Die heb ik nog niet gezien waar was die op?quote:Op woensdag 29 juli 2026 19:44 schreef Lovely het volgende:
[..]
Bij sommige series wel idd
Kastanjemanden ook, zat twee jaar tussen
Kreeg mailtje van Unive. S toegangstiid langer dan 4 weken is kijken zij kostenloos waar ik sneller terecht kan. Tot die tijd blijf ik gewoon op wachtlijst zmc staan. Aangezien de verwachte toegangstiid op dit moment 56 dagen in het zmc is, verwacht ik dat ik naar een ander ziekenhuis doorverwezen te worden op dezelfde verwijzing.quote:Op woensdag 29 juli 2026 18:52 schreef Jippie het volgende:
[..]
Wij krijgen een verwijzing naar waar we willen, moet eventueel alleen opnieuw worden uitgeschreven.
netflixquote:Op woensdag 29 juli 2026 20:07 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Die heb ik nog niet gezien waar was die op?
Hier nog niet helaas. Maar bij jou is het ook een uur laterquote:
Leugenaar.quote:Op woensdag 29 juli 2026 20:35 schreef Rob het volgende:
Mijn woonkamerraam staat nog volop in de zon
Hier ook. Alles nog dichtquote:Op woensdag 29 juli 2026 20:35 schreef Rob het volgende:
Mijn woonkamerraam staat nog volop in de zon
Oke oké, geen leugenaar dus, want het raam staat wel volop in de zon, maar door die dozen hebben we er minder last van.quote:Op woensdag 29 juli 2026 20:38 schreef Rob het volgende:
ik heb grote kartonnen Ikea dozen achter de lamellen gezet. als extra zonbolker/buffer
buren hadden kasten gekocht en wilde de grote lange dozen weggooien. Ik gebruik ze nu als binnen "luiken"quote:Op woensdag 29 juli 2026 20:39 schreef Homijn het volgende:
Moet je dozen van Ikea zelf in elkaar zetten?
Heb ik ook gedaan, met de ikea dozen maar dan bij mijn deurenquote:Op woensdag 29 juli 2026 20:39 schreef DJMO het volgende:
[..]
Oke oké, geen leugenaar dus, want het raam staat wel volop in de zon, maar door die dozen hebben we er minder last van.
De zon warmt door het glas de boel op, bolken die zonquote:
Wat meer neerslag zou al helpenquote:Op woensdag 29 juli 2026 20:48 schreef Schakeltopia het volgende:
ik laat het maar gewoon gebeuren allemaal, als ik de weerkaart moet geloven is het maar van korte duur
wow, hier is het nu 25.1quote:Op woensdag 29 juli 2026 20:48 schreef Borrelnootje00 het volgende:
Hier is van 24,5 binnen naar nu 27,5 beginnen gaan en dat binnen 1 dag
Toen ik vamdaag buiten fietste was het echt alsof de ovsn op turbo grillstand aanstond dat gevoel.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |