Heeft dat in de praktijk iets opgeleverd? Want als ik het mij goed herinner bleek er feitelijk zo goed als geen handhaving mogelijk.quote:Op woensdag 19 augustus 2026 13:16 schreef Droopie het volgende:
[..]
Nu ben ik wel voorstander van dat Rotterdamse sis verbod
Een boel vrouwen stellen zich tegenwoordig ook gigantisch aan, als ze een keertje nagefloten worden op straat voelen ze zich direct seksueel geïntimideerd. Je kan het ook laten en als een complimentje opvatten.quote:Op woensdag 19 augustus 2026 14:03 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Heeft dat in de praktijk iets opgeleverd? Want als ik het mij goed herinner bleek er feitelijk zo goed als geen handhaving mogelijk.
Wat dat betreft zie ik echt veel meer in het leren van jongeren hoe ze moeten navigeren op het vlak van benaderen van iemand die ze leuk vinden en hoe daarmee om te gaan. Hoe consent werkt en daar opmerkzaam op zijn.
Daar zul je de grootste klootzakken niet mee hebben. Maar ik denk dat ook veel vormen van lastig vallen te maken hebben met dat iemand onvoldoende in de gaten heeft wat zijn gedrag met de ander doet.
Maar goed, misschien moeten we ook nog wel een laag dieper gaan, want jongens die opgevoed worden met het idee dat ze belangrijker zijn dan meiden/vrouwen, die zullen veel eerder geneigd zijn om over grenzen heen te gaan.
Mannen moeten het laten. Zij stellen zich zelf aan als ze erop aangesproken worden. Je hebt geen recht op nafluiten, sissen, dubbelzinnige praatjes of dubieuze voorstellen op straat. Niet lastig gevallen worden hoort de, eenvoudig aan te leren, norm te zijn.quote:Op woensdag 19 augustus 2026 17:03 schreef Elan het volgende:
[..]
Een boel vrouwen stellen zich tegenwoordig ook gigantisch aan, als ze een keertje nagefloten worden op straat voelen ze zich direct seksueel geïntimideerd. Je kan het ook laten en als een complimentje opvatten.
Er is een verschil tussen een keertje nagelfloten worden en 'nagelfloten' worden.quote:Op woensdag 19 augustus 2026 17:03 schreef Elan het volgende:
[..]
Een boel vrouwen stellen zich tegenwoordig ook gigantisch aan, als ze een keertje nagefloten worden op straat voelen ze zich direct seksueel geïntimideerd. Je kan het ook laten en als een complimentje opvatten.
Dit.quote:Op woensdag 19 augustus 2026 17:19 schreef Koekoekmakto het volgende:
[..]
Mannen moeten het laten. Zij stellen zich zelf aan als ze erop aangesproken worden. Je hebt geen recht op nafluiten, sissen, dubbelzinnige praatjes of dubieuze voorstellen op straat. Niet lastig gevallen worden hoort de, eenvoudig aan te leren, norm te zijn.
Het zijn vaak bepaalde types die overmatig aandacht krijgen. En dan ook nog aandacht van bepaalde types. Dat nasissen is een Marokkaans ding, ik ken geen Nederlandse man die sist naar vrouwen.quote:Op woensdag 19 augustus 2026 17:20 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Er is een verschil tussen een keertje nagelfloten worden en 'nagelfloten' worden.
Maar ok, wij stellen ons natuurlijk weer gigantisch aan... Wij moeten ongevraagde/ongewenste aandacht maar gewoon lief en met een glimlach aanvaarden als compliment he? Net zoals aangesproken worden op random plaatsen door al dan niet ouwe vieze mannetjes.
Waarom zouden wij daar toch een probleem mee moeten hebben? Volgens mannen is dit toch leuk? Lach dan meisje?
Nee.. het is niet leuk.
Je kan ook niet nafluiten, wist je dat?quote:Op woensdag 19 augustus 2026 17:03 schreef Elan het volgende:
[..]
Een boel vrouwen stellen zich tegenwoordig ook gigantisch aan, als ze een keertje nagefloten worden op straat voelen ze zich direct seksueel geïntimideerd. Je kan het ook laten en als een complimentje opvatten.
Ik zeg toch dat je er helemaal niet op hoeft te reageren? Je pleit enerzijds dat mensen van verschillende geslachten meer in contact komen en dat we elkaar nodig hebben en de verbinding moeten zoeken en wat niet. Vervolgens moet dat dan wel onder de strikte voorwaarde dat dat alleen door het type man en op de momenten is dat het jullie uitkomt.quote:Op woensdag 19 augustus 2026 17:21 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Dit.
Zij doen iets ongevraagd, maar wij moeten het laten om er op te reageren? Want dan zijn wij natuurlijk weer de zeuren en feminazis..
Omgekeerde wereld.
Met deze denkwijze verdedigt men de burqa...quote:Op woensdag 19 augustus 2026 17:27 schreef Elan het volgende:
Vrouwen die zich nadrukkelijk als lustobjecten profileren en met korte rokjes tot ver boven hun knieën lopen en dikke make up up schreeuwen om aandacht. Die kicken er op als mannen naar hun kijken en ze nafluiten. Anders ga je wel wat meer integer gekleed.
Je kan je ook niet aanstellen. Met je metoo en grensoverschrijdend gedrag als er een bouwvakker naar je fluit.quote:Op woensdag 19 augustus 2026 17:32 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Je kan ook niet nafluiten, wist je dat?
En kun je nog even antwoord geven op wat Galloway heeft gezegd over privacy wat zo bizar was volgens jou en wat Soh heeft gezegd over pubertijdsblokkers wat is gedebunked? Want je gebruikt graag grote woorden, maak ze dan ook eens waar.
Nafluiten is wat anders dan normaal iemand aanspreken... Wat verwacht je van nafluiten? Dat iemand naar jou kijkt en meteen naar je toe komt rennen om haar telefoonnummer te geven ofzo?quote:Op woensdag 19 augustus 2026 17:32 schreef Elan het volgende:
[..]
Ik zeg toch dat je er helemaal niet op hoeft te reageren? Je pleit enerzijds dat mensen van verschillende geslachten meer in contact komen en dat we elkaar nodig hebben en de verbinding moeten zoeken en wat niet. Vervolgens moet dat dan wel onder de strikte voorwaarde dat dat alleen door het type man en op de momenten is dat het jullie uitkomt.
Je bent enorm vermoeiend... En je hebt duidelijk geen idee wat in het boek staat. Maar toch er commentaar op hebben. Je laat jezelf (niet voor het eerst) enorm kennen.quote:Op woensdag 19 augustus 2026 17:36 schreef Elan het volgende:
[..]
Je kan je ook niet aanstellen. Met je metoo en grensoverschrijdend gedrag als er een bouwvakker naar je fluit.
Het is een grondbeginsel van haar ideologie het hele ontkennen dat genderidentiteit op jonge leeftijd al een groot issue kan zijn en dat is precies waarom ze in die kringen zo omstreden is.
Ik heb bewust niet gereageerd, als je verder over haar wil discussiëren open je er maar een topic over want het heeft hier niets te zoeken. Meer iets voor F&L vermoed ik.
Nafluiten en naroepen is iets wat beide geslachten doen, zeker op jonge leeftijd. Het probleem alleen is de dubbele standaard dat we het van vrouwen moeten zien als complimentje en dat wanneer het andersom is er grenzen worden overschreden en de man een potentiële dader is.quote:Op woensdag 19 augustus 2026 17:36 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Nafluiten is wat anders dan normaal iemand aanspreken... Wat verwacht je van nafluiten? Dat iemand naar jou kijkt en meteen naar je toe komt rennen om haar telefoonnummer te geven ofzo?
Primaquote:Op woensdag 19 augustus 2026 17:38 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Je bent enorm vermoeiend... En je hebt duidelijk geen idee wat in het boek staat. Maar toch er commentaar op hebben. Je laat jezelf (niet voor het eerst) enorm kennen.
Even los van dat ik vind dat de normen twee kanten opwerken, je kan best zelf snappen dat een vrouw alleen kwetsbaarder is dan een man alleen...quote:Op woensdag 19 augustus 2026 17:40 schreef Elan het volgende:
[..]
Nafluiten en naroepen is iets wat beide geslachten doen, zeker op jonge leeftijd. Het probleem alleen is de dubbele standaard dat we het van vrouwen moeten zien als complimentje en dat wanneer het andersom is er grenzen worden overschreden en de man een potentiële dader is.
De keren dat ik (zeker op jongere leeftijd) ben nageroepen, toespelingen heb gehoord en zelfs betast ben door vrouwen zijn niet op twee handen te tellen.
Wederom blijkt dat je duidelijk het boek niet hebt gelezen. Maar je kwam er zelf mee. Niet ik. En dan ben je nu aan het zeiken dat het hier is besproken.quote:Op woensdag 19 augustus 2026 17:41 schreef Elan het volgende:
[..]
Prima.
Ga je dystopische genderhaat maar ergens anders tentoonspreiden. Met je kutboekje. Heeft niks te zoeken in een topic over vrouwen die geen man meer zouden willen of vice versa.
Hierin geef ik je wel gelijk. Is ook een heel ander topic.quote:Op woensdag 19 augustus 2026 17:41 schreef Elan het volgende:
[..]
Prima.
Ga je dystopische genderhaat maar ergens anders tentoonspreiden. Met je kutboekje. Heeft niks te zoeken in een topic over vrouwen die geen man meer zouden willen of vice versa.
Nogmaals: hij kwam er zelf mee aanzetten...quote:Op woensdag 19 augustus 2026 17:58 schreef Koekoekmakto het volgende:
Hierin geef ik je wel gelijk. Is ook een heel ander topic.
Je bracht het zelf in.quote:Op dinsdag 18 augustus 2026 14:49 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Ik moet er zelf nog aan beginnen, maar ik heb al wat interviews gezien met de auteur van het boek: Sextinction. Gaat hierover en ik heb haar niet horen beweren dat vrouwen maar weer terug moeten in hun genderrol.
Het is wel een vrouw die het geschreven heeft, hopelijk vind je dat ok. Debra Soh.
Ja, het boek Sextinction. Wat dus zoals gezegd gaat over de zaken die hier overduidelijk wel on topic zijn.quote:
Wanneer dan? Ik wil dit wel opgehelderd krijgen. Anders kan ik het niet rectificeren.quote:Op woensdag 19 augustus 2026 18:02 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Nogmaals: hij kwam er zelf mee aanzetten...
Je hebt helemaal niet mijn boek gelezen.quote:Op woensdag 19 augustus 2026 17:41 schreef Elan het volgende:
[..]
Prima.
Ga je dystopische genderhaat maar ergens anders tentoonspreiden. Met je kutboekje. Heeft niks te zoeken in een topic over vrouwen die geen man meer zouden willen of vice versa.
Zelfde dubieuze auteur. Ook compleet buiten haar vakgebied van neurowetenschap. In feite een veredelde Debby die een financieel slaatje wil slaan uit het gendergedoetje wat de wereld nogal bezig houdt.quote:Op woensdag 19 augustus 2026 18:10 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Ja, het boek Sextinction. Wat dus zoals gezegd gaat over de zaken die hier overduidelijk wel on topic zijn.
Jouw boek? Dat moet wel haast een kleurboek zijn aangezien je amper in staat bent een topic met een fatsoenlijke OP te openen.quote:Op woensdag 19 augustus 2026 18:40 schreef Viesdik het volgende:
[..]
Je hebt helemaal niet mijn boek gelezen.
Zeker wel, van begin tot kaft
Ik geloof er geen bieeet van
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |