Tussen de zak en de motor zit als het goed is nog een "motorfilter" en dat kun je ook vervangen.quote:Op vrijdag 31 juli 2026 14:23 schreef Blues het volgende:
Kennen jullie dat?
Dat je aan het stofzuigen bent en de nieuwe zak er niet goed in zit, je een ander geluid hoort maar toch doorgaat?
![]()
Mijn advies is om meteen te stoppen en een controle te doen.
Ik was te laat.
![]()
Heb je een tweede / leen stofzuiger ?quote:Op vrijdag 31 juli 2026 14:23 schreef Blues het volgende:
Kennen jullie dat?
Dat je aan het stofzuigen bent en de nieuwe zak er niet goed in zit, je een ander geluid hoort maar toch doorgaat?
![]()
Mijn advies is om meteen te stoppen en een controle te doen.
Ik was te laat.
![]()
Mijn hele jeugd is betaald van die zakken en filtersquote:Op vrijdag 31 juli 2026 14:28 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Tussen de zak en de motor zit als het goed is nog een "motorfilter" en dat kun je ook vervangen.
Voorbij de motor zit vervolgens ook nog een Hepa-filter voor de uitgaande lucht.
Iig heb ik voor mijn Philips stofzuiger toen wat setjes gekocht met 10 stofzuigerzakken en de twee types filters. En elke 10 zakken kan je dan ook die filters meteen vervangen. Je kan nooit echt weten hoe veel het scheelt maar met allergieën is het fijn om iig te weten dat het hieraan niet ligt.
Filter, opgerolde/vouwde zak, allemaal allemaal onder een triljoen stof.quote:Op vrijdag 31 juli 2026 14:28 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Tussen de zak en de motor zit als het goed is nog een "motorfilter" en dat kun je ook vervangen.
Voorbij de motor zit vervolgens ook nog een Hepa-filter voor de uitgaande lucht.
Iig heb ik voor mijn Philips stofzuiger toen wat setjes gekocht met 10 stofzuigerzakken en de twee types filters. En elke 10 zakken kan je dan ook die filters meteen vervangen. Je kan nooit echt weten hoe veel het scheelt maar met allergieën is het fijn om iig te weten dat het hieraan niet ligt.
Hier stopte het voor mij al. Ik haat stofzuigen. We gaan de woonkamer veranderen en daarna komt er eindelijk een robot en kom ik hier @vlindertje89 vragen welke ik moet kopen.quote:Op vrijdag 31 juli 2026 14:23 schreef Blues het volgende:
Kennen jullie dat?
Dat je aan het stofzuigen bent [...]
Je editredenquote:Op vrijdag 31 juli 2026 15:32 schreef Tuindier het volgende:
Hier stopte het voor mij al. Ik haat stofzuigen. We gaan de woonkamer veranderen en daarna komt er eindelijk een robot en kom ik hier @:vlindertje89 vragen welke ik moet kopen.
Tevens weekend.
Leuk hè? Wij zijn nu bezig met offertes (niet leuk) en al materialen als vloer en keuken uitzoeken (wel leuk).quote:Op vrijdag 31 juli 2026 15:44 schreef Lucky_Strike het volgende:
Als we ooit een aanbouw hebben, gaat die ook helemaal robotstofzuigerproof worden. Heb er nu al zin in.
We zijn in elk geval al een stapje dichterbij. Ik heb net de eerste bouwtekening van Mohammad gekregen en het ziet er nu al zo goed uit
Overkomt me minimaal maandelijksquote:Op vrijdag 31 juli 2026 14:33 schreef fietsie het volgende:
Kennen jullie dat,
Dat je een niet meer leverbare behuizing voor de centrale deurvergrendeling van je auto zit te modelleren in 3D om er 1 te kunnen printen.
En dat na grofweg 100 uur werk er per post van Amazon een lege behuizing komt die totaaaaaal niet lijkt wat er op de foto stond, en precies was wat je aan het maken was.....
Dat laatste lijkt me zo leuk! De keuken dan, de rest van de spullen uitzoeken kan me eigenlijk gestolen worden. Dat is noodzakelijk kwaad.quote:Op vrijdag 31 juli 2026 16:03 schreef Tuindier het volgende:
[..]
Leuk hè? Wij zijn nu bezig met offertes (niet leuk) en al materialen als vloer en keuken uitzoeken (wel leuk).
En ik ben dan ook nog zo koppig dat ik (nu) doorga met modelleren, prototypes printen en meten. Want "zelluf"quote:Op vrijdag 31 juli 2026 16:20 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Overkomt me minimaal maandelijks
Nemen jullie dan ook zo’n mooi vrijstaand fornuis met veel ovens?quote:Op vrijdag 31 juli 2026 16:22 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Dat laatste lijkt me zo leuk! De keuken dan, de rest van de spullen uitzoeken kan me eigenlijk gestolen worden. Dat is noodzakelijk kwaad.
Ik ben niet verbaasdquote:Op vrijdag 31 juli 2026 16:24 schreef fietsie het volgende:
[..]
En ik ben dan ook nog zo koppig dat ik (nu) doorga met modelleren, prototypes printen en meten. Want "zelluf"
Nee, absoluut niet. De oven onder mijn kookplaat staat bovenaan de lijst om te veranderen. Twee ovens naast elkaar op borsthoogte lijkt me geweldigquote:Op vrijdag 31 juli 2026 16:51 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Nemen jullie dan ook zo’n mooi vrijstaand fornuis met veel ovens?
Oh oh dat wordt laat slapen vanaafquote:Op vrijdag 31 juli 2026 16:13 schreef vlindertje89 het volgende:
Hahaha @:Tuindieren ik kijk er alvast naar uit
![]()
Kennen jullie dat, dat je nichtje hier om 10u is en je zelf ervoor al de hele woonkamer hebt opgeruimd en boodschappen hebt gedaan, dan bijna twee uur bij een buurvrouw in de tuin zit waar nichtje en buurmeisje samen spelen, daarna bedenkt naar een speeltuin met pannenkoeken (@:Clubsoda jij tipte hem me een keer eerder volgens mij) te gaan, daar je nog twee uur vermaakt, en nichtje bij thuiskomst toch wel even naar bed wil. En dat ze eigenlijk na een uurtje, om 16u, wakker moet om enigszins op tijd weer te gaan slapen vanavond. En ze uit zichzelf op dat tijdstip wakker werd, maar huilend, en nadat je kwam kijken terwijl je ernaast zat weer in slaap is gevallen. En dat je nu twijfelt of je weer moet wakkermaken voor eerder in bed vanavond, of laten liggen zodat je zelf nog heel even langer kunt chillen
Ik deed ook zoiets.quote:Op vrijdag 31 juli 2026 09:57 schreef vlindertje89 het volgende:
Speciaal voor jou @:LeeHarveyOswald!
www.maptap.gg July 31
88🎉 81🌟 56😔 56🤨 69🙂
Final score: 656
Het ene is moot maar inderdaad, ik ben ook zo ontzettend blij met mijn oven op ooghoogte en vooral ook het aanrechtblad ernaast dus kan ik zware schalen zo neerzetten. En dan later verplaatsen naar het andere aanrechtbladquote:Op vrijdag 31 juli 2026 16:55 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Ik ben niet verbaasd
[..]
Nee, absoluut niet. De oven onder mijn kookplaat staat bovenaan de lijst om te veranderen. Twee ovens naast elkaar op borsthoogte lijkt me geweldig
Daar liepen wij heel vaak tegenaan bij Picnic.quote:Op vrijdag 31 juli 2026 17:26 schreef Kaatje1 het volgende:
Had van de week voor een recept eenstukje winterwortel nodig, het enige nadeel van online boodschappen, je kunt het formaat niet uitkiezen en ik kreeg een hele grote wortel. En nu, want ook dat overgebleven stuk was ook te groot voor de pastasaus die ik binnenkort ga maken. Blijkt dat je die dingen kunt vacumeren en vervolgens invriezen en dan 10 maanden bewaren (in plakjes snijden, blancheren). Dat dus maar gedaan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |