Hoe wil je dat doen dan?quote:Op zondag 9 augustus 2026 17:05 schreef n__n het volgende:
[..]
Vroeger werden er nog eerlijke statistieken bijgehouden waar de prevalentie van bepaalde groepen duidelijk naar voren kwam. We weten dat die groepen gegroeid zijn.
Wat ik met die informatie wil? Een fundament voor passende maatregelen ter bevordering van meer (of beter gezegd: de terugkeer ván) veiligheid op straat.
Personeelstekorten kun je oplossen door te investeren in werving van nieuwe politiemensen. Zo kun je namelijk mensen oppakken die daadwerkelijk iets fout doen ipv alle burgers te benadelen.quote:Op zondag 9 augustus 2026 17:10 schreef Koekoekmakto het volgende:
Misschien ook praktischer vanwege eventuele personeelstekorten, of een vraag vanuit de bewoners. De Esch is al jaren berucht om deze overlast. Ook in Nesselande vindt dit plaats. Je kunt niet overal met veel inzet aanwezig zijn, maar ik vind het belang van de wijkbewoners prevaleren boven het privebelang om lekker te kunnen wandelen in deze wijk in de wijk.
Volgens mij ook.quote:Op zondag 9 augustus 2026 17:10 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Vraag me af of dat zo fout was, ik was toen nog een kind dus kan lastig oordelen dat het toen slecht was maar de mensen leken toen gelukkiger dan nu
Kloptquote:Op zondag 9 augustus 2026 17:11 schreef vul_maar_in het volgende:
[..]
Of dat nou perse door de dames van lichte zeden kwam weet ik niet
Ik zal een voorbeeld geven, bij ons waren er meerdere gezinnen die overlast gaven, en het kostte 2 jaar om 1 gezin uit huis te zetten, zo lang duren die procedures.quote:Op zondag 9 augustus 2026 17:05 schreef n__n het volgende:
[..]
Vroeger werden er nog eerlijke statistieken bijgehouden waar de prevalentie van bepaalde groepen duidelijk naar voren kwam. We weten dat die groepen gegroeid zijn.
Wat ik met die informatie wil? Een fundament voor passende maatregelen ter bevordering van meer (of beter gezegd: de terugkeer ván) veiligheid op straat.
Haha inderdaad. Even het lijstje:quote:Op zondag 9 augustus 2026 10:01 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Ah, de bekende 'twintigers', weer een nieuw synoniem in het lijstje
Dat is behoorlijk karikaturaal, naast het collectieve belang, mbt veiligheid, ondergeschikt te maken aan het privebelang van vrijheid. Ik ben blij voor de wijkbewoners en blij met het handhaven. Ik lees niets overtuigends in je posts, dus agree to disagree. En je verwijt dat ik hiermee pleit voor een politiestaat vind ik smakeloos en zot.quote:Op zondag 9 augustus 2026 17:14 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Personeelstekorten kun je oplossen door te investeren in werving van nieuwe politiemensen. Zo kun je namelijk mensen oppakken die daadwerkelijk iets fout doen ipv alle burgers te benadelen.
Want als je kijkt naar je laatste zin kun je dit zowat in elke regio invoeren in Nederland. Dan mag je alleen nog maar in je eigen wijk wandelen alsof we in een of andere grote gevangenis zitten.
Op eigen terrein wellicht, maar denk niet dat je zomaar hekken in een woonwijk kan gaan plaatstenquote:Op zondag 9 augustus 2026 17:26 schreef Koortsdroom het volgende:
Mag je eigenlijk een 'gated community' beginnen?
Dus met een groep autochtone Nederlanders gelijkgestemden een lapje grond kopen en een hek erom heen zetten om moslims en asielzoekers ongewenst tuig buiten te houden.
Of houden we krampachtig vast dat iedereen maar overal mag komen?
Onbewust heb je wel degelijk voor een politiestaat gepleit.quote:Op zondag 9 augustus 2026 17:25 schreef Koekoekmakto het volgende:
[..]
Dat is behoorlijk karikaturaal, naast het collectieve belang, mbt veiligheid, ondergeschikt te maken aan het privebelang van vrijheid. Ik ben blij voor de wijkbewoners en blij met het handhaven. Ik lees niets overtuigends in je posts, dus agree to disagree. En je verwijt dat ik hiermee pleit voor een politiestaat vind ik smakeloos en zot.
Laten we hopen dat Wantie geen functie bij de politie heeftquote:Op zondag 9 augustus 2026 17:09 schreef Wantie het volgende:
[..]
Maar wat voor passende maatregelen dan?
Ik zou denken aan het aanpakken van overlastplegers.
Daarvoor hoef je niet te weten welke leeftijd of geslacht ze hebben.
Je loopt achter.quote:Op zondag 9 augustus 2026 17:21 schreef SwebbeSensje het volgende:
[..]
Haha inderdaad. Even het lijstje:
- jongeren
- verwarde persoon of personen
- kansenparel
- dokter
- engineer
*voegt twintiger toe aan het lijstje*
Ga je nu het psycholoogje spelen? Dan doe ik ook een vrijblijvende duit in het zakje. Jouw hyperbolen en angst voor een politiestaat zijn een uiting van paranoia. Daarnaast is je egoisme belangrijker dan het welbevinden van de wijkbewoners. Niet erg sociaal.quote:Op zondag 9 augustus 2026 17:32 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Onbewust heb je wel degelijk voor een politiestaat gepleit.
En het negeren van de stepping stone theorie op dat vlak is hopeloos naief, en de reden waarom de overheid steeds makkelijker rechten en vrijheden van burgers in de prullenbak gooit.
Passende maatregelen zie ik heel graag. Maar op basis van politieke ervaring en inside informatie weet ik dat het aan capaciteit daarvoor ontbreekt. Of, zoals ik eerder stelde, komen er uiteindelijk geautomatiseerde AI-oplossingen. Wellicht kun je dan je ID-kaart bij een toegangspoortje scannen om je buurt te betreden. Maar willen we zoiets echt? Ik niet.quote:Op zondag 9 augustus 2026 17:09 schreef Wantie het volgende:
[..]
Maar wat voor passende maatregelen dan?
Ik zou denken aan het aanpakken van overlastplegers.
Daarvoor hoef je niet te weten welke leeftijd of geslacht ze hebben.
Toen was de samenstelling van de bevolking op alle vlakken een heel stuk gunstigerquote:Op zondag 9 augustus 2026 17:10 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Vraag me af of dat zo fout was, ik was toen nog een kind dus kan lastig oordelen dat het toen slecht was maar de mensen leken toen gelukkiger dan nu
Als je zo gaat beginnen dan is dat al ingevoerd met het verplicht bij je dragen van een ID-pas.quote:Op zondag 9 augustus 2026 17:46 schreef Harvest89 het volgende:
"Unieke aanpak"
Blijft lachen.
We pakken een oude trukendoos uit de DDR. Stoffen die even af, voeren hem in als nieuw, en dan noemt de NOS het uniek.
Je wilt wèl profileren om zo'n systeem mogelijk te maken, maar je wilt dat systeem niet?quote:Op zondag 9 augustus 2026 17:51 schreef n__n het volgende:
[..]
Passende maatregelen zie ik heel graag. Maar op basis van politieke ervaring en inside informatie weet ik dat het aan capaciteit daarvoor ontbreekt. Of, zoals ik eerder stelde, komen er uiteindelijk geautomatiseerde AI-oplossingen. Wellicht kun je dan je ID-kaart bij een toegangspoortje scannen om je buurt te betreden. Maar willen we zoiets echt? Ik niet.
Toen was het waarschijnlijk weer heel iets andersquote:Op zondag 9 augustus 2026 17:51 schreef DrRobotnik het volgende:
[..]
Toen was de samenstelling van de bevolking op alle vlakken een heel stuk gunstiger
Het ontbreekt aan capaciteit omdat ethnisch profileren niet meer mag. Daardoor wordt aan studenten en bejaarden controleren even veel tijd besteedt als aan de usual suspects. Dat in combinatie met flutstraffen voor draaideur criminelen. De medewerkers in het veld weten echt wel waar ze het moeten zoeken, maar wet en regelgeving houden hen tegen. Was dat niet zo, dan zou je waarschijnlijk met de helft van de capaciteit nog toe kunnen om het land veiliger te maken.quote:Op zondag 9 augustus 2026 17:51 schreef n__n het volgende:
[..]
Passende maatregelen zie ik heel graag. Maar op basis van politieke ervaring en inside informatie weet ik dat het aan capaciteit daarvoor ontbreekt. Of, zoals ik eerder stelde, komen er uiteindelijk geautomatiseerde AI-oplossingen. Wellicht kun je dan je ID-kaart bij een toegangspoortje scannen om je buurt te betreden. Maar willen we zoiets echt? Ik niet.
Etnisch profileren heeft nooit gemogen.quote:Op zondag 9 augustus 2026 17:58 schreef GerryDV het volgende:
[..]
Het ontbreekt aan capaciteit omdat ethnisch profileren niet meer mag. Daardoor wordt aan studenten en bejaarden controleren even veel tijd besteedt als aan de usual suspects. Dat in combinatie met flutstraffen voor draaideur criminelen. De medewerkers in het veld weten echt wel waar ze het moeten zoeken, maar wet en regelgeving houden hen tegen. Was dat niet zo, dan zou je waarschijnlijk met de helft van de capaciteit nog toe kunnen om het land veiliger te maken.
Prima. Het werd vaak gedoogd en is zeer effectief. Als je hyena’s, leeuwen en zebra’s tegenkomt en je bent op zoek naar wie onlangs een ander dier heeft aangevallen of opgevreten dan is het logischer om eerst aan de slag te gaan met de leeuwen en hyena’s.quote:Op zondag 9 augustus 2026 18:05 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Etnisch profileren heeft nooit gemogen.
Behoorlijk effectief, ja, kost miljarden, zie de toeslagenaffaire.quote:Op zondag 9 augustus 2026 18:12 schreef GerryDV het volgende:
[..]
Prima. Het werd vaak gedoogd en is zeer effectief. Als je hyena’s, leeuwen en zebra’s tegenkomt en je bent op zoek naar wie onlangs een ander dier heeft aangevallen of opgevreten dan is het logischer om eerst aan de slag te gaan met de leeuwen en hyena’s.
Want de politie doet aan etnisch profileren?quote:Op zondag 9 augustus 2026 17:33 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Laten we hopen dat Wantie geen functie bij de politie heeft
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |