controleurs moeten daarmee overtuigd worden, maar Van Gucht zelf ook: “Het moet opgelost worden, ook voor mezelf. Ik ben twee weken geleden nog papa geworden. Ik ga nooit in een situatie stappen die niet veilig is.”
Belgische regels voor deze 24u: afwisselend 3u zuipen en 3u rijdenquote:Op vrijdag 28 augustus 2026 10:36 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Moet dit nuchter of mag het met een borrel op?
Dit lijkt me wel wat voor Raymond van Barneveld.quote:
Bamihappie is toch niks mis mee ouwe reusquote:
Niet te vretenquote:Op zaterdag 29 augustus 2026 09:43 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Bamihappie is toch niks mis mee ouwe reus
Het oogt allemaal nog niet beter inderdaad.. en dit was de periode waarin ze vorig jaar nog elke keer ontsnaptenquote:Op zaterdag 29 augustus 2026 15:31 schreef wimderon het volgende:
Liverpool mist een type Arend Martijn.
Iraola begon bij Bournemouth ook enorm slecht, het heeft wat tijd nodig voor zijn systeem begint te werken.quote:Op zaterdag 29 augustus 2026 15:39 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Het oogt allemaal nog niet beter inderdaad.. en dit was de periode waarin ze vorig jaar nog elke keer ontsnapten
Wat slecht genomen zeg.quote:Op zaterdag 29 augustus 2026 17:42 schreef Faraday01 het volgende:
Ach Nederlandse hockeydames komt eraan
Komt wel dichtbij, zit in het vlieguit uit Afrika vandaanquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Jack does it in real time...
quote:Op zaterdag 29 augustus 2026 21:02 schreef DeeBee het volgende:
[..]
Komt wel dichtbij, zit in het vlieguit uit Afrika vandaanKlimaatterrorist @DeeBee slaat weer toe hoor.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 29 augustus 2026 21:02 schreef DeeBee het volgende:
[..]
Komt wel dichtbij, zit in het vlieguit uit Afrika vandaanSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Vind het toch aardig laag. Gaan letterlijk door de rook heen.[b]Op dinsdag 9 september 2003 13:57 schreef Dr.Daggla het volgende:[/b]
[13:57:43] <@Daggla> ik weet ei'k ook niet wie corleone is.. Uit ER ofzo?
Wellicht zullen hun volslagen achterlijke fans er nu achter komen dat het probleem allerminst lag bij Arend Martijn die ze in een horrorjaar met een bak vol kutaankopen nog naar plek 5 brachtquote:Op zaterdag 29 augustus 2026 15:39 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Het oogt allemaal nog niet beter inderdaad.. en dit was de periode waarin ze vorig jaar nog elke keer ontsnapten
quote:Op zaterdag 29 augustus 2026 21:02 schreef DeeBee het volgende:
[..]
Komt wel dichtbij, zit in het vlieguit uit Afrika vandaanNiet te veel drinken aan boord, dit is gewoon bijna een vliegramp.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Gelukkig staat het Engelse voetbal erom bekend dat ze dat bereid zijn te gevenquote:Op zaterdag 29 augustus 2026 16:07 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Iraola begon bij Bournemouth ook enorm slecht, het heeft wat tijd nodig voor zijn systeem begint te werken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |